Νέα

Πώς περνάμε τη μέρα μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.204
Like
3.468
Πόντοι
1.706
Εδώ γράφουμε πώς περνάμε τη μέρα μας.

Είμαι αραχτός με τη βασική μου γκόμενα και πίνουμε πράσινο τσάι με συνοδεία μαύρης σοκολάτας.
Συζητάμε για μία πρόταση που μου έγινε για δουλειά σε ένα συμβουλευτικό γραφείο.

Λέγαμε να πάμε καμμιά βόλτα, αλλά έχει 12 βαθμούς έξω κι ο καιρός είναι βροχερός.
Ίσως δούμε καμμιά ταινία.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.230
Κριτικές
62
Like
44.881
Πόντοι
9.297
Εδώ γράφουμε πώς περνάμε τη μέρα μας.

Είμαι αραχτός με τη βασική μου γκόμενα και πίνουμε πράσινο τσάι με συνοδεία μαύρης σοκολάτας.
Συζητάμε για μία πρόταση που μου έγινε για δουλειά σε ένα συμβουλευτικό γραφείο.

Λέγαμε να πάμε καμμιά βόλτα, αλλά έχει 12 βαθμούς έξω κι ο καιρός είναι βροχερός.
Ίσως δούμε καμμιά ταινία.
Παει το πρασινο τσα'ι' με την μαυρη σοκολατα;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.230
Κριτικές
62
Like
44.881
Πόντοι
9.297
βασικη γκομενα,πρασινο τσαι,μαυρη σοκολατα,προταση δουλειας και στο τελος θα δεις την αλικη στο ναυτικο τυπε? :confused: :confused: :confused:
Μην μασας troubakhs,
Eγω μυω την Κα'ι'λι Μινογκ στα μυστικα του ελληνικου καφε και εσυ κανεις ξεναγηση στην Μονικα Μπελουτσι στο Μουσειο της Ακροπολης...
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.339
Κριτικές
1
Like
6.340
Πόντοι
2.356
Εγω ειμαι αραχτος στον καναπε ξυνοντας τα απλυτα τριχωτα ολοστρογγυλα παπαρια μου πινωντας ενα μαυροζουμι απο την καφετιερα της γυναικας μου μιας και δεν μου πηρε καψουλες απο τη Νεσπρεσο βλεπωντας Τασο Δουση που ειναι στη Βορειο Ταυλανδη και σιχτιριζω τον εαυτο μου γιατι δεν εχω παει ουτε στη Νοτια!
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.473
Like
27.690
Πόντοι
5.506
Εγω ειμαι αραχτος στον καναπε ξυνοντας τα απλυτα τριχωτα ολοστρογγυλα παπαρια μου πινωντας ενα μαυροζουμι απο την καφετιερα της γυναικας μου μιας και δεν μου πηρε καψουλες απο τη Νεσπρεσο βλεπωντας Τασο Δουση που ειναι στη Βορειο Ταυλανδη και σιχτιριζω τον εαυτο μου γιατι δεν εχω παει ουτε στη Νοτια!
πλεμπα
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.060
Κριτικές
123
Like
50.854
Πόντοι
27.261
καθημερινες κουραση οσο δεν παει, μαζι με τα παρελκομενα εννοειται.
αλλα σ/κ ....
Υ Π Ν Ο Σ μεχρι να γινω αυτοκολλητος με το στρωμα.
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.918
Like
10.029
Πόντοι
2.606

θείο εγώ βγήκα μια μεγάλη βόλτα στην ταράτσα, τώρα γράφω ένα μήνυμα στο μπου και μετά πάω να κάνω μπάνιο.
για πιο μετά όμως έχω πολύ μεγάλα σχέδια, αλλά είμαι διχασμένος μεταξύ καναπέ και κρεβατιού...
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.473
Like
27.690
Πόντοι
5.506
θείο εγώ βγήκα μια μεγάλη βόλτα στην ταράτσα, τώρα γράφω ένα μήνυμα στο μπου και μετά πάω να κάνω μπάνιο.
για πιο μετά όμως έχω πολύ μεγάλα σχέδια, είμαι μεταξύ καναπέ και κρεβατιού...
θειο 1 χρονο τωρα...ΑΝΟΙΧΤΕ ΤΑ ΜΠΑΡΑΚΙΑ ΡΕ ΜΟΥΝΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
κατα τα αλλα παπαδουλο,μεγκα και μαστερ σεφ με την βασικη γκομενα να ειναι σε αλλο δημο :confused: :confused: :confused:
μεχρι τοτε βλεπω
Formula 1: Drive to Survive S02
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom