Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

cool-va

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
144
Like
104
Πόντοι
1
Πως θα ξεχειλωσει , κάθε φορά που πας να της τον καρφώσεις πιο δυνατά είτε τραβιέται είτε κάνει προς τα πλάγια.. :cheesy:
πρέπει να την κοντράρεις κάπου για να μην μπορεί να ξεφύγει
 

achiddimitrisgr

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2018
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα είμαι καινούριος στο σίτε.θα ήθελα να ρωτήσω.πριν από το shell στη τράπεζα πειραιώς είναι μια κοπέλα μελαχρινή από Βουλγαρία μ είπε.ελληνικά δεν ήξερε καλά.20ε είπε και με 50 ακάποτο.με 20 πήγα.άλλα την ξέρει κάνεις?είναι επίφοβη?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
όχι ρε αδερφε, οι επιφοβες είναι στα παρθεναγωγεια
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.163
Κριτικές
10
Like
6.200
Πόντοι
7.095
Καλησπέρα είμαι καινούριος στο σίτε.θα ήθελα να ρωτήσω.πριν από το shell στη τράπεζα πειραιώς είναι μια κοπέλα μελαχρινή από Βουλγαρία μ είπε.ελληνικά δεν ήξερε καλά.20ε είπε και με 50 ακάποτο.με 20 πήγα.άλλα την ξέρει κάνεις?είναι επίφοβη?
ειναι ακινδυνη και καθαρη οπως ολες οι κοπελες της πιατσας...και μεταξυ μας, την εκανες τη μαλακια με το ακαπωτο και σε εχει πιασει ο φοβος παιχτη?
 

cool-va

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
144
Like
104
Πόντοι
1
Καλησπέρα είμαι καινούριος στο σίτε.θα ήθελα να ρωτήσω.πριν από το shell στη τράπεζα πειραιώς είναι μια κοπέλα μελαχρινή από Βουλγαρία μ είπε.ελληνικά δεν ήξερε καλά.20ε είπε και με 50 ακάποτο.με 20 πήγα.άλλα την ξέρει κάνεις?είναι επίφοβη?
Ονομα είπε? Μήπως Πέτια? Αυτή δελεάζει τους πελάτες της με το ακάποτο.
 

achiddimitrisgr

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2018
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
είναι ακίνδυνη και καθαρη οπως ολες οι κοπελες της πιατσας...και μεταξυ μας, την εκανες τη μαλακια με το ακαπωτο και σε εχει πιασει ο φοβος παιχτη?
Δε πήγα ακάποτα γτ σκεφτικά για να είναι τόσο απελευθερωμένη σίγουρα κάτι παίζει.γτ ο βρεγμένος δε τη φοβάται τη βροχή.άλλα φαντάσου για 2 μήνες μου είχε καρφωθεί η ιδέα στο μυαλό(βρε λες?) και πήγα και έκανα εξετάσεις να μ φύγει το άγχος .Όνομα δε θυμάμαι.και είπα να ρωτήσω εδώ γτ πάνω στη φάση σίγουρα θα γίνει το κακό και δε άμα έχει κάτι κάλο θα ήταν να αποφεύγεται
 

giorgosftw

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2015
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδες ...ειμαι καινουριο μελος ..μπορει καποιος να μ στειλει ενα πμ να δω αν μπορω να απαντησω?
 

madness_85

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2019
Μηνύματα
82
Like
54
Πόντοι
0
Πάντως για να ξέρουμε τι λέμε οι μισές και βάλε στην πιάτσα είναι θύμα trafiking επομένως μπορεί να θέλουν επίτηδες να κολλήσουν για να εκδικηθούν όλους εμάς που είμαστε συνυπεύθυνοι για την υοπδούλωσή τους. Το ίδιο ισχύει και σε πολλά μπουρδέλα. 
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Καλησπερα παιδες ...ειμαι καινουριο μελος ..μπορει καποιος να μ στειλει ενα πμ να δω αν μπορω να απαντησω?
όχι κ καινούργιος 5 χρόνια στο φόρουμ

αν δε κάνεις δέκα ποστ δε δέχεσαι ούτε στέλνεις
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Πάντως για να ξέρουμε τι λέμε οι μισές και βάλε στην πιάτσα είναι θύμα trafiking επομένως μπορεί να θέλουν επίτηδες να κολλήσουν για να εκδικηθούν όλους εμάς που είμαστε συνυπεύθυνοι για την υοπδούλωσή τους. Το ίδιο ισχύει και σε πολλά μπουρδέλα. 
Δεν είναι θύματα τραφικιν... απλά πολλές τις αναγκάζουν οι σύζυγοι/γκόμενοι τους να βγαίνουν..για τα μπουρδέλα ισχύει ναι
 

giorgosftw

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2015
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
ΣΤΑΛΛΙΟΝ σ ευχαριστω για την απαντηση ρε φιλε αυτο ηθελα ....με το που συμπληρωσω τα ποστ θα τα πουμε
 

achiddimitrisgr

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2018
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Όποτε ξέρετε τίποτα γι αυτήν?Εκεί στην πειραιως βγαίνει και συνήθως νωρίς.ούτε όνομα θυμάμαι.
 

madness_85

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2019
Μηνύματα
82
Like
54
Πόντοι
0
Δεν είναι θύματα τραφικιν... απλά πολλές τις αναγκάζουν οι σύζυγοι/γκόμενοι τους να βγαίνουν..για τα μπουρδέλα ισχύει ναι

Αναγκάζονται το λες κι εσύ. Με το δίκιο τους θα μας κολλήσουν κάτι. Εϊμαστε συνένοχοι στο έγκλημα αλλά προτιμούμε το γαμήσι παρά το δίκαιο όλοι μας
 

rakor

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2012
Μηνύματα
71
Like
12
Πόντοι
0
δυο φορές που πέρασα μέσα σε 10ήμερο η μια ήταν χειρότερη από την άλλη, τίποτα αξιόλογο
μου έκανε εντύπωση όμως μια ξανθιά με σκούφο αδύνατη μετα το city gate προς δυτικά η οποια έλεγε πιπά 15€ ακάποτη. φυσικά και έφυγα μακρια.

 

drama4

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
64
Like
80
Πόντοι
0
χτεσινη τσαρκα μεταξυ  δωδεκα - μια  τιποτα αξιολογο εκτοσ την μαρια την αλβανιδα που παραλιγο θα την εκανα τη μαλακεια μιασ που ελειπε το στανταρακη μ η συλβια...εκει λοιπον που κοιτουσα την κολαρα τησ και ειπα θα τη φορτωσο ξεροντασ οτι θα ξενερωσο στο πενταλεπτο θα μουρμουραει και πολυ ειπα ...τσουπ εν κοκκηνομαλικο ομορφουλικο μου συστηθηκε σαν σακιρα κ καλα απο μπουλγαρεια το φορτωσα και πραγματικα εκανε παπαδεσ το μωρο...κατα τα αλλα τιποτα μετα νεκρα...
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
χτεσινη τσαρκα μεταξυ  δωδεκα - μια  τιποτα αξιολογο εκτοσ την μαρια την αλβανιδα που παραλιγο θα την εκανα τη μαλακεια μιασ που ελειπε το στανταρακη μ η συλβια...εκει λοιπον που κοιτουσα την κολαρα τησ και ειπα θα τη φορτωσο ξεροντασ οτι θα ξενερωσο στο πενταλεπτο θα μουρμουραει και πολυ ειπα ...τσουπ εν κοκκηνομαλικο ομορφουλικο μου συστηθηκε σαν σακιρα κ καλα απο μπουλγαρεια το φορτωσα και πραγματικα εκανε παπαδεσ το μωρο...κατα τα αλλα τιποτα μετα νεκρα...
από πού την πήρες

Κανε μία περιγραφή κ ηλικία
 

nakayama

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2010
Μηνύματα
406
Like
70
Πόντοι
1
sakira.png

[size=13pt]Στο Χ βρίσκεται η "Σακίρα"[/size]
 

drama4

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
64
Like
80
Πόντοι
0
πολυ σωστοσ ο αδελφοσ....αξιζει το μωρο με τη πρωτη ευκαιρεια παλι θα το κοιταξω και για χοτελη ....vfm..
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Εκανα μια βολτα πιατσα κατα τις 23:30 μιας και ημουν στη περιοχη να δω αυτο τα καινουργιο μωρο.Σε καποια φαση ειδα μια ομορφουλα ψηλη κοκκινομαλα απο το shell να ερχετε και να κατεβαινει την οικονομου πηγα να της μιλησω δε μιλησε με προσπερασε κανω μια γυρα εξαφανιστηκε απο κει και περα αφιερωσα κανα μισαωρο μπας και τη βρω αλλα τιποτα
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.116
Like
4.866
Πόντοι
456
Η Σακιρα ει αι παλια στην πιατσα.Το μαλλι το αλλαζει συχνα, καστανο σε ξανθο ξανθο σε μαυρο. Κανει παρεα με την Πατρισια κ δηλωνουν αδερφες οτι ειναι. Συχναζουν απεναντι απο το one εκει που καθεται η Συλβια κ η Ελενη η ξανθια. Επισης εχει κ πακιστανο γκομενο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom