Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Kai που ακριβως και τη ωρες κανει πιατσα αυτη στη μοναστηριου και δε την εχω πετυχει ποτε οσες μαυρες εχω δει εκει ολες μπαζα ειναι

Κι αυτή μπάζο ειναι,μη ξεχνάς ότι ο Φακιρης έχει βγει πρωταθλητής στο διαγωνισμό του μπαζογαμια-σαβουρογαμια
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Κι αυτή μπάζο ειναι,μη ξεχνάς ότι ο Φακιρης έχει βγει πρωταθλητής στο διαγωνισμό του μπαζογαμια-σαβουρογαμια
Εχω παρατηρησει τα γουστα του γι αυτο μου φαινετε παραξενο μαυρη κορμαρα πιατσοβια αλλα προφανος κορμαρα για τα γουστα του
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Γιατι που ειδες την περιοχη να ανεβαινει βιομηχανικη ηταν κυριος βιομηχανικη παραμενει
όχι δεν παραμενει κυριως βιομηχανικη, αλλα γινεται κυριως εμπορικη λογω σιτυ-γκεητ, μιντιαμαρκτ και των πολλων κινεζικων. παλια πηγαινε εκει οποιος ηθελε συνεργειο για το αμαξι, τωρα με πηγαινουν γυναικες εκει για να βολταρουμε στα κινεζικα και στο σιτυ γκεητ.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.140
Κριτικές
166
Like
26.975
Πόντοι
34.538
Εχω παρατηρησει τα γουστα του γι αυτο μου φαινετε παραξενο μαυρη κορμαρα πιατσοβια αλλα προφανος κορμαρα για τα γουστα του
[/quote
Εχω παρατηρησει τα γουστα του γι αυτο μου φαινετε παραξενο μαυρη κορμαρα πιατσοβια αλλα προφανος κορμαρα για τα γουστα του
Εκει πιατσαρει..
Βεβαια εχω καιρο να τη παρω..
Δεν ξερω αν βρηκε κανενα γαμπρο..εψαχνε να παντρευτει..
Σκεφτηκα να τη προξενεψω στο Μπουξο,αλλα το λυπηθηκα το κοριτσι..
Τα χαρακτηριστικα του κορμιου της ειναι οπως τα εγραψα..
Αν θες τηλ στειλε πμ..
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
όχι δεν παραμενει κυριως βιομηχανικη, αλλα γινεται κυριως εμπορικη λογω σιτυ-γκεητ, μιντιαμαρκτ και των πολλων κινεζικων. παλια πηγαινε εκει οποιος ηθελε συνεργειο για το αμαξι, τωρα με πηγαινουν γυναικες εκει για να βολταρουμε στα κινεζικα και στο σιτυ γκεητ.
Εκτος τα Κινεζικα και το today τυπε ολα τα αλλα σιγα σιγα θα πατωσουνε παλι οπως και πριν
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
959
Κριτικές
14
Like
1.986
Πόντοι
496
Και το today Κινέζος το έχει...
 

vforvn

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
10
Like
2
Πόντοι
0
Μια κοντούλα μικρόσωμη μελαχρινή με μαλλιά μέχρι τους ώμους που μικροδείχνει αρκετά και κυκλοφορεί και νωρίς (την περασμένη Κυριακή κατά το μεσημέρι που έτυχα να περνάω ήταν κοντά και πριν το φανάρι της Γιαννιτσών από την πλευρά του citygate) ποια είναι?
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
302
Κριτικές
2
Like
360
Πόντοι
21
Μια Τζενη την γνωριζει κανεις;
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
302
Κριτικές
2
Like
360
Πόντοι
21
Γιαννιτσων 74 στη σταση στο παλιο κτελ πολυκαστρου.
 

analiaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2017
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
πολυ χαλια τα πραγματα στην πιατσα..βολτα γυρω στις 12 (το βραδυ) μονο 3-4 τραβελια στο τουντει...λιγο πιο περα ενα μικροκαμωμενο μελαχρινο που απ οτι φανηκε οταν πηδιοταν ειχε διπλα και την φιλη της (?)...αλλο ενα μπαζο μελαχρινο πιο περα και ενα εμφανισημο τρανς...ουτε νικολετα εθεαθη να ξεφορτωσουμε ρε παιδι μου τιποτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom