Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
πριν μιση ωρα πηρα την νταιζη την βουλγαρα για πιπα στο αμαξι με το πολύ μακρυ μευρο μαλλι λεπτη απέναντι από σιτι γκεητ. θετικη εντυπωση, ευγενικη. 20 η πιπα. 30 αν θες και γαμησι. 22χρονων. ομορφη την λες. πολύ αστυνομια ειχε ολη την ωρα στην γιαννιτσων. μιλαγαν στις τσιγγάνες. μιλαγαν στην μαρια την κατσαριδα. δεν καταλαβα αν εκαναν καμμια συλληψη. ημουν ετοιμος για μαρια αλλα την πετυχα σε κακες στιγμες ή την φορτωνε άλλος ή ετρωγε. και η άλλη στη σελ η λεπτη πιο ψιλη ξανθια βουλγαρα καλη μου φανηκε ισως την τιμησω. εξω από το τς η αφεντικινα η προεδρινα, η κριστα με μια ψηλη καστανη τρανς δεν την εχω ξαναδει. μια στιγμη βγηκε κοντη μελαχροινη θυληκη η ιωαννα πρεπει να ηταν αλλα δεν ηταν ντυμενη εντυπωσιακα απλα παντελονι και μπλουζα.

συνολικα φεηςφακ 20, πιττα γυρο "αθηναϊκο" 1, μπουκαλακι νερο 0,5 , 1 ωρα περα δωθε με το αμαξι 5 σε βενζινη=26,5ευρω η βραδια. τα ακους γιορκυ που πας με 567 ευρω για μια εκτονωση μεχρι τις βρυξελες?

με την νταιζη και την άλλη την ξανθια στην σελ νομιζω η μαρια απεκτησε επιτελους εμφανίσιμες γειτονισες.

Και για Φυλής με 20άρικο έχω γράψει κριτικές και για Μεταξουργείο με 15 ευρώ αν έχεις προσέξει.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
σε πειραζω γιορκυ να τα τρως οπου θες και όπως θες, στην τσιγγουνιά σε βαζω κατω χεχε
 

DSL-THESS

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2014
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Χθες ησυχια σχετικα. Περασε η αστυνομια και τις ψιλομαζεψε ολες. Ειδα και το τραβελι εκεινο το καχεκτικο το οποιο περπατουσε με πολυ δυσκολια. Ποιος ξερει τι του καναν. Η Ευα η Αννα η τσπ ηταν εκει ομως με ντυσιμο σα να πηγε στο πλυσταριο. Τι να πω. Τη μια μερα καυλα την αλλη ουτε για τσαντιρι. Κατι ψιλοκουβαδες εκει σταθερα. Οι τρανς χρυσες δουλειες καναν απο την ελλειψη "προσωπικου" λογω μπατσων
 

DSL-THESS

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2014
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Σημερα περιεργη μερα. Απο τις 10:30 μεχρι τις 11 μαζεμενες ολες οι κουβαδες μαζεμενες (εκτος μιας ψηλης αρκετα ζουμερης. Καλο τεμαχιο φανηκε) και να μαλωνουν με 2-3 τυπους. Φωνες μπινελικια οχι ξυλο αλλα πολυ νταβαντουρι ειδικα απο μια καστανη με τατου στο μπουτι. Λογικη συνεπεια ηταν να ερθει αστυνομια να αρχιζουν σιγα σιγα να εξαφανιζονται μερικες. Μετα ξανα μανα αστυνομια σε μια ζουμερη σχετικα καλη αναμεσα απο σελ και τους κουβαδες και εκει αρχιζαν να εξαφανιζονται ακομη περισσοτερες. Πρεπει να μαζεψαν μερικες. Προς το τελος μια θεια γυφτισα και μια θεια πρεζακι σε φαση καταρευσης.. καλα μιλαμε απορω ποιος καθυστερημενος παει με αυτες. τσπ ειχε και κανα 2 μικρουλες. καλουλες. Η κατσαριδα εμφανιση λες και παει για κλαμπινγκ με κατι στρασακια φορεμα ασημι (λαικης 5 ευρω μαξ). Βεβαια ως σωστη κατσαριδα εξαφανιστηκε σε χρονο dt. Μιλαμε φοβερη. Ομοιως και η Ευα-Αννα?? μολις ειδε μπατσους χαθηκε σε δευτερολεπτα. Μιλαμε αν υπηρχε πρωταθλημα κρυφτο περναν πρωταθλημα στο ρελαντι. Αυτα αν και νωρις κατα τις 10 ηταν μια μικρουλα πολυ καλουλα εκει στο σελ η οποια ομως με αστυνομια και αυτα μπηκε σε μια bmw του 90 καθοταν αρκετη ωρα μεσα εκει και εφυγαν. Αυτη πρωτη φορα την ειδα. Εν ολιγοις οι κουβαδες τα γαμησαν μονες τους. Αυτα.

Υ.Γ. Στο εμπορικο ενα ζευγαρι στο παγκακι παραχωρουσαν τζαμπα ματι σχεδον. Πολυ γελιο
 

Nick_Thess

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2017
Μηνύματα
32
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδια... Νέος στο "επάγγελμα...  βλέπω συνεχεια να λετε για οπαπ... μπορει καποιος να ενημερωσει για που ακριβως λετε? ειναι εκεινο το τετραγωνο που ειναι τα τραβελια?
 

DSL-THESS

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2014
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδια... Νέος στο "επάγγελμα...  βλέπω συνεχεια να λετε για οπαπ... μπορει καποιος να ενημερωσει για που ακριβως λετε? ειναι εκεινο το τετραγωνο που ειναι τα τραβελια?
ναι
 

Nick_Thess

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2017
Μηνύματα
32
Like
10
Πόντοι
0
Σημερα πολυ ξυλο στα παγγακια μπροστα στο εμπορικο... λιγα πραγματα... δεν ξερω βεβαια ονοματα ακομα... συγνωμη συναγωνιστες
 

DSL-THESS

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2014
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Σημερα πολυ ξυλο στα παγγακια μπροστα στο εμπορικο... λιγα πραγματα... δεν ξερω βεβαια ονοματα ακομα... συγνωμη συναγωνιστες
τι ωρα? Κεγω βλεπω μια ενταση τελευταια αλλα δε ξερω γιατι και πως...
 

Nick_Thess

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2017
Μηνύματα
32
Like
10
Πόντοι
0
Κατα τις 11μιση εγινε ολο το σκηνικο στα παγγακια μπροστα απο το εμπορικο... μιλαμε για πολυ ξυλο
 

analiaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2017
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Μια πολυ ομορφη κοπελα κωλετη με γιαννιτσων πανω στην κωλετη ομως στα σκοτεινα..μαυρομαλα με πολυ ωραιο κορμι αγνωστου εθνικοτητας...2 φορες που την πετυχα μιλουσε στο τηλεφωνο και μου ειπε 'ντε ντουλευω' ξερει καποιος τιμη και αν αξιζει;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
6.00 το πρωι, 4 μαυρες απέναντι από σιτιγκεητ, μια μελαχροινη ισως πρεζου σαν την κατσαριδα στιλ μια κλαση πιο χαλια όμως 100 μετρα πιο πριν και στο ενδιαμεσο με καστανη με ωραιο προσωπο μου φανηκε σωμα όχι μοντελε αλλα τρώγεται δεν προλαβα να την πετυχω ξανα για να την ρωτησω αν την ξερει κανεις ας δωσει πληρ.

....και παντελης ελλειψη λεηντημποη στην θεσσαλονικη
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.141
Κριτικές
166
Like
26.979
Πόντοι
34.538
Χθεσινο βραδυνη βολτα λιγο πριν τα μεσανυχτα και οι πρωτοι ΔΙΑΣ εκαναν την εμφανιση τους..

Ειχε κινηση,πολυ μπαζοκατασταση γενικα..
Ειδα τη ΒΕΣΚΑ,μολις τη ξεφορτωσε καποιος..
Εκανα μια γυρα να τη ξαναδω,μιλουσε με τον μπροστινο κανενα 5λεπτο,
μετα μαζι μου,οπου μουπε 20 και 30, τα γνωστα στην αλανα εκει γυρω..
Την ρωτησα για δικο της χωρο,μου πε οχι,
πιθανον γιατι με εβλεπε πρωτη φορα..
Ενδιαφερον περιπτωση,ειδικα αν αναλογιστουμε τη γενικη σαπιλα στη περιοχη..
Μονο τα δοντια της δεν μου φανηκαν σε καλη κατασταση..

Στην επομενη γυρα μου ειχε φορτωθει εννοειτε απο αλλον...
 

super_85

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2017
Μηνύματα
81
Like
12
Πόντοι
0
Χαιρεται. Ένα απόγευμα πριν από κανα δυο εβδομάδες πήρα μία αδύνατη που τελικά ήταν τζανκι η οποία ήθελε να μου βγάλει όλα τα σημάδια(μαυράκια) από τη μύτη. Την σιχτήρησα και την έδιωξα. Τι καμένες που έχει ρε πούστη μου!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
δηλαδή δεν φαινοταν τζανκι από πριν από μακρια και το καταλαβες μετα.
πως ηταν? ηταν η μαρια η κατσαριδα με τα γυαλακια? καποια ξανθια άλλη?
 

nakayama

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2010
Μηνύματα
406
Like
70
Πόντοι
1
[size=13pt]Χθες απέναντι από το περίπτερο ήταν μια πολλύ όμορφη εργαζόμενη κορασίς.
Το περίεργο είναι ότι με το που εμφανίστικε, ήρθε ένας μπάρμπας με ένα κόκκινο peugeot 106
με 2 αυτοκόλητα από το studio red diamond. Την φόρτωσε και έφυγε[/size]
[size=14pt]Εχω κρατήσει και πινακίδες.(Φωτογραφική διαπίστευσης)[/size]
[size=13pt]Γνωρίζουμε τίποτα ?[/size]
:huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076
[size=13pt]Χθες απέναντι από το περίπτερο ήταν μια πολλύ όμορφη εργαζόμενη κορασίς.
Το περίεργο είναι ότι με το που εμφανίστικε, ήρθε ένας μπάρμπας με ένα κόκκινο peugeot 106
με 2 αυτοκόλητα από το studio red diamond. Την φόρτωσε και έφυγε[/size]
[size=14pt]Εχω κρατήσει και πινακίδες.(Φωτογραφική διαπίστευσης)[/size]
[size=13pt]Γνωρίζουμε τίποτα ?[/size]
:huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:ασπρομαλλης με ενα παλιο κοκκινο πεζω.ειναι φυλακας στις βιλλες στο μαγαζι που αναφερεις.μηπως ειναι καποια που εργαζεται στις βιλλες και πηγε να την παρει?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
που είναι το περιεργο δεν καταλαβα?

περιεργη ηταν μια τσοντα που ειδα εφηβος. 3 ατομα, 1 γυναικα, 1 αντρας, 1 τραβεστί. ε όλα εγιναν αναποδα από ότι φανταζόμαστε. η γυναικα γαμουσε την τραβεστί και η τραβεστί τον "αντρα"  :tooth:
 

nakayama

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2010
Μηνύματα
406
Like
70
Πόντοι
1
[size=14pt]Θα το ερευνήσω το θέμα διεξάγοντας επιχείρηση αναγνώρισης στις villes.[/size]
:cool2:
 

super_85

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2017
Μηνύματα
81
Like
12
Πόντοι
0
δηλαδή δεν φαινοταν τζανκι από πριν από μακρια και το καταλαβες μετα.
πως ηταν? ηταν η μαρια η κατσαριδα με τα γυαλακια? καποια ξανθια άλλη?
όχι . Μία υποψία την είχες αλλά μόλις μιλήσει και την κόψεις από κοντά καταλαβαίνεις. Δεν ήταν η Κατσαρίδα. Είμαι χρόνια στη πιάτσα αλλά πρώτη φορά την είδα.
 

Nick_Thess

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2017
Μηνύματα
32
Like
10
Πόντοι
0
Παιδιά είναι ιδέα μου? Ή τις τελευταίες μέρες υπάρχει πολύ νέκρα? Χθες πλακώσανε και οι ΔΙΑΣ αλλά δεν ειχέ σχεδον τίποτα... Πέρασα μία φορά στις 11 και μία στη 1...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom