Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.154
Κριτικές
10
Like
6.128
Πόντοι
7.095
Καλησπερα μαγκες, μετα απο πολυ καιρο θα επισκεφτω την Γιαννιτσων και πλεον δεν ξερω τι παιζει. Μπορει να με διαφωτισει κανεις που συχναζει καμια καλη;
οχι δε μπορει
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Καλησπερα μαγκες, μετα απο πολυ καιρο θα επισκεφτω την Γιαννιτσων και πλεον δεν ξερω τι παιζει. Μπορει να με διαφωτισει κανεις που συχναζει καμια καλη;
Πας και βλεπεις
 

sonnylock

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2017
Μηνύματα
410
Like
67
Πόντοι
1
Περασα σημερα απο την γιαννιτσων στις 21.45 και δεν υπηρχε τιποτα.ξερει κανεις τι παιζει?
 

Argiris_25

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2012
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Για μια Στεφανία τσιγγανοπούλα πιτσιρίκα ξέρει κανείς κάτι? Την πέτυχα κατα τις 01:00 Γιαννιτσών με Γ.Κουμαρά μαζί με δύο βουλγάρες..
 

sos1908

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
429
Κριτικές
4
Like
264
Πόντοι
1
Πέρασμα εχθές στις 2.30 απο πιάτσα.ίσως απο τις πιο νεκρές μέρες του Ιουλίου είχε μόνο 2 τσιγγανοβουλγάρες ,και τη κατσαρίδα μαζί με 2 τράβελους στο καινούργιο today που άνοιξε στη γιαννιτσών.
Καθώς έπαιρνα το δρόμο της επιστροφής πέτυχα μετά τη shell στη μοναστηρίου πάνω ένα τρομερό μουνί γύρω στα 20 μαύρο φουστάνι γόβες καθόταν με κανά 3-4 μαλακισμένα μικρής ηλικίας και μέχρι να γυρίσω οι 2 φύγανε και έμεινε μόνο ο 1.
Σταματάω μπροστά της μου αρχίζει αγγλικά.
-Hello
-Hello
-Do u want pipa sex?
-How much?
-20 euro
-Where?
-Parking.
Το σκέφτομαι 5 δευτερα αλλα δε φόρωσα τελικά γιατι πριν φύγω απο μοναστηρίου είδα οτι ειχε γεμίσει αστυνομία και λέω πιο πάρκινκ τώρα.
Το μετάνιωσα και πιθανότατα σήμερα να κατέβω να φορτώσω.Το μωρό δε ήταν πάνω απο 20 οπως τη εκοψα.
Αν ξέρει κανεις κατι ας δωσει φωτα
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
Πέρασμα εχθές στις 2.30 απο πιάτσα.ίσως απο τις πιο νεκρές μέρες του Ιουλίου είχε μόνο 2 τσιγγανοβουλγάρες ,και τη κατσαρίδα μαζί με 2 τράβελους στο καινούργιο today που άνοιξε στη γιαννιτσών.
Καθώς έπαιρνα το δρόμο της επιστροφής πέτυχα μετά τη shell στη μοναστηρίου πάνω ένα τρομερό μουνί γύρω στα 20 μαύρο φουστάνι γόβες καθόταν με κανά 3-4 μαλακισμένα μικρής ηλικίας και μέχρι να γυρίσω οι 2 φύγανε και έμεινε μόνο ο 1.
Σταματάω μπροστά της μου αρχίζει αγγλικά.
-Hello
-Hello
-Do u want pipa sex?
-How much?
-20 euro
-Where?
-Parking.
Το σκέφτομαι 5 δευτερα αλλα δε φόρωσα τελικά γιατι πριν φύγω απο μοναστηρίου είδα οτι ειχε γεμίσει αστυνομία και λέω πιο πάρκινκ τώρα.
Το μετάνιωσα και πιθανότατα σήμερα να κατέβω να φορτώσω.Το μωρό δε ήταν πάνω απο 20 οπως τη εκοψα.
Αν ξέρει κανεις κατι ας δωσει φωτα
:2funny: :2funny: Φιλε την ιδια ωρα ακριβως περασα κι εγω και την πετυχα την κατσαριδα! :grin: Το todays ολα τα λεφτα εκει, θα γνωρισουμε ολα τα καλα μωρα της πιατσας! :boobies: :grin:
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
878
Like
608
Πόντοι
86
:2funny: :2funny: Φιλε την ιδια ωρα ακριβως περασα κι εγω και την πετυχα την κατσαριδα! :grin: Το todays ολα τα λεφτα εκει, θα γνωρισουμε ολα τα καλα μωρα της πιατσας! :boobies: :grin:

...και τους νταβαδες τους.

Πάντως κατά τις 23:30 που πέρασα είχε πολλές σκόρπιες από την Εθνική τράπεζα μέχρι την διχάλα.
 

sos1908

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
429
Κριτικές
4
Like
264
Πόντοι
1
:2funny: :2funny: Φιλε την ιδια ωρα ακριβως περασα κι εγω και την πετυχα την κατσαριδα! :grin: Το todays ολα τα λεφτα εκει, θα γνωρισουμε ολα τα καλα μωρα της πιατσας! :boobies: :grin:

γάμησετα.έβλεπα μπαινοβγαίνανε μέσα οι τράβελοι και οι νταβάδες και λέω τι μαλακίες μπορεί να ακούνε και τα παιδιά που δουλεύουν εκεί...
Πάντως το μωρό το άλλο όλα τα λεφτά φαινόταν.
Πιθανόν αν προλάβω σήμερα να περάσω και αν το πετύχω να το φορτώσω
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
43
Like
1.131
Πόντοι
6.835
Πριν τη διχαλα απεναντι απι την Εκο εκει που στριβει για την Πειραιως στη Μοναστηριου ηταν μια κοντουλα με ωραιο προσωπακι με τα μαλλια πιασμενα δυο κοτσακια ψηλα. Δεν τη πηρα γιατι μου εκανε σε ξεπετα. Την ξερουμε;
 

sonnylock

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2017
Μηνύματα
410
Like
67
Πόντοι
1
Περασα σημερα κατα τις 22.30 απο γιαννιτσων και ειχε 6 μουνια(2-3 πολυ καλα) και μια τρανς.Μεχρι να παω στο τελος της γιαννιτσων για να γυρισω και να ξαναπερασω ειχαν εξαφανιστει ολες.Λιγο αργοτερα ειδα και ενα περιπολικο
 
Εγγρ.
1 Αυγ 2017
Μηνύματα
35
Like
24
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες. Έχει κανένας το τηλέφωνο της ντεζυς της βουλγαρας? Πολυ ωραιο μωρό και τώρα έχει αραιωσει πολύ τις εμφανίσεις της στην πιάτσα
 
Εγγρ.
1 Αυγ 2017
Μηνύματα
35
Like
24
Πόντοι
0
Γρήγορο πέρασμα από τις 23:30 έως τις 24:00. Νεκρα.... Οι μόνες που άξιζαν ήταν η κοκκινομάλλα η ρουμανα στη Μοναστηρίου και η Άννα η ξανθιά Αλβανίδα σχεδόν απέναντι από το one. Όλα τα άλλα ήταν για πέταμα.... Α και η Ελένη ή νταρντανα ή αλβανιδα
 

sonnylock

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2017
Μηνύματα
410
Like
67
Πόντοι
1
Οποιος μπορει ας ενημερωσει για το τι παιζει στην γιαννιτσων
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
τι ακριβως θες να μαθεις δηλαδη ? Οι ωρες που βγαινουν καλυβουν ενα μεγαλο χρονικο διαστημα σε συνδιασμο με τα περασματα της αστυνομιας τελευταια δεν εχει κατι στανταρντ πχ να σου πει καποιος πανε στις 12 θα βρεις την ταδε.
 

bullet73

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
428
Like
29
Πόντοι
1
στη γιανητσων μια κοπελα που μου συστηθηκε ως κυπρια τι λεει ?
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.141
Κριτικές
166
Like
26.979
Πόντοι
34.538
Live...απο πιατσα todas...μαζι με μπουξο και
Menathor...Η κστσαριδα κοβει βολτες με ενα τραβελι παλαιστη.. δυο ωραια μωρα με κοκκινα δωδεκαποντα εμφανιστηκαν απο το στενο.  Φορτωθηκαν αμεσως
 

peterman569

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2016
Μηνύματα
60
Κριτικές
3
Like
94
Πόντοι
0
Πριν τη διχαλα απεναντι απι την Εκο εκει που στριβει για την Πειραιως στη Μοναστηριου ηταν μια κοντουλα με ωραιο προσωπακι με τα μαλλια πιασμενα δυο κοτσακια ψηλα. Δεν τη πηρα γιατι μου εκανε σε ξεπετα. Την ξερουμε;
Τη Στεφανια τη Βουλγαρα μαλλον λες... την εχω παρει παλιοτερα ηταν και πιο αδυνατη τοτε. Τωρα ειδα πεταξε λιγο κωλαρακι παραπανησιο...  ξεπετουλα ειναι η κοντουλα. Αλλα πα και καμια στην πιατσα που δεν ειναι ξεπετα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom