Νέα

Πως την πέφτουν οι γυναίκες --(ΠΩΣ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα todor
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 469
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
78
Like
8.403
Πόντοι
2.786
Μην αγχωνεσαι τυπε, δεν θα μεινουν αγαμητες, παπαριες λενε και κανουν για να το παιξουν και καλα.

Εκει που πραγματικα γουσταρουν, το δινουν και δεν το μαθαινει και κανεις.

Στους υπολοιπους που δεν καυλωνουν, ξυνιλα και ακυρα με το κιλο.



Προσωπικά δεν αγχώνομαι... βρίσκω και γαμάω... προς το παρόν τουλάχιστον! :grin: Όταν θα σταφιδιάσω θα γαμάω πιτσιρίκες μόνο CGs, δεν θα μου κάθεται καμιά άλλη! :grin:

Πάντως είναι λίγο απόλυτο αυτό που λες, δεν είναι όλες στα αρχίδια τους ακόμα και μουνάρες που μπορούν να γαμηθούν οποιαδήποτε στιγμή. Αν παίξεις λίγο με το μυαλό τους και σε βρούνε ενδιαφέρον, μην νομίζεις ότι δεν θα ψάξουν να βρουν την άκρη με την πάρτη σου! Έχουν εγωισμό κι αυτές, μη νομίζεις. Γι' αυτό και πολλές φορές θα γυρίσουν να πούνε "ρε αυτός ο καριόλης γιατί με γράφει? ποιος νομίζει ότι είναι???"... κι εκεί αρχίζει το ωραίο παιχνίδι!
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
78
Like
8.403
Πόντοι
2.786
Το χρήμα μπορεί να βοηθάει (και βοηθάει), αλλά ούτε απαραίτητο είναι, ούτε εξασφαλίζει ότι θα πηδήξεις όποια θέλεις και θα την έχεις όπως τη θέλεις κλπ. Δεν εννοώ να μην έχεις να φας, αλλά ένα μέτριο εισόδημα αρκεί για να παίξεις πολύ καλή μπάλα, με τα κατάλληλα θηλυκά. Το ίδιο ισχύει και για την εμφάνιση.

Εγώ πάντως βλέπω κάτι τύπους με ΠΟΛΥ χρήμα που πηδάνε όποια θέλουν! :grin:
 

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.186
Κριτικές
34
Like
3.799
Πόντοι
2.846
Το μόνο που αξίζει σε αυτές τις γκόμενες, είναι να μείνουν μόνες τους, και να γεράσουν με 1 κοπάδι γάτες  :vomit: :vomit: :vomit:
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
32
Like
3.625
Πόντοι
2.660
:jerking: :jerking: :jerking:
 

Συνημμένα

  • Πέφτουλας.jpg
    Πέφτουλας.jpg
    106,7 KB · Εμφανίσεις: 34

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.163
Κριτικές
16
Like
1.789
Πόντοι
4.655
Δεν σε απασχολει τι λεει μια γκομενα, ποτε.

Ποτε δεν λαμβανεις στα σοβαρα τα οσα σου πεταει στα μουτρα.

Καυλωνουν οταν σε βλεπουν οτι εχεις επιλογες, απλα. Ολα τα αλλα ειναι παπαριες.

Φροντισε να εχεις παντα επιλογες, και δειχτο χυμα μεσα στα μουτρα τους.

Δεν βαζεις ποτε κινητο στο αθορυβο, το αφηνεις μπροστα της ξεκλειδωτο και πας τουαλετα. Αστη να τα δει ολα.

Δεν θα χρειαστει να κανεις κατι αλλο μετα.

Εαν οντως εχεις αντρικο τροπο ζωης, η αληθεια που θα δει μονη της θα της γαμησει το ναρκισσισμο και θα σου ειναι γατουλα μετα, θα προσπαθει συνεχως στο να σε κερδισει αυτη.

Ρε φίλε, εγώ παίρνω το κινητό στην τουαλέτα για να παίζω

Π
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.751
Like
1.428
Πόντοι
366
Ο μάγκας και ο ΣΚΛΗΡΟΣ, έχει πάντα επιλογές.
Και το ΤΙΠΟΤΕ, είναι αντρίκια επιλογή. Και σκληρή ίσως. ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΙΜΗ.
Αν είσαι ΓΙΑ ΛΙΓΟ , στο ΤΙΠΟΤΕ , δεν παθαίνεις τίποτε.

Για μένα η χειρότερη εποχή ήταν τα χρόνια των σπουδών μου. Λίγος χρόνος, σκατά κύκλος στους χώρους που πέρναγα άπειρες ώρες, πολύ κούραση  .

Έχω πει άπειρες φορές την ιστορία.
Με είχαν πάρει σάββατο βράδυ 3, για να βγούμε έξω. Είπα σε όλες όχι. Καμία δεν ήταν άλογο , όπως γούσταρα.
Η τρίτη , πιο γνωστή από όλες , δεν δεχόταν το σκέτο , σύντομο ξερό όχι και ήθελε να με πικάρει.

-ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ; Έχεις καμία καλύτερη ή ....
-Δεν έχω καμία , την κόβω απότομα .......
-(συνεχίζει) ή περιμένεις ότι ... ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ;;;;;;
-όσο ζω ελπίζω της λέω και δεν πιστεύω να πεθάνω σύντομα ........
-και τι θα κάνεις , θα κάτσεις σπίτι μόνος ;
-ΟΧΙ
-αλλά ΘΑ ΒΓΕΙΣ ΜΟΝΟΣ ;;
-ναι
-και που θα πας μόνος σου ρε ;;;;
-σε στριπτητζάδικο ....
-(μετά από λίγη σιγή) και πόσο θα κάτσεις εκεί ;;;
-πολύ, λεφτά υπάρχουν και όσο υπάρχουν χουφτώνεις κωλάρες εκεί
-και μετά θα γυρίσεις σπίτι μόνος από το στριπτητζάδικο ;;;
-ΟΧΙ
-ΘΑ ΠΑΣ ΚΙ ΑΛΛΟΥ ;
-ΝΑΙ
-ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΣ ΧΑΡΑΜΑΤΑ
-ΝΑ ΠΗΔΗΞΩ ΚΑΜΙΑ ΒΙΖΙΤΑ ...........



εκεί τελείωσε το .... τηλεφώνημα ............
:wanker: (ουα ουα ουα)
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Το χρήμα μπορεί να βοηθάει (και βοηθάει), αλλά ούτε απαραίτητο είναι, ούτε εξασφαλίζει ότι θα πηδήξεις όποια θέλεις και θα την έχεις όπως τη θέλεις κλπ. Δεν εννοώ να μην έχεις να φας, αλλά ένα μέτριο εισόδημα αρκεί για να παίξεις πολύ καλή μπάλα, με τα κατάλληλα θηλυκά. Το ίδιο ισχύει και για την εμφάνιση.

Συμφωνώ απόλυτα.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.068
Κριτικές
10
Like
13.113
Πόντοι
3.846
μα τώρα σοβαρά περιμένεις να βγάλεις συμπέρασμα από youtube video? Σιγά μη σου πει η κάθε μία δημόσια τι κάνει, για να μη μιλήσω για το μοντάζ. Ξέρεις πόσες ρώτησε συνολικά για να το φτιάξει; μάλλον τις δεκαπλάσιες. Η γυναίκα μπορεί να την πέσει αν έχει μείνει καιρό αγάμητη ή ερωτευθεί αλλά στη συντριπτική πλειοψηφία υπάρχει η νοοτροπία "ο άντρας είναι ο κυνηγός", δηλαδή ο άντρας πρέπει να κάνει την πρώτη κίνηση. Το πρόβλημα είναι ότι πολλές γυναίκες ,ειδικά κάτι έντεχες και υποτίθεται πιο μορφωμένες, έχουν φάει το κόλλημα ότι θέλουν να ζήσουν τη φαντασίωση ηρωίδα σε σήριαλ Παπακαλιάτη και έτσι σε περνάνε από σαράνα κύματα μέχρι να σου κάτσουν και αν ξενερώσεις και φύγεις αρχίζουν τα "χάλασαν οι άντρες, δεν ξέρουν τι θέλουν πια". Ακόμη και το γαμάτο τηλεφωνικό διάλογο που παρέθεσε ο φυλλόβιος αρκετές γυναίκες τον έχουν ήδη φανταστεί άσχετα δεν το παραδέχονται.
Κι εγώ φυλλόβιε ήμουν σαν εσένα ως φοιτητής (όχι όμως με τόσα λεφτά). Ήξερα μόνο κάτι χαζοφοιτήτριες έντεχνες που με ξενέρωναν απιστευτα, ενώ οι καλές ήταν σνομπ, για αυτό τότε μυήθηκα μόνος μου στα στριπτιτζάδικα και τις βίζιτες. Οι φίλοι μου που είχαν σχέσεις σταθερές μου έλεγαν ότι κάνω μαλακίες και ότι η σχέση είναι χίλιες φορές καλύτερη και τώρα οι περισσότεροι ψάχνουν για φτηνά μπουρδέλα.

Αλάνια όπως λέει και ο Σαββίδης επιλογές έχουμε, δεν υπάρχει λόγος να είμαστε εξαρτημένοι από μία γυναίκα. Αφού θέλουν ισότητα ας κάνουν και αυτές μια φορά την πρώτη κίνηση.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
μα τώρα σοβαρά περιμένεις να βγάλεις συμπέρασμα από youtube video? Σιγά μη σου πει η κάθε μία δημόσια τι κάνει, για να μη μιλήσω για το μοντάζ. Ξέρεις πόσες ρώτησε συνολικά για να το φτιάξει; μάλλον τις δεκαπλάσιες. Η γυναίκα μπορεί να την πέσει αν έχει μείνει καιρό αγάμητη ή ερωτευθεί αλλά στη συντριπτική πλειοψηφία υπάρχει η νοοτροπία "ο άντρας είναι ο κυνηγός", δηλαδή ο άντρας πρέπει να κάνει την πρώτη κίνηση. Το πρόβλημα είναι ότι πολλές γυναίκες ,ειδικά κάτι έντεχες και υποτίθεται πιο μορφωμένες, έχουν φάει το κόλλημα ότι θέλουν να ζήσουν τη φαντασίωση ηρωίδα σε σήριαλ Παπακαλιάτη και έτσι σε περνάνε από σαράνα κύματα μέχρι να σου κάτσουν και αν ξενερώσεις και φύγεις αρχίζουν τα "χάλασαν οι άντρες, δεν ξέρουν τι θέλουν πια". Ακόμη και το γαμάτο τηλεφωνικό διάλογο που παρέθεσε ο φυλλόβιος αρκετές γυναίκες τον έχουν ήδη φανταστεί άσχετα δεν το παραδέχονται.
Κι εγώ φυλλόβιε ήμουν σαν εσένα ως φοιτητής (όχι όμως με τόσα λεφτά). Ήξερα μόνο κάτι χαζοφοιτήτριες έντεχνες που με ξενέρωναν απιστευτα, ενώ οι καλές ήταν σνομπ, για αυτό τότε μυήθηκα μόνος μου στα στριπτιτζάδικα και τις βίζιτες. Οι φίλοι μου που είχαν σχέσεις σταθερές μου έλεγαν ότι κάνω μαλακίες και ότι η σχέση είναι χίλιες φορές καλύτερη και τώρα οι περισσότεροι ψάχνουν για φτηνά μπουρδέλα.

Αλάνια όπως λέει και ο Σαββίδης επιλογές έχουμε, δεν υπάρχει λόγος να είμαστε εξαρτημένοι από μία γυναίκα. Αφού θέλουν ισότητα ας κάνουν και αυτές μια φορά την πρώτη κίνηση.

  :hi:
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.941
Like
6.944
Πόντοι
1.056
Καλο μεσημερι στους Φιλους.....2 φορες μ εχουνε πει "Πουτανο" γυναικες.....1 φορα σταθερη σχεση 10ετιας και τη 2 μια φιλη παντρεμενη που ηξερε οτι εχω ερωτικες παραλληλες σχεσεις με 2 και ηθελα να μου γνωρισει μια φιλη της.....οι 2 ητανε Ουκρανια και η παντρεμενη Ρωσσιδα.....
Και στις 2 περιπτωσεις τους εξηγησα οτι δεν υπαρχει η λέξη"Πουτανος"...μαλλον κατι αλλο θελανε να πουνε..... :think:
Καλα να περνατε....
 
OP
OP
todor

todor

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2006
Μηνύματα
177
Like
381
Πόντοι
21
Πολλοί διαβαζουν απο την 2 η και 3 η σελιδα και δεν βλεπουν το αντικειμενο της συζητησης.
Οριστε λοιπον γι αυτο προκειται.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Καλο μεσημερι στους Φιλους.....2 φορες μ εχουνε πει "Πουτανο" γυναικες.....1 φορα σταθερη σχεση 10ετιας και τη 2 μια φιλη παντρεμενη που ηξερε οτι εχω ερωτικες παραλληλες σχεσεις με 2 και ηθελα να μου γνωρισει μια φιλη της.....οι 2 ητανε Ουκρανια και η παντρεμενη Ρωσσιδα.....
Και στις 2 περιπτωσεις τους εξηγησα οτι δεν υπαρχει η λέξη"Πουτανος"...μαλλον κατι αλλο θελανε να πουνε..... :think:
Καλα να περνατε....

Τυπε στη περιπτωση των 10 ετων σχεση, ειχες ξεκαθαρισει τι κανεις;

Δηλαδη, της ειχες πει οτι παιζεις μπαλα και πως γουσταρεις να γαμας και αλλες γυναικες;
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.941
Like
6.944
Πόντοι
1.056
Τι να Ξεκαθαρισω ρε τυπε?????την αφηνα στην αμφιβολια......
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.941
Like
6.944
Πόντοι
1.056
Αnal ελευθερη σχεση .....αν θελει εχει καλως....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom