Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (5 μέλη και 18 επισκέπτες)

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
σημερα αν και νωρις μεχρι τις 9 δεν ειχε και πολλα,μαλλον τα μαζεψανε,κατι πρεζακια περα δωθε  και καναδυο βουλγαρες πανω στην μοναστηριου
α! ειχαμε και ντα βα σημερα στην γιαννιτσων με οικονομου
de8g7q.jpg
στο τελος θα τις βλέπουμε με τα κυάλια
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
περασα σημερα με ενα φιλαρακι απο γιαννιτσων να δουμε τι παιζει.λοιπον μαυρεσ διασπαρτεσ απο δω και απο κει. στις αρχες στο σκυλαδικο μπροστα ηταν 2 κοπελες(μαλλον) η μια με καστανο μαλλι μεχρι τους ομωους.με φορεματακι μινι μαυρο(ξερουμε τιποτα?) απεναντι απο το σκυλαδικο μια μελαχροινη με γυαλακια σοφιστικε μαυρα(για αυτην?)  επισης στην γωνιακη μπουγατσα μια ξανθια  κοντουλα και μικρουλα.ζητουσε 30 ακατεβατα. στην καθετο που ανεβαινει απο την μπουγατσα στην μοναστηριου μια μελαχροινη με ομορφο ντυσιμο περιποιημενη!!!! μου κανε εντυπωση ομορφη φατσα.και στυλ κοπελας που μολις βγηκε απο καποιο κλαμπ.αυτη ποια ειναι ξερει κανεις τιποτα για αυτη?? στα φαναρια που στριβεις αριστερα για σιτυ γκειτ μια ξανθια με κοντο μαλλι.επισης καλουτσικη μου φανηκε.δεν την ειδα και καλα  λογω βροχης!! αν ξερει κανεις κατι για αυτες τις συγκεκριμενες ας πει τιποτα η ας στειλει π.μ
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
περασα σημερα με ενα φιλαρακι απο γιαννιτσων να δουμε τι παιζει.λοιπον μαυρεσ διασπαρτεσ απο δω και απο κει. στις αρχες στο σκυλαδικο μπροστα ηταν 2 κοπελες(μαλλον) η μια με καστανο μαλλι μεχρι τους ομωους.με φορεματακι μινι μαυρο(ξερουμε τιποτα?) απεναντι απο το σκυλαδικο μια μελαχροινη με γυαλακια σοφιστικε μαυρα(για αυτην?)  επισης στην γωνιακη μπουγατσα μια ξανθια  κοντουλα και μικρουλα.ζητουσε 30 ακατεβατα. στην καθετο που ανεβαινει απο την μπουγατσα στην μοναστηριου μια μελαχροινη με ομορφο ντυσιμο περιποιημενη!!!! μου κανε εντυπωση ομορφη φατσα.και στυλ κοπελας που μολις βγηκε απο καποιο κλαμπ.αυτη ποια ειναι ξερει κανεις τιποτα για αυτη?? στα φαναρια που στριβεις αριστερα για σιτυ γκειτ μια ξανθια με κοντο μαλλι.επισης καλουτσικη μου φανηκε.δεν την ειδα και καλα  λογω βροχης!! αν ξερει κανεις κατι για αυτες τις συγκεκριμενες ας πει τιποτα η ας στειλει π.μ
φιλε για τιν μελαχροινη με τα γυαλακια που λες τιν εχω παρει κανει με το ζορι γαμησι  ξεπετα στα 10 λεπτα με λεει τελειωνε  ενα ωραιο ψωλακι λες μετριο στο υψος ? αυτι που λες με καστανο μαλι μεχρι τους ομους μηπως ειχε σκουλαρικη στιν μυτη και γυφτοεφερνε λιγο ?και η γκομενα με το κοντο μαλι μαλον δεν τιν ειδες καλα μπαζο ειναι ψιλο μιλφ δεν τιν εχω παρει γιατι δεν μαρεσει . δωσε λιγο πληροφοριες  για τιν μελαχροινη ομορφη που λες που ακριβως ?
 

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
350
Like
265
Πόντοι
21
να πω κ εγώ κάτι για χθές βράδυ.σταμάτησα στο φανάρι μπροστά στο city gate στην μπουγάτσα την γωνιακή.ηταν μια μικρούλα καστανόξανθη και μιλουσε με σταματημένο αυτοκίνητο.οσο την έβλεπα απο μακρυά φενόταν σχετικά καλή.εκείνη τη στιγμή λοιπόν σταματάει λίγο πιο μπροστά ενα αλλο αμάξι πολιτικό(το τονίζω) βγαίνουν 2 τυπισες με χαρτιά στα χέρια,κανουν νοημα στον οδηγό που μιλούσε με την γκομενα να παραμείνει εκει και μετά βγαινει κ ενας τριτος,την πιανει απο τον ώμο και την βάζει στο πίσω κάθισμα.υποψιν οτι φορουσαν κ οι 3 πολιτικά ρούχα.μετά αναψε πράσινο και έφυγα.είδα ομως απο τον καθρεφτη οτι σταματισαν τον οδηγο που ήθελε να ψωνίσει την γκομενα.δλδ εμείς ρε παιδια που θέλουμε να γαμίσουμε, κακό κανουμε? γιατί τον σταμάτισαν τον άνθρωπο και βρίσκει κ τον μπελά του. στην τελική δεν φταίει αυτός αν η άλλη εκδίδεται παράνομα...σας έχει συμβεί κατι τέτοιο ποτέ?
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
να πω κ εγώ κάτι για χθές βράδυ.σταμάτησα στο φανάρι μπροστά στο city gate στην μπουγάτσα την γωνιακή.ηταν μια μικρούλα καστανόξανθη και μιλουσε με σταματημένο αυτοκίνητο.οσο την έβλεπα απο μακρυά φενόταν σχετικά καλή.εκείνη τη στιγμή λοιπόν σταματάει λίγο πιο μπροστά ενα αλλο αμάξι πολιτικό(το τονίζω) βγαίνουν 2 τυπισες με χαρτιά στα χέρια,κανουν νοημα στον οδηγό που μιλούσε με την γκομενα να παραμείνει εκει και μετά βγαινει κ ενας τριτος,την πιανει απο τον ώμο και την βάζει στο πίσω κάθισμα.υποψιν οτι φορουσαν κ οι 3 πολιτικά ρούχα.μετά αναψε πράσινο και έφυγα.είδα ομως απο τον καθρεφτη οτι σταματισαν τον οδηγο που ήθελε να ψωνίσει την γκομενα.δλδ εμείς ρε παιδια που θέλουμε να γαμίσουμε, κακό κανουμε? γιατί τον σταμάτισαν τον άνθρωπο και βρίσκει κ τον μπελά του. στην τελική δεν φταίει αυτός αν η άλλη εκδίδεται παράνομα...σας έχει συμβεί κατι τέτοιο ποτέ?
ΦΙΛΕ των τελευταιο καιρο παιζει πολυ κυνηγητό σελιγο δεν θα κυκλοφοραει τιποτα εκει να το θυμασται , αν θυμασε πριν κανενα χρονο μπρωστα στο city gate ειτανε γεματο τωρα ειναι μερτημενες στα δαχτυλα και σε λιγο θα τις βλέπουμε με τα κυαλια .οσο για τον τυπο που τον σταματησανε μου εχει τυχη και εμενα δεν σεκανουνε τιποτα απλος σε ρωτανε στοιχεια και στιν χειροτερη αμα σε ποιασουνε με καμια μεστο αμαξι να σε πανε για κανενα 2ωρο στο τμημα και αυτο γιατι η περισοτερες ειναι χρηστες . οσο για εμας που θελουμε μα γαμαμε ειπαρχουν τα στουντιο και τα μπουρδελα ετσι κιαλιως η πιατσα εχει γινει για τον πουτσο τιποτα αξιολογο μονο ξεπετες
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
889
Κριτικές
3
Like
659
Πόντοι
366
εγω παιδιά παλι σκέφτωμαι ρομαντικά κ' θέλω  να πιστεύω, όπως κάθε χρόνο, θα ερθει καινούριο αίμα στην πιάτσα...
αλλιως την κάτσαμε!!!  :helpplea: :helpplea: :helpplea:
κ θα την βγάλουμε μονο με  :jerking: :jerking:
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
889
Κριτικές
3
Like
659
Πόντοι
366
ενοω για το καλοκαίρι...  :grin: :grin:
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
εγω παιδιά παλι σκέφτωμαι ρομαντικά κ' θέλω  να πιστεύω, όπως κάθε χρόνο, θα ερθει καινούριο αίμα στην πιάτσα...
αλλιως την κάτσαμε!!!  :helpplea: :helpplea: :helpplea:
κ θα την βγάλουμε μονο με  :jerking: :jerking:
μακαρι αλλα δεν το νωμιζο
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
πραγματι στη 1 η ωρα χθες τη νυχτα κυκλοφορουσαν πολλα περιπολικα στην περιοχη και δεν ειχε ουτε κοπελες αλλα και ουτε μια τρανς σε ολες τις πιατσες

Στις 3 ομως που ξαναπερασα ειδα απεναντι απο το Μεταξυ μας ενα πολυ ωραιο κοριτσακι μελαχρινο με κοτσιδα και σοφιστικε κοκκαλινα γυαλια αλλα και τη Βουλγαρα τρανς Αντρεα την ξανθια μπροστα στο Μεταξυ μας,μολις ειχε βγει και εμπαινε σε ταξι και ειναι πραγματι κουκλαρα και απο κοντα

Απ'οτι εχω καταλαβει ολες οι Βουλγαρες τρανς που κανουν πιατσα απο κει εξω,απο νωρις βρισκονται μεσα στο μαγαζι

Και λιγο πριν το city gate δυο μαυρουλες με τεραστια βυζια
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
πραγματι στη 1 η ωρα χθες τη νυχτα κυκλοφορουσαν πολλα περιπολικα στην περιοχη και δεν ειχε ουτε κοπελες αλλα και ουτε μια τρανς σε ολες τις πιατσες

Στις 3 ομως που ξαναπερασα ειδα απεναντι απο το Μεταξυ μας ενα πολυ ωραιο κοριτσακι μελαχρινο με κοτσιδα και σοφιστικε κοκκαλινα γυαλια αλλα και τη Βουλγαρα τρανς Αντρεα την ξανθια μπροστα στο Μεταξυ μας,μολις ειχε βγει και εμπαινε σε ταξι και ειναι πραγματι κουκλαρα και απο κοντα

Απ'οτι εχω καταλαβει ολες οι Βουλγαρες τρανς που κανουν πιατσα απο κει εξω,απο νωρις βρισκονται μεσα στο μαγαζι

Και λιγο πριν το city gate δυο μαυρουλες με τεραστια βυζια
πραγματικα δασκαλε χθες γινοταν τις πουτανας το καγκελο απο μπατσους κατα τις 1:30 που περασα δεν υπηρχε ψυχη κατω
οσον αφορα την αντρεα(σονια οπως λεει αυτη)ισως ειναι η μικροτερη και ωραιοτερη τρανς κατω αυτη τη στιγμη βεβαια πεφτει ατελειωτο κυνηγητο ειτε απο την αστυνομια ειτε απο τις δικε μας τρανς αλλα για οσους ασχολουνται με την πιατσα πιστευω οτι μια πιπα με την αντρεα ειναι κατι που οφειλει να κανει ενας πιατσοβιος στην ζωη του στην πιατσα
οσον αφορα τις δικε μας τρανς αφου ξεπερασαμε το σταδιο οτι οι βουλγαρες βρωμανε μπηκαν φενεται τωρα στην εε και ανακαλυψαν τα σαμπουαν και τα αφρολουτρα :2funny:(πραγματικα η αντρεα ειναι υποδειγμα καθαριοτητας μοσχοβολαει κυριολεκτικα το παιδι οχι μαλακιες τωρα)
τωρα ειμαστε στη φαση οτι οι βουλγαρες κλεβουν μεσα απο τα αυτοκινητα οτιδηποτε βρουν ειναι λογικο θα μου πεις οταν κατεβαινεις στην πιατσα ριχνεις πανω στο ταμπλο και 500-1000 ευρω ετσι για να βρισκονται :jerking: :jerking:
εγω λοιπον λεω να κοψουν τις παπαριες οι δικε μας με τα κυνηγητα και τις αλλες ιστοριες και μερικες απο σας να βελτιωθειται γιατι οσο θα υπαρχουν τα δυο κροσσακια τα δικα μας και τα δυο κουκλακια τρανς τα βουλγαρακια προθημα να κανουν τα παντα για 20-30 ευρω βλεπω το στομαχι σας να πηγαινει βιολι απο την πεινα σε λιγο καιρο

 

karakapsouris

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2013
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
1
πραγματικα δασκαλε χθες γινοταν τις πουτανας το καγκελο απο μπατσους κατα τις 1:30 που περασα δεν υπηρχε ψυχη κατω
οσον αφορα την αντρεα(σονια οπως λεει αυτη)ισως ειναι η μικροτερη και ωραιοτερη τρανς κατω αυτη τη στιγμη βεβαια πεφτει ατελειωτο κυνηγητο ειτε απο την αστυνομια ειτε απο τις δικε μας τρανς αλλα για οσους ασχολουνται με την πιατσα πιστευω οτι μια πιπα με την αντρεα ειναι κατι που οφειλει να κανει ενας πιατσοβιος στην ζωη του στην πιατσα
οσον αφορα τις δικε μας τρανς αφου ξεπερασαμε το σταδιο οτι οι βουλγαρες βρωμανε μπηκαν φενεται τωρα στην εε και ανακαλυψαν τα σαμπουαν και τα αφρολουτρα :2funny:(πραγματικα η αντρεα ειναι υποδειγμα καθαριοτητας μοσχοβολαει κυριολεκτικα το παιδι οχι μαλακιες τωρα)
τωρα ειμαστε στη φαση οτι οι βουλγαρες κλεβουν μεσα απο τα αυτοκινητα οτιδηποτε βρουν ειναι λογικο θα μου πεις οταν κατεβαινεις στην πιατσα ριχνεις πανω στο ταμπλο και 500-1000 ευρω ετσι για να βρισκονται :jerking: :jerking:
εγω λοιπον λεω να κοψουν τις παπαριες οι δικε μας με τα κυνηγητα και τις αλλες ιστοριες και μερικες απο σας να βελτιωθειται γιατι οσο θα υπαρχουν τα δυο κροσσακια τα δικα μας και τα δυο κουκλακια τρανς τα βουλγαρακια προθημα να κανουν τα παντα για 20-30 ευρω βλεπω το στομαχι σας να πηγαινει βιολι απο την πεινα σε λιγο καιρο
καλη η αντρεα η σονια οπως λεει αλλα πρεπει αμεσως να βαλει βυζι....αυτο ειναι το μονο μειον της
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
[quote author=mpozanis  link=topic=4191.msg4361552#msg4361552 date=1361039836]
φιλε για τιν μελαχροινη με τα γυαλακια που λες τιν εχω παρει κανει με το ζορι γαμησι  ξεπετα στα 10 λεπτα με λεει τελειωνε  ενα ωραιο ψωλακι λες μετριο στο υψος ? αυτι που λες με καστανο μαλι μεχρι τους ομους μηπως ειχε σκουλαρικη στιν μυτη και γυφτοεφερνε λιγο ?και η γκομενα με το κοντο μαλι μαλον δεν τιν ειδες καλα μπαζο ειναι ψιλο μιλφ δεν τιν εχω παρει γιατι δεν μαρεσει . δωσε λιγο πληροφοριες  για τιν μελαχροινη ομορφη που λες που ακριβως ?
[/quote]
Ναι ενα ομορφο ψωλακι ηταν οπως το λες.μετριο στο υψος.ειναι αυτη που λεει και ο πατσινο.με χαρακτηριστικα κοκκαλινα μαυρα γυαλια.η αλλη μπροστα απο το μεταξυ μας δεν την ειδα απο κοντα αν ειχε σκουλαρικι,παιζει να ηταν και τσιγγανακι δεν ξερω.η αλλη που μου αρεσε ηταν στην διασταυρωση γιαννιτσων με κωλλετη που παει προς σιτι γκειτ αλλα ηταν απο την πανω μερια της κωλεττη προ μοναστηριου.πολυ καλο σκυλακι περιποιημενο. μου αρεσε.
 

vargburz

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2011
Μηνύματα
1.012
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
16
Καλησπερίζω τους συναγωνιστές του forum.Νωρίτερα κατα τις 223:30  ήταν λίγο πολύ οι ίδιες στον ΟΠΑΠ (με τα ονόματα δεν τα πάω καλά),αλλά με τα αυτοκίνητα καλύτερα.ήταν εκεί η ψηλή νταρντάνα με τη Mercedes ,η Νίνα(αν δεν κάνω λάθος) με το Φιατακι.ήταν και μια  μου συστήθηκε Samy ή κάτι τέτοιο σε ένα κίτρινο Atos.Μπορεί κανείς να δώσει σχετική πληροφορία(έχω ψάξει και πολύ νωρίτερα αλλά δεν υπέπεσε στην αντίληψη μου.Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
Ναι ενα ομορφο ψωλακι ηταν οπως το λες.μετριο στο υψος.ειναι αυτη που λεει και ο πατσινο.με χαρακτηριστικα κοκκαλινα μαυρα γυαλια.η αλλη μπροστα απο το μεταξυ μας δεν την ειδα απο κοντα αν ειχε σκουλαρικι,παιζει να ηταν και τσιγγανακι δεν ξερω.η αλλη που μου αρεσε ηταν στην διασταυρωση γιαννιτσων με κωλλετη που παει προς σιτι γκειτ αλλα ηταν απο την πανω μερια της κωλεττη προ μοναστηριου.πολυ καλο σκυλακι περιποιημενο. μου αρεσε.
η μελαχρινη αυτη οπως σε ειπα δεν αξιζει οσο για τιν αλη που ειπες κωλεττη με μοναστηριου δεν ξερω ποια ειναι θα την ελέγξω
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
Καλησπερίζω τους συναγωνιστές του forum.Νωρίτερα κατα τις 223:30  ήταν λίγο πολύ οι ίδιες στον ΟΠΑΠ (με τα ονόματα δεν τα πάω καλά),αλλά με τα αυτοκίνητα καλύτερα.ήταν εκεί η ψηλή νταρντάνα με τη Mercedes ,η Νίνα(αν δεν κάνω λάθος) με το Φιατακι.ήταν και μια  μου συστήθηκε Samy ή κάτι τέτοιο σε ένα κίτρινο Atos.Μπορεί κανείς να δώσει σχετική πληροφορία(έχω ψάξει και πολύ νωρίτερα αλλά δεν υπέπεσε στην αντίληψη μου.Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
μαλον μιλας για τραβεστι
 

Galan1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2012
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Χτες το βραδυ κατα τις 21.00 παιζανε 4 μαυρακια πριν την Κωλετη ενα Βουλγαρακι στην Α Παντων και 3 τραβελια στο γνωστο σημειο ,δηλαδη τιποτα ευτυχως δηλαδη που βρηκα την Κατερινα στο πρωτο φαναρι μετα την αερογεφυρα και ηρεμησαμε.
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
86
Πόντοι
6
σε ποια αερογεφυρα αναφερεσαι ;
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
726
Κριτικές
8
Like
764
Πόντοι
366
Ελα ρε φιλε!
Εδω εμεις που δεν ειμαστε απο Θεσσαλονικη και καταλαβαμε, ειναι δυνατον να μην καταλαβες εσυ?
 

Argiris_25

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2012
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες σχετικα με νεες πιατσες εχουμε τπτ? κατι πηρε το αφτακι μου...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom