Νέα

Πόσους πόντους την έχετε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα papias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 220K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποσα cm ειναι ο πουτσος μας?

  • 11 και κατω

    Ψήφοι: 38 6,0%
  • 12

    Ψήφοι: 25 3,9%
  • 13

    Ψήφοι: 36 5,7%
  • 14

    Ψήφοι: 76 11,9%
  • 15

    Ψήφοι: 86 13,5%
  • 16

    Ψήφοι: 84 13,2%
  • 17

    Ψήφοι: 105 16,5%
  • 18

    Ψήφοι: 97 15,3%
  • 19 και πανω

    Ψήφοι: 89 14,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    636
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
Εδώ καμαρώνουν τα αγόρια που δεν κατόρθωσαν να κάνουν τίποτα στην ζωή τους και η μόνη τους περηφάνεια είναι τα εκατοστά του πέος τους.

Αν ζηλεύεις γράψε κι εσύ διάμετρο κωλοτρυπιδας....
Τόσο φανερό είναι ε;
Polly εσυ ως γυναικα λεμε τωρα σου ερθει ενας προμοτορας ονοματι ιωαννης100 με πουλι 11 εκατοστων θα ικανοποιηθεις?
Είχα έναν. Ήταν μακράν καλύτερος από όλους τους άλλους. Δεν μετράει το μέγεθος για τις γυναίκες. Τουλάχιστον δεν είναι τόσο σημαντικό όσο το πιστεύετε οι άντρες.

Όχι για όλες ίσως το ίδιο.
Για κάποιες μετράει περισσότερο, για κάποιες λιγότερο.
Αυτές οι ατάκες οι γυναίκες γουστάρουν το χ, ή οι άντρες γουστάρουν το ψ είναι αφορισμοί.
Όλοι είμαστε διαφορετικοί άνθρωποι με διαφορετικά γούστα.

Είναι όπως οι άντρες με τα βυζιά. Άλλοι γουστάρουν μαστάρια, άλλοι μικρά και στητά, άλλοι φυσικά, άλλοι πλαστικά.
Απ' όλα έχει ο μπαξές.

Πάντως το πιο σημαντικό από το μέγεθος της πούτσας είναι να γίνεται πέτρα στο γαμήσι.
Αν την έχεις 30 πόντους και είναι μαλακιά σα ζυμάρι τι να το κάνεις;
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.771
Like
6.973
Πόντοι
1.056
σε πληρη στυση 13, μπορει να παει και 14
 

Normale

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
77
Like
380
Πόντοι
20
Φουλ καυλωμένος, με το ματζαφλάρι τέρμα σκληρό (που να ανοίγει τρύπες σε μπετον) είναι 16 ποντους μετρημένο απο την πάνω μεριά γιατί αυτός είναι ο σωστός τρόπος μέτρησης. Οχι απο τα αρχίδια που κάνουν μερικοί ζαβολιάρηδες...
Αλλά την έχω μετρήσει και 12 όταν ήμουν 30 κιλά περισσότερα πριν κάποια χρόνια.
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Εμενα ρε παλικαρια ειναι 16-17 εκ απο πανω μετρημενη.Το θεμα ειναι οτι πριν καναδυο χρονια που μαλακιζομουν στο omegle,οι πιο πολλες μου ελεγαν οτι ειναι μικρη.Λογικο βεβαια αν αναλογιστει κανεις κατι ροπαλα που επαιζαν εκει μεσα.Παντως με οσες εχω παει μου εχουν πει οτι ειναι αρκετα μεγαλος σε σχεση με οτι εχουν δει και χοντρος.Μου εχουν πει επισης οτι και 25 ποντους να ηταν,δεν χορταινει η τρυπα.Εγκεφαλικο ειναι το θεμα,να σε γουσταρει και να την καυλωσεις φουλ.Μιλαω για κοπελες,με επαγγελματιες εχω μηδαμινη πειρα.
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.771
Like
6.973
Πόντοι
1.056
Εμενα ρε παλικαρια ειναι 16-17 εκ απο πανω μετρημενη.Το θεμα ειναι οτι πριν καναδυο χρονια που μαλακιζομουν στο omegle,οι πιο πολλες μου ελεγαν οτι ειναι μικρη.Λογικο βεβαια αν αναλογιστει κανεις κατι ροπαλα που επαιζαν εκει μεσα.Παντως με οσες εχω παει μου εχουν πει οτι ειναι αρκετα μεγαλος σε σχεση με οτι εχουν δει και χοντρος.Μου εχουν πει επισης οτι και 25 ποντους να ηταν,δεν χορταινει η τρυπα.Εγκεφαλικο ειναι το θεμα,να σε γουσταρει και να την καυλωσεις φουλ.Μιλαω για κοπελες,με επαγγελματιες εχω μηδαμινη πειρα.
οταν βλεπεις κατι απο καμερα δε μπορεις να αντιλιφθεις το μεγεθος απο αυτο που βλεπεις
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Aν την εχετε απο 17 και πανω σε μηκος και χονδρη πανω απο 14 περιμετρο

μην σας νοιαζει τιποτα.

Και τωρα ιδου το μεσο μελος του σαιτ (σε διαστασεις)!!!




pic_1_big.jpg


:rockon:
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.695
Like
1.463
Πόντοι
216
Αντε και την εχουμε 15-16-17 και βαλε...
το θεμα ειναι αν εχουμε να τη χωσουμε καπου
 

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
9
Like
1.844
Πόντοι
216
Τα μέλη του bou την έχουν τουλάχιστον μισό μέτρο. Θα έπρεπε να το γνωρίζετε.
Μας μετράνε κατα την εγγραφή.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Αντε και την εχουμε 15-16-17 και βαλε...
το θεμα ειναι αν εχουμε να τη χωσουμε καπου
διάβασε το άλλο νήμα που βγάζει γκόμενες και παράγει γαμιάδες θα βαρεθείς να γαμάς λολ
 

godfather

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
275
Κριτικές
8
Like
799
Πόντοι
301

Denbon1991

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα ειμαι νέος στο φόρουμΈχω να πεος 17.8 η κοπέλα μου θέλει μόνο απλή πίπα δε ξέρω γιατί διστάζει θέλει μήπως να τη; Το βάλω με το ζόρ στο Λαιμό χχεχε
 

sunset25

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2006
Μηνύματα
187
Like
146
Πόντοι
1
Καλησπερα ειμαι νέος στο φόρουμΈχω να πεος 17.8 η κοπέλα μου θέλει μόνο απλή πίπα δε ξέρω γιατί διστάζει θέλει μήπως να τη; Το βάλω με το ζόρ στο Λαιμό χχεχε
την πιανεις απο το κεφάλι και σιγα σιγα το βάζεις πιο βαθειά , μετά από λίγο το συνηθίζει , εκπαίδευση θέλει φιλος
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.771
Like
6.973
Πόντοι
1.056
το θεμα δεν ειναι μονο ποσο την εχεις αλλα τι κανεις μαυτη που εχεις. πχ ο torbe τον εχει κανα 11αρακι κοβω, αλλα γαμαει κατι μουνια.... και στα @@ του αν τον εχει μικρο
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.065
Πόντοι
2.696
Αν είσαι πάνω από 16-17 ετών και ασχολείσαι με το μέγεθος του πούτσου κάτι δεν πάει καλά...Εκτός αν θέλεις να παίξεις σε πορνοταινία....
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Καλησπερα ειμαι νέος στο φόρουμΈχω να πεος 17.8 η κοπέλα μου θέλει μόνο απλή πίπα δε ξέρω γιατί διστάζει θέλει μήπως να τη; Το βάλω με το ζόρ στο Λαιμό χχεχε
Οι γκομενες που κανουν μονο πιπες το κανουν γιατι πηδιουνται με αλλους και σου κανουν πιπες μονο και μονο για να σε εχουν καβατζα και να μην προχωρησεις. Σε συχενεται πιο απλα και μεχρι να ειναι σιγοιυρη με τον αλλο σε εχει εκει με την πιπα για να μην ψαξεις τιποτα αλλο.
Συνηθης τακτικη στους παντρεμενους. Δεν πηδαν που δεν πηδανε τους κρατανε με πιπες ...
Και οταν ειναι σιγουρες για τον αλλον σε αφηνουν με το πουλι στο χερι .
Ειχα μια σε τετοιο στυλ αλλα ειχα ενημερωθει και ειχα και εγω καβατζα. Την γκομενα τις τον βαζεις μετα την πιπα αλλιως καποιος αλλς τον βαζει για σενα.
Αυτο ειναι και αποδεδειγμενο. Ψαξτο και θα δεις . Υπαρχει και ερευνα .
Οι αντρες οταν απατανε περνουν λουλουδια σοκολατακια και οι γυναικες κανουν πιπες.

και ενα λινκ εδω υπαρχει και βιβλιο (δεν το εχω τωρα πρεπει να το βρω) που τα λεει ολα και ερευνα (το ιδιο )και ο κοσμος το εχει τουμπανο και ις κρυφο καμαρι
και εδω
 
Τελευταία τροποποίηση:

lazarakos21

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2021
Μηνύματα
138
Κριτικές
36
Like
1.640
Πόντοι
2.391
Οι γκομενες που κανουν μονο πιπες το κανουν γιατι πηδιουνται με αλλους και σου κανουν πιπες μονο και μονο για να σε εχουν καβατζα και να μην προχωρησεις. Σε συχενεται πιο απλα και μεχρι να ειναι σιγοιυρη με τον αλλο σε εχει εκει με την πιπα για να μην ψαξεις τιποτα αλλο.
Συνηθης τακτικη στους παντρεμενους. Δεν πηδαν που δεν πηδανε τους κρατανε με πιπες ...
Και οταν ειναι σιγουρες για τον αλλον σε αφηνουν με το πουλι στο χερι .
Ειχα μια σε τετοιο στυλ αλλα ειχα ενημερωθει και ειχα και εγω καβατζα. Την γκομενα τις τον βαζεις μετα την πιπα αλλιως καποιος αλλς τον βαζει για σενα.
Αυτο ειναι και αποδεδειγμενο. Ψαξτο και θα δεις . Υπαρχει και ερευνα .
Οι αντρες οταν απατανε περνουν λουλουδια σοκολατακια και οι γυναικες κανουν πιπες.
Περίεργο αυτό που λές.. Συγχαίνονται αλλά κάνουν πίπα... πως γίνεται;
 

lazarakos21

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2021
Μηνύματα
138
Κριτικές
36
Like
1.640
Πόντοι
2.391
Ξέρει κανείς αν υπάρχει τρόπος να την μηκρήνεις αν την έχεις πολύ μεγάλη ας πούμε και δεν σε βολεύει;
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.492
Κριτικές
1
Like
7.531
Πόντοι
2.306
Οι γκομενες που κανουν μονο πιπες το κανουν γιατι πηδιουνται με αλλους και σου κανουν πιπες μονο και μονο για να σε εχουν καβατζα και να μην προχωρησεις. Σε συχενεται πιο απλα και μεχρι να ειναι σιγοιυρη με τον αλλο σε εχει εκει με την πιπα για να μην ψαξεις τιποτα αλλο.
Συνηθης τακτικη στους παντρεμενους. Δεν πηδαν που δεν πηδανε τους κρατανε με πιπες ...
Και οταν ειναι σιγουρες για τον αλλον σε αφηνουν με το πουλι στο χερι .
Ειχα μια σε τετοιο στυλ αλλα ειχα ενημερωθει και ειχα και εγω καβατζα. Την γκομενα τις τον βαζεις μετα την πιπα αλλιως καποιος αλλς τον βαζει για σενα.
Αυτο ειναι και αποδεδειγμενο. Ψαξτο και θα δεις . Υπαρχει και ερευνα .
Οι αντρες οταν απατανε περνουν λουλουδια σοκολατακια και οι γυναικες κανουν πιπες.

και ενα λινκ εδω υπαρχει και βιβλιο (δεν το εχω τωρα πρεπει να το βρω) που τα λεει ολα και ερευνα (το ιδιο )και ο κοσμος το εχει τουμπανο και ις κρυφο καμαρι
και εδω
απο το άρθρο που παρέθεσες ανατρίχιασα με το παρακατω:

Him: for years now she has insisted that I sit when I urinate (video of him sitting to urinate)

όταν η γυναίκα σε βάζει να κάτσεις στη λεκάνη για να κατουρήσεις έχεις πλέον πιάσει τον απόλυτο πάτο.
εκεί πρέπει να σηκωθείς και να κατουρησεις κάνοντας πουτανα όλο το μπανιο και την επόμενη μέρα να μαζέψεις τα πραγματάκια σου και να την κάνεις για να εχεις μια ελπιδα για να κρατησεις τον αυτοσεβασμό σου....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom