Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (6 μέλη και 12 επισκέπτες)

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
918
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Εγω μια φορα την ειχα παρει καλοκαιρι, με πηγε στο παρκινγκ του fever που ηταν κλειστο, μου λεει ελα εξω στο ορθιο. στο βαθος του παρκινγκ γαμουσε καποιος αλλος, βγαινοντας με τα φωτα μας εβλεπε κανονικα. σουρεαλ καταστασεις. Ωραια γκομενα αλλα τοσο απαθης που ειναι δυσκολευεσαι και να τελειωσεις. Τωρα χειμωνα δε ξερω που σκατα σε παει να γαμηθει
 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96
Εγω μια φορα την ειχα παρει καλοκαιρι, με πηγε στο παρκινγκ του fever που ηταν κλειστο, μου λεει ελα εξω στο ορθιο. στο βαθος του παρκινγκ γαμουσε καποιος αλλος, βγαινοντας με τα φωτα μας εβλεπε κανονικα. σουρεαλ καταστασεις. Ωραια γκομενα αλλα τοσο απαθης που ειναι δυσκολευεσαι και να τελειωσεις. Τωρα χειμωνα δε ξερω που σκατα σε παει να γαμηθει
απέναντι από το φιβερ έχει μια αλάνα αν δεις αμάξι στο βάθος αυτή είναι μέσα και γαμιεται.Παρεπιπτοντως σήμερα ήταν φωτιά η καυλιαρα
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Εγώ τη ρώτησα ποσα θελει για κωλο, αλλα ειπε «οχι με τιποτα»...
Βεβαια μου εχει τύχει να πάρω και πιατσοβια απο τον κωλο και να μου το βγάλει απο τη μύτη, όλο Οχι, μη ποναω, έκανε σαν να την σουβλίζουν...
 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96
Εγώ τη ρώτησα ποσα θελει για κωλο, αλλα ειπε «οχι με τιποτα»...
Βεβαια μου εχει τύχει να πάρω και πιατσοβια απο τον κωλο και να μου το βγάλει απο τη μύτη, όλο Οχι, μη ποναω, έκανε σαν να την σουβλίζουν...
ήταν παρθένα λογικά...
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Απο τη μύτη...;  :tits2:
 

Kamparntinas

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
13
Like
74
Πόντοι
0
Βίντεο με παλιό βουλγαροπιπινο της πιάτσας..
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076
Βίντεο με παλιό βουλγαροπιπινο της πιάτσας..
      έτσι κάνουν σχεδόν όλες οι γυφτοβουλγαρες της πιάτσας αεροπιπα και τον πιάνουν με τα δάχτυλα και άγαρμπα όλες  ξεπετες
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
964
Κριτικές
14
Like
1.993
Πόντοι
496
4 λεπτά είναι πολλά για Γιαννιτσών
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.694
Πόντοι
3.346
Γυμνο στην πιατσα εκανε ο αλλο;; θεος σχωρεστον!  :'(
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.694
Πόντοι
3.346
Ξανα υπερβολικος οπως παντα
Ναι ειμαι..εδω κολλησα απο στουντιο που υποτιθεται αναγκαζονται απο το νομο να περνανε απο γιατρους.
Στην πιατσα αν δεν παει απο μονη της..δεν την ελεγχει κανεις.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Ναι ειμαι..εδω κολλησα απο στουντιο που υποτιθεται αναγκαζονται απο το νομο να περνανε απο γιατρους.
Στην πιατσα αν δεν παει απο μονη της..δεν την ελεγχει κανεις.
και τη εγινε θα μπορουσες να κολησεις και απο γκομενα τη παει να πει αυτο οτι ολες εχουν κατι σοβαρεψου λιγο αν εισαι τοσο αρρωστοφοβικος καλητερα σταματα το αθλημα συν οτι αυτα ειναι ρισκα του αθληματος εγω εχω δωσει ακα πιπες σε πολλες πιατσοβιες και δε κολησα ποτε κατι
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
και τη εγινε θα μπορουσες να κολησεις και απο γκομενα τη παει να πει αυτο οτι ολες εχουν κατι σοβαρεψου λιγο αν εισαι τοσο αρρωστοφοβικος καλητερα σταματα το αθλημα συν οτι αυτα ειναι ρισκα του αθληματος εγω εχω δωσει ακα πιπες σε πολλες πιατσοβιες και δε κολησα ποτε κατι
Φίλε στη συγκεκριμένη που δείχνει στο βίντεο και τζάμπα να μου έλεγε να πάμε θα έλεγα όχι..Και όχι για λόγους υγιεινής αλλά για θέμα εμφάνισης  :vomit:
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Φίλε στη συγκεκριμένη που δείχνει στο βίντεο και τζάμπα να μου έλεγε να πάμε θα έλεγα όχι..Και όχι για λόγους υγιεινής αλλά για θέμα εμφάνισης  :vomit:
Αλλο καπελο αυτο
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.694
Πόντοι
3.346
και τη εγινε θα μπορουσες να κολησεις και απο γκομενα τη παει να πει αυτο οτι ολες εχουν κατι σοβαρεψου λιγο αν εισαι τοσο αρρωστοφοβικος καλητερα σταματα το αθλημα συν οτι αυτα ειναι ρισκα του αθληματος εγω εχω δωσει ακα πιπες σε πολλες πιατσοβιες και δε κολησα ποτε κατι
Aν λες αληθεια πανε παιξε και κανα τζοκερ..με τοση τυχη που εχεις μπορει και να το κερδισεις.Γεμισαμε λαθρο ρε φιλε και θα παω εγω να δωσω ακα πιπα σε πιατσοβια πας καλα? θεμα χρονου ειναι να κολλησεις κατι.

Αρρωστοφοβικος ειναι αυτος που δεν εχει κολλησει κατι και φοβαται πολυ να κανει κατι για να μην αρρωστησει,στην ιδεα του ειναι ολα.
Αν εχεις περασει κατι τοτε απλα προσεχεις παραπανω για να μην την ξαναπαθεις..καταλαβες?
Εννοειτε το αθλημα δεν το κοβεις..απλα χρησιμοποιεις προφυλακτικο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom