Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (2 μέλη και 9 επισκέπτες)

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.109
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820
Τούρκος σε γαμαει αρειανιδικο σκουπίδι.. πέσε κοιμήσου τώρα.
είπε ο Τούρκακος και ξυρισε την πλάτη από τις τρίχες...ρε πες ότι εισαι η πουτανιτσα μου να μην απαντάω σοβαρά...ρε 4αρουλη εσυ εισαι;
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Τυπε αν εβλεπες αυτα που βλεπουν οι κατοικοι των νησιων απο αυτους δε νομιζω να το επαιζες τοοοοοοσο προοδευτικος εκ του ασφαλους μια χαρα τα λες και τελος ολες οι πολεις γινανε πολεις λογο οτι μαζευτηκαν εκει οι χωριατες που εσυ ο πανηλιθιος μειωνεις και το ποιο χαζο ειναι οτι καταπασα πιθανοτητα κι εσυ χωριατης εισαι που απλα γεννηθηκες στην πολη
Κοίτα και εγώ δεν γουστάρω και ξενερώνω όταν πάω στα στούντιο και γυροφερνουν εκεί .. άλλο το ένα άλλο το άλλο..δεν θα πέσω στο επίπεδο των ανθρωποειδών νεοναζί χρυσαυγουλων να τους αποκαλώ και πιθηκια τελείως ανοησία έκφραση.. νομίζω κατάλαβες τι εννοώ.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Κοίτα και εγώ δεν γουστάρω και ξενερώνω όταν πάω στα στούντιο και γυροφερνουν εκεί .. άλλο το ένα άλλο το άλλο..δεν θα πέσω στο επίπεδο των ανθρωποειδών νεοναζί χρυσαυγουλων να τους αποκαλώ και πιθηκια τελείως ανοησία έκφραση.. νομίζω κατάλαβες τι εννοώ.
Μα πιθικια τους λενε για ενα λογο τυπε οτι κανουν σαν ζωα και οτι ειναι απολιτιστοι οχι λογο το οτι ειναι απο το Αφγανισταν η το πακισταν δεν εχει να κανει καν με τη χρυση αυγη αυτο το πραμα εσεις τις λετε αυτες τις παπαριες γιατι το εχετε σαν καραμελα πλεον οποιος  λεει την αληθεια να ειναι η φασιστας που οσοι το λενε απο τους 10 οι 9 δε ξερουν καν τη σημαινει η ρατσιστης η χρυσαυγιτης το να λεει απλα τα πραματα οπως ειναι δε παιζει καν για σας που αν βαζατε λιγο το μυαλο σας να δουλεψει θα το καταλαβαινατε αυτο
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Ενώ ο Παναγιωτάκης ο 21 χρόνων που τρυπάει την εξάτμιση στο παπάκι και ακούγεται στα αυτιάσου από χιλιόμετρο.. ή ο Νικολάκης που αλλάζει τις εξατμίσεις στο αμαξι του και βάζει ηχεια τέρμα μούσικη και ξυπνάει όλο τον κόσμο αυτοί είναι οι πολιτισμένοι δεν κάνουν σαν ζώα ας πούμε.. αλλά είναι ελληνακια σωστά δεν πειράζει.. πείτε ότι είστε ρατσιστές να τελειώνουμε..και επαναλαμβάνω και εμενα μου την σπάνε όταν πάω να ψάξω ιερόδουλη είτε σε πιάτσες είτε σε στούντιο . άλλο αυτό... αλλά ανθρώπινα στα @@@  μου τους γράφω ούτε τους συμπαθώ ούτε τους αντιπαθώ
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.943
Πόντοι
1.056
Ενώ ο Παναγιωτάκης ο 21 χρόνων που τρυπάει την εξάτμιση στο παπάκι και ακούγεται στα αυτιάσου από χιλιόμετρο.. ή ο Νικολάκης που αλλάζει τις εξατμίσεις στο αμαξι του και βάζει ηχεια τέρμα μούσικη και ξυπνάει όλο τον κόσμο αυτοί είναι οι πολιτισμένοι δεν κάνουν σαν ζώα ας πούμε.. αλλά είναι ελληνακια σωστά δεν πειράζει.. πείτε ότι είστε ρατσιστές να τελειώνουμε..και επαναλαμβάνω και εμενα μου την σπάνε όταν πάω να ψάξω ιερόδουλη είτε σε πιάτσες είτε σε στούντιο . άλλο αυτό... αλλά ανθρώπινα στα @@@  μου τους γράφω ούτε τους συμπαθώ ούτε τους αντιπαθώ

Έχεις κάτι με τις εξατμίσεις;;; :P
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Ενώ ο Παναγιωτάκης ο 21 χρόνων που τρυπάει την εξάτμιση στο παπάκι και ακούγεται στα αυτιάσου από χιλιόμετρο.. ή ο Νικολάκης που αλλάζει τις εξατμίσεις στο αμαξι του και βάζει ηχεια τέρμα μούσικη και ξυπνάει όλο τον κόσμο αυτοί είναι οι πολιτισμένοι δεν κάνουν σαν ζώα ας πούμε.. αλλά είναι ελληνακια σωστά δεν πειράζει.. πείτε ότι είστε ρατσιστές να τελειώνουμε..και επαναλαμβάνω και εμενα μου την σπάνε όταν πάω να ψάξω ιερόδουλη είτε σε πιάτσες είτε σε στούντιο . άλλο αυτό... αλλά ανθρώπινα στα @@@  μου τους γράφω ούτε τους συμπαθώ ούτε τους αντιπαθώ
Τυπε συγκρινεις τις χαζες μαλακιες που κανουν τα παιδια με τους λαθρο τουλαχιστον ο Παναγιωτακης η ο Νικολακης δε βουτηξαν 9 χρονων παιδι απο τα χερια της μανας του να το βιασους γιατι ειχαν καυλες για να πουμε εμεις οτι ειμαστε πειτε κι εσεις οτι ειστε τερμα ηλιθιοι με iq ραδικιου που και το ραδικι ειναι ποιο εξυπνο να τελειωνει το θεμα εκει.Παντος θα θελα να εισασταν σε ενα απο τα νησια που γινοντε αυτα να λετε αυτες τις πιπες γιατι τωρα τις λετε εκ του ασφαλους δε σας εσωζε τιποτα απο τα χερια των κατοικων.Τελος λες δεν ειμαι ρατσιστης αλλα μου τη σπανε οταν τους βλεπω σε στουντιο η στην πιατσα για ποιο λογο εφοσον ειναι το ιδιο και δεν εισαι ρατσιστης και δεν τους μισεις αν πληρωσουν γαμανε οπως κι εσυ ελπιζω να καταλαβες το τη μαλακιες λες και ποσο υποκριτης εισαι με το να μας αποκαλεις εμας ρατσιστες πραγματικα γελανε και οι πετρες
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Τυπε συγκρινεις τις χαζες μαλακιες που κανουν τα παιδια με τους λαθρο τουλαχιστον ο Παναγιωτακης η ο Νικολακης δε βουτηξαν 9 χρονων παιδι απο τα χερια της μανας του να το βιασους γιατι ειχαν καυλες για να πουμε εμεις οτι ειμαστε πειτε κι εσεις οτι ειστε τερμα ηλιθιοι με iq ραδικιου που και το ραδικι ειναι ποιο εξυπνο να τελειωνει το θεμα εκει.Παντος θα θελα να εισασταν σε ενα απο τα νησια που γινοντε αυτα να λετε αυτες τις πιπες γιατι τωρα τις λετε εκ του ασφαλους δε σας εσωζε τιποτα απο τα χερια των κατοικων.Τελος λες δεν ειμαι ρατσιστης αλλα μου τη σπανε οταν τους βλεπω σε στουντιο η στην πιατσα για ποιο λογο εφοσον ειναι το ιδιο και δεν εισαι ρατσιστης και δεν τους μισεις αν πληρωσουν γαμανε οπως κι εσυ ελπιζω να καταλαβες το τη μαλακιες λες και ποσο υποκριτης εισαι με το να μας αποκαλεις εμας ρατσιστες πραγματικα γελανε και οι πετρες
Φίλε τον αντιπρόεδρο του Εδεσσαϊκού τι τον έχεις?για να βγάλουμε νόημα από αυτά που γράφεις θέλουμε translate.. βάλε και κανένα σημείο στίξης  :S
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Φίλε τον αντιπρόεδρο του Εδεσσαϊκού τι τον έχεις?για να βγάλουμε νόημα από αυτά που γράφεις θέλουμε translate.. βάλε και κανένα σημείο στίξης  :S
Γιατι τυπε δε ξερεις να διαβαζεις αλλα βεβαια οταν στριμωχνεσαι πρεπει να πεις και μια μαλακια γιατι δεν εχεις κατι αλλο να πεις
 

nakayama

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2010
Μηνύματα
406
Like
70
Πόντοι
1
petikia.jpg
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Γιατι τυπε δε ξερεις να διαβαζεις αλλα βεβαια οταν στριμωχνεσαι πρεπει να πεις και μια μαλακια γιατι δεν εχεις κατι αλλο να πεις
Τι να απαντήσω αφού βλακεία είπες..δηλαδη ότι μας την σπάει και μας ξενερώνει ειμαστε ρατσιστές μαζί του..και τα αμάξια και τα παπάκια που είπα πριν μου την σπάνε και με ξενερώνουν πάει να πει ότι είναι ρατσιστικό αλλά δεν κατάλαβες τι εννοούσα στο πιο πάνω ποστ.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Τι να απαντήσω αφού βλακεία είπες..δηλαδη ότι μας την σπάει και μας ξενερώνει ειμαστε ρατσιστές μαζί του..και τα αμάξια και τα παπάκια που είπα πριν μου την σπάνε και με ξενερώνουν πάει να πει ότι είναι ρατσιστικό αλλά δεν κατάλαβες τι εννοούσα στο πιο πάνω ποστ.
Οτι να ναι λες τυπε πραγματικα
 

Kamparntinas

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
13
Like
74
Πόντοι
0
Εδώ μέσα διαβάσαμε και μάθαμε ότι άμα τρύπας την εξάτμιση στο 50ρι παπάκι είναι σαν να π@δ@ς ανήλικο αγοράκι και μετά να το παντρεύεσαι...
Αριστερά το μεγαλείο σου ζήτω ο πατερουλης Στάλιν
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.163
Κριτικές
10
Like
6.200
Πόντοι
7.095
μας ζαλισατε με τις παπαριες σας....το γαμησατε το θρεντ

αφου λοιπον συνεχισετε με pm αλλιως πραγματικα τρωτε ριπορτ ολοι σας, θα ρωτησω εγω ενα πραγμα τους πιατσοβιους.


ΤΗ ΓΥΦΤΙΣΑ ΓΙΑΓΙΑ ΜΕ ΠΑΤΕΡΙΤΣΕΣ, ΠΟΙΟΣ ΤΗ ΓΑΜΑΕΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ???????
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
μας ζαλισατε με τις παπαριες σας....το γαμησατε το θρεντ

αφου λοιπον συνεχισετε με pm αλλιως πραγματικα τρωτε ριπορτ ολοι σας, θα ρωτησω εγω ενα πραγμα τους πιατσοβιους.


ΤΗ ΓΥΦΤΙΣΑ ΓΙΑΓΙΑ ΜΕ ΠΑΤΕΡΙΤΣΕΣ, ΠΟΙΟΣ ΤΗ ΓΑΜΑΕΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ???????
αυτό έχω αναρωτηθεί κ Εγώ πολλές φορές
Για να την τρώει η ορθοστασία κ το κρύο όλο κ κάποιος θα υπάρχει

Υγ τώρα τα είδα αυτά πού έγραψε ο φίλος ο Αργυρής κάτι για τα μούτρα μου απλά θα τον πω ότι τα δικά μου τα έχω δει αλλά τα δικά σου δε θα βλέπονται για να σε ενοχλήσει τόσο δε συνεχίζω άλλο απλά απάντησα
 
  • Like
Αντιδράσεις: aivory

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Εδώ μέσα διαβάσαμε και μάθαμε ότι άμα τρύπας την εξάτμιση στο 50ρι παπάκι είναι σαν να π@δ@ς ανήλικο αγοράκι και μετά να το παντρεύεσαι...
Αριστερά το μεγαλείο σου ζήτω ο πατερουλης Στάλιν
Aστα να πανε τυπε οι προοδευτικοι τα χουν ολα το ιδιο και μη σου πω οτι η εξατμιση γι αυτους ειναι χειροτερο
 

gogos26

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2010
Μηνύματα
51
Like
215
Πόντοι
20
Τις πολύ πρωινές ώρες (08:00-11:00) παίζει τίποτα ή είναι απόλυτη νέκρα? Προφανώς όχι φάτσα πάνω στην Γιαννιτσών, αλλά σε τίποτα πιο παράπλευρο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: aivory
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Ενώ ο Παναγιωτάκης ο 21 χρόνων που τρυπάει την εξάτμιση στο παπάκι και ακούγεται στα αυτιάσου από χιλιόμετρο.. ή ο Νικολάκης που αλλάζει τις εξατμίσεις στο αμαξι του και βάζει ηχεια τέρμα μούσικη και ξυπνάει όλο τον κόσμο αυτοί είναι οι πολιτισμένοι δεν κάνουν σαν ζώα ας πούμε.. αλλά είναι ελληνακια σωστά δεν πειράζει.. πείτε ότι είστε ρατσιστές να τελειώνουμε..και επαναλαμβάνω και εμενα μου την σπάνε όταν πάω να ψάξω ιερόδουλη είτε σε πιάτσες είτε σε στούντιο . άλλο αυτό... αλλά ανθρώπινα στα @@@  μου τους γράφω ούτε τους συμπαθώ ούτε τους αντιπαθώ
αυτοι οι παναγιωτακιδες και οι νικολακιδες ειναι 1 σε καθε σχολειο.
δηλαδη 1 στα 200 ελληνοπουλα,

καγκουρες αλβανοι πχ ειναι 9 στους στους 10

και στους μουσουλμανους νορμαλ ειναι 1 στους 5

αλλιως δεν θα ανεχοταν να ειναι μουσουλμανος και να ακουει τα χοντρα του μουφτη (των δικων μας των δεσποταδων ειναι λιγοτερο χοντρα, δεν λενε πχ θανατο στους απιστους κατα τας γραφας)

δεν ειναι ουτε ειμαστε ολοι το ιδιο σκατα.

πηγαινε να κανεις συνενοηση με γυφτο, με αφρικανο, με γυναικα και αμεσως καταλαβαινεις οτι μιλας σε αλλη βαση, με τελειως διαφορετικη λογικη.

ο πιο υπουλος και συμφεροντολογος ειναι πχ η γυναικα
ο αφρικανος για συνενοηση ειναι ο καλυτερος μιας και ειναι απλα γκαου οχι κακος σαν τις αλλες κατηγοριες
απορω η κουκλουξ κλαν γιατι δεν εβαλε στο στοχαστρο τις αλλες 2 πιο επικινδυνες κατηγοριες
 
  • Like
Αντιδράσεις: aivory

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
μας ζαλισατε με τις παπαριες σας....το γαμησατε το θρεντ

αφου λοιπον συνεχισετε με pm αλλιως πραγματικα τρωτε ριπορτ ολοι σας, θα ρωτησω εγω ενα πραγμα τους πιατσοβιους.


ΤΗ ΓΥΦΤΙΣΑ ΓΙΑΓΙΑ ΜΕ ΠΑΤΕΡΙΤΣΕΣ, ΠΟΙΟΣ ΤΗ ΓΑΜΑΕΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ???????
Από την στιγμή που περνούν τον Μπένι όλα πιθανά μου φαίνονται  :P
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
γιατι ειδε κανεις ποτέ να φορτωνουν τον μπενυ ή την εν λογω με τις πατεριτσες?
το οτι βγαινουν στην πιατσα δεν σημαινει οτι βρισκουν και πελατες,

μπορει τελευταια φορα να της πηρε πελατης πριν 8 χρονια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom