Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (3 μέλη και 7 επισκέπτες)

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
περασμα απο πιατσα κατα τις 12 παρα μπορω να πω τιποτα αξιολογο κατεμε περα απο την κατσαριδα και την ΕΛενη.Μετα την κωλετη πηγαινοντας για κτελ στο πρωτο σταυροδρομι τα στρουμφ διας ειχαν πιασει μερικες κοπελες και τις ειχαν αρκετη ωρα εκει.Πανω που ολα ειχαν χαθει και ειπα να παρω το δρομο για το σπιτι στη Eurobank στη μοναστηριου εθεαθει και εφορτωθει καινουργια κορασιδα εν ονοματι Νικολετα απ τας Βουλγαριας για κωλονοσκοπηση οι λατρεις των skinny θα τη λατρεψουν οι μη λατρεις οχι εγω αν και δε τρελενομαι για skinny η εν λογο μου αρεσε.Συννενοηση στα αγγλικα μιας και δε μιλαει Ελληνικα στα του αγωνα καλουτσικη πιπα μπορει και καλητερα και μπορω να πω παιδες πεντακαθαρη κωλοτρυπιδα και γενικα πεντακαθαρη και στενουλα γενικα ηταν μια πολλη καλη καταθεση σιγουρα εγω θα την προτιμησω για ξενοδοχειο η το χωρο μου εκει πιστευω θα δωσει περισσοτερα
 

sos1908

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
429
Κριτικές
4
Like
264
Πόντοι
1
περασμα απο πιατσα κατα τις 12 παρα μπορω να πω τιποτα αξιολογο κατεμε περα απο την κατσαριδα και την ΕΛενη.Μετα την κωλετη πηγαινοντας για κτελ στο πρωτο σταυροδρομι τα στρουμφ διας ειχαν πιασει μερικες κοπελες και τις ειχαν αρκετη ωρα εκει.Πανω που ολα ειχαν χαθει και ειπα να παρω το δρομο για το σπιτι στη Eurobank στη μοναστηριου εθεαθει και εφορτωθει καινουργια κορασιδα εν ονοματι Νικολετα απ τας Βουλγαριας για κωλονοσκοπηση οι λατρεις των skinny θα τη λατρεψουν οι μη λατρεις οχι εγω αν και δε τρελενομαι για skinny η εν λογο μου αρεσε.Συννενοηση στα αγγλικα μιας και δε μιλαει Ελληνικα στα του αγωνα καλουτσικη πιπα μπορει και καλητερα και μπορω να πω παιδες πεντακαθαρη κωλοτρυπιδα και γενικα πεντακαθαρη και στενουλα γενικα ηταν μια πολλη καλη καταθεση σιγουρα εγω θα την προτιμησω για ξενοδοχειο η το χωρο μου εκει πιστευω θα δωσει περισσοτερα

τιμή δε είπες ράπτορ
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
τιμή δε είπες ράπτορ
Sorry λιγο τσιμπημενη ειναι 50 ευρω παντα μιλωντας για κωλο για μουνακι κλασικα στο 20αρικο με κανα παζαρι την κατεβαζεις κανα δεκαρικακι
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
878
Like
608
Πόντοι
86
όχι . Μία υποψία την είχες αλλά μόλις μιλήσει και την κόψεις από κοντά καταλαβαίνεις. Δεν ήταν η Κατσαρίδα. Είμαι χρόνια στη πιάτσα αλλά πρώτη φορά την είδα.
ι

Η Βικτόρια η Ρωσίδα ήταν φίλε, το άλλαξε από ξανθό σε μελαχρινό.
Το έχει συνήθεια αυτό με τα μπιμπίκια.
Σε χοτελ που την πήρα είχε ανέβει πάνω μου και έψαχνε μισή ώρα για να τα σκάσει, άσε που από συμπεριφορά σπάει αρχιδια.
 

super_85

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2017
Μηνύματα
81
Like
12
Πόντοι
0
[quote a

uthor=black adder notid=124188 link=topic=4191.msg7661387#msg7661387 date=1498933068]
ι

Η Βικτόρια η Ρωσίδα ήταν φίλε, το άλλαξε από ξανθό σε μελαχρινό.
Το έχει συνήθεια αυτό με τα μπιμπίκια.
Σε χοτελ που την πήρα είχε ανέβει πάνω μου και έψαχνε μισή ώρα για να τα σκάσει, άσε που από συμπεριφορά σπάει αρχιδια.
[/quote]
Η αλήθεια είναι πως όση ώρα ασχολούνταν με τα μπιμπίκια άναψα τσιγάρο και έπινα το φραπεδάκι μου.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
πριν καμμια ωρα, στην βουτυρα η μελαχροινη εμφανισιμη κρος, κατω από τον ΟΠΑΠ η καλοκαρδη κυπρια τραβεστί, καπου εκει γυρω πετυχα πεζη μαλλον όχι για πιατσα την ιωαννα το μπιμπελο με παρεα, κατω από το σιτι γκεητ στην γωνια την αλλη από τον ΟΠΑΠ αυτη με το καπελο και το σγουρο μαυρο μαλλι που φοραει παντα παντελονι τζιν και πολλα ρουχα μεχρι το λαιμο ενώ εχει καλο σωμα, στην γιαννιτσων στην διασταυρωση ισα πανω από εκει 3 γυφτισσες , η μια η γλυκια που βγαινει από παλια που ηταν και πιο λεπτη, καιε χω την εντυπωση ολες οι γυφτισες σημερα φορουσαν μαυρα φορεμα ή μαυρες φουστες και μπλούζες σαν να πενθουν ένα πραγμα. απέναντι από την σελ η καλλιγραμμη και ομορφη ξανθια και ακριβως από πανω 2 ωρες νωρίτερα στην μοναστηριου μια όχι ψηλη αλλα ψηλοτερη από της άλλες καστανη με μινι που βγαινει με το που πεφτει ο ηλιος, μου αρεσε η φατσα της ποια είναι τι κριτικες εχει?
την χοντρη τραβεστί την ξανθια δεν την γαμαει κανεις μονο χαβαλέ κανουν τι βγαινει και ξαναβγαινει!
η μαρια με τα γυαλακια απουσια.
 

gioulis

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
100
Like
22
Πόντοι
1
Γεια σας παιδες.μια ερωτησουλα.γνωριζει κανεις άμα καμια τράνς η κοπέλα δέχεται να κάνει η να τις κάνουν golden shower
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
μια νεαρη ομορφη γυφτισσα απέναντι από σιτυ γκεητ στην γιαννιτσων με τα μπούτια εξω προς το ψηλη, η μαρια με τα γυαλακια στην γιαννιτσων, 26ης οκτωβριου η σονια με το ποδι εξω κλασσικα με το κοκκινο αμαξι η τραβεστί, η νιναρα με της βιζαρες και τις ματαρες της στο ποστο της, η άλλη με το καπελο και το παντελονι η πολυ ντυμενη επισης στην θεση της σιτιγκεητ με φεβερ γωνια, η γυφτισα η ομορφη με παρεα κι άλλη στην σταση της στην γιαννιτσων, μια τραβεστί κοντα στα σκυλάδικα της γιαννιτσων με κοκκινες μπουκλες μαλλον περουκα από πισω με ξεγελασε καλουλα, στον ΟΠΑΠ η με τα τεραστια βυζια τραβεστι και το μπουστο, και η άλλη με το κοντο φορεμα και την κολαρα που βγαινει παντα μου φαινεται νικολ την λενε δεν είμαι σιγουρος. καλο βολι σε οποιον κατεβει. εγω δεν.
 

Valkyrios

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2016
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα...σημερα πριν λιγο κατα της 11 ηταν μια ψιλογυφτουδα,κοντούλα, μικρη σε ηλικία, μαύρα μαλλια ,κότσο ντυμένη στα γαλαζια....Ξέρουμε τπτ γι' αυτήν; είμαι νέος στην γύρα δεν την εχω ξαναδεί.την είδα στην πρώτη γύρα...είπα στον γυρισμό θα σταματήσω αλλά εξαφανίστηκε λογικα φορτώθηκε...
 

sos1908

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
429
Κριτικές
4
Like
264
Πόντοι
1
Πέρασμα χθες βράδυ απο πιάτσα κατά τις 10.45 μετά απο καιρό
Ομολογώ για 9 Ιουλίου είχε πολλά κομμάτια.έκανα 2 γύρες και βρήκα πρώτη φορά αυτή τη Βέσκα στο γνωστό σημείο
20 πίπα γαμήσι 30 κώλο.την είπα αν έχει χώρο και μου λέει όχι εδώ μέσα στα χωράφια αν θες.
Εξαφανίστηκα.αν ειναι να δώσω 30 για να γαμήσω στα χωράφια πάω σε ένα μπουρδέλο.
Αυτά παίκτες.
Καλά γλέντια
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Καλησπερα και εδω μετα απο πολλα χρονια απουσιας..
Εκανα μια βολτα σημερα απ την πιατσα.
Πολυ σκουροχρομες ολες οι εκδιδομενες γυναικες της Γιαννιτσων.
Εστριψα για οπαπ.
Σε ενα κοκκινο σμαρτ μια ενδιαφερουσα για μενα μελαχροινη και με βυζαρες τρανς. Ξερουμε κατι για αυτην;
Ευχαριστω
 

Jimakoskomo

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα  παίδες  να ρωτήσω  το hotel  ροτοντα αγιων παντων κατα τισ 9-10 ίσως  και 8 οχι καθε μερα στήνεται  ειναι μια ξανθιά  40ρα περιπου ξερουμε τίποτα  για αυτη? Και ποσο παίρνει...
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
878
Like
608
Πόντοι
86
Καλησπέρα  παίδες  να ρωτήσω  το hotel  ροτοντα αγιων παντων κατα τισ 9-10 ίσως  και 8 οχι καθε μερα στήνεται  ειναι μια ξανθιά  40ρα περιπου ξερουμε τίποτα  για αυτη? Και ποσο παίρνει...

η Ριτα είναι, καλη είναι, παρτην
 

Jimakoskomo

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Μήπως ξέρεις  τιμή?  Και μήπως  ξέρεις αν έχεις δικο της χόρο?
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
881
Κριτικές
3
Like
647
Πόντοι
366
Παιδια η τζενη στην διχαλα που δουλευε σταματησε????
 

ks(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Οκτ 2010
Μηνύματα
315
Κριτικές
21
Like
360
Πόντοι
1.505
Ρε παιδιά κανένα φθηνό ξενοδοχείο που παίζει και με ποια τιμή???
 

TheGodfather

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2015
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα μαγκες, μετα απο πολυ καιρο θα επισκεφτω την Γιαννιτσων και πλεον δεν ξερω τι παιζει. Μπορει να με διαφωτισει κανεις που συχναζει καμια καλη;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom