Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)

analiaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2017
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Μολις γυρισα απο την χειροτερη πιπα που μου εχουν παρει και δεν θελω να παθει κ αλλος το ιδιο! Μια μιλφ εμφανισιμη μοναστηριου με κωλεττη που μου συστηθηκε ως Αντυ.Την πηρα για πιπα...τοσο δοντι που πονουσε ο πουτσος μου.Μιλαμε για τελειως ασχετη.Της ελεγα μη βαζεις δοντι μου ελεγε δεν ξερω ελληνικα... κουραστηκε αυτη κουραστηκα και εγω και δεν τελειωσα ποτε...οτι χειροτερο εκλαψα τα λεφτα μου!
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Περασμα απο γιαννιτσων. Μολις εκαναν πεσιμο οι μπατσοι και δεν ειχε τιποτα. Καθως εφευγα πετυχα 2 ξανθιες να κρυβονται στα παρκαρισμενα. Μου ειπαν 30 € και οι δυο μαζι και της φορτωσα. Μια ψιλη αδυνατη και μια κοντη γεματη. Καθως γαμουσα την κοντη εσπασε η καποτα......   τι κανω τωρα γιατη εχω χεστει επανω μου?  Βοηθεια μαγκες!!
Την προσευχη σου τυπε  :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest:
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Περασμα απο γιαννιτσων. Μολις εκαναν πεσιμο οι μπατσοι και δεν ειχε τιποτα. Καθως εφευγα πετυχα 2 ξανθιες να κρυβονται στα παρκαρισμενα. Μου ειπαν 30 € και οι δυο μαζι και της φορτωσα. Μια ψιλη αδυνατη και μια κοντη γεματη. Καθως γαμουσα την κοντη εσπασε η καποτα......  τι κανω τωρα γιατη εχω χεστει επανω μου?  Βοηθεια μαγκες!!

έσπασε και δεν το πήρες πρέφα και συνέχισες και έσπρωχνες για ώρα?
ή με το που έσπασε βγήκες?

γενικά.... κάνε κανά τσεκ απ....απλά για να σου φύγει το άγχος και να μην το σκέφτεσαι...
τώρα για aids κλπ νομίζω πρέπει να περιμένεις κανα 6μηνο αν δεν κάνω λάθος
 

assasertzis

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
131
Like
157
Πόντοι
1
Εσπασε και αμεσως βγηκα. Πηγα και εκανα οτι εξεταση υπαρχει. Απο υπατητιδα μεχρι ερπη. Δυστιχος το aids μετα απο 6 μηνες πρεπει να ξανακανω. Μεχρι στιγμης παντος ολα καλα
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.482
Πόντοι
1.706
Εσπασε και αμεσως βγηκα. Πηγα και εκανα οτι εξεταση υπαρχει. Απο υπατητιδα μεχρι ερπη. Δυστιχος το aids μετα απο 6 μηνες πρεπει να ξανακανω. Μεχρι στιγμης παντος ολα καλα
τυπε,
αν καθε φορα που εσπαγε η καποτα κολλουσαμε κι απο κατι,
Τοτε θα επρεπε να εχω πεθανει 27 φορες εως κ σημερα
 

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.367
Κριτικές
3
Like
516
Πόντοι
36
Από περιέργεια ρε παιδια.μια σχετικά ψηλή ξαστανοξανθη με μακριά μαλλιά.ρωσοφατσα με πράσινα μάτια ποια ειναι;αξιζει;
 

Gioutsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Κριτικές
3
Like
24
Πόντοι
1
Μία Μίμα Βουλγάρα γύρω στα 40 που βγαίνει κατά τις 8 το βράδυ Μοναστηρίου, αξίζει?
Μού ζήτησε 50 ευρώ σε δικό της χώρο....
 

sackatack2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2013
Μηνύματα
300
Κριτικές
4
Like
408
Πόντοι
301
Καλησπέρα κι απο εμένα στο φορουμ Πρώτο μου ποστ εαν και παρακολουθουσα απο παλια δεν ειμαι και πολυ του σπορ (ας` όψετε η ηλικια όμως) τεσπα...

χτες κατά τις 11μμ μια βολτά στα γνωστά μερη τις Γιαννιτσών πέριξ είχε ποικιλία αλλά όχι πολλά καλά. Τελικά μετά από πολές βόλτες σαν πρωτάρης ρώτησα την μελαχρινή στο φανάρι γιαννιτσών με κωλλέτη η οποία κρύβεται στα σκοτάδια αλλά έχει ωραίο σωμα με κοντό φουστανάκι ωράιο πόδι και νομίζω ότι διέκρινα κάποια ουλή στο προσωπο αλλά μπορεί να κάνω και λάθος... 30Ε πίσω στην αλλάνα το ρεζουμέ απέριψα και πήγα παρακάτω.

 

sackatack2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2013
Μηνύματα
300
Κριτικές
4
Like
408
Πόντοι
301
είχα δει παλιότερα (2 εβδομάδες πριν)μία μελαχρινή με μαύρα και κοντή φούστα να σουλατσάρει κάτω από την κόκκινη γόβα (την ταμπέλα ντε) και μου άρεσε αλλά αλλά δεν την είδα εχτές μόνο μία με το ίδιο outfit λίγα κιλλά παραπάνω όμως!!!
Ρώτησα και την μελαχρινή μοντέλα λίγο πιο κάτω αλλά μου τόνισε ότι θα είναι για κανα 5λεπτο και δεν μου άρεσε αυτό.
Άμα είναι να αγχβνόμαστε και στο γαμίση ε μα πια ... :happy:
 

sackatack2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2013
Μηνύματα
300
Κριτικές
4
Like
408
Πόντοι
301
Τελικά σπίτη για ύπνο
μετά της γιορτές τώρα με το νέο έτος και αναλόγως τι έχει...

καλά χριστούγενα σε όλους
 
Εγγρ.
10 Σεπ 2011
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
21
Πόντοι
0
Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους. Πέρασμα απο Γιαννιτσών χθες βράδυ κατά τις 2:30.σαν σκηνή απο walking Dead.Ένα μπαζο που οταν με ειδε πετάχτηκε στον δρόμο,να μαυράκι που ήθελε 20 πίπα μουνί όπως είπε,συμπαθητικό με ωραίο κωλαράκι.Ενα τρανς ψηλό ξανθό αδιάφορο και η Φιονα στην κλασική της θέση.
 

stojansolun

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
22
Like
118
Πόντοι
0
καλημέρα και καλή χρονιά σε όλους τους μαχητές......έχει κανείς πληροφορίες για τα πιτσιρίκια έξω από τα ΤΕι στην Σίνδο? είχε μια ψιλοκαλή πιάτσα με φοιτητάκια, και πολύ ωραία και ψιλοφθηνά...αξίζει η βόλτα προς τα εκεί???
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
καλημέρα και καλή χρονιά σε όλους τους μαχητές......έχει κανείς πληροφορίες για τα πιτσιρίκια έξω από τα ΤΕι στην Σίνδο? είχε μια ψιλοκαλή πιάτσα με φοιτητάκια, και πολύ ωραία και ψιλοφθηνά...αξίζει η βόλτα προς τα εκεί???
πιατσα στα τει ποτε ειχε ρε τυπε?
 

nicollesgr1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2015
Μηνύματα
12
Like
4
Πόντοι
0
Ύστερα από αρκετό καιρό επιτέλους μόνος και για να μην χάσω χρόνο κατευθείαν στην πιάτσα.Πέρασμα από Γιαννιτσών γύρω 10.30. Στην αρχή της είχε ένα crossακι, λίγο πιο κατω 2 μωρά (το ένα αδύνατο με κοντό μαλλί εάν πρόσεξα καλό  εμφανισιακά), παρακάτω 4-5 μαζεμένες, στο today 2-3 αδιάφορες και τελική κατάληξη στα τραβελια. Ήταν η Νανά με το κόκκινο αμαξι, στην γωνία με Γιαννιτσών ένα ασημι (μου διαφεύγει το ονομα), μια νταρντανα στην γωνια στο σχολείο και η Καρμεν που τιμήθηκε και με τίμησε δεόντως (στις 11.30 εμφανίστηκε η Νικόλ με το ασημι Citroen και μια με ένα μπλε σκούρο Rav 4). Φόρτωμα και βουρ για το σπίτι της. Αδύνατη με καλό στήθος,σφιχτό γυμνασμένο κορμί με ένα αρκετά σκληρό και ικανοποιητικό εργαλείο. Στα του αγώνα πολύ δυνατή και στους 2 ρόλους. Σίγουρα θα την προτιμήσω ξανά.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
περασα στις 23.30 περασα και στις 01.30
συμπερασματα.
είναι οριστικο
η φιονα, το τραινο, μετα από [size=10pt][size=10pt][size=10pt]26[/size][/size][/size] χρονια στην πιατσα αποσύρεται
στα [size=10pt][size=10pt][size=10pt]29[/size][/size][/size]
της χρονια
και δουλευει πλεον μονο μεσω αγγελιας
η πιο αισθησιακη τρανσεξουαλ που στιγματισε μια ολοκληρη εποχη, η ακριτισα αλεξανδρουπολιτισα που δεν λυγισε με χιονια και βροχες, που τιμηθηκε σε καλλιστεία αρχες 90ies.
η πιο θηλυκη τραβεστί πανω από την θηβα για τουλάχιστον 2 δεκαετιες  :undecided:.

ειδα και την καινουριοεμφανιζομενη κυπρια με το ραβ4, δεν θυμαμαι κατι ειχε συμμετασχει σε καποιο ρεαλιτυ παλια αυτή? ειχε γινει καποιος ντορος για αυτην στην κυπρο? τελος παντων δεν θυμαμαι και συνεχισα αποφασισμένος να βρω δυνατο τσιμπουκι προς τα μπουρδελα της πολης, για νικολ τρανς από βουλγαρια ή χριστινα από ρουμανια, τελικα βρηκα την χριστινα. πολύ δυνατη η πιπα της παιδια χωρις δοντι τον σφιγκει καλα και δεν παραπονιεται για δυνατο σφυροκόπημα στα 4. ακολουθει κριτικη. και η άλλη η κυπρια η καλοκαρδη η εξω καρδια όπως λεω ηταν στην πιατσα με καγουρικο μερσεντές αν δεν κανω λαθος, 2 νικολα επισης αυτή που ειχε το τς14 και η άλλη, το κοριτσακι με τα λιγα ψυχολογικα. η χοντρη ξανθια στο αυτοκινητο της στην σελ. και καποιες αδιαφορες πρεζουδες γυφτισες κατά μηκος της γιαννιτσωνε. στην θεση της φιονας μια ηλικιωμενη αποκρουστικη καπως τραβεστί στην σταση. καλες τσαρκες.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
περασα στις 23.30 περασα και στις 01.30
συμπερασματα.
είναι οριστικο
η φιονα, το τραινο, μετα από [size=10pt][size=10pt][size=10pt]26[/size][/size][/size] χρονια στην πιατσα αποσύρεται
στα [size=10pt][size=10pt][size=10pt]29[/size][/size][/size]
της χρονια
και δουλευει πλεον μονο μεσω αγγελιας
η πιο αισθησιακη τρανσεξουαλ που στιγματισε μια ολοκληρη εποχη, η ακριτισα αλεξανδρουπολιτισα που δεν λυγισε με χιονια και βροχες, που τιμηθηκε σε καλλιστεία αρχες 90ies.
η πιο θηλυκη τραβεστί πανω από την θηβα για τουλάχιστον 2 δεκαετιες  :undecided:.

ειδα και την καινουριοεμφανιζομενη κυπρια με το ραβ4, δεν θυμαμαι κατι ειχε συμμετασχει σε καποιο ρεαλιτυ παλια αυτή? ειχε γινει καποιος ντορος για αυτην στην κυπρο? τελος παντων δεν θυμαμαι και συνεχισα αποφασισμένος να βρω δυνατο τσιμπουκι προς τα μπουρδελα της πολης, για νικολ τρανς από βουλγαρια ή χριστινα από ρουμανια, τελικα βρηκα την χριστινα. πολύ δυνατη η πιπα της παιδια χωρις δοντι τον σφιγκει καλα και δεν παραπονιεται για δυνατο σφυροκόπημα στα 4. ακολουθει κριτικη. και η άλλη η κυπρια η καλοκαρδη η εξω καρδια όπως λεω ηταν στην πιατσα με καγουρικο μερσεντές αν δεν κανω λαθος, 2 νικολα επισης αυτή που ειχε το τς14 και η άλλη, το κοριτσακι με τα λιγα ψυχολογικα. η χοντρη ξανθια στο αυτοκινητο της στην σελ. και καποιες αδιαφορες πρεζουδες γυφτισες κατά μηκος της γιαννιτσωνε. στην θεση της φιονας μια ηλικιωμενη αποκρουστικη καπως τραβεστί στην σταση. καλες τσαρκες.
Nα σαι καλα ρε τυπε που μας αηδιασες βραδιατικα με τα τραβελια  :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:
 

stojansolun

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
22
Like
118
Πόντοι
0
πιατσα στα τει ποτε ειχε ρε τυπε?
για τους γνωρίζοντες, η πιάτσα στα ΤΕΙ της Σίνδου, υπήρξε η πιο δυνατή από κάθε άλλο σημείο, γιατί τα φοιτητάκια ήταν πάντοτε δυνατά.
Οπως έχω απαντήσει ήδη σε κάποιον, απέναντι από την πύλη υπάρχει στάση λεωφορείου, κάποιες στέκονται και στην προέκταση της πύλης στο αριστερό χέρι ( όπως έρχεσαι από την εθνική ).
Οι τιμές βεβαίως έπαιζαν πάρα πολύ και αυτό είχε να κάνει καθαρά με την ανάγκη που υπήρχε.
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
881
Κριτικές
3
Like
647
Πόντοι
366
τωρα υπαρχει αλλο η εν λογω πιατσα; γνωρίζει κανεις;
δεν μενω Θεσ/νικη αλλα θα εκνα τον κοπο να ερθω σε μια τετοια πιατσα...
ευχαριστώ
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
για τους γνωρίζοντες, η πιάτσα στα ΤΕΙ της Σίνδου, υπήρξε η πιο δυνατή από κάθε άλλο σημείο, γιατί τα φοιτητάκια ήταν πάντοτε δυνατά.
Οπως έχω απαντήσει ήδη σε κάποιον, απέναντι από την πύλη υπάρχει στάση λεωφορείου, κάποιες στέκονται και στην προέκταση της πύλης στο αριστερό χέρι ( όπως έρχεσαι από την εθνική ).
Οι τιμές βεβαίως έπαιζαν πάρα πολύ και αυτό είχε να κάνει καθαρά με την ανάγκη που υπήρχε.
Ποτε υπηρχε αυτη η πιατσα τυπε υπαρχει ακομα και τη ωρες παιζει γιατι εχω φιλο που μενει εκει κοντα ακριβως και εκτος οτι πηγαινα τακτικα εχω παει σε ολο το ωραριο της μερας  ποτε δεν ειδα τιποτα απολυτος και ουτε εχει ακουστει κατι κατα κει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom