Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (6 μέλη και 13 επισκέπτες)

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96
Τα έχουμε ξαναπεί..την Αλβανίδα θα την δίνετε μόνο 20...θα την στήνετε να χουφτενετε την κωλαρα της και μετά  στήσιμο :takethis: .. και άντε γεια... μόνο για αυτό είναι.. :grin:
ε τι άλλο ήθελες να κάνει;
 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96
Το λέω επηδει είπανε για ξενοδοχεία και σπίτια.
Δεν είναι για τέτοια μόνο όπως είπαμε
αφού είναι ο ορισμός της ξεπετας.Την σώζει μόνο ότι είναι η μοναδική μουναρα της πιατσας
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
αφού είναι ο ορισμός της ξεπετας.Την σώζει μόνο ότι είναι η μοναδική μουναρα της πιατσας
Μουναρα δεν είναι... αλλά σε σχέση με ότι έχει κάθε μέρα στην περιοχή μάλλον ξεχωρίζει.
 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96
Μουναρα δεν είναι... αλλά σε σχέση με ότι έχει κάθε μέρα στην περιοχή μάλλον ξεχωρίζει.
το παίρνω πίσω το μουναρα κωλαρα όμως είναι με ωραίες μπουταρες όποιος έχει πιάσει ξέρει
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
το παίρνω πίσω το μουναρα κωλαρα όμως είναι με ωραίες μπουταρες όποιος έχει πιάσει ξέρει
Συμφωνώ και επαυξάνω έχει κωλαρα και Μπουτάρες παρότι ξεπέτα που ούτε για 20 δεν είναι μόνο για να πιάσω την κωλαρα  και τις Μπουτάρες της την έχω παρει απο πιπα και σεξ είναι χαλια
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
322
Like
1.724
Πόντοι
201
Συμφωνώ και επαυξάνω έχει κωλαρα και Μπουτάρες παρότι ξεπέτα που ούτε για 20 δεν είναι μόνο για να πιάσω την κωλαρα  και τις Μπουτάρες της την έχω παρει απο πιπα και σεξ είναι χαλια
Οντως ξεπετα ειναι,αλλα κωλαραααα,γαμησε κανενας αυτο το κωλαρακι της?Καθετε να την χυσεις στο στομσ? Εμενα μου τα σρνηθηκε παντως και τα δυο οταν την ρωτησα? Ρωταω να μσθω μηπως ειναι επιλεκτικη η με τις μερες της.
 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96
Οντως ξεπετα ειναι,αλλα κωλαραααα,γαμησε κανενας αυτο το κωλαρακι της?Καθετε να την χυσεις στο στομσ? Εμενα μου τα σρνηθηκε παντως και τα δυο οταν την ρωτησα? Ρωταω να μσθω μηπως ειναι επιλεκτικη η με τις μερες της.
και τελικά που της τα κατεθεσες;
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
322
Like
1.724
Πόντοι
201

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96
Στο προφυλακτικο δεν εγκβιασα καταστασεις.Δε πρεπει απο οτι καταλαβα ουτε ακαπωτη πιπα να κανει αλλα γι αυτο δεν ειμαι σιγουρος.
μέσα στο αμάξι την πήρες ή έξω φορά παρτίδα εκεί απέναντι από το φιβερ;
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
322
Like
1.724
Πόντοι
201
μέσα στο αμάξι την πήρες ή έξω φορά παρτίδα εκεί απέναντι από το φιβερ;
Εκει στην αλανα πηγαμε,αρχικα μεσα στο αμαξι,αλλα επειδη δεν βιλευομασταν μου ειπε να ρην γαμησω εξω στα οθρια οπως και εγινε.Ευτυχως ειχε μια νταλικα εκει κ δεν φαινομασταν,αλλιως δυσκολα να εβγαινα εξω εκτιμω.Εσυ την πηρες?Κ αν ναι πως σου φωνηκε?
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Οντως ξεπετα ειναι,αλλα κωλαραααα,γαμησε κανενας αυτο το κωλαρακι της?Καθετε να την χυσεις στο στομσ? Εμενα μου τα σρνηθηκε παντως και τα δυο οταν την ρωτησα? Ρωταω να μσθω μηπως ειναι επιλεκτικη η με τις μερες της.
Aμα της τα σκασεις μια χαρα θα κατσει πιστευω αλλα εγω προσωπικα σιγα μη τα σκασω σε πιατσοβια
 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96
Εκει στην αλανα πηγαμε,αρχικα μεσα στο αμαξι,αλλα επειδη δεν βιλευομασταν μου ειπε να ρην γαμησω εξω στα οθρια οπως και εγινε.Ευτυχως ειχε μια νταλικα εκει κ δεν φαινομασταν,αλλιως δυσκολα να εβγαινα εξω εκτιμω.Εσυ την πηρες?Κ αν ναι πως σου φωνηκε?
την πήρα κι εγώ ναι μέσα στο αμάξι όμως.Ητσν φαντασίωση να την πάρω από τότε που την είδα πρώτη φορά στην πιάτσα.Σε καυλώνει αυτό στυλ της και η κωλαρα της.Ειχα μάθει φυσικά από εδώ ότι είναι ξεπετα οπότε πήγα προετοιμασμένος για λίγα πράγματα.Ωραιο μουνι αλλά μόνο τα λεφτά κοιτάει.Προσφατα που πήγα να την ξαναπάρω μου λέει 30 ευρώ λέω όχι λέει 20 και πάει να μπει και της λέω εγώ όχι και φεύγω
 

Giannisampel96

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2019
Μηνύματα
196
Like
115
Πόντοι
1
η μαρια ειναι απεναντι απο το βενζιναδικο το shell??
 
  • Like
Αντιδράσεις: zipas

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom