Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96
Τις πολύ πρωινές ώρες (08:00-11:00) παίζει τίποτα ή είναι απόλυτη νέκρα? Προφανώς όχι φάτσα πάνω στην Γιαννιτσών, αλλά σε τίποτα πιο παράπλευρο.
τίποτα φίλε ίσως κατά τις 7 παρά βρεις καμμία μαυρουλα
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
3
Like
657
Πόντοι
366
μια ερωτηση... υπαρχει καινουρια πιατσα στην πλατεια δημοκρατιας κοντα στην τραπεζα Ελλαδος;;
δεν μενω Θεσ/νικη...
ευχαριστω
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Είδα και εγω 4-5 σελίδες μηνυματα, λέω «αμάν θα ξεφόρτωσαν καμια νταλίκα γεμάτη πουτανες στην πιατσα, είδωμεν το φως το αληθινό»...! Αλλα παπάρια...
Τελοσπαντων, πέρασμα σήμερα αργουτσικα απο την πιάτσα, αρκετές βόλτες μεταξύ 2-3, νομιζω οτι αν έβγαινα εγω στο δρόμο που εχω και φουλ τριχα, πιο ωραίος θα ήμουν απο τις κοπέλες που ηταν εκει...
 

cool-va

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
144
Like
104
Πόντοι
1
Η πιάτσα έχει χαλάσει εντελώς.Δεν υπάρχει τίποτε αξιόλογο.Ολες είναι ξεπέτες.Στο δεκάλεπτο και πολύ είπα είναι έτοιμες να φύγουν.Η μόνη που τιμούσε το 20άρικο που έπαιρνε ήταν η Ρίτα.Ετυχε μία φορά θυμάμαι στη μία ώρα και πάνω που είμασταν μαζί την πήρε πελάτης , του είπε ότι αν θέλει μπορεί σε μισή ώρα.Με την άνεσή της πάντα.Πάει όμως κι αυτή.Την έφαγαν οι καλοσύνες.
 

rakor

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2012
Μηνύματα
71
Like
12
Πόντοι
0
πριν 4 μέρες πήρα για πρώτη φορά την Ηρα μελαχρινή ετων 38 μου είπε, και ήταν λίγο πριν την διχάλα. καλό τσιμπούκι άριστο θα έλεγα. μου είπε ότι βγαίνει πολύ συχνά αλλά προσωπικά πρώτη φορά την έτυχα. την έχει πάρει κανείς άλλος;
 

kokosapos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2020
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Επιβεβαιώνω για Ήρα. Αλλά κι εγώ σπάνια την πετυχαίνω
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Η Ήρα ειναι η αγαπημένη μου από πιάτσες μαζί με την Αλβανίδα.. Πολύ τίμια σε αυτό που κάνει , βγαίνει καμία 5 χρόνια τουλάχιστον εκεί και το βασικό όπως και η Αλβανίδα δεν περνει αλλοδαπούς.
 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96
Η Ήρα ειναι η αγαπημένη μου από πιάτσες μαζί με την Αλβανίδα.. Πολύ τίμια σε αυτό που κάνει , βγαίνει καμία 5 χρόνια τουλάχιστον εκεί και το βασικό όπως και η Αλβανίδα δεν περνει αλλοδαπούς.
αλβανίδα λες την Μαρία την μελαχρινή;
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.484
Πόντοι
1.706
Η Ήρα ειναι η αγαπημένη μου από πιάτσες μαζί με την Αλβανίδα.. Πολύ τίμια σε αυτό που κάνει , βγαίνει καμία 5 χρόνια τουλάχιστον εκεί και το βασικό όπως και η Αλβανίδα δεν περνει αλλοδαπούς.
Η αλβανιδα δεν παιρνει αλλοδαπους?
Δλδ ουτε αλβανους παιρνει ενω ειναι ακβανιδα???
 

cool-va

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
144
Like
104
Πόντοι
1
είναι μουναρα όντως
Αν τη δεις με το φως της ημέρας δεν θα τη γνωρίσεις.Την πετυχαίνω κάθε μέρα που βγαίνειγια παρπάτημα με τον δικό της.Ξεκινάει από τη Μάτα Χάρι και φτάνει μέχρι το one και ξανά πίσω.Ετσι διατηρεί το κωλαράκι της σε αυτήν την κατάσταση.
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Καλησσπερα σε ολους. Υπαρχει τροπος να μου πει καποιος πως μπορω να επικοινωνησω με την Γιωτα Μπεμπα; Εστειλα στο φειςμπουκ αλλα τιποτα. Να πω οτι ειμαι απο γειτονικη πολη.
 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96
Αν τη δεις με το φως της ημέρας δεν θα τη γνωρίσεις.Την πετυχαίνω κάθε μέρα που βγαίνειγια παρπάτημα με τον δικό της.Ξεκινάει από τη Μάτα Χάρι και φτάνει μέχρι το one και ξανά πίσω.Ετσι διατηρεί το κωλαράκι της σε αυτήν την κατάσταση.
ξέρω φίλε την έχω δει από κοντά είναι σπασμένο το πρόσωπο της,η κωλαρα όμως δεν χαλάει ποτέ
 

madness_85

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2019
Μηνύματα
82
Like
54
Πόντοι
0
Εγώ μένω δίπλα της . Κάθε πρωί πίνουμε καφέ μαζί πριν πάω για δουλειά. ¨Όντως έχει σπασμένο πρόσωπο!
 

cool-va

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
144
Like
104
Πόντοι
1
Εγώ μένω δίπλα της . Κάθε πρωί πίνουμε καφέ μαζί πριν πάω για δουλειά. ¨Όντως έχει σπασμένο πρόσωπο!
Μόνο το πρόσωπο? Το αυτί ραντάρ που το βάζεις? Εχει όμως σωματάρα και τη διατηρεί με το περπάτημα.Κόβει πολύ χιλιόμετρο κάθε μέρα.Την είπε ένας ότι για να μηνξεχειλώσει το μουνί τηςαπό το πολύ γαμήσι θα πρέπει να περπατάει για να σφίξουν οι προσαγωγοί.Κι αυτή το χει ρίξει στο περπάτημα.
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Πως θα ξεχειλωσει , κάθε φορά που πας να της τον καρφώσεις πιο δυνατά είτε τραβιέται είτε κάνει προς τα πλάγια.. :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom