Νέα

Πόσες έχετε γαμήσει από εδώ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ElftexTP
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 304
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ΧΧΧ-Man

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.248
Κριτικές
46
Like
3.840
Πόντοι
5.595
Kαμια...!
Ολες ειναι μπαζα...!!! :grin:
 

Επισκέπτης
Οι γυναίκες που έχω βατέψει από εδώ μέσα (όχι οι εργαζόμενες) ισούνται με 69!/(1+1/2+1/3+1/4+1/5+...1/ν) όπου το ν τείνει στο άπειρο.
Καμμία δηλαδή, κι ούτε ενδιαφέρομαι. :sunglasses:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Οι γυναίκες που έχω βατέψει από εδώ μέσα (όχι οι εργαζόμενες) ισούνται με 69!/(1+1/2+1/3+1/4+1/5+...1/ν) όπου το ν τείνει στο άπειρο.
Καμμία δηλαδή, κι ούτε ενδιαφέρομαι. :sunglasses:

αν λες γυναικες τις κολοτουμπες και τα παχυσαρκα εδω μεσα τοτε παω πασο  :helpplea: :helpplea: :helpplea:

:grin:
 

Επισκέπτης
Φίλε δεν είμαι κανένας ομορφονιός, αλλά δεν είμαι και τύπος να ψαχτώ να βρω γυναίκα μέσω Internet γενικώς. Τον Σέρλοκ Χολμς δε θα τον κάνω σε τέτοια ηλικία, έχω σοβαρότερα θέματα να ασχοληθώ. Έτσι κι αλλιώς τόσες κυκλοφοράνε έξω, αν παιχτεί κάποια φάση με στραβοκοιτάξει ή δεν ξέρω τι, την πέφτω στα ίσια. Εδώ μέσα είναι τσοντοφόρουμ για ακάπ, άναλ, πιπίζες ελεύθερες, εγώ μπαίνω για να διαβάζω πληροφορίες που υπάρχουν κορασίδες προς ξεχαρμάνιασμα που ικανοποιούν τις ορέξεις μου, αυτό μου έλειπε να χαζολογάω να ψαρέψω γυναίκα από εδώ μέσα. Αν ήμουν νεαρότερος μπορεί να χαζολογούσα σε άλλα μέρη (βλέπε Φεηςμπουκ, Τουίτερ κλπ) αλλά ουδέποτε σε τσοντοφόρουμ. Και για να το πάω παραπέρα μια εμφανίσημη γυναίκα θα έμπαινε εδώ μέσα για να βρει μακαντάση?  :rolleyes: Λίγο τον κώλο να κουνήσει μια μουνάρα, θα της πέσουν μάτσο μαρκαλαρέοι :2funny: στο δρόμο. Κάτι πρόβλημα θα υπάρχει, τώρα μπορεί να έχει κι εγγεφαλικό πρόβλημα  :uglystupid:, τι με νοιάζει όμως. Αυτή είναι η προσωπική μου άποψη, ο καθένας πράττει όπως θέλει.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
αν λες γυναικες τις κολοτουμπες και τα παχυσαρκα εδω μεσα τοτε παω πασο  :helpplea: :helpplea: :helpplea:

:grin:
Αυτές οι εξυπναδουλες για παχυσαρκα, μου θυμιζουν την παροιμια με την αλεπου και τα κρεμασταρια.
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.793
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
596
Αυτές οι εξυπναδουλες για παχυσαρκα, μου θυμιζουν την παροιμια με την αλεπου και τα κρεμασταρια.

δεν ξέρουν να εκτιμουν τα πιασιματάκια  :grin: :grin:

πιασιματάκια  μέσα στα πλαίσια βέβαια  :P
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Φίλε δεν είμαι κανένας ομορφονιός, αλλά δεν είμαι και τύπος να ψαχτώ να βρω γυναίκα μέσω Internet γενικώς. Τον Σέρλοκ Χολμς δε θα τον κάνω σε τέτοια ηλικία, έχω σοβαρότερα θέματα να ασχοληθώ. Έτσι κι αλλιώς τόσες κυκλοφοράνε έξω, αν παιχτεί κάποια φάση με στραβοκοιτάξει ή δεν ξέρω τι, την πέφτω στα ίσια. Εδώ μέσα είναι τσοντοφόρουμ για ακάπ, άναλ, πιπίζες ελεύθερες, εγώ μπαίνω για να διαβάζω πληροφορίες που υπάρχουν κορασίδες προς ξεχαρμάνιασμα που ικανοποιούν τις ορέξεις μου, αυτό μου έλειπε να χαζολογάω να ψαρέψω γυναίκα από εδώ μέσα. Αν ήμουν νεαρότερος μπορεί να χαζολογούσα σε άλλα μέρη (βλέπε Φεηςμπουκ, Τουίτερ κλπ) αλλά ουδέποτε σε τσοντοφόρουμ. Και για να το πάω παραπέρα μια εμφανίσημη γυναίκα θα έμπαινε εδώ μέσα για να βρει μακαντάση?  :rolleyes: Λίγο τον κώλο να κουνήσει μια μουνάρα, θα της πέσουν μάτσο μαρκαλαρέοι :2funny: στο δρόμο. Κάτι πρόβλημα θα υπάρχει, τώρα μπορεί να έχει κι εγγεφαλικό πρόβλημα  :uglystupid:, τι με νοιάζει όμως. Αυτή είναι η προσωπική μου άποψη, ο καθένας πράττει όπως θέλει.

+1000000
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.793
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
596
Εμ νιωσε με ρε τύπε.

:grin: :grin: :grin: :grin:
images
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Ο παλιοδιαβολος γαμησε απο δω μεσα
 

Επισκέπτης
Διάβολε ευτούνη που έβαλες είναι μαντρόσκυλο, άνετα την μουκούριζα  :grin:

Υ.Γ.
1) Είμαι μπαστουνόβλαχος κιόλας!
2) Κωστάκης, θενξ για τις θετικές ψήφους.
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.793
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
596

Επισκέπτης
Πρωτον δεν ξερω Γερμανικα, δευτερον δε θελω να καταληξω σε κανενα εβραικο φουρνο, οποτε ας μου λειπει το βυσσινο!
Εκτος κι αν πετυχω καμμια τετοια τουριστρια που να της αρεσει η φατσα μου. Που ξερεις, εχουν βιτσια ορισμενες!
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.801
Like
15.632
Πόντοι
3.656
Οι γυναίκες που έχω βατέψει από εδώ μέσα (όχι οι εργαζόμενες) ισούνται με 69!/(1+1/2+1/3+1/4+1/5+...1/ν) όπου το ν τείνει στο άπειρο.
Καμμία δηλαδή, κι ούτε ενδιαφέρομαι. :sunglasses:


τυπε ειναι πανευκολο καποιος να γαμησει απο εδω μεσα.ο λιλας και ο ιπποτης δεν θα του φερουν αντιρρηση να του κατσουν    :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
τυπε ειναι πανευκολο καποιος να γαμησει απο εδω μεσα.ο λιλας και ο ιπποτης δεν θα του φερουν αντιρρηση να του κατσουν    :grin:
τυπε μονο αν εισαι ενστολος εχεις προβλημα με ιπποτη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom