Νέα

Πόσους πόντους την έχετε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα papias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 220K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποσα cm ειναι ο πουτσος μας?

  • 11 και κατω

    Ψήφοι: 38 6,0%
  • 12

    Ψήφοι: 25 3,9%
  • 13

    Ψήφοι: 36 5,7%
  • 14

    Ψήφοι: 76 11,9%
  • 15

    Ψήφοι: 86 13,5%
  • 16

    Ψήφοι: 84 13,2%
  • 17

    Ψήφοι: 105 16,5%
  • 18

    Ψήφοι: 97 15,3%
  • 19 και πανω

    Ψήφοι: 89 14,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    636

mkavlos

Ανώτατος
Εγγρ.
1 Ιουν 2009
Μηνύματα
72
Κριτικές
274
Like
3.763
Πόντοι
10.450
ενα ναυτικο μιλι και σκληροτητα 60 RC
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Μιας και είναι της μόδας να ξεθάβονται νήματα τις τελευταίες μέρες είπα να ξεθάψω κι εγώ ένα , και με την ευκαιρία να θέσω και έναν προβληματισμό μου. Πρίν περίπου 2 χρόνια είχα πάει σε στούντιο της θεσσαλονίκης για να δοκιμάσω πρωκτικό για πρώτη φορά , η κοπέλα ενω είχε το πρωκτικό στο πρόγραμμά της την συγκεκριμένη μέρα επειδη πονούσε (μάλλον την είχανε ξεκωλιάσει εκείνες της μέρες) μου λέει η τσατσα οτι δεν κάνει σήμερα πρωκτικό , εκτός αν δεν την έχεις μεγάλη. Την λέω τι να σου πω , μακριά δεν είναι .. δεν ξέρω αν παίζει ρόλο το πάχος. Και μου λέει η τσατσά το πάχος μετράει , ε την λεω δεν ξέρω. Καλά λέει αυτή θα το δει η κοπέλα και θα αποφασίσει εκείνη. Τελικά μάλλον αποδείχτηκε οτι σε πάχος είμαι μάλλον η στον μέσο όρο η πιό πάνω γιατί η κοπέλα δεν έδωσε τελικά κώλο.(η κοπέλα ήτανε η Βαλεντίνα που δούλευε στα τρίδυμα εκείνο τον καιρό) Απλά το ερωτημά μου είναι αφου μετράει περισσότερο το πάχος έστω σε συγκεκριμένες περιπτώσεις , γιατί αναφέρεται ΜΟΝΟ το μήκος στην ερωτηση "πόση την έχετε" ;
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
Κοινή και αυτόματη αντίληψη μας είναι για το μήκος ενώ πιο σημαντικό για τις γυναίκες είναι το πάχος.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Κοινή και αυτόματη αντίληψη μας είναι για το μήκος ενώ πιο σημαντικό για τις γυναίκες είναι το πάχος.
Τύπε μου θυμισες ενα ανεκδοτο.

Τσακωνονταν δυο πουτανες, ποια πούτσα ειναι καλυτερη. Η μακριά ή η χοντρη. Και επειδη δεν μπορουσαν να αποφασισουν, πηγανε στον δικαστη να τους βγαλει αποφαση. Εκεινος ομως δεν μπορουσε να αποφασισει και σκεφθηκε να παρει τηλεφωνο τη γυναικα του. "Αγαπη μου εχω αυτην την υποθεση, τι λες εσυ, ποια πουτσα ειναι καλυτερη?" "Αχ αντρα μου" λεει εκεινη, "καμια απο τις δύο. Η καλυτερη ειναι η μακριά και χοντρη".
Χαρουμενος ο δικαστης ανεβαινει στην εδρα, φωναζει τις πουτανες και τους ανακοινωνει "εχετε λαθος και οι δυο. η σωστη πουτσα ειναι η μακρια και χοντρη, ρωτησα και τη γυναικα μου".
Τον κοιτανε οι πουτανες καλα καλα και του λενε με μια φωνη, "Ειμαστε κι εμεις πουτανες κυριε δικαστη, αλλά η γυναικα σου τελικα ειναι η μεγαλυτερη πουτανα".
 

Gang12345

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
260
Like
43
Πόντοι
1
Ειδα μολις την ψηφοφορια. Ρε τι ψευτες μπαινουν εδώ μεσα? Ότι να ναι
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Ειδα μολις την ψηφοφορια. Ρε τι ψευτες μπαινουν εδώ μεσα? Ότι να ναι
Όντως το να είναι το μεγαλύτερο ποσοστό στο 19 και πάνω λίγο δύσκολο , εκτός πια αν ψήφισαν όλοι οι "προικισμένοι" :P
 

rner

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2018
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0
μου εχει δημιουργηθει μια ανασφαλεια τωρα τελευταια
ειμαι 22 ..στο μηκος 16 εκ οκ δεν ειναι κατι το wow και παχος 14 εκατ ..
 

skoupidiaris20

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2018
Μηνύματα
475
Like
3
Πόντοι
1
μονο τα μελη του σαιτ μετρανε,τι να μας πουνε τα γατακια  :heavymetalbig:
 

Συνημμένα

  • πέος.png
    πέος.png
    157,1 KB · Εμφανίσεις: 42

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Τύπε τετράγωνη σχεδόν δλδ ε;
Στο πάχος για εναν περίεργο λόγο , αντι να μετράνε την διάμετρο μετράνε την περίμετρο , εν το μεταξυ πιο ευκολα μετρησιμη είναι η διάμετρος πιστευω ... η περίμετρος μόνο με μεζούρα που είναι ευκαμπτη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom