Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (5 μέλη και 18 επισκέπτες)

Argiris_25

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2012
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Για μια η δυο νεες πιατσες, η μια καπου κοντα στην λαχαναγορα.. παραξενευτικα κ εγω οταν το πρωτοακουσα
 

Argiris_25

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2012
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
τπτ? κανενας? η τα κρατατε για την παρτι σας?????  :think:
 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
τπτ? κανενας? η τα κρατατε για την παρτι σας?????  :think:
οχι αδερφε δεν κραταμε τιποτα...και εγω κατι ακουσα και πηγαινω τακτικα αλλα δεν εχει τπτα ακομα...
η μια παντως ειναι κοντα στο platinum..αν και εχει πολυ ερημια εκει και δεν ξερω αν θα πιασει
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.569
Like
1.124
Πόντοι
216
Καλησπερίζω τους συναγωνιστές του forum.Νωρίτερα κατα τις 223:30  ήταν λίγο πολύ οι ίδιες στον ΟΠΑΠ (με τα ονόματα δεν τα πάω καλά),αλλά με τα αυτοκίνητα καλύτερα.ήταν εκεί η ψηλή νταρντάνα με τη Mercedes ,η Νίνα(αν δεν κάνω λάθος) με το Φιατακι.ήταν και μια  μου συστήθηκε Samy ή κάτι τέτοιο σε ένα κίτρινο Atos.Μπορεί κανείς να δώσει σχετική πληροφορία(έχω ψάξει και πολύ νωρίτερα αλλά δεν υπέπεσε στην αντίληψη μου.Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Η Νινα αν θυμαμαι καλα εχει ενα κιτρινο Vw Fox...
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
πριν λιγο γυρισα απο την πιατσα πολυ νεκρα και παλι για τον γνωστο λογο . το μαυρομαλλικο με τα κοκκαλινα γυαλια η μαυρες που εξαφανιστηκαν  μετα λογο περιπολιας 1-2 πρεζονια ,ειδα μια καινουργια απεναντι απο το το SHEL ενα στενο ποιο διπλα μια με κοντο μαλι γυρω στα 30 με αρεα δοντια 30 το απλο 40 κωλαρακι 50 στο hotel για μιση ωρα
 

Galan1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2012
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
χτες το βραδυ κατα τις 21.20 τα στρουμφακια τις παιρναν ολες μεσα ,δεν κυκλοφωρουσε τιποτα ,τις ειχαν μαζεψει ολες
 

paPoutsa

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
οι μαυρουλες στην πιατσα εκει στην γιαννιτσων ειναι καθαρες απο HIV και τετοια? γιατι γαμησα με καποτα αλλα φοβαμαι μηπως εσπασε που οταν το ειδα δεν ειχε σπασει και εχω αγχωθει
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
οι μαυρουλες στην πιατσα εκει στην γιαννιτσων ειναι καθαρες απο HIV και τετοια? γιατι γαμησα με καποτα αλλα φοβαμαι μηπως εσπασε που οταν το ειδα δεν ειχε σπασει και εχω αγχωθει

Αν δεν είχε σπάσει τι αγχώνεσαι?
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
κιτα μην σε εσκισε κανενα τραβελακι τιποτα κ δεν μπορεισ να το δεισ. :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
889
Κριτικές
3
Like
659
Πόντοι
366
οι μαυρουλες στην πιατσα εκει στην γιαννιτσων ειναι καθαρες απο HIV και τετοια? γιατι γαμησα με καποτα αλλα φοβαμαι μηπως εσπασε που οταν το ειδα δεν ειχε σπασει και εχω αγχωθει
καλα ειναι να τις απογεύγεις...μακρια
 

johnys77777

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2010
Μηνύματα
484
Κριτικές
18
Like
161
Πόντοι
2.017
Παράθεση από: paPoutsa στις σήμερα στις 14:26
οι μαυρουλες στην πιατσα εκει στην γιαννιτσων ειναι καθαρες απο HIV και τετοια? γιατι γαμησα με καποτα αλλα φοβαμαι μηπως εσπασε που οταν το ειδα δεν ειχε σπασει και εχω αγχωθει


:priest: :priest: :priest:
 

Συνημμένα

  • coffin3.jpg
    coffin3.jpg
    59,7 KB · Εμφανίσεις: 13

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom