Νέα

Πώς θα ξοδεύατε 500 ευρώ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Panos 1978
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 215
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εάν σας έδινε κάποιος να ξοδέψετε 500 ευρώ.. τι θα Προτιμούσατε ;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    105
  • Η ψηφοφορία θα κλείσει: .

Panos 1978

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2022
Μηνύματα
465
Κριτικές
9
Like
1.859
Πόντοι
1.191
Καλημέρα σε όλα τα μέλη. Για Χαβαλέ.. τι θα επιλέγατε ; Βασική Προϋπόθεση : Έστω ότι ερχότανε κάποιος και θα σας έδινε 500 ευρώ και σας έλεγε ότι πρέπει να τα χαλάσετε την ίδια μέρα , σε μια μόνο από τις παρακάτω επιλογές.. τι θα προτιμούσατε ;
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.959
Κριτικές
18
Like
17.515
Πόντοι
4.546
Ανεξάρτητες ή/και στούντιο.
Ανάλογα το πρόγραμμα, θα πας με κάμποσες κοπέλες (από 4 έως και 10).

Ξέρω, λες για μια ημέρα, αλλά δεν χρειάζεται να τελειώσεις με όλες.

Φαντάζομαι, υπάρχουν 1-2-3 που θα άξιζαν όλο το ποσό για μερικές ώρες, αλλά είναι η εξαίρεση στον κανόνα.

***θα φας ΣΙΓΟΥΡΑ μερικές φόλες, δυστυχώς, για αυτό και συνιστώ διαμερισμο των χρημάτων.
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.804
Κριτικές
28
Like
20.727
Πόντοι
5.896
....ενα δυωρο ντουο με λεσβιακο με δυο γραφειατες ή ανεξαρτητες που ειναι ηδη δοκιμασμενες, αλλα δν το βλεπω ως επιλογη! :confused::confused::confused:
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.881
Κριτικές
9
Like
2.932
Πόντοι
736
Τύπε την πρώτη επιλογή, έτσι κι αλλιώς εδώ που είμαι δεν έχω και πολλές εναλλακτικές επιλογές και από την άλλη δεν έχω κι όρεξη να ψάχνομαι δεξιά κι αριστερά, ε θα έδινα και 50€ δώρο να παίρνει μάτι και η τσα2 :headbaning1:
 
OP
OP
Panos 1978

Panos 1978

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2022
Μηνύματα
465
Κριτικές
9
Like
1.859
Πόντοι
1.191
Τελευταία τροποποίηση:

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.512
Like
5.085
Πόντοι
1.056
Που αλλού... ?

roulette0.jpg
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
2.902
Like
4.000
Πόντοι
456
Ξύπνημα αργά το πρωί, θα έριχνα κανά δυο πούτσους σε δυο διαφορετικά στούντιο το απόγευμα, μοσχαράκι κοκκινιστό με πατάτες στο φούρνο στο καπάκι κι αργότερα το βράδυ μια καλή μονόωρη παρτουζίτσα , ή και δυο ώρες με δυο ξέχωρες έσκορτ. Ανάλογα με τη διάθεση, τη διαθεσιμότητα των κοριτσιών, και τις καύλες.

Την επόμενη ή τη μεθεπόμενη όμως, θα ´θελα πάλι να κάνω τα ίδια, και θα ´χα να τα πληρώσω από την τσέπη μου. Οπότε για κακό θα ήταν αυτά τα «χαρισμένα λεφτά με ημερομηνία/προθεσμία λήξεως» που λέει ο νηματοθέτης.
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
2.902
Like
4.000
Πόντοι
456

Φέτα η καλύτερη δουλειά.. :-)

Αλλά σου τα δίνει ο άλλος με την προϋπόθεση να τα χαλάσεις σε κάποιες από τις προαναφερθείσες επιλογές.

Αλλιώς θα έπαιρνα ελαιόλαδο που κρατάει και για περισσότερο καιρό.
 

astronaut80

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
408
Κριτικές
21
Like
3.109
Πόντοι
2.591
Κερνάς ενα γευμα special τους κολλητούς σου γιατι αυτοί αυριο θα ειναι εκεί και όχι τα call girls και με το τελευταίο 150αρι ρίχνεις και έναν σε μια κορασίδα να κλείσει ωραία η μερα.
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.875
Like
6.032
Πόντοι
1.056
Eννοείται φέτα. Με 20 κιλά φέτα στο σπίτι είσαι ΑΡΧΟΝΤΑΣ. Γαμάς όποια θες μετά , τσάμπα. Σ'οποιο πιπινάκι και να την πέσεις και να της πεις "πάμε σπίτι να σου δείξω το βαρέλι με τη φέτα" έχει χύσει ποτάμια πάραυτα. Σου λέει "αυτός είναι μεγιστάνας , πιάσαμε την καλή , πάμε γρήγορα να τον τσιμπουκώσουμε μη χάσουμε την ευκαιρία". Η φέτα είναι η νέα Μποξτερ στην Ελλάδα 2.0
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.512
Like
5.085
Πόντοι
1.056
Ξύπνημα αργά το πρωί, θα έριχνα κανά δυο πούτσους σε δυο διαφορετικά στούντιο το απόγευμα, μοσχαράκι κοκκινιστό με πατάτες στο φούρνο στο καπάκι κι αργότερα το βράδυ μια καλή μονόωρη παρτουζίτσα , ή και δυο ώρες με δυο ξέχωρες έσκορτ. Ανάλογα με τη διάθεση, τη διαθεσιμότητα των κοριτσιών, και τις καύλες.

Την επόμενη ή τη μεθεπόμενη όμως, θα ´θελα πάλι να κάνω τα ίδια, και θα ´χα να τα πληρώσω από την τσέπη μου. Οπότε για κακό θα ήταν αυτά τα «χαρισμένα λεφτά με ημερομηνία/προθεσμία λήξεως» που λέει ο νηματοθέτης.


Πόσες φόρες πηδάς την ήμερα ρε τύπε... 10?
 

Μπιρλας

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
10.694
Like
8.996
Πόντοι
2.456
Κι εγώ, αν και φτηνηνε απ ότι είπε ο Κουλης
Ειναι τελικα μαλακες οι ψηφοφοροι...ποσα σουβλακια να φας ρε γαμημενε με 500 ευρω!!!Θα βαρεθεις...
Ενω με τη φετα...Σαγανακι,ιμαμ,φασολακια,με γεμιστα,ομελετα,στα μακαρονια,στη χωριατικη...απειρες επιλογες για να μη βαρεθεις...κι αμα περισσεψει την αφηνεις μεσα στο βαρελι με το ποδονερο να διατηρηθει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom