Νέα

Πως περιμένετε τα κορίτσια στο δωμάτιο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα skylark
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 157
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

skylark

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ περιμένω καθιστός και ακουμπώντας πίσω στο προσκέφαλο. Έτσι όμως όταν έρχεται μου παίρνει πίπα πάντα από τέτοια στάση που δεν μπορώ να την ακουμπήσω, δηλαδή πηγαίνει ανάμεσα στα πόδια μου... Τι κάνετε για αυτό;
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
εγω παλι ποτε δεν βγαζω το μποξερακι μονος μου... :idiot: :idiot:χαζος ειμαι αραγε?θελω να γινει πρωτα εντριβη απ'εξω και μετα αφου σηκωθει να αρχιζει να μου τον δαγξωνει απο πανω και μετα να μου τον παρει "φυσοκαλαμο" και τα σχετικα......οποτε εν κατακλειδι θα ελεγα οτι την περιμενω παντα με το μποξερακι on my body και παντα ορθιος(και καλα ψαχνω τα ρουχα μου στον καλογερο)....χεχεχε... :2funny: :2funny: :dancing: :dancing: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :grin: :grin: :grin:
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
16
Φιλε και συναγωνιστη οντως η απορια σου με προβληματισε αρκετα.Ειναι μεγαλο προβλημα το να μη μπορεις να βαλεις χερι την ωρα που σου κανει πιπα το κοριτσι.
Νιωθεις οτι δεν ανταποδιδεις την ευχαριστηση που εισπρατεις γιαυτο προτεινω τη μονη σταση που μπορεις να ανταπεξελθεις πληρως οποτε θες.
Θελει σκληρη προπονηση καθημερινα τουλαχιστον μιας πεοκαμψεως!Πους απ δηλαδη με τη στυση σου και μονο..
Οπως λοιπον μπαινει το κοριτσι εσυ την περιμενεις ορθιος και τη σηκωνεις στα μπρατσα σου.Στα καπακια με μια κινηση φουμαντσου τη γυρνας ετσι ωστε να κανετε ενα ορθιο 69!
Λογω των πεοκαμψεων εισαι πλεον ικανος να κρατησεις την ισοροπια που χρειαζεται ουτως ωστε να εξευρευνησεις ολες τις απαραιτητες περιοχες οπως θελεις.
Επισης να πω οτι χρειαζεται και λιγη προσπαθεια στην περιστροφη της κοπελας αλλα αν εισαι παλιοσειρα και εκανες σκοπανθρωπος με g3 και παρελασεις μπορεις ανετα να κανεις το παρουσιαστε οπως αρμοζει!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
εχω την περιμενω με μποξερακι και καλτσα ( ενιοτε και με φανελα) προσποιουμενος οτι ειναι και καλα η πρωτη μου φορα / ωραιο κολπο που οπως ειχε πει και ο συναδελφος alfa291 πιανει ..... / vaso στο καλογερο τι ψαχνεις τις λιστες σου / ημαρτον και εκει με λιστες πας / εκει ρε διαολε εχει σιγουρη φραπα ..........
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
εχω την περιμενω με μποξερακι και καλτσα ( ενιοτε και με φανελα) προσποιουμενος οτι ειναι και καλα η πρωτη μου φορα / ωραιο κολπο που οπως ειχε πει και ο συναδελφος alfa291 πιανει ..... / vaso στο καλογερο τι ψαχνεις τις λιστες σου / ημαρτον και εκει με λιστες πας / εκει ρε διαολε εχει σιγουρη φραπα ..........


κατ'αρχην με καλτσα και ενιοτε φανελα?χαχαχαχα...ο σπυρος καλογηρου εισαι?κατα δευτερον στον καλογηρο πηγαινω οχι για να βρω τις λιστες μου στο pda αλλα γιατι οταν μπαινει το μουνακι μεσα θελω να την υποδεχομαι ορθιος και να κωλοτριφτω λιγακι πριν πεσουμε στο κρεβατι....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Feodor

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
...... και να κωλοτριφτω λιγακι πριν πεσουμε στο κρεβατι ....

Αυτα ειναι / ακομα και στα μπουρδελα χορο πριβε θελεις / πρωτα θα βγει η ψυχη και μετα τα χουγια .......
 

diokaz

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
465
Κριτικές
3
Like
99
Πόντοι
1
ανάλογα τι γκόμενα κ το χώρο φυσικά..αλλα το μποξεράκι γουστάρω να το βγαζει η γκομενα
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Αυτα ειναι / ακομα και στα μπουρδελα χορο πριβε θελεις / πρωτα θα βγει η ψυχη και μετα τα χουγια .......

ετσι,ετσι υπουργε χωροταξιας μπουρδελων,στουντιο,στριπ και δε συμμαζευεται.....αν μπορεις να προμηθευσεις και τα στουντιο-μασαζ-ρδελα με καρτουλες των 10 ευρω που θα τις παιρνεις απο την εκαστοτε τσατσα στο σαλονακι θα πηγαινω πιο συχνα γιατι θα μου θυμιζει φαση στριπ!ετσι ειμαι εγω,τί να κανω....ειμαι καρτοχορευτης!!!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
εγω παντα φοραω μποξερακι και κοντομανικο!!ετσι ,οταν βγαλει το κοντομανικο ,παθαινουν πλακα με τα τατουαζ και ετσι τα δινουν ολα μετα.....
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
ακομη κ αν το εχουν ξαναδει?  :2funny:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Καλό θεματάκι!! Τις περιμένω στο κρεββάτι με το κεφάλι(το πάνω)
ν' ακουμπάει στο προσκέφαλο του κρεββατιού(σε στάση 90 μοιρών ένα πράμα, ποτέ τελείως ξαπλωμένος) φορώντας το εσώρουχο!! Στη συνέχεια προσπαθώ να κάνω σκέψεις ώστε να καυλώσω, αλλιώς τον χαϊδεύω ή βλέπω τα βίντεο στο κινητό μου!! :2funny:
Όταν ακούω τα τακούνια την ώρα που είναι στο διάδρομο, με πιάνει μια ταχυπαλμία ένα πράμα, εσάς; :grin:
Στη συνέχεια σηκώνομαι όρθιος ή στα γόνατα κι εκείνη με πιπώνει
πιάνοντάς την ταυτόχρονα το στήθος της :boobies:  , το σώμα της
και κυρίως τα τακούνια της :dancing: :dancing:!!

Έχει τύχει σε στούντιο να έχω ξαπλώσει κανονικά, γυμνός, το air condition
να μου χτυπάει τα μπαλάκια με ζεστό αέρα και παραλίγο να αποκοιμηθώ :2funny: :2funny:!!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Όταν ακούω τα τακούνια την ώρα που είναι στο διάδρομο, με πιάνει μια ταχυπαλμία ένα πράμα, εσάς; :grin:

Ο μονος λογος που μπορει να ξαναπαω μπουρδελο ειναι για να ακουσω αυτο τον ηχο των τακουνιων ..... / τι σφιξιμο στο στομαχι νοιωθω εκεινη τι στιγμη ....
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Ο μονος λογος που μπορει να ξαναπαω μπουρδελο ειναι για να ακουσω αυτο τον ηχο των τακουνιων ..... / τι σφιξιμο στο στομαχι νοιωθω εκεινη τι στιγμη ....

Ο ήχος των τακουνιών αλλά και ο ξαφνικός ήχος από την πετούγια της πόρτας.κραακ.
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Ο ήχος των τακουνιών αλλά και ο ξαφνικός ήχος από την πετούγια της πόρτας.κραακ.

Ετσι και οσο αργει να ερθει στο δωματιο τοσο βασανιστικα τα λεπτα / εχω τυχει σε μπουρδελα να περιμενω μεχρι και 15 λεπτα διοτι πριν απο εμενα η κοπελα ειχε να πει μεχρι και σε δυο πελατες πιο πριν / εκει να δεις αδημονια ....
 

markhsios

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
215
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ πάλι έχω μια φοβία με τους μύκητες και δεν βγάζω ποτέ τις κάλτσες μέσα στο δωμάτιο.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Εγώ συνήθως τσίτσιδος στο κρεββάτι. Πολύ πλάκα είχε μια φάση στην Φυλής 50κάτι (εκεί που δουλέυει η μικρούλα Σοφία) που με το που μπάινει μέσα παθάινει φρίκη για το σεντόνι και πήγε να φέρει άλλο. Εγώ την περίμενα με το προφυλακτικό στο χέρι.
 

Επισκέπτης
Τσίτσιδος, όρθιος και με το κοντάρι ολόρθο! Φυσικά ΠΑΝΤΑ με κάλτσες, είτε είμαι σε μπουρδέλο του Μεταξουργείου, της Φυλής, studio, κτλ. Την πίπα μου αρέσει να μου την κάνει όταν είμαι όρθιος κι αυτή καθισμένη στο κρεβάτι.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Εγώ πολλές φορές ΔΕΝ ΓΔΥΝΟΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ!
Ανοίγω απλά το φερμουάρ... τον πετάω έξω... πιάνω την πουτάνα από τα μαλλιά και της ανεβοκατεβάζω το κεφάλι κάνοντάς μου πίπα... κι όταν καβλώσω πολύ την στήνω στα 4 κι αρχίζω να την γαμάω :knockinb: μέχρι να χύσω :sperm: στα κωλομέρια ή στα βυζιά της :boobies: (αν τα έχει μεγάλα όπως μ΄αρέσουν... και μπορεί να κάνει ισπανική) ;)
 

POLYATAKTOS

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
483
Like
2
Πόντοι
1
Παντα ντυμενος ( οχι σε μπουρδελο , δεν πηγαινω ποτε) , μπαινει στο δωματιο, καθομαστε για λιγο στον καναπε να σπασει ο παγος , κανουμε τσιγαρακι και αρχιζουμε μετα τα χαμουρεματα , βγαζοντας αργα τα ρουχα .
Μετα , σηκωτη στο κρεββατι για τα περαιτερω :boobies: :boobies: :boobies:
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
οταν λετε 69 το κανονικο 69 με τα ιδια λεφτα αντι πιπαs?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom