Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (6 μέλη και 16 επισκέπτες)

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
Για σκεφτειτε το να ειχε AIDS ο πελατης...δεν σας περασε απο το μυαλο ??? :think: :think:
το ιδιο ειναι.. παντως οταν μια το κανει ακαποτο κατι δεν παει καλα για να μην την νοιαζει αρα σημαινει οτι κατι εχει. :ak: :ak: :ak: :ak: :ak: :uzi: :uzi:το ιδιο και για τον πελατη
 

Galan1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2012
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Χτες το βραδυ περασα απο Γιαννιτσων και εχουν εξαφανιστει ολες ,μηπως γνωριζετε που εχουν παει γιατι η αστυνομια καθε βραδυ τις φορτωνει ολες και δεν μενει τιποτα.
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
Χτες το βραδυ περασα απο Γιαννιτσων και εχουν εξαφανιστει ολες ,μηπως γνωριζετε που εχουν παει γιατι η αστυνομια καθε βραδυ τις φορτωνει ολες και δεν μενει τιποτα.
για τον λογο που ειπες εχουν εξαφανιστη καθε μερα αυτο γινεται
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
889
Κριτικές
3
Like
659
Πόντοι
366
παιδια επεστρεψε η ρουμανα...
κανει πιατσα στο hotel rotonta. ειναι απο τισ τελευταιες καλες που μεινανε.
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
889
Κριτικές
3
Like
659
Πόντοι
366
mpozanis thn exeiw δοκιμασει;;
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
889
Κριτικές
3
Like
659
Πόντοι
366
εγω κατεβηκα μετα της 10.
 

rakor

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2012
Μηνύματα
71
Like
12
Πόντοι
0
Υπάρχει μια κοπέλα μελαχρινή 1.70 περίπου, καστανή, από Βουλγαρία, δεν μιλάει Ελληνικά καθόλου ούτε Αγγλικά και είναι πάντα μόνη στην πιάτσα από city gate μέχρι πίσω στην Εθνική Τράπεζα την έχω προσέξει αρκετές φορές να περπατάει στον δρόμο συνήθως με φόρμα ντυμένη και σχεδόν πάντα την κουκούλα από το μπουφάν. 2-3 φορές που σταμάτησα να τις μιλήσω, αυτή ούτε που να με κοιτάξει και συνέχιζε να περπατάει.

Σήμερα κατά τις 21:00 ήταν επί της Σταύρου Βουτηρά  πρόσεξα πως σε κάποια προπορευμένα αυτοκίνητα σταμάτησε και μίλησε και γι’ αυτό και εγώ το ξαναπροσπάθησα. Όντως σήμερα μου μίλησε με σπαστά εως  χάλια Ελληνικά όπως και τα Αγγλικά, αυτό που κατόρθωσα να μάθω είναι ότι η ταρίφα τις είναι 20€, την λένε Ελένη, είναι 25ετών από Βουλγαρία. Σήμερα δεν φορούσε κουκούλα και από πρόσωπο λέει έχει και ωραία μάτια.

Ξέρεις κανείς τίποτα για την συγκεκριμένη; από υπηρεσίες τι λέει; Εμένα δεν  μου φάνηκε για πρεζόνι.
 
Όσο για τις 21:00 που πέρασα ότι είχε ήταν επί τις Γιαννιτσών λίγα πράγματα δηλ. με 2-3 μαυρούλες  στα συνήθη σημεία τους.
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
περασμα 8 απο την γιαννιτσων δεν υπαρχει ψυχη ουτε μια μονο τα τραβελια σταθερα στο ιδιο σημειο
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
889
Κριτικές
3
Like
659
Πόντοι
366
συμφωνω με τον mpozani εκτος απο το ρουμανάκι...
όποιος θελει τηλ. ας μου γραψει στο pm
ειναι κατα την γνώμηη μου οτι καλυτερο που κυκλοφορει. με 20€πουλάκια  :rockon: :rockon:  :boobies: :boobies: :boobies:
 

Argiris_25

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2012
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
συμφωνω με τον mpozani εκτος απο το ρουμανάκι...
όποιος θελει τηλ. ας μου γραψει στο pm
ειναι κατα την γνώμηη μου οτι καλυτερο που κυκλοφορει. με 20€πουλάκια  :rockon: :rockon:  :boobies: :boobies: :boobies:
file sunagwnisti gia poias kopelas to thl milas??
 

alex1977

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2011
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Na rotiso repaidia exo kati xronia na ertho kai thimame stin gonia 26is oktomvriou kai stathmou kati trans tisopies simera kai extes den tis ida iparxoun eki akoma i oxi?????
gia plirofories thaimoun poli efxaristimenos
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
Na rotiso repaidia exo kati xronia na ertho kai thimame stin gonia 26is oktomvriou kai stathmou kati trans tisopies simera kai extes den tis ida iparxoun eki akoma i oxi?????
gia plirofories thaimoun poli efxaristimenos
μιλας για μια με ενα mercedez clk .και τιν αλλη με  ενα 2πορτο μικρο  μπλε αμαξι δεν θυμαμαι μαρκα φοραει γυαλια το τρανς αυτο ?
 

rakor

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2012
Μηνύματα
71
Like
12
Πόντοι
0
Σήμερα κατά τις 20:30 ήταν αρκετές στα πόστα τους αλλά μια κινητοποίηση τις αστυνομίας (καμία 10αριά  μηχανές και 3-4 αυτοκίνητα) τα οποία κυνηγούσαν ένα μηχανάκι με 2 άτομα, έκαναν την “πιάτσα να τρέχει“.

Πάντως η κοπέλα που αναφέρθηκα και στο #6557 ποστ μου ήταν και σήμερα στο ίδιο σημείο μέχρι πριν την καταδίωξη.  Ξέρει κανείς τίποτα γι’ αυτήν;
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
περασα σημερα κυριακη μεσημερι ειχε 2 γκομενες κανανε πιατσα στην γιαννιτσων ,
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
σημερα η πιατσα στις 10 ηταν γεματη με πολλα μωρα καινουργια και παλια οπως και  μαυρες   απεναντι απο το shell στο πρωτο στενο που ανεβαινει μοναστηριου ειχε ενα καλο τσιγγανακι 20 μου ειπε το  :zfuck: τιν ειπα για ροδελα και δεν δεχθηκε . εν συνεχεια κατα τις  11++ πλακωσε η αστυνομια  με μπλοκο και εξαφανιστηκαν ολες η μονη πιατσα που γινοταν εκεινη την ωρα ητανε μοναστηριου  απο μαυρες  μονο και απο τα τραβελια στο γνωστο μερος και 1-2 πουστρακια που κυκλοφορουσαν με αμαξι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom