Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
881
Κριτικές
3
Like
647
Πόντοι
366
παιδια  κανει πιατσα ακομη μια μιλφ αδυνατη Βουλγαρα και στενομουνο στην Γιαννητσών;;;
λοιπω αρκετο καιρο απο Θεσ/νικη.
Αυτη στεκοταν παντα απεναντι απο το one salonica αλλα οχι στο σταυροδρομι στο φαναρι, αλλα πιο πριν, στην χαλκιδος  γωνια..
δεν ειναι παντα εκει, ερχετε κατα διαστήματα...
οποιος καταλαβε κ' ξερει νεωτερα ας μου στείλει p.m. εχω κ' γω να του δωσω καποια τηλ.
καλο βολι παιδια...
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
878
Like
608
Πόντοι
86
παιδια  κανει πιατσα ακομη μια μιλφ αδυνατη Βουλγαρα και στενομουνο στην Γιαννητσών;;;
λοιπω αρκετο καιρο απο Θεσ/νικη.
Αυτη στεκοταν παντα απεναντι απο το one salonica αλλα οχι στο σταυροδρομι στο φαναρι, αλλα πιο πριν, στην χαλκιδος  γωνια..
δεν ειναι παντα εκει, ερχετε κατα διαστήματα...
οποιος καταλαβε κ' ξερει νεωτερα ας μου στείλει p.m. εχω κ' γω να του δωσω καποια τηλ.
καλο βολι παιδια...

Την Αναστασία μάλλον λες.
Αδύνατη κοντό Μαλί.
Χθες που πέρασα κατά τις 2:00 ήταν εκεί.
Γιαννιτσών με Χαλκίδος.
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Την Αναστασία μάλλον λες.
Αδύνατη κοντό Μαλί.
Χθες που πέρασα κατά τις 2:00 ήταν εκεί.
Γιαννιτσών με Χαλκίδος.
Κάθε μέρα εκεί είναι, την έχω πετύχει και νωρίς και στις 6 το πρωί.
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
881
Κριτικές
3
Like
647
Πόντοι
366
Την Αναστασία μάλλον λες.
Αδύνατη κοντό Μαλί.
Χθες που πέρασα κατά τις 2:00 ήταν εκεί.
Γιαννιτσών με Χαλκίδος.

ναι αυτη πρεπει να ειναι...
καλα, τα ονοματα ταλαζει πωσες φορες...
οκ...ευχαριστω
 

Gioutsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Κριτικές
3
Like
24
Πόντοι
1
Μου θυμίσατε την Αναστασία...
Την πήρα πριν ένα μήνα περίπου (hoteli).
Εμφανισιακά, είναι κοντούλα, Βουλγάρα milf, έχει ένα γλυκό προσωπάκι με πολύ ομορφα μάτια, ένα ωραίο 2αρι στηθάκι, λίγο κοιλίτσα και ένα κώλο ποίημα. :zfuck: Πηγαίνετε γι αυτόν! Έχει και μπουτάκια κάπως κοντόχοντρα για χούφτωμα. Καθαρή και ευγενική... Συνολικά πρόκειται για καλή παρουσία.

Η πίπα ήταν εξόχως καλή χωρίς χέρι σαν να το απολάμβανε η ίδια, με φρόντισε εξαιρετικά και με έφτιαξε πολύ. Την πήρα σόλες τις στάσεις και είχε μια μέση συμμετοχή (σαφώς χαμηλότερη από το στοματικό)... Ψιθυριστά έλεγε τα πάντα και ρωτούσε συνέχεια τι και πως το θέλω...

Για το τέλος την έβαλα στα 4 και τέλειωσα έπειτα από αρκετή ώρα με εναλλαγή ρυθμού χαζεύοντας τον τουρλωτο υπέροχο σφιχτό κώλο της  :zfuck:

Να σημειωθεί ότι είναι και αρκετά στενή (ακόμα)...
:rockon:
Πέρασα σήμερα, πριν λίγο, για μία επανάληψη, αλλά δεν την πέτυχα (για 2 ώρες την έψαχνα...).

Εάν κάποιος συναγωνιστής έχει το τηλέφωνό της θα το εκτιμούσα.

 

Poutanara

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2017
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες σε πια περιοχή μαζεύονται τα τρανς?
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
881
Κριτικές
3
Like
647
Πόντοι
366
πραγματη,υπαρχουν μερες που μπουτι δεν κλεινει...
ειναι αυτο που λεμε σκυλα...και στενομουνα...
 

kostas123098

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
26
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια. πριν λιγο γυρισα απο πιατσα. 3-4 τρανς στην περιοχη γυρω απο τον οπαπ, κατσαριδα που δεν προλαβαινε να κλεισει μπουτι, και διασπαρτες 3-4 βουλγαρες. στο φαναρι της κωλετη εκει που καθονται οι βουλγαρες ειχε μια μαυρομαλλα με πολυ καλο κορμι και υψος λιγο πανω απο τον μεσο ορο. φορουσε μαυρη κοντη φουστα. εχει κανεις εμπειρια μαζι της? δεν προλαβα να της μιλησω γινοταν χαμος...με το που εβγαινε απο αμαξι εμπαινε κατευθειαν στο επομενο...επισης στο στενο μετα την κωλετη ηταν ενα λιγο πιο κοντο αδυνατο με ματαρες. φαινοταν δυνατο αλλα δεν προλαβα να πλησιασω. φορτωθηκε...αυτα απο την πιατσα στις 23:30...οποιος γνωριζει για αυτες τις δυο ας διαφωτισει το κοινο...
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Παρασκευή κατά τις 10 βρέθηκα θεσσαλονίκη και είπα να κάνω μια βόλτα από την ιάτσα που αν και δε ξέρω πολλά έχω διαβάσει αρκετά.
Στο φανάρι ήταν 3-4 βουλγάρες με μια ξανθιά με μίνι ροζ φουστα την οποία πήρα και ήρθε μέχρι το παρκινγκ περπατώντας!!
Πρώτη φορά το είδα αυτό. Δεν θυμάμαι όνομα αλλά πολύ βιαστική και δεν ήθελε να πάρει πίπα... Μεχρι που της είπα δώσε τα λεφτά πίσω ή
παρε πίπα. Βέβαια έβαζε πολύ χέρι και γενικά ήταν αποτυχία τπ όλο θέμα. Πολύ βιαστική στα πάντα.
Η κατσαρίδα πηγαινε πάνω κάτω αλλά δεν ήθελα να την πάρω μιας και την έχω πάρει 2 φορές.
κάπου κοντά στο shell βρήκα μια μικρή μάλλον βουλγάρα, σοφία μου είπε ότι την λένε. Καστανόξανθη κοντούλα και φορούσε ροζ παντελόνι.
Πέρασα καλά μιας και ήταν φιλότιμη στον αγώνα, αν και δεν της το είχα. Αυτά από μένα και μέχρι την επόμενη φορά που θα βρεθώ εκεί ελπίζω
να βελτιωθούν τα πράγματα γιατί είδα πολύ σαπίλα.
 

rakor

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2012
Μηνύματα
71
Like
12
Πόντοι
0
Χθες κατά τις 10:00 έκανα 2 γύρες δεν είχε και τίποτα ιδιαίτερο,
Φόρτωσα την ξανθιά από  Αλβανία με όνομα Μαρία κατά τα λεγόμενά της.
20€ ήθελα για πίπα, 15€ πήρε και θεωρώ πως ήταν πολλά. Βιαστική και καθόλου καλή αν και η ίδια από εμφάνιση και σώμα είναι καλή. 
 

new york boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
326
Κριτικές
8
Like
95
Πόντοι
1
Βρηκα σημερα την βεσκα, στην αγιων παντων γωνια με γιαννιτσων. Παρα πολυ λεπτη, 40ρα, μαυριδερη. Εχει μικροτερα βυζια απο οτι δειχνει, λογω ενισχυμενου σουτιεν.

Πηγαμε σπιτι της. ΧΑΛΙΑ σεξ. Ισως το χειροτερο που εχω κανει. Πιπα κυριολεκτικα 5 δευτερολεπτα. Απιστευτα βιαστικη, ηθελε να τελειωσω απο το 2 λεπτο. Και εκει που

λες οτι τα εχεις δει ολα, ερχεται κατι που σε εκπλησσει! Μου κανει εντυπωση πως εχουν γραφτει καλα λογια για αυτην. ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΑΚΡΙΑ!
 

asimenio_alogo

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2013
Μηνύματα
54
Like
140
Πόντοι
0
Βρηκα και εγω σημερα βεσκα συμφωνω με τον συναδελφο υπερβολικα βιαστικη.πιπα δυο λεπτων στα του αγωνα γρηγορα να χυσω στηθος μικρο μαυριδερη επιδερμιδα ξεπετα κανονικη.20 ευρω πιπα σεξ 30 απο πισω πηρα και τηλ εαν γουσταρω να παω σπιτι της μακρυα δεν αξιζει
 

mindreaver

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2017
Μηνύματα
4
Like
6
Πόντοι
0
Γεια σας
Δεν ξερω αν εχει απαντηθει αλλα εκει στον θειο Βανια στον ΟΣΕ μαζευονται οι κοπελες για μεταφορα σε Αλεξανδρια, Βαθυλακο κλπ
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Περασμα απο πιατσα κατα τις 04:00 εκανα κανα 2 γυρες και το μονο αξιολογο η κατσαριδα που εκανε βολτες στη γωνια κωλετη με Γιαννιτσων κατι βουλγαρομπαζακια και κατι μαυρουλες σκορπισμενες αυτα
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
86
Πόντοι
6
Χωρις να εχω βρεθει με τη Βεσκα,λογικο ειναι να ειναι βιαστικη η καθε κοπελα Σαββατοβραδο με τοση πελατια και εμεις στη  θεση τους το ιδιο θα καναμε ;)
 

nakayama

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2010
Μηνύματα
406
Like
70
Πόντοι
1
[size=15pt]Πάρα πολλά στρούμφ, και εννοείται[/size]
:police: :police: :police: :police: :police: :police: :police: :police: :police:
[size=15pt]η φοβερή μπατσογκόμενα ΔΙΑΣ λάρα κρόφτ με την  αλογοουρά.[/size]
:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Πήγα Τουμπα χθες, είχα και την κοπέλα μου μαζί και βλεπει μια γκομενα (σκυλί του πολέμου με καυτό σορτσάκι) και μου λέει "ειπαμε να ειμαστε αδύνατες αλλα αυτή το παρα έκανε"... Γυρνάω και ποια να δω...? Η Τζενυ με την υπέρ διαστημική κωλαρα και το μάπα (ξεπέτα) σέρβις...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom