Νέα

Πως την πέφτουν οι γυναίκες --(ΠΩΣ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα todor
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 469
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τι αηδιαστικες μαλακιες ειναι αυτες που ανεβαζεις ρε τυπε;

Εχω γεννηθει και μεγαλωσει Αθηνα.

Αυτο δεν σημαινει οτι θα ασχολιομουν με τετοιες παπαριες.

Στην ηλικια που εσυ ησουν 35 και κοιτουσες τα μουνετα και εμενες με τη πουτσα στο χερι και βολευοσουν με καμια μετρια ή επι πληρωμη, εμεις τυπε ειχαμε τα μουνετα παρεα μας εξω για βολτες καθε βραδυ, τι να μου πεις;

Σε προσκαλεσα 1000 φορες να ερθεις να μου δειξεις τι εισαι, ουτε καν.

Λογια, ειρωνιες και παπαρολογια συνεχως.

Για αυτο δεν γαμας και εχεις μισος για τις γυναικες, απλα.

Ουτε τα βασικα δεν ξερεις για τις γυναικες και ερχεσαι να μου μιλησεις για γυναικες, τη στιγμη που σε εχω προσκαλεσει σε βραδια με γυναικες να σε εβλεπα απο κοντα πως παιζεις και αρνηθηκες να ερθεις λεγοντας οτι δεν βγαινεις με αγνωστους αντρες...

Εχει χιλιαδες κοπελες που μεσω διαδικτυου γνωριζονται με τον χ τυπο, κανονιζουν ενα ραντεβου σε ενα δημοσιο χωρο, ενα καλο μαγαζι με κοσμο και γνωριζονται.

Εσυ, κολλησες, ειπες δεν βγαινεις με αγνωστους αντρες...

Ασε τα μαθηματα σε εμενα και σταματα να ακους αυτα που ακους και να πινεις αυτα που πινεις γιατι σε εχουν χαλασει και εχεις χασει τευχη.

 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Προφανώς δεν έχει ζήσει !!!!
Οπότε πρέπει να του βάζω παραπομπές με αστερίσκους και επεξηγηματικά σχόλια, για να καταλάβει !
Γιατί αλλιώς είναι αδύνατον !!!!!!!
Κανείς στον κόσμο δεν μπορεί να φανταστεί εκείνη τη σπάνια εποχή της γκλαμουράτης ξεφτίλας.
ΑΝ ΔΕΙ ΤΟ ΣΠΑΝΙΟ ΒΙΝΤΕΟ ΤΟΥ ΧΑΡΡΥ ΚΛΥΝ ΜΕ ΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΣΤΟ ΜΠΟΥΖΟΥΞΙΔΙΚΟ , μπορεί να πάρει μια γεύση.


Μιλάμε η υπόγα στο κέντρο , που σε καμία χώρα στον κόσμο δεν θα έπαιρνε άδεια λειτουργίας ,
αφού αν έσκαγε σπίθα εκεί μέσα, θα πέθαιναν και οι κατσαρίδες , που επιβιώνουν από βόμβα νετρονίου ....

και η αυθαίρετη σιδηροκατασκευή παραλιακά ... εκτός ... , που πάρκαρες στις καλαμιές και μπορεί να χρειαζόταν ούνιμαγκ 6Χ6
για να σε ξεπαρκάρει ....

ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΟΥΡΑΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ....

και να στήνονται οι κλαρινογαμπροί με τις φίρμες απ' έξω ώρα ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ....


Μέσα , ό,τι κι αν παράγγελνες, διαλυτικό πινέλου έπινες .......

γι'αυτό πιστεύω ότι


ΚΑΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΞΕΦΤΙΛΕΣ,
ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΟΙ ΞΕΦΤΙΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΕΣ.

Ελα Σαβ ... δες και το άλλο σουξέ ... και 25 χρόνια μετά, ακόμη το γουστάρουν οι καριόλες ελλεηνίδες !
ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ Η ΞΕΦΤΙΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΗ ΧΟΛΕΡΑ, ΜΕΤΑΔΟΤΙΚΗ ΚΑΙ ΟΙ ΣΛΑΒΕΣ ΠΟΥ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΝ ΕΔΩ,
ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΝΑ ΧΟΡΕΥΟΥΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΡΕΖΙΛΙ ΤΩΝ ΣΚΥΛΙΩΝ ....

μια βόλτα σε επαρχιώτικο σκυλάδικο (π.χ στα μέρη του barock) θα σε πείσει ....

Αυτό γίνεται σε μεγάλο βαθμό λόγω αμοιβαίων ψευδαισθήσεων.Η Σούλα από το Χαλάνδρι με το πλατινέ μαλλί βάζει τους κοθόρνους και το σούπερ μίνι,πετάει την κοιλιά έξω και από 162 γίνεται θεά 175 και ο Μήτσος από τα Λιόσια με το παπί χειροκροτάει αφού βιώνει χαιλίκι,νομίζει οτι προσκυνά σούπερ γκόμενα.
Εχει πολύ να κάνει με τη δημιουργία ψευδαισθήσεων.
Ελλάδα παίζει πολύ αυτό το χαιλίκι δηλαδή να χαίρεσαι απλώς επειδή μια γκόμενα με βυζάρες χορεύει δίπλα σου επειδή ακριβώς όλοι είναι χάι εξ αυτού.
Στους Ελληνες όμως αρέσει αυτή η φάση όπως και στις Ελληνίδες φυσικά όπως στους Σλάβους αρέσει να πίνουν βότκες από το πρωί και να γίνονται κώλος μέχρι το μεσημέρι ώστε να χαζεύουν τα τοπικά ξέκωλα που περνάνε στην πλατεία εξώλεις και προώλεις.
Αυτό το τελευταίο σα διασκέδαση δεν αρέσει καθόλου στους Ελληνες.
Το ίδιο και ο τρόπος διασκέδασης Αγγλων και Γερμανών δεν αρέσει στους Ελληνες.Ο σλαβικός τρόπος διασκέδασης τους αρέσει περισσότερο αλλά Ελλάδα θα έπεφτε ξύλο αν υπήρχαν τέτοια μαγαζιά.Μαγαζιά δηλαδή που φορτώνεις και γαμάς επί τόπου.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
Στους Ελληνες όμως αρέσει αυτή η φάση όπως και στις Ελληνίδες φυσικά όπως στους Σλάβους αρέσει να πίνουν βότκες από το πρωί και να γίνονται κώλος μέχρι το μεσημέρι ώστε να χαζεύουν τα τοπικά ξέκωλα που περνάνε στην πλατεία εξώλεις και προώλεις.
Αυτό το τελευταίο δεν αρέσει καθόλου στους Ελληνες.

Εμένα θα μ'άρεσε πάντως
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εμένα θα μ'άρεσε πάντως

Και εμένα μου αρέσει.Για αυτό πωρώνομαι ακόμα και με τα σλαβικά χωριά.Είναι αφασία σκέτη.
Βγαίνεις στην αυλή μετά το γαμήσι με τη ντόπια και βλέπεις τη διπλανή να λιάζεται τόπλες ή τελείως γυμνή στο μπαλκόνι.Τη χαιρετάς και σου χαμογελάει.
Αν γινόταν αυτό σε ελληνικό χωριό,θα έβγαιναν κουμπούρια.
Παίρνει ο Σεργκέι τηλέφωνο την Οκσάνα μπορείς να έρθεις σήμερα μωρό μου σπίτι,όχι απαντάει αυτή είμαι απασχολημένη(αφού παίρνει μπούκια στον Ιβάν) και μετά παίρνει το νούμερο της Γιούλιας μήπως και λείπει ο Νικολάι.
Κάπως έτσι μέχρι να βρει μία να γαμήσει το βράδυ.
Γενικά σλαβικές χώρες όλοι γαμάνε αβέρτα τις γκόμενες των άλλων και οι γκόμενες το ίδιο.Υπάρχει abundance mentality,δεν έχει το ηλίθιο δυτικό αίσθημα κυριαρχίας δικός μου,δικιά μου κτλ.
Ο Ελλην δε θα ήταν καθόλου ευχαριστημένος με αυτή την κατάσταση εννοείται,θέλει να νιώθει πασάς,κυρίαρχος,μοναδικός.
 

Cantfindname

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
662
Like
1.127
Πόντοι
206
Να κάνω μια ερώτηση (δεν είναι ειρωνικό, απλά είμαι περίεργος). Οι Σλάβες που μένουν Ελλάδα μόνιμα (οι πιτσιρίκες και πολύ όμορφες) και όπως αναφέρθηκε δεν είναι επί πληρωμή, επαγγελματικά με τι ασχολούνται?
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
Να κάνω μια ερώτηση (δεν είναι ειρωνικό, απλά είμαι περίεργος). Οι Σλάβες που μένουν Ελλάδα μόνιμα (οι πιτσιρίκες και πολύ όμορφες) και όπως αναφέρθηκε δεν είναι επί πληρωμή, επαγγελματικά με τι ασχολούνται?

Εννοείς σλάβες που ήρθαν στην Ελλάδα ή αυτές που είναι Έλληνας μπαμπάς-σλάβα μαμά και γεννηθήκαν εδώ;
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Να κάνω μια ερώτηση (δεν είναι ειρωνικό, απλά είμαι περίεργος). Οι Σλάβες που μένουν Ελλάδα μόνιμα (οι πιτσιρίκες και πολύ όμορφες) και όπως αναφέρθηκε δεν είναι επί πληρωμή, επαγγελματικά με τι ασχολούνται?

Αμα είναι Ρωσίδες,Ουκρανέζες,Λευκορρωσίδες μικρές,εμφανίσιμες δουλεύουν όλες στριπτιζάδικο,κωλόμπαρο,μπορδέλο ή βίζιτες.Ολες όμως.
Αμα είναι Πολωνέζες συνήθως έχουν κάποια χαμηλά αμοιβόμενη εργασία καθαρίστρια,φροντίδα ηλικιωμένων,σερβιτόρα κτλ και άμα σφίξουν τα πράγματα κάνουν εξτραδάκια.Συνήθως βρίσκουν και κάποιο σπόνσορα να πληρώνει το νοίκι.
Για μια Ουκρανέζα το να κάτσει να της βγει η Παναγία στη δουλειά να καθαρίζει σκάλες για 500 ευρώ μηνιαίως ή να ξεσκατώνει γέρους ενώ μπορεί να βγάλει τριχίλαρο απλά αφήνοντας να της πιάνουν το μπούτι στο κωλόμπαρο,είναι ηλίθια επιλογή.Το βλεπουν πολύ ρεαλιστικά το θέμα.
Εντάξει αν η άλλη είναι άνω των 40,χοντρή κτλ εννοείται δεν την παίρνει να πάει κωλόμπαρο,στριπτιζάδικο ή μπορδέλο αλλιώς το ίδιο θα έκανε.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
να κάνω κι εγώ μια ερώτηση.
οι ελληνίδες που μένουν γερμανία/ηπα/αγγλία/κλπ κλπ μόνιμα (οι πιτσιρίκες και πολύ όμορφες)που δεν είναι επί πληρωμή, επαγγελματικά με τι ασχολούνται?

ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΠΛΑΚΑ ΕΤΣΙ?

Πες τα ρε Γιαννη.

  :hi:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Πως φαινεται οτι καποιος πασχει απο αγαμια, εχει απωθημενα και ψυχωσεις...;

Οποια ομορφη νεαρη γυναικα βλεπει τη θεωρει εργαζομενη στο χωρο του πληρωμενου σεξ.

  :S
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Πως φαινεται οτι καποιος πασχει απο αγαμια, εχει απωθημενα και ψυχωσεις...;

Οποια ομορφη νεαρη γυναικα βλεπει τη θεωρει εργαζομενη στο χωρο του πληρωμενου σεξ.

  :S

Οχι όλες.Αυτό ισχύει για Ουκρανέζες,Ρωσίδες,Λευκορρωσίδες εν Ελλάδι και μεσογειακές χώρες.
Γερμανία δεν ισχύει αυτό.Ούτε ισχύει για Πολωνέζες,Τσέχες εν Ελλάδι κτλ.
Ρωσίδες νεαρές δε νομίζω να έχει πλέον πολλές.Ισως και να μην έχει καθόλου πλέον.Εχουν πιάσει άλλους προορισμούς πιο αποδοτικούς.Και Τσέχες νεαρές αμφιβάλλω αν έχει Ελλάδα.Αντε καμιά Λευκορρωσίδα να έχει ξεμείνει,καμιά Ουκρανή κτλ.
Βασικά πιστεύω Ελλάδα οι Σλάβες που έχουν μείνει είναι άνω των 30 ετών.Βρίσκω δύσκολο να υπάρχουν πλέον μικρότερες αφού έχουν πολύ καλύτερες επιλογές στας Ευρώπας.
 

Cantfindname

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
662
Like
1.127
Πόντοι
206
να κάνω κι εγώ μια ερώτηση.
οι ελληνίδες που μένουν γερμανία/ηπα/αγγλία/κλπ κλπ μόνιμα (οι πιτσιρίκες και πολύ όμορφες)που δεν είναι επί πληρωμή, επαγγελματικά με τι ασχολούνται?

ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΠΛΑΚΑ ΕΤΣΙ?

Δεν ξέρω ρε τύπε τι κάνουν. Σπουδές/μεταπτυχιακά/διδακτωρικά και μετά τις απορροφάει η αγορά εργασίας σε διάφορα πόστα? Ρώτησα για αυτές που μένουν Έλλαδα γιατί εγώ προσωπικά δεν έχει τύχει να γνωρίσω. Και ναι αναφέρομαι σε αυτές που ήρθαν Ελλάδα και που πραφανώς δεν έχουν κάποιο γονιό Έλληνα.

Και όχι δεν σου κάνω πλάκα τυπάκο
 

Cantfindname

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
662
Like
1.127
Πόντοι
206
Αμα είναι Ρωσίδες,Ουκρανέζες,Λευκορρωσίδες μικρές,εμφανίσιμες δουλεύουν όλες στριπτιζάδικο,κωλόμπαρο,μπορδέλο ή βίζιτες.Ολες όμως.
Αμα είναι Πολωνέζες συνήθως έχουν κάποια χαμηλά αμοιβόμενη εργασία καθαρίστρια,φροντίδα ηλικιωμένων,σερβιτόρα κτλ και άμα σφίξουν τα πράγματα κάνουν εξτραδάκια.Συνήθως βρίσκουν και κάποιο σπόνσορα να πληρώνει το νοίκι.
Για μια Ουκρανέζα το να κάτσει να της βγει η Παναγία στη δουλειά να καθαρίζει σκάλες για 500 ευρώ μηνιαίως ή να ξεσκατώνει γέρους ενώ μπορεί να βγάλει τριχίλαρο απλά αφήνοντας να της πιάνουν το μπούτι στο κωλόμπαρο,είναι ηλίθια επιλογή.Το βλεπουν πολύ ρεαλιστικά το θέμα.
Εντάξει αν η άλλη είναι άνω των 40,χοντρή κτλ εννοείται δεν την παίρνει να πάει κωλόμπαρο,στριπτιζάδικο ή μπορδέλο αλλιώς το ίδιο θα έκανε.

Ευχαριστώ για την απάντηση
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Δεν ξέρω ρε τύπε τι κάνουν. Σπουδές/μεταπτυχιακά/διδακτωρικά και μετά τις απορροφάει η αγορά εργασίας σε διάφορα πόστα? Ρώτησα για αυτές που μένουν Έλλαδα γιατί εγώ προσωπικά δεν έχει τύχει να γνωρίσω. Και ναι αναφέρομαι σε αυτές που ήρθαν Ελλάδα και που πραφανώς δεν έχουν κάποιο γονιό Έλληνα.

Και όχι δεν σου κάνω πλάκα τυπάκο

Εγώ έχω γνωρίσει και ξέρω τι κάνουν.Είναι όπως τα λέω.
Εχετε δει να σας εξυπηρετεί καμιά βυζαρού Ρωσίδα ή μουνάρα Ουκρανέζα στο καφέσ,στην ταβέρνα ή σε τράπεζα ή σε δημόσια υπηρεσία?
Πού είδατε τελευταία φορά μουνάρα Ανατολική πλην νησιού σε διακοπές?
Κωλόμπαρο,στριπ ή μπορδέλο ή βίζιτα μάλλον ήτανε.Ηταν κάτι άλλο?Ηρθε να ...ξεσκατώσει παππούδες ή να καθαρίζει σκάλες?Πιθανότατα όχι.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
να κάνω κι εγώ μια ερώτηση.
οι ελληνίδες που μένουν γερμανία/ηπα/αγγλία/κλπ κλπ μόνιμα (οι πιτσιρίκες και πολύ όμορφες)που δεν είναι επί πληρωμή, επαγγελματικά με τι ασχολούνται?

ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΠΛΑΚΑ ΕΤΣΙ?

Να σου απαντήσω εγώ τύπε !
ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ, ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΕΣ !!!!
Αν σου φαίνονται όμορφες, πρέπει να γαμάς πιο πολλές πουτάνες.


Αμα είναι Ρωσίδες,Ουκρανέζες,Λευκορρωσίδες μικρές,εμφανίσιμες δουλεύουν όλες στριπτιζάδικο,κωλόμπαρο,μπορδέλο ή βίζιτες.Ολες όμως.
Αμα είναι Πολωνέζες συνήθως έχουν κάποια χαμηλά αμοιβόμενη εργασία καθαρίστρια,φροντίδα ηλικιωμένων,σερβιτόρα κτλ και άμα σφίξουν τα πράγματα κάνουν εξτραδάκια.Συνήθως βρίσκουν και κάποιο σπόνσορα να πληρώνει το νοίκι.
Για μια Ουκρανέζα το να κάτσει να της βγει η Παναγία στη δουλειά να καθαρίζει σκάλες για 500 ευρώ μηνιαίως ή να ξεσκατώνει γέρους ενώ μπορεί να βγάλει τριχίλαρο απλά αφήνοντας να της πιάνουν το μπούτι στο κωλόμπαρο,είναι ηλίθια επιλογή.Το βλεπουν πολύ ρεαλιστικά το θέμα.
Εντάξει αν η άλλη είναι άνω των 40,χοντρή κτλ εννοείται δεν την παίρνει να πάει κωλόμπαρο,στριπτιζάδικο ή μπορδέλο αλλιώς το ίδιο θα έκανε.

ΟΓΚΟΛΙΘΟΣ.
Προσκυνώ !!!!!
Γι'αυτό έχω γίνει ... Κμανικός !!!!!!!

Τιτάνας.
Ημίθεος.


Σαβ ... μήπως περάσεις απόψε, μετά τις 03.00 από το μπουρναζιώτικο τζάδικο ;;;;
Χαιρετώ !!!!!!
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Εχετε δει να σας εξυπηρετεί καμιά βυζαρού Ρωσίδα στο καφέ ή σε τράπεζα ή σε δημόσια υπηρεσία?
Πού είδατε τελευταία φορά μουνάρα Ανατολική πλην νησιού σε διακοπές?

Ωμός, όπως η αλήθεια.
Αυτούς που λέγαν την αλήθεια, στην ελλάδα τους εξόριζαν .... ή τους εκτελούσαν ...

Αλλά η αλήθεια δεν κρύβεται.
Είναι σαν τον ήλιο !!!!!

ΤΙΤΑΝΑΣ.
 

Cantfindname

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
662
Like
1.127
Πόντοι
206
δεν βλέπω κανα τυπάκο ρε φίλε...

χμμμ...ίσως διακρίνω αχνά κάποιον στην οθόνη...

Αφού ρωτάς αν σου κάνω πλάκα και ειρωνεύεσαι. Δεν έχω όρεξη για πλάκες να είσαι σίγουρος. Ήταν ειλικρινής ερώτηση μιας και δεν έχω συναντήσει κοπέλες νέες και εμφανίσημες που έχουν έρθει από σλαβικες χώρες που να μην είναι επί πληρωμή (με τον έναν η με τον άλλο τρόπο). Προφανώς δεν είμαι και στον κύκλο τους κιόλας οπότε δεν γνωρίζω ΚΑΙ γι αυτό ρώτησα με τι ασχολούνται επαγγελματικά
 

Cantfindname

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
662
Like
1.127
Πόντοι
206
Εγώ έχω γνωρίσει και ξέρω τι κάνουν.Είναι όπως τα λέω.
Εχετε δει να σας εξυπηρετεί καμιά βυζαρού Ρωσίδα ή μουνάρα Ουκρανέζα στο καφέσ,στην ταβέρνα ή σε τράπεζα ή σε δημόσια υπηρεσία?
Πού είδατε τελευταία φορά μουνάρα Ανατολική πλην νησιού σε διακοπές?
Κωλόμπαρο,στριπ ή μπορδέλο ή βίζιτα μάλλον ήτανε.Ηταν κάτι άλλο?Ηρθε να ...ξεσκατώσει παππούδες ή να καθαρίζει σκάλες?Πιθανότατα όχι.

Ναι γι αυτές γνωρίζω. Ήθελα να μάθω και για τις εκτός αγοραίου έρωτα που αναθέρθηκε σε άλλο Post
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Να σου απαντήσω εγώ τύπε !
ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ, ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΕΣ !!!!
Αν σου φαίνονται όμορφες, πρέπει να γαμάς πιο πολλές πουτάνες.


ΟΓΚΟΛΙΘΟΣ.
Προσκυνώ !!!!!
Γι'αυτό έχω γίνει ... Κμανικός !!!!!!!

Τιτάνας.
Ημίθεος.


Σαβ ... μήπως περάσεις απόψε, μετά τις 03.00 από το μπουρναζιώτικο τζάδικο ;;;;
Χαιρετώ !!!!!!

Αυτά που γράφω είναι τα αυτοννόητα,η αλφαβήτα.Το θέμα είναι να περάσεις στο advanced.
Εννοείται οτι η μουνάρα Ρωσίδα,Ουκρανή,Λευκορρωσίδα,λεπτή ψηλή κάτω των 25 με ωραίο πρόσωπο,στυλ,περιποιημένο μαλλί και χειλάρες,βυζράες θα πιάσει με το καλημέρα δουλειά στο κωλόμπαρο ή και μπορδέλο απευθείας αφού εκεί μπορεί να βγάζει δεκαπλάσια από ό,τι σε άλλες δουλειές.
Αυτό είναι αυτοννόητο εντελώς,101 φάση.

Λέμε τώρα τι κάνει σαν advanced player αν βρεις την Πολωνέζα εφτάρι,25 ετών,180 ύψος,ξανθιά,λεπτή με ποδάρες αλλά butterface με κλασσική πολωνική μυτόγκα που δέχεται άπειρες προσφορές να δουλέψει κωλόμπαρο να κονομήσει αλλά προτιμά να λύσει το πρόβλημά της μέσω σπόνσορος που της πληρώνει το νοίκι.
Πρέπει να είσαι advanced,ενα βήμα μπροστά.Πώς την εντοπίζω?Τι θέλει?Τι προσφέρω?Πώς οργανώνω τη φάση?
Είναι το παίγνιο,πώς απαντάς στις προκλήσεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom