Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ξεχασα φοραει συνηθως μαυρα για να κοβει τα κιλα και μινι
 

sos1908

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
429
Κριτικές
4
Like
264
Πόντοι
1
Χθεσινοβραδινή τσάρκα πάλι σχετικά νωρις γύρω στις 9.30.
λίγα πράγματα εκείνη τη ώρα πέρνανε πόστα..
Το πιο αξιολόγο ήταν η Ήρα που μόλις είχε βγει.
 

DSL-THESS

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2014
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Γενικά σας παρακολουθώ χρόνια. Τα ονοματα δεν τα ξερω εκτος πο τη κατσαριδα (μεγαλη φιρμα αυτη  2funny ). Γενικα επειδή τυχαίνει να περνάω τακτικα απο εκεί σχεδον καθε μερα τα βλεπω όλα τα κοριτσια. Δεν ειμαι δυστυχως ιδιαιτερα πουτανιαρης αν και με εξιταρει το θεμα. Τον τελευταιο καιρο περνάω και έχει τυχει να δω μια η οποια με κουφανε. Τοσο εντυπωσιακη που εχω δει να γινεται και πανζουρλισμος με αμαξια και να εχει κινηση. Την εχω δει απεναντι απο το shell καθε φορα. Σημερα φορουσε ψηλες γοβες και ενα σορτς και εχει μαλι σχετικα κοντο καστανο με ξανθιες ανταυγιες. Συνηθως βλεπω 10-15 κοριτσια οι περισσοτερες εκ των οποιων ειναι κουβαδες (χωρις παρεξηγηση). Ρουμανες βουλγαρες αλβανιδες γυφτισες και αργα βγαινουν και οι μαυρες. Οι πιο καλες κατα την γνωμη μου εκτος απο αυτην που προανεφερα ειναι μια ξανθια και μια μελαχρινη που τις εχω πετυχει και στο περιπτερο και μιλουσαν απταιστα ελληνικα αν και δεν τις κανεις για ελληνιδες. Μικρες αδυνατες που παν πακετο και παντα με εναν μαλακα τυπο μαζι. Νομιζω λιγο πολυ αυτες αξιζουν συν κανα 2 αλλες που δεν μπορω να τις περιγραψω γιατι δεν ειναι σε σταθερο σημειο..αλλα αυτη που ειναι στο shell ΤΙ ΜΟΥΝΙΙΙΙΙΙ!!!!! Ποια ειναι? Μπορειτε να πειτε μερικες πληροφοριες? Ευχαριστω
 

ollandos3

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
587
Like
12
Πόντοι
6
Τι ωρες την βλεπεις αυτην με τις ανταυγειες που λες??
 

DSL-THESS

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2014
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Την έχω πετυχει τελευταια 2 φορες και νομιζω δεν καθεται πολυ. Την πρωτη φορα φορουσε ασπρο φορεμα παλι με γοβες. Απο τις 10-12 την εχω δει. Χθες δυστυχως περασαν και οι μπατσοι και εκει εξαφανιστηκε κατα τις 11. Ελπιζω να την ξαναδω για να σταματησω να την ρωτησω αλλα γενικα πολυ χαμος πεφτει οσο την ειδα.
 

nakayama

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2010
Μηνύματα
406
Like
70
Πόντοι
1
[size=13pt]
Τρελλό μουνί η Ευα. Οδηγάει και audi a4 station wagon χρώματος μαύρου.
Της πήραν και τις πινακίδες την προηγούμενη εβδομάδα που είχε παρκάρει στην νέα παραλία.
Βοηθείστε την να τις πάρει πίσω. Τον παίρνει καλά και με πισοκωλητό.
[/size]
 

DSL-THESS

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2014
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
ma καλα ποιος αγοραζει πλεον a4 station wagon ? παρεπιπτιντως την ρωτησα να δω τη παζει. σημερα ηταν με κοραλι κοντο φορεμα και 12ποντες γοβες. αννα και καλα μου ειπε την λενε αλλα την ειδα το σκεφτηκε λιγο πριν το πει. 30 ζητησε και σε 2 δευτερολπετα μου λεει 20 (θελω να πιστευω επειδη ειμαι ομορφοπαιδο χαχαχ). Βεβαια επειδη ειμαι κοτα δεν θα την επαιρνα ακομη και τζαμπα αλλα τσπ σιγα σιγα το ψηνω πολυ μεσα μου. Παρεπιπτοντως αν της ζητησω μια νυχτα ολοκληρη θα το δεχτει? το χει κανει κανεις με καμια? και ποσα λετε να ζητησει αν συμφωνησει? φωνη τραγικη εχει βεβαια μουτρακια ενταξει ας πουμε υποφερτα αλλα σωμα ΤΡΟΜΕΡΟ για τα δικα μου γουστα. Λεπτη ψηλη και αρκετα εντυπωσιακη. Ισως βεβαια να βαραει και καμια ζουζου. Αυτα!!
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.482
Πόντοι
1.706
[size=13pt]
Τρελλό μουνί η Ευα. Οδηγάει και audi a4 station wagon χρώματος μαύρου.
Της πήραν και τις πινακίδες την προηγούμενη εβδομάδα που είχε παρκάρει στην νέα παραλία.
Βοηθείστε την να τις πάρει πίσω. Τον παίρνει καλά και με πισοκωλητό.
[/size]
ποσο παιρνει?
 

1ακομα

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2017
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
ενα ξανθο πολυ λεπτο πιπινι που συχαζει στο βενζιναδικο ΑΠ γιαννιτσων τι λεει. όσες φορες το ειδα δεν το προλαβα, το ψαρεψε αλλος
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.154
Κριτικές
10
Like
6.128
Πόντοι
7.095
ενα ξανθο πολυ λεπτο πιπινι που συχαζει στο βενζιναδικο ΑΠ γιαννιτσων τι λεει. όσες φορες το ειδα δεν το προλαβα, το ψαρεψε αλλος
γι αυτη λεμε παιχη πανω...και σ εμενα αννα το επαιξε
 

DSL-THESS

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2014
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Καθε μερα εκει ειναι. καθεται 1-2 ωρες μαξ. Λογικο με τοση κινηση που εχει. Παντα εντυπωσιακη. Παντα ναρα. Σημερα ειδα και μια ακομη που δεν την εχω ξαναδει νομιζω. Φορουσε καπελο και καυτο σορτς σχετικα ψηλη και ομορφη. Εκει στο shell και αυτη αλλα την πετυχα πεταχτα. Γενικα οι καλες ειναι ειτε στην αρχη ειτε στο τελος της Γιαννιτσων. ενδιαμεσα δε λεει πολλα.
 

analiaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2017
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
30 αλλα εμενα και 20 μου πε. απο μονη της
20 παιρνει σε ολους το λεει κ απο μονη της κατευθειαν δεν χρειαζεται πολυ ψησιμο..με καυλωσε πολυ και το χαρηκα αρκετα μπορω να πω...εχει αυτο το σκυλε στυλακι
 

DSL-THESS

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2014
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
20 παιρνει σε ολους το λεει κ απο μονη της κατευθειαν δεν χρειαζεται πολυ ψησιμο..με καυλωσε πολυ και το χαρηκα αρκετα μπορω να πω...εχει αυτο το σκυλε στυλακι
Στο σεξ λεει τιποτα? Το χει το σπορ? Και παιζει φαση αν της πεις για πιο πολυ διαρκεια?
Παντως απο τις χειροτερες φωνες εχει η τυπισα. Σαν ξεκουρδιστη βλαχα
 

analiaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2017
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Στο σεξ λεει τιποτα? Το χει το σπορ? Και παιζει φαση αν της πεις για πιο πολυ διαρκεια?
Παντως απο τις χειροτερες φωνες εχει η τυπισα. Σαν ξεκουρδιστη βλαχα
Λαμβανοντας υπ οψη οτι ειναι του δρομου αρκετα καλη σε σχεση με αλλες...για διαρκεια δεν ξερω αλλα αρκετα βιαστικη οπως οι περισσοτερες
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
πριν μιση ωρα πηρα την νταιζη την βουλγαρα για πιπα στο αμαξι με το πολύ μακρυ μευρο μαλλι λεπτη απέναντι από σιτι γκεητ. θετικη εντυπωση, ευγενικη. 20 η πιπα. 30 αν θες και γαμησι. 22χρονων. ομορφη την λες. πολύ αστυνομια ειχε ολη την ωρα στην γιαννιτσων. μιλαγαν στις τσιγγάνες. μιλαγαν στην μαρια την κατσαριδα. δεν καταλαβα αν εκαναν καμμια συλληψη. ημουν ετοιμος για μαρια αλλα την πετυχα σε κακες στιγμες ή την φορτωνε άλλος ή ετρωγε. και η άλλη στη σελ η λεπτη πιο ψιλη ξανθια βουλγαρα καλη μου φανηκε ισως την τιμησω. εξω από το τς η αφεντικινα η προεδρινα, η κριστα με μια ψηλη καστανη τρανς δεν την εχω ξαναδει. μια στιγμη βγηκε κοντη μελαχροινη θυληκη η ιωαννα πρεπει να ηταν αλλα δεν ηταν ντυμενη εντυπωσιακα απλα παντελονι και μπλουζα.

συνολικα φεηςφακ 20, πιττα γυρο "αθηναϊκο" 1, μπουκαλακι νερο 0,5 , 1 ωρα περα δωθε με το αμαξι 5 σε βενζινη=26,5ευρω η βραδια. τα ακους γιορκυ που πας με 567 ευρω για μια εκτονωση μεχρι τις βρυξελες?

με την νταιζη και την άλλη την ξανθια στην σελ νομιζω η μαρια απεκτησε επιτελους εμφανίσιμες γειτονισες.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
επισης τελευταια δεν πετυχαινω στο ποστο της την φιονα. στην θεση της μελαχροινη αυτή που πρεπει  να εδωσε συνεντευξη ως ξανθια πρωην γιαχωβου στη λιφο. αργοτερα ηρθαν και 3 ηλικιωμένες ξανθιες τρανς εκει. στον ΟΠΑΠ βικτωρια, αλεξια ροσι, μια ξανθια που εχει παχυνει πολύ, κα γνωστες συνηθισμένες της περιοχης τρανς
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076
πολυ αστυνομια σημερα κατα τις δεκα και μιση που περασα ειχαν μπλοκο στο φαναρι στο πολυκαταστημα στη γιανιτσων με αλκοτεστ.τρεις τεσερις τσουβαλοβουλγαρες επι της γιανιτσων.στη σελ δεν ειχε ουτε ψυχη οταν περασα.
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.154
Κριτικές
10
Like
6.128
Πόντοι
7.095
Δοκιμή χθες με Μαρία ή Άννα (ανάλογα τα κέφια της). Λέει 30, πάμε με 20. Μέτρια πράγματα βιαστικά και ήταν χαλασμένη γιατί πριν ήταν στο τμήμα. 11 η ώρα ήμουν ο πρώτος της. Κάθεται για ώρα στην πιάτσα και όχι για λίγο όπως νομίζαμε.

Η άλλη απέναντι τελικά είναι στάνταρ η τουρίστρια που έλεγα (και καλά). Ρε μάγκες, σας παρακαλώ αν κάποιος την πήρε ας μου πει αν τα τικ της κάνουν εμφάνιση και την ώρα της πίπας. Πραγματικά δε θα μου σηκωνόταν από το γέλιο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom