Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Φίλε ντεσπεράντο και εγώ είχα νομίζω την ίδια απορία παλιότερα, αλλά απάντηση δεν πήρα.
Αν ανατρέξεις σε κάποιες προηγούμενες σελίδες του θρεντ σίγουρα θα βρεις κάτι.
Ίσως ψάξω κι εγώ τώρα, αλλά βαριέμαι.......
εσυ πηρες απαντηση βρε δαβιδ απο μενα σε πμ που τα λεγαμε...δεν θυμασαι???????ξυπνα μαααααααααααααννν!!!
 

rastafari2008

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Τη Φιονα που μπορουμε να τη βρουμε ρε παιδια που ακριβως κανει πιατσα???
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
χαιρετω τους συναθλητες της θεσ/νικης.
τεταρτη ανεβαινω για τρεις μερες λογο εργασιας και βλεπω οτι τα βραδυα παιζουν πολλα τρανσ.
δεν υπαρχει κανα γαματο θηλυκο στις πιατσες που εχω ενημερωθεί?
γνωρίζω οτι η αγορα ειναι πιο κλειστη στη θεσ/νικη, καμια σχεση με την αθήνα, αλλα εχω
καμια ελπιδα στις βραδυνες μου εξορμησης να πιτσιλισω κανα θηλυκο?
το καλο ειναι οτι μου εχουν κλεισει ξενοδοχειο στο καψης δηλαδη κοντα στα στεκια.
θα ηθελα καποια ενημερωση φιλαρακια για το που να εξορμησω.
να ειστε καλα συναθλητες μου ....
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
απο το καψης ευθεια κατω και κανεις το ρεπορταζ σου ανετα
και μετα προς μυλο μερια και εισαι κομπλε
δεν εχει κατι αλλο
 

Born

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια δεν ξερω πεστε με ρατσιστη αλλα δεν νομιζω να πηγαινα ποτε με καποιον που στν αρχη ειχε τσουτσουνα και μετα μυδι.Δεν μου κα8ετε καλα.Απ΄οτι εχω διαβαση βλεπω πως πηγαν αρκετοι και 8α΄8ελα να μου πουν τν εμπειρια τους.Δεν εχω τπτ με τους τρανς αλλα εχω τους ενδοιασμους μου.Ευχαριστω
 

zironvenom

Μέγας
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
835
Κριτικές
10
Like
483
Πόντοι
4.445
Παιδια δεν ξερω πεστε με ρατσιστη αλλα δεν νομιζω να πηγαινα ποτε με καποιον που στν αρχη ειχε τσουτσουνα και μετα μυδι.Δεν μου κα8ετε καλα.Απ΄οτι εχω διαβαση βλεπω πως πηγαν αρκετοι και 8α΄8ελα να μου πουν τν εμπειρια τους.Δεν εχω τπτ με τους τρανς αλλα εχω τους ενδοιασμους μου.Ευχαριστω

φιλε μου εγω θα σου πω την αποψη μου. και εγω τις ιδιες αποριες ειχα αλλα ηθελα να το κανω και αυτο. πριν λιγες ωρες αποκομησα την πρωτη μου εμπειρια και νομιζω πως θα εχει καταστροφικες συνεπειες ΓΙΑ ΜΕΝΑ. μετα απο πολυ καυλα στο καλιγκουλα γκολντ κανω μια τσαρκα, επειδη ειχα πιει και λιγο λεω πως σημερα ειναι η μερα να παρω τρανς για πρωτη φορα. μετα απο πολλες βολτες παιρνω την πρωτη που βλεπω(για σπιτι). και αυτη ειναι η μαρινα. δεν ξερω τι να πω ρε παιδια δεν θελω να κρινω κανεναν, αλλα αξυριστα ποδια, αξυριστο κωλο, σπασμενα δοντια????? τωρα σπιτι εχω κανει 2 μπανια και δεν μπορω να φαω τιποτα. θελω να ξερασω. επειδη δεν ξερω πως ειναι οι αλλες, για μενα ομως το συγκεκριμενο χομπυ ηταν για πρωτη και τελευταια φορα. αντε παω να ξανακανω ενα μπανακυ και να βυθυστω στο μπετεντιν.  :- :- :- :- :- :-
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
εσυ πηρες απαντηση βρε δαβιδ απο μενα σε πμ που τα λεγαμε...δεν θυμασαι???????ξυπνα μαααααααααααααννν!!!
Αχαχαχαχα!!! Α ρε ψάχνω γιου αρ ράιτ.... :dancing:
ΣΣΣΣΣΣΣ'ωραίος ρεεεεεεε..
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Παιδια δεν ξερω πεστε με ρατσιστη αλλα δεν νομιζω να πηγαινα ποτε με καποιον που στν αρχη ειχε τσουτσουνα και μετα μυδι.Δεν μου κα8ετε καλα.Απ΄οτι εχω διαβαση βλεπω πως πηγαν αρκετοι και 8α΄8ελα να μου πουν τν εμπειρια τους.Δεν εχω τπτ με τους τρανς αλλα εχω τους ενδοιασμους μου.Ευχαριστω

Αφού δεν νομίζεις να πήγαινες (πάντως και στην αρχή και μετά τσουτσούνα είναι και όχι μύδι :2funny:) και αφού δεν σου κάθεται καλά γιατί θέλεις να ακούσεις για εμπειρίες? :headbang:
Δεν σ' αρέσει? Λήξις!
Κι επειδή πήγαν και πηγαίνουν αρκετοί δεν σημαίνει ότι πρέπει να πας κι εσύ. Άλλοι τον παίρνουν, θα τον πάρεις κι εσύ??
Δεν στη λέω φίλε, απλά σχολιάζω.
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
φιλε μου εγω θα σου πω την αποψη μου. και εγω τις ιδιες αποριες ειχα αλλα ηθελα να το κανω και αυτο. πριν λιγες ωρες αποκομησα την πρωτη μου εμπειρια και νομιζω πως θα εχει καταστροφικες συνεπειες ΓΙΑ ΜΕΝΑ. μετα απο πολυ καυλα στο καλιγκουλα γκολντ κανω μια τσαρκα, επειδη ειχα πιει και λιγο λεω πως σημερα ειναι η μερα να παρω τρανς για πρωτη φορα. μετα απο πολλες βολτες παιρνω την πρωτη που βλεπω(για σπιτι). και αυτη ειναι η μαρινα. δεν ξερω τι να πω ρε παιδια δεν θελω να κρινω κανεναν, αλλα αξυριστα ποδια, αξυριστο κωλο, σπασμενα δοντια????? τωρα σπιτι εχω κανει 2 μπανια και δεν μπορω να φαω τιποτα. θελω να ξερασω. επειδη δεν ξερω πως ειναι οι αλλες, για μενα ομως το συγκεκριμενο χομπυ ηταν για πρωτη και τελευταια φορα. αντε παω να ξανακανω ενα μπανακυ και να βυθυστω στο μπετεντιν.  :- :- :- :- :- :-

Αμάννν... Όλα αυτά μαζί??? Και γαμώ τους συνδυασμούς!!! :headbang:
Ρε συ φίλος την πρώτη φορά που πας με τρανς δεν θα πάρεις όποια βρεις μπροστά σου....... Ήμαρτον! Πρώτη συ φορά ήταν..
Κι εσύ ρε τρανς χάθηκαν τα ξυραφάκια???
Σωστός φίλε καλά έκανες και το ανέφερες, για να βάλουν μυαλό.
Χαλάρωσε όντως ήταν κακή εμπειρία. Αλλά αν ήταν όλες σαν αυτήν δεν θα υπήρχαν σχετικά θρεντ και πλούσιες τρανς.
Άντε καλά μπάνια! :dancing:
 

Born

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Δικιο εχεις φιλε David "δεν γουσταρεις...τελος".Οσο για το φιλο ziron περαστικα ;) και μακρια απο μας.Ουτε στν εχθρο μας τετοια εμπειρια.
:headbang:
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Φίλε μπορν μάλλον δεν διάβασες τα περί μυδιού και τσουτσούνας παραπάνω, γιαυτό και μουστειλες π.μ. Τώρα πάντως κατάλαβες σίγουρα τι παίζει...
Πάμε παρακάτω...
ΚΟΥΙΖ :think:
Γιατί εξαφανίστηκαν από το θρεντ οι με τα ψευδώνυμα  "τρανς", "ξέκωλο" και μία άλλη? (το όνομά της μου διαφεύγει), τη στιγμή που κατά το μήνα Δεκέμβριο ανά πέντε λεπτά έστελναν μηνύματα στο θρεντ??? Πιθανές απαντήσεις:
1. Έλλειψη του απαιτούμενου χρόνου λόγω κατακόρυφης αύξησης της πελατείας τους κατά τις ώρες που δεν βρίσκονται στην πιάτσα
2. Έκαναν την παρέμβασή τους για προσωπικούς τους λόγους και τώρα τον πούλο
3. Σκέφτονται να ακολουθήσουν το παράδειγμα της "τριαρες" και σύντομα κοντά σας.
4. Ζήλεψαν που η "τριάρες" έκανε θρεντ.
5. Άλλο
 

zironvenom

Μέγας
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
835
Κριτικές
10
Like
483
Πόντοι
4.445
Φίλε μπορν μάλλον δεν διάβασες τα περί μυδιού και τσουτσούνας παραπάνω, γιαυτό και μουστειλες π.μ. Τώρα πάντως κατάλαβες σίγουρα τι παίζει...
Πάμε παρακάτω...
ΚΟΥΙΖ :think:
Γιατί εξαφανίστηκαν από το θρεντ οι με τα ψευδώνυμα  "τρανς", "ξέκωλο" και μία άλλη? (το όνομά της μου διαφεύγει),

tsouli αν θυμαμαι καλα
 

trans!!!!!!!!!

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
158
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε μπορν μάλλον δεν διάβασες τα περί μυδιού και τσουτσούνας παραπάνω, γιαυτό και μουστειλες π.μ. Τώρα πάντως κατάλαβες σίγουρα τι παίζει...
Πάμε παρακάτω...
ΚΟΥΙΖ :think:
Γιατί εξαφανίστηκαν από το θρεντ οι με τα ψευδώνυμα  "τρανς", "ξέκωλο" και μία άλλη? (το όνομά της μου διαφεύγει), τη στιγμή που κατά το μήνα Δεκέμβριο ανά πέντε λεπτά έστελναν μηνύματα στο θρεντ??? Πιθανές απαντήσεις:
1. Έλλειψη του απαιτούμενου χρόνου λόγω κατακόρυφης αύξησης της πελατείας τους κατά τις ώρες που δεν βρίσκονται στην πιάτσα
2. Έκαναν την παρέμβασή τους για προσωπικούς τους λόγους και τώρα τον πούλο
3. Σκέφτονται να ακολουθήσουν το παράδειγμα της "τριαρες" και σύντομα κοντά σας.
4. Ζήλεψαν που η "τριάρες" έκανε θρεντ.
5. Άλλο
Ναι ε?
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
απο το καψης ευθεια κατω και κανεις το ρεπορταζ σου ανετα
και μετα προς μυλο μερια και εισαι κομπλε
δεν εχει κατι αλλο
ΕΠΙ της Γιαννιτσων παιζει κανα θυληκο τις βραδυνες ωρες η ειναι ολα τραβελια?
εχω γυρισει τα πορνοχαουζ του μυλου και περιοχης κατω απο την Εγνατια εκει που γινονται τα εργα αλλα δεν εχω δει κατι καλο που να αξιζει. εχω ερθει το τελευταιο καιρο 2-3 φορες και μονο μια φορα ειχα τσιμπιση μια καλη μικρη αλλα ψιλοζακι κοντα στο σταθμο του τρενου & αφετηρια λεωφορειων. την ειχα παει στο ξενοδοχειο και ηταν πολυ καλη αλλα ηταν ζακι.
ελπιζω να πετυχω αυτη τη φορα παλι κατι καλο.
θα ηθελα καποια πληροφορια για πιατσες θυληκων πορνιδιων και οχι τραβελια.
τα λεμε ξανα με εντυπωσης.
φιλαρακια να ειστε καλα....!!!!!!
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
ΕΠΙ της Γιαννιτσων παιζει κανα θυληκο τις βραδυνες ωρες η ειναι ολα τραβελια?
εχω γυρισει τα πορνοχαουζ του μυλου και περιοχης κατω απο την Εγνατια εκει που γινονται τα εργα αλλα δεν εχω δει κατι καλο που να αξιζει. εχω ερθει το τελευταιο καιρο 2-3 φορες και μονο μια φορα ειχα τσιμπιση μια καλη μικρη αλλα ψιλοζακι κοντα στο σταθμο του τρενου & αφετηρια λεωφορειων. την ειχα παει στο ξενοδοχειο και ηταν πολυ καλη αλλα ηταν ζακι.
ελπιζω να πετυχω αυτη τη φορα παλι κατι καλο.
θα ηθελα καποια πληροφορια για πιατσες θυληκων πορνιδιων και οχι τραβελια.
τα λεμε ξανα με εντυπωσης.
φιλαρακια να ειστε καλα....!!!!!!

φιλε συναγωνιστη δυστοιχως στην γιαννιστων εχει μονο τζανκια και τραβελια τα οποια τα περισσοτερα ειναι για την πυρα!
μονο απεναντι απο τις αποθηκες του σταθμου διπλα σε μια ταβερνα που λεγεται "παλαιος σταθμος" αραζει ενα καυλι απο ρουμανια αλλα απο οσο ακουω απο εδω συναγωνιστες ειναι ψιλο κρυο και ακριβω (50 σε αμαξι μονο!)
σπανια εχω πετυχει κατι καλο και ξεμπαρκο στα εκει στεκια
αλλα με την καμια σεν θα επερνα ποτε πουτανα απο εκει...πολυ βρωμια, χιλιες φορες ρδελαμπου η επιλεγμενες καταστασεις.
δυστοιχως εδω δεν ειναι οπως στην αθηνα.. :(
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Ε ναι!
Ε ναι ε!
Είναι θέμα πολλαπλής επιλογής.
Μπορείς να επιλέξεις και το 5 και να το αναλύσεις αν θέλεις...
Μπορεί πάλι οι πρώτες πιθανές απαντήσεις, να είναι απλώς πιθανές και λάθος...
Μπορείς όμως και να μην το σχολιάσεις καθόλου και να μην μπεις στο
θρεντ, όταν αναφέρεται κάτι για σένα.
Εσύ ξέρεις.
Εσύ αποφασίζεις.
Την καλημέρα μου σε όλους.
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
ΕΠΙ της Γιαννιτσων παιζει κανα θυληκο τις βραδυνες ωρες η ειναι ολα τραβελια?
εχω γυρισει τα πορνοχαουζ του μυλου και περιοχης κατω απο την Εγνατια εκει που γινονται τα εργα αλλα δεν εχω δει κατι καλο που να αξιζει. εχω ερθει το τελευταιο καιρο 2-3 φορες και μονο μια φορα ειχα τσιμπιση μια καλη μικρη αλλα ψιλοζακι κοντα στο σταθμο του τρενου & αφετηρια λεωφορειων. την ειχα παει στο ξενοδοχειο και ηταν πολυ καλη αλλα ηταν ζακι.
ελπιζω να πετυχω αυτη τη φορα παλι κατι καλο.
θα ηθελα καποια πληροφορια για πιατσες θυληκων πορνιδιων και οχι τραβελια.
τα λεμε ξανα με εντυπωσης.
φιλαρακια να ειστε καλα....!!!!!!

Είσαι απόφοιτος της ξακουστής Αθηναϊκής σχολής του Pitsilisti; Γιατί μου τον θυμίζεις λίγο στην ορολογία σου.
Όσο για το ερώτημά σου, ο simera πιστεύω σε κάλυψε πολύ καλά, δεν έχω κάτι να προσθέσω. Ψιλο-τραγική είναι η κατάσταση στα μέρη μας κι εγώ προσωπικά είμαι μέσα στην απελπισία
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom