Νέα

Πού έχει γίνει το καλύτερο γαμήσι της ζωής μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 59
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Που έχουμε κάνει το καλύτερο γαμήσι από εμάς στη ζωή μας...Σε πάρκο,στο δρόμο,στο ανσανσέρ,στη θάλασσα.????????????
 

Επισκέπτης
Στο σπίτι μου!
Κι αυτό αιτιολογείται επειδή είμαι τύπος της άνεσης, θέλω το κρεββάτι, να μπανιαρίζω το έτερον ήμισυ, να μη μας πέρνουν αδιάκτριτα μάτια, κλιματισμός, να τρώμε και κάτι στα διαλείμματα κλπ....
Τις εκτός σπιτιού ερωτικές περιπτύξεις (άνευ ανέσεων) τις θεωρώ ως αλλαγές γιατί όσο και νόστιμος να είναι ο μουσακάς, ε πρέπει να τρως και κάποτε φασολάδα! :grin:
 

alfreewind

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2012
Μηνύματα
1.230
Κριτικές
32
Like
221
Πόντοι
616
Σε ενα μπουρδελο στο Λονδινο το 1990.Το θυμαμαι ακομα....
Το κοριτσι ηταν μιγαδα.Κινεζα κε κατι αλλο!Ψηλη,λεπτη,γλυκεια με ενα ομορφο χρωμα επιδερμιδας!!!!
Ειχαμε και οι δυο ανατριχιασει απο ηδονη.Μειναμε αγκαλιασμενοι κι εγω δεν ξερω ποση ωρα!Αξεχαστη κοπελα-αξεχαστο γαμησι!!!!
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
Σε ενα μπουρδελο στο Λονδινο το 1990.Το θυμαμαι ακομα....
Το κοριτσι ηταν μιγαδα.Κινεζα κε κατι αλλο!Ψηλη,λεπτη,γλυκεια με ενα ομορφο χρωμα επιδερμιδας!!!!
Ειχαμε και οι δυο ανατριχιασει απο ηδονη.ειναμε αγκαλιασμενοι κι εγω δεν ξερω ποση ωρα!Αξεχαστη κοπελα-αξεχαστο γαμησι!!!!

ανατριχιαστικό  :grin:
 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
Καλημέρα Συναγωνιστές,

το καλύτερο σεξάκι έχει πραγματοποιηθεί στο FFK ARTEMIS. Από το πρωί μέχρι τις 10 το βράδυ. Μπαλαμούτι άγριο με όλα τα μετεγκομενέτε και τέσσερα γκολάκια. Πίπα live στο cinema να με παρακολουθούν συναθλητές και γαμησάκι στα μάτια όλων. Παρτούζα με άλλα τρία παλικάρια (4 άντρες 4 γυναίκες-έπρεπε να είχαμε κόψει εισιτήρια) μετά στο πάνω cinema (εκεί που είναι το bar για όσους έχουν πάει). Σεξάκι στα χαμαμ. Νιώθεις ρε γαμώτο ότι παίζεις σε τσόντα.
Α και το 2009 40 λεπτά μέσα σε στουντιάκι το γκομενάκι είχε ξεφύγει και έδινε αέρα.
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Εγω με το χερι στην καρδια,εχω κανει τοσα πολλα γαμησια που δεν μπορω να ξεχωρισω καποιο...
Οχι οτι ηταν ολα καλα,απλα επειδη ειναι τοδες πολλες οι γυναικες που εχω συνευρεθει,χωρις πληρωμη μιλαω γιατι τις πουτανες δεν τις βαζω,που θα πρεπει να φτιαξω καταλογο να μετρησω και να ξεχωρισω και αυτο ειναι αδυνατο...
Σιγουρα εχω κανει επικα γαμησια,αλλα αδυνατω να βαλω καποιο πανω απ ολα...παιζει ρολο η κοπελα,η εποχη,η ηλικια,ας πουμε οταν πρωτογαμας ολα σου φαινονται δυνατα τα γαμησια,μετα τα βλεπεις αλλιως...
Ενα που θα ξεχωριζα,οχι επειδη ηταν δυνατο η κατι ιδιαιτερο ως γαμησι απλα επειδη την κοπελα αυτη την λατρεψα μετα,θα ηταν ενα γαμησι στη σοφια,στη βουλγαρια,την πρωτη φορα που καναμε ερωτα με την μετεπειτα κοπελα μου εκ βουλγαριας...
Ηταν φανταστικη κοπελα,πολυ δυνατη στο σεξ και ειχα τραβηξει και την καψουρα μου τοτε και θυμαμαι καλα οτι μολς εφυγε να παει σπιτι της,επειδη εγω εμενα σε ξενοδοχειο,ειπα οτι δεν προκειται να ξαναγαμησω ελλεεινιδα...
Τοσο καλα ηταν...
 

alfreewind

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2012
Μηνύματα
1.230
Κριτικές
32
Like
221
Πόντοι
616
Καλημέρα Συναγωνιστές,

το καλύτερο σεξάκι έχει πραγματοποιηθεί στο FFK ARTEMIS. Από το πρωί μέχρι τις 10 το βράδυ. Μπαλαμούτι άγριο με όλα τα μετεγκομενέτε και τέσσερα γκολάκια. Πίπα live στο cinema να με παρακολουθούν συναθλητές και γαμησάκι στα μάτια όλων. Παρτούζα με άλλα τρία παλικάρια (4 άντρες 4 γυναίκες-έπρεπε να είχαμε κόψει εισιτήρια) μετά στο πάνω cinema (εκεί που είναι το bar για όσους έχουν πάει). Σεξάκι στα χαμαμ. Νιώθεις ρε γαμώτο ότι παίζεις σε τσόντα.
Α και το 2009 40 λεπτά μέσα σε στουντιάκι το γκομενάκι είχε ξεφύγει και έδινε αέρα.



Μπραβο παιχταρα!!!Και στα δικα μας οι αφραγκοι!!! :zfuck:
 

latsiali

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2013
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Tο καλυτερο Γαμησι της Ζωης μου ηταν με μια Πουτανα στο Βαρδαρη,Προμηθεους κατω στην αρχη το 2001 μολις ειχα Απολυθει απο το Στρατο.Ειρηνη την λεγανε,Ρωσια ψηλη κοντο μαλλι μαυρο με κατι Βυζαρες Απιστευτες και σωμα Αγαλματενιο,στο σαλονι γινοτανε της ''πουτανας'' απο κοσμο που ηθελε να την δει..6 χιλιαρικα ειχε τοτε το αντιτιμο και εγω ειχα 1 κολοκοτρωνη[πεντοχιλιαρο]και τελικα συμφωνησε η τσατσα,μεσα ριχναμε τρελα γλωσσοφιλα και την Γαμησα 1 φορα και εχυσα αλλη μια απο τα τριψιματα που καναμε στα Προκαταρκτικα!!!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Tο καλυτερο Γαμησι της Ζωης μου ηταν με μια Πουτανα στο Βαρδαρη,Προμηθεους κατω στην αρχη το 2001 μολις ειχα Απολυθει απο το Στρατο.Ειρηνη την λεγανε,Ρωσια ψηλη κοντο μαλλι μαυρο με κατι Βυζαρες Απιστευτες και σωμα Αγαλματενιο,στο σαλονι γινοτανε της ''πουτανας'' απο κοσμο που ηθελε να την δει..6 χιλιαρικα ειχε τοτε το αντιτιμο και εγω ειχα 1 κολοκοτρωνη[πεντοχιλιαρο]και τελικα συμφωνησε η τσατσα,μεσα ριχναμε τρελα γλωσσοφιλα και την Γαμησα 1 φορα και εχυσα αλλη μια απο τα τριψιματα που καναμε στα Προκαταρκτικα!!!
αξιος τυπε :rockon:
 

talladmirer

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.777
Like
19
Πόντοι
16
Σε διαστημόπλοιο μετράει? Το γαμήσι ήταν η εκπαίδευση…
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
σε στουντιο εννοειται.....
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.026
Like
1.783
Πόντοι
216
2-3 χρονια μετα το σχολειο ενα βραδυ μετα απο τρελο μεθυσι ξεσκισα μια παλια μου συμμαθητρια που την ειχα αχτι στο κρεβατι της μανας της που ηταν τοτε τρελη καβλαρα  !!! ελειπε διακοπες
 

heimweh_64

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2011
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
6
Like
304
Πόντοι
296
Σε σπιτάκι, στις όχθες της λίμνης Τσιβλού. Με έρωτα, όχι αγοραίο.
 

Επισκέπτης
το καλυτερο γαμησι της ζωης μας...
Απλα δεν εχει γινει ακομα
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
Είσαστε απαράδεκτοι! Οι περισσότεροι από αυτούς που απάντησαν θεωρούν ότι το καλύτερο ήταν με πουτάνα !!!! Τόση αγαμία πια?? Τόση απόρριψη??
Έλεος !
Θα αρχίσω να σας λυπάμαι ρε μάγκες!

Ένας μάλιστα απάντησε ότι το καλύτερο δεν έχει έρθει ακόμα .....  4904 μηνύματα στο bou και ακόμα αγάμητος  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom