Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
889
Κριτικές
3
Like
659
Πόντοι
366
η ρουμανα αναρωσε... απο αυριο θα ειναι στο ξενοδοχειο rotonta...
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Ρε παιδιά με τη πιάτσα στη Γιαννιτσών τι παίζει?
Χτες κατά τις 10 είχε αρκετές γυναίκες και κάποιες αρκετά καλές?

Η όλη φάση γίνεται στο αμάξι ή σε πάει σε δικό της χώρο?
Δεν υπάρχει κίνδυνος να γίνει καμιά μαλακία? Να σου τη πέσουν κι έτσι?
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.569
Like
1.124
Πόντοι
216
Ρε παιδιά με τη πιάτσα στη Γιαννιτσών τι παίζει?
Χτες κατά τις 10 είχε αρκετές γυναίκες και κάποιες αρκετά καλές?

Η όλη φάση γίνεται στο αμάξι ή σε πάει σε δικό της χώρο?
Δεν υπάρχει κίνδυνος να γίνει καμιά μαλακία? Να σου τη πέσουν κι έτσι?

Το καλυτερο (αν γινεται) σε δικο σου χωρο...η σε κανα φθηνο ξενοδοχειο...
Για μενα στο αμαξι καμια πιπα...τιποτε αλλο...
Εμας ρωτας αν ειχε αρκετες γυναικες και καποιες αρκετα καλες ??? εσυ πηγες... :2funny: :2funny:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Το καλυτερο (αν γινεται) σε δικο σου χωρο...η σε κανα φθηνο ξενοδοχειο...
Για μενα στο αμαξι καμια πιπα...τιποτε αλλο...
Ακριβως ετσι...
Χθες παντως που εκανα δυο γυρες μετα απο πολυ καιρο, ειχε δυο τρεις ενδιαφερουσες νεες παρουσιες.
Μια μπροστα στη Ροτοντα που μιλουσε απταιστα αγγλικα και οταν την ρωτησα ποσο για ξενοδοχειο,
φαινεται οτι αιφνιδιαστηκε και μου λεει "i don't know" Αδυνατη, μελαχρινη, με ωραιο στυλακι.
Καινουρια ειναι??
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
889
Κριτικές
3
Like
659
Πόντοι
366
οχι... ειναι αυτη που λεω τοσο καιρο για την ρουμανα!!!
επισεισ εφερε κ' την αδερφη της, πολυ δυνατο...
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Εμας ρωτας αν ειχε αρκετες γυναικες και καποιες αρκετα καλες ??? εσυ πηγες... :2funny: :2funny:

ουπς μου ξέφυγε... :s&m_1:
εννοουσα ότι είχε καλές.

πείτε κάνα φτηνό ξενοδοχείο εκεί κοντά.

κάποιοι έχουν πει ότι έχουν κι αυτές δικές τους καβατζες. Τι εννοούν;

Ροτόντα εννοούμε τη γνωστή πάνω από τη καμάρα, σωστά; Καμία σχέση με Γιαννιτσών δηλαδή...

Οι ερωτήσεις μάλλον φαίνονται παιδικές, οπότε κοροϊδεύετε ελεύθερα, αλλά απαντήστε κιόλας!
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.222
Κριτικές
166
Like
27.118
Πόντοι
34.538
ουπς μου ξέφυγε... :s&m_1:
εννοουσα ότι είχε καλές.

πείτε κάνα φτηνό ξενοδοχείο εκεί κοντά.

κάποιοι έχουν πει ότι έχουν κι αυτές δικές τους καβατζες. Τι εννοούν;

Ροτόντα εννοούμε τη γνωστή πάνω από τη καμάρα, σωστά; Καμία σχέση με Γιαννιτσών δηλαδή...

Οι ερωτήσεις μάλλον φαίνονται παιδικές, οπότε κοροϊδεύετε ελεύθερα, αλλά απαντήστε κιόλας!
Τωρα πλακα κανεις? ΡΟΤΟΝΤΑ το ξενοδοχειο,απεναντι απο την εκκλησια των Αγιων Παντων[Κυριε Ελεησον],εννοειτε.
:priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest:
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
726
Κριτικές
8
Like
764
Πόντοι
366
....και επι της Γιαννιτσων!!!!
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
Το καλυτερο (αν γινεται) σε δικο σου χωρο...η σε κανα φθηνο ξενοδοχειο...
Για μενα στο αμαξι καμια πιπα...τιποτε αλλο...
Εμας ρωτας αν ειχε αρκετες γυναικες και καποιες αρκετα καλες ??? εσυ πηγες... :2funny: :2funny:
συνηθως δεν δεχονται να τις πας σε δικο σου χωρο γιατι φοβουνται
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
κι ομως δεν κάνω πλάκα...
βαράτε αλυπητα :s&m_3:
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
Ρε παιδιά με τη πιάτσα στη Γιαννιτσών τι παίζει?
Χτες κατά τις 10 είχε αρκετές γυναίκες και κάποιες αρκετά καλές?

Η όλη φάση γίνεται στο αμάξι ή σε πάει σε δικό της χώρο?
Δεν υπάρχει κίνδυνος να γίνει καμιά μαλακία? Να σου τη πέσουν κι έτσι?
η στο αμαξι η στο δικο τις χωρο.. στο αμαξι ειναι πιο φθηνα διωτη στον δικο της χωρο πληρωνεις ξενοδοχειο !!που εισε ρε φιλε στο ΤΕΧΑS και θα σου τιν πεσουν  ? η μονοι που σου την πεφτουν ειναι η αστυνομια  για ελεγχο
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
ουπς μου ξέφυγε... :s&m_1:
εννοουσα ότι είχε καλές.

πείτε κάνα φτηνό ξενοδοχείο εκεί κοντά.

κάποιοι έχουν πει ότι έχουν κι αυτές δικές τους καβατζες. Τι εννοούν;

Ροτόντα εννοούμε τη γνωστή πάνω από τη καμάρα, σωστά; Καμία σχέση με Γιαννιτσών δηλαδή...

Οι ερωτήσεις μάλλον φαίνονται παιδικές, οπότε κοροϊδεύετε ελεύθερα, αλλά απαντήστε κιόλας!
Χαχαχα...Βασιλάκη αγορι μου...αν ψαξεις τα μηνύματα μου πριν καποια χρονια, τα ιδια ρωτουσα κι εγω :)Μετα απ αυτα τα χρονια λοιπον, το συμπέρασμα ειναι οτι η "γειτονιά" μας στο Mυλο και στο Βαρδάρη ειναι απειρως πιο ενδιαφερουσα απ την Γιαννιτσών και την Μοναστηρίου
Βέβαια για να το καταλαβω αυτό πληρωσα πρωτα καποιες φορες το Ροτόντα,  πανω απ τη Γιαννιτσών ειναι, με σταματησαν 3-4 φορες οι μπατσοι για ελεγχο,  κι εφαγα πατατες σε πολυ μεγαλυτερο ποσοστο απ οτι στα γνωστα μας σπιτάκια.
Παρ ολα αυτα,  συχνα κανω απο συνήθεια κανα δυο γυρες αλλα ποτε τιποτα παραπανω απο μια πιπα, στην καβατζα τους   σε κανα σκοτεινο παρκιγκ δηλαδη :)
Αλλα αν δεν φας και μονος σου τα μουτρα σου, δεν θα καταλαβεις. :)
Στη διαθεση σου! :)
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
889
Κριτικές
3
Like
659
Πόντοι
366
τις δοκιμάσατε τις ρουμανες;;;
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Χαχαχα...Βασιλάκη αγορι μου...αν ψαξεις τα μηνύματα μου πριν καποια χρονια, τα ιδια ρωτουσα κι εγω :)Μετα απ αυτα τα χρονια λοιπον, το συμπέρασμα ειναι οτι η "γειτονιά" μας στο Mυλο και στο Βαρδάρη ειναι απειρως πιο ενδιαφερουσα απ την Γιαννιτσών και την Μοναστηρίου
Βέβαια για να το καταλαβω αυτό πληρωσα πρωτα καποιες φορες το Ροτόντα,  πανω απ τη Γιαννιτσών ειναι, με σταματησαν 3-4 φορες οι μπατσοι για ελεγχο,  κι εφαγα πατατες σε πολυ μεγαλυτερο ποσοστο απ οτι στα γνωστα μας σπιτάκια.
Παρ ολα αυτα,  συχνα κανω απο συνήθεια κανα δυο γυρες αλλα ποτε τιποτα παραπανω απο μια πιπα, στην καβατζα τους   σε κανα σκοτεινο παρκιγκ δηλαδη :)
Αλλα αν δεν φας και μονος σου τα μουτρα σου, δεν θα καταλαβεις. :)
Στη διαθεση σου! :)


Αποριες ενος απειρου.
  Γεια σας φιλοι. Ενω εχω πολυετη εμπειρια απο τα μπουρδελα και τα στουντιο της πολης σας (ειμαι απο γειτονικο νομο), εχω μηδενικη εμπειρια απο drive in  καιταστασεις. Τελευταια με τις πληροφοριες που βρηκα εδω, εκανα μερικες τσαρκες και εντοπισα μερικες 'αξιογαμητες' μικρες στην Γιαννιτσων, μπροστα στα κτελ Αλβανιας, αλλα και στην Μοναστηριου, κοντα στο ξενοδοχειο...δεν θυμαμαι ονομα. Οι αποριες μου ποιες ειναι:
1. Που γαματε? στο αυτοκινητο η εξω? κι αν μεσα χωραει? Μην γελατε, το ειπα ειδη, δεν το εχω ξανακανει σε αυτοκινητο
2. Τον χωρο τον διαλεγει η κοπελα, η πρεπει να την παω καπου εγω?
3. Οι κοπελες ειναι μονες, η θα μας ακολουθει και κανενας νταβας?
4. Ειναι ασφαλες? Στην προηγουμενη σελιδα υπαρχει μια αναφορα για μια ξανθουλα που ειχα βαλει στο ματι και εγω, γεματη    κονδυλωματα.
5. Ψαχνω γυναικες και οχι trans. Yπαρχει περιπτωση να την πατησω? (αυτη η ερωτηση δεν εχει μαλλον απαντηση)
Ευχαριστω προκαταβολικα οποιους θελησουν να ασχοληθουν

ΧαΧαΧα!!! Όντως...
Σ' ευχαριστώ πολύ φίλε
 

moulgio

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους σημερα το βραδυ δοκίμασα την μια απο τις 2 ρουμανες αδερφές ... την πιο καινουργια απο τις 2 ... 25 ευρω όλο το πακετακι ... που ευγενικη η κοπελα ωραιο στητο στη8ος δυαρακι και πολυ καλο κολαρακι ... Αξιζε τα λεφτα του. (Ηταν στο στενο πίσω απο το ξενοδοχείο Ροτοντα)
 

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
338
Κριτικές
2
Like
68
Πόντοι
1
Κοριτσια σημερα ανεβαινψ σαλονικα με πολλές καύλες....κανονιστε να ειστε εξω....
 

trospe Giant

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2013
Μηνύματα
902
Κριτικές
6
Like
473
Πόντοι
26
καλημερα.μας αρεσουν οι πιατσες :piss:
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Πήγα -μετα απο καιρό- χθες μια βόλτα κατα τις 2 να δώ τι παίζει μπάς και κάνω καμία καταδρομικη στις πιάτσες αλλα μάλλον ήμουν άτυχος... Με το που βγαίνω στη Γιαννιτσων βλέπω στο βάθος μπλε φαρους... Ωσπου να καταλάβω τι έγινε με προσπερνάνε με χίλια ένα μπατσικό και ένα ασφαλιτικο... Αμέσως άλλοι δυο της ΔΙΑΣ... Αμέσως κατάλαβα ότι θα μείνουμε με το πουλί στο χέρι... Αλλα είχε και χειρότερη συνεχεια... Φτάνοντας στη διασταυρωση με Κωλετη, στο εμπορικό κέντρο, βλέπω στα δεξια μου κάποιον να σπρώχνει στην άκρη μια μάζα απο στραπατσαρισμενα σίδερα... Μετα κατάλαβα ότι ήταν μηχανή... Κοιτάζω μέσα στο μπουγιο απο μπατσους και περίεργους και τι να δώ... Ενας νεαρός νεκρός στο οδόστρωμα μέσα σε μια μεγάλη λίμνη αίματος... Δεν περιγράφω άλλο... Μου κόπηκε κάθε όρεξη και γύρισα σπιτι μου απρακτος βέβαια...
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
:(Τραγικό θάνατο βρήκε ένας 30χρονος στις 02:10 τα ξημερώματα της Κυριακής στην Δυτική Θεσσαλονίκη.

Η μηχανή που οδηγούσε ο 30χρονος συγκρούστηκε με όχημα που οδηγούσε 45χρονος, στη συμβολή των οδών Γιαννιτσών με Κωλέττη.

Ο οδηγός του οχήματος συνελήφθη. Διενεργείται προανάκριση για τις συνθήκες κάτω από τις οποίες συνέβη το δυστύχημα.
 
Πηγή [URL unfurl="true"]http://cityportal.gr/articles_det1.asp?subcat_id=16&article_id=47812[/url]
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Πω ρε φίλε γύρω στις 1 πέρασα απο εκεί και δεν σχεδόν τίποτα από γκόμενες και την έκανα κι εγώ...
Πρέπει να έγινε λίγο μετά μάλλον. Κρίμα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom