Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
φιλε ητανε απεναντι απο City gate μιλουσε με τις ελληνιδες και την δειχνανε που να πηγαινει τους πελατες...8¨30 το πετυχα στην μπουγατσα μπροστα
το πηρα αλλα φοβηθηκε γιατι ηθελα να την παω σε μια καλη καβατζα,και κατεβηκε το μαλακισμενο
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
φιλε ητανε απεναντι απο City gate μιλουσε με τις ελληνιδες και την δειχνανε που να πηγαινει τους πελατες...8¨30 το πετυχα στην μπουγατσα μπροστα
το πηρα αλλα φοβηθηκε γιατι ηθελα να την παω σε μια καλη καβατζα,και κατεβηκε το μαλακισμενο
και γιατι δεν τιν πηγες ?
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
889
Κριτικές
3
Like
659
Πόντοι
366
αδύνατο κ' δυνατό στα  :zfuck:... :grin:
30€ αλλα αν την κάνεις παζαρια μπορεί κ' να στο κατεβασει...στα 20
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
ρε ανοιξε την πορτα να φυγει την ωρα που ετρεχα....ελεος μαλλον φοβηθηκε μην την κανω καμια ζημια
τιν φωρτοσες και αρχησες να  τρεχεις? τν φωβησες τιν κοπελα. και τι ανοιξε τιν πορτα και εφυγε χωρις να σε πει τιποτα?ειτανε μετα στιν πιατσα η εφυγε?
 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ρε την πηρα κανονικα,με ειπε στριψε απο εδω και μπλα μπλα,την λεω εδω δεν γουσταρω εγω παμε αλλου σε μια καλυτερη,με το που το ειπα αυτη εκανε κλακ και ανοιξε την πορτα,παλι καλα που σταματησα,την εριξα κατι γαμωσταυριδια την καριολα,θα την πληρωναμε και για ανθωπο αν παθαινε κατι
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
ρε την πηρα κανονικα,με ειπε στριψε απο εδω και μπλα μπλα,την λεω εδω δεν γουσταρω εγω παμε αλλου σε μια καλυτερη,με το που το ειπα αυτη εκανε κλακ και ανοιξε την πορτα,παλι καλα που σταματησα,την εριξα κατι γαμωσταυριδια την καριολα,θα την πληρωναμε και για ανθωπο αν παθαινε κατι
ε ρε φιλε λογικο να κατεβη το φοβησες και αυτες εχουν το καβατζα τους δεν μπορει να εμπιστεύονται τον καθενα να τις πηγαινει οπου θελει .
 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ε ρε φιλε λογικο να κατεβη το φοβησες και αυτες εχουν το καβατζα τους δεν μπορει να εμπιστεύονται τον καθενα να τις πηγαινει οπου θελει .
χεστηκα βασικα....σιγα μην παω εκει στην κολλετη,καθε μερα με κατεβασμενα τα σωβρακα βγαζουν εξω τους πελατες η αστυνομια
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
χεστηκα βασικα....σιγα μην παω εκει στην κολλετη,καθε μερα με κατεβασμενα τα σωβρακα βγαζουν εξω τους πελατες η αστυνομια

οντως κυνηγανε πολυ αλλα συγκεκριμενα πραγματα...
παρανομες , κοκο και ανηλικες...

θα μεταφερω ασχημη εμπειρια ενος καλου μου φιλου ...
χθες βραδυ πηρε μια Λινα απο την πιατσα στη Γιαννιτσων. ξανθο κοντο μαλλι. απο Αθηνα. εγω για να ειμαι ειλικρινης δεν την ηξερα αν και με την πιατσα δεν εχω πολλα πολλα.
ηταν η δευτερη φορα που την πηρε. μαλιστα ειχαν τηλεφωνικο ραντεβου, το τηλ της τελειωνει σε 516.

ενω πηγαιναν σε μερος -καβατζα για να πηδηχτουν τους σταματανε τα σχολεια...
κανουν ελεγχο στο φιλο μου για αδεια διπλωμα κλπ
στην κοπελα κανουν ελεγχο και στην τσαντα της και βρισκουν 2 ή 3 σκονακια κοκα...

φυσικα την μαζεψαν και μαζεψαν και το μαλακα το δικο μου...
τους πηγαν στο πλατειας δημοκρατιας στο τμημα ασφαλειας.
με τα πολλα το δικο μου τον αφησαν κανενα 2ωρο μετα ( ψαρωτικα τον κρατουσαν κατα τη δικη μου εκτιμηση) και τη κοπελα μαλλον την πηγαν αυτοφωρο.

η μαλακια ειναι πως ο φιλος μου ειναι παντρεμενος και επρεπε να εξηγησει τα ανεγηγητα για το που ηταν μεχρι τις 2.30 ενω δεν απαντουσε και στο τηλεφωνο...

ηθικο διδαγμα...
οταν βαζουμε εναν αγνωστο ανθρωπο στο αυτοκινητο απο οτο-στοπ μεχρι πουτανα στην πιατσα ρισκαρουμε παντα.
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
889
Κριτικές
3
Like
659
Πόντοι
366
παιδια η Μαρία η βουλγαρα...τελιο κορμι...
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Χθες πάντως πολύ νέκρα...
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
περασμα απο γιαννιτσων πριν μιση ωρα   καμια 5-6 μαυρες στο δρομο 20 ευρω θελανε γαμιση τσιμπουκη μια μιλφ  ειμειαζε με ρωσιδα  ειναι   με κοντο μαλι καμια 40 χρονον  δεν σταματησα να τιν ρωτησο τραβελια οπως παντα η γνωστη σε ολους γρια στο γνωστο μερος μια γυφτησα τερμα γιαννιτσων . πολλυ νεκρα παντος και η βουλγαρες τις εχουνε μαζεψει εξαφανισμενες ειναι
 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
σημερα αν και νωρις μεχρι τις 9 δεν ειχε και πολλα,μαλλον τα μαζεψανε,κατι πρεζακια περα δωθε  και καναδυο βουλγαρες πανω στην μοναστηριου
α! ειχαμε και ντα βα σημερα στην γιαννιτσων με οικονομου
de8g7q.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom