Νέα

Πώς να βγάλω γκόμενα πωλήτρια σε σούπερ μάρκετ, take away κλπ.;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Howitzer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 811
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
πρεπει καποια στιγμη να συμβουλευτεις ψυχολογο τυπε....
αυτο το χούι σου σε εχει καταστρεψει....
:confused: :confused: :confused: :confused:
Τύπε λυσε μου μια απορια μιας και σε βρηκα

Γιατι ολοι αυτοι που εργαζονται στα δικαστηρια για τον ελεγχο των πιστοποιητικων στις εισοδους των κτιριων (αυτοι με τις μοβ μπλουζες) ειναι ολοι, αντρες και γυναικες, υπερβαροι?? Ειναι καποιο κριτηριο για την προσληψη???
 
  • Like
Αντιδράσεις: abcxyz

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
Τύπε λυσε μου μια απορια μιας και σε βρηκα

Γιατι ολοι αυτοι που εργαζονται στα δικαστηρια για τον ελεγχο των πιστοποιητικων στις εισοδους των κτιριων (αυτοι με τις μοβ μπλουζες) ειναι ολοι, αντρες και γυναικες, υπερβαροι?? Ειναι καποιο κριτηριο για την προσληψη???
τα κομαντα φυλανε τους εφοπλιστες...
οι μαχιμοι πανε στα ματ...
τα σαπακια στα τμηματα και στην φυλαξη σουπερμαρκετ...
ε υπαρχει και ο πατος που δεν ειναι ικανοι για τιποτα και τους στελνουν να ελεγχουν τα πιστοποιητικα κοβιντ...
:confused: :confused: :confused: :confused:
 

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.372
Like
4.555
Πόντοι
456
τα μεγαλα σουπερ μαρκετ ειναι και γαμω τα μερη για να βγαλεις γκομενα, να παιξεις μπαλα, κλπ, κλπ. μια μανουλα καποια στιγμη μου εκλεισε το ματι εκει που την κοιτουσα χαλαρα κιολας. στις ταμιες του Σκλαβενιτη την ωρα που πληρωνω εχω κανει σχολια για τα χαμογελα τους, τα ωραια τους δαχτυλα, τα βαμμενα νυχια, το λαμπερο βλεμμα κλπ. εχω εισπραξει θετικη ανταποκριση παροτι συνηθως πηγαινω με αθλητικες φορμες και προχειρο στυλ. θυμιζω ειμαι 50αρης. θαρρος θελει και αυτοπεποιθηση. και ολα ειναι πιθανα. μη μασατε συναγωνιστες.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.817
Like
15.558
Πόντοι
3.656
Είχα ετοιμάσει ωραίο θέματα κι άλλα αφού σβήστηκε ας το αλλάξουμε.. Σχέσεις λοιπόν, άρα ρωτάω, ξέρεις κανείς πως μπορούμε να βγάλουμε γκομενα πωλητρια, ταμία από τζάμπο, σούπερ μάρκετ Έβερεστ κλτ.. Μιλάω για εργαζόμενα κορίτσια που φατσικα σε έχουν δει δέκα είκοσι φορές και σε ξέρουν.. Αν δηλαδή γουστάρεις μια ταμία σούπερ μάρκετ, πως μπορείς να της χωθεις χωρίς να γίνεις ρεζίλι σε όλο το μαγαζί?? Έχετε παρόμοια εμπειρία?? Προσωπικά οι αλβανιδες πωλητριες σούπερ μάρκετ που φαίνονται ότι είναι τρελα πιπίνια, έχω ξεχωρίσει ένα μωρό που δουλεύει εκεί, φόραγε προχθές κολλητή μαύρη φόρμα με το τανγκα να διαγράφεται, και έσκυβε επίτηδες για να δω τη κολαρα της, ενώ είναι πάντα ευγενική μαζί μου?, θα ήθελα να κάνω κίνηση αλλά με τόσο κόσμο εκεί το ρίσκο της χυλοπιτας είναι πολύ μεγάλο.. Ακούω παρόμοιες εμπειρίες..

τυπε πες στο μουνετο οτι γραφεις ολη μερα στο μπου κομ :confused: :confused: :confused:
θα τρεχει να σε παντρευτει :confused::confused::confused:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: vril

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
τυπε πες στο μουνετο οτι γραφεις ολη μερα στο μπου κομ :confused: :confused: :confused:
θα τρεχει να σε παντρευτει :confused::confused::confused:
Πριν ψαχνόταν για πουτανοποιήσεις (με μια ορθογραφία που πόνεσαν τα μάτια μου). :2funny:
 
OP
OP
H

Howitzer

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2021
Μηνύματα
168
Like
183
Πόντοι
1
τα μεγαλα σουπερ μαρκετ ειναι και γαμω τα μερη για να βγαλεις γκομενα, να παιξεις μπαλα, κλπ, κλπ. μια μανουλα καποια στιγμη μου εκλεισε το ματι εκει που την κοιτουσα χαλαρα κιολας. στις ταμιες του Σκλαβενιτη την ωρα που πληρωνω εχω κανει σχολια για τα χαμογελα τους, τα ωραια τους δαχτυλα, τα βαμμενα νυχια, το λαμπερο βλεμμα κλπ. εχω εισπραξει θετικη ανταποκριση παροτι συνηθως πηγαινω με αθλητικες φορμες και προχειρο στυλ. θυμιζω ειμαι 50αρης. θαρρος θελει και αυτοπεποιθηση. και ολα ειναι πιθανα. μη μασατε συναγωνιστες.
ωραια τα λες αλλα το θεμα ειναι γαμησες,εστω τηλεφωνο πηρες??γιατι απο την ασφαλεια ενος χωρου με πολυκοσμια το παιζουν ανετες..το θεμα ειναι να υπαρξει αποτελεσμα..
 

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.372
Like
4.555
Πόντοι
456
ωραια τα λες αλλα το θεμα ειναι γαμησες,εστω τηλεφωνο πηρες??γιατι απο την ασφαλεια ενος χωρου με πολυκοσμια το παιζουν ανετες..το θεμα ειναι να υπαρξει αποτελεσμα..
σωστη η παρατηρηση σου. ναι και στα 2.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.817
Like
15.558
Πόντοι
3.656
Πριν ψαχνόταν για πουτανοποιήσεις (με μια ορθογραφία που πόνεσαν τα μάτια μου). :2funny:

τυπε αμα πει στο μουνετο για τις πουτανοποιησεις,και της δειξει τους φιλοσοφους που κυκλοφορουν στο μπου,το εχει φαει για πλακα το γκομενακι ο τυπος :confused::confused::confused:


xc.gif
 
OP
OP
H

Howitzer

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2021
Μηνύματα
168
Like
183
Πόντοι
1
Πριν ψαχνόταν για πουτανοποιήσεις (με μια ορθογραφία που πόνεσαν τα μάτια μου). :2funny:
η πουτανοποιηση σε πωλητρια σουπερ μαρκετ θα ηταν η ιδανικη και πιο εντιμη λυση,σε γουσταρω που σε εχω δει εδω τοσες φορες,ποσα θες τοσα δινω 100ευρω,θες η οχι,ουτως η αλλως αυτες δουλευουν 4 ωρα για 300ευρω,δεν νομιζω να τις χαλαγε ενα δωρακι,αλλα αμα κατσει και σχεση,γιατι οχι,μια χαρα μουνιτσες ειναι,θα σου κανουνε και εκπτωση στα κρεατα,ασε που μπορει να σου πασαρουνε και συναδελφισες τους..
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Πλάκα πλάκα όταν λες σε μουνιά του χώρου ότι είσαι μέλος στο μπου, τις πιάνει σοκ και δέος μην τυχόν και τις μαυρίσεις σε κριτική. Θυμάμαι χαρακτηριστικά 3 φορές που με ρωτήσανε πως τις βρήκα και όταν τους είπα, μιας και μόνος μου δεν λέω ποτέ όπως κάτι ναυάγια, φάνηκαν έντονα προβληματισμένες. Έχει πράγματι δυνατό αντίκτυπο πάνω τους το να είσαι μέλος του μπου.:2funny:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
η πουτανοποιηση σε πωλητρια σουπερ μαρκετ θα ηταν η ιδανικη και πιο εντιμη λυση,σε γουσταρω που σε εχω δει εδω τοσες φορες,ποσα θες τοσα δινω 100ευρω,θες η οχι,ουτως η αλλως αυτες δουλευουν 4 ωρα για 300ευρω,δεν νομιζω να τις χαλαγε ενα δωρακι,αλλα αμα κατσει και σχεση,γιατι οχι,μια χαρα μουνιτσες ειναι,θα σου κανουνε και εκπτωση στα κρεατα,ασε που μπορει να σου πασαρουνε και συναδελφισες τους..
Δοκίμασέ το και θα φύγεις από το σούπερ μάρκετ με τις χειροπέδες. :confused:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 199414

Επισκέπτης
OP
OP
H

Howitzer

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2021
Μηνύματα
168
Like
183
Πόντοι
1
Τελικά δε νομίζω να μπορέσουμε να γαμήσουσε στο σούπερ μάρκετ.. Ο πιο κατάλληλος να μας απαντήσει στο φλέγον αφτο ερώτημα πως γαμανε ταμιες στο σούπερ μάρκετ είναι ο trovadouros που δουλεύει στο γαλαξία στο πάγκο με τα τυριά και έχει πάρα πολλές κατακτήσεις στο γυναικείο φυλο????
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.817
Like
15.558
Πόντοι
3.656
Τελικά δε νομίζω να μπορέσουμε να γαμήσουσε στο σούπερ μάρκετ.. Ο πιο κατάλληλος να μας απαντήσει στο φλέγον αφτο ερώτημα πως γαμανε ταμιες στο σούπερ μάρκετ είναι ο trovadouros που δουλεύει στο γαλαξία στο πάγκο με τα τυριά και έχει πάρα πολλές κατακτήσεις στο γυναικείο φυλο????

τυπε ο μονος χυστης που μπορει να σου μαθει πως να γαμεις μουνετα σε μαναβικα χασαπικα μπακαλικα σουπερμαρκετ και λαϊκες ειναι ο christos savvidis :confused: :confused: :confused:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
τυπε ο μονος χυστης που μπορει να σου μαθει πως να γαμεις μουνετα σε μαναβικα χασαπικα μπακαλικα σουπερμαρκετ και λαϊκες ειναι ο christos savvidis :confused: :confused: :confused:
Σε take away ξέρει να μας δείξει πως παίζουμε μπάλα;
 

matzafasoula

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
1.247
Like
875
Πόντοι
96
Tύπε βγάλε πιστόλι, φώναξε ληστεία, κοίτα την γλυκά και πες της "Εσένα ήρθα να πάρω".
Δουλεύει σίγουρα, 100%

Την επόμενη φορά που θα πας, θα σε σεβαστούνε όλοι.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.289
Κριτικές
62
Like
44.933
Πόντοι
9.297
Ας ελπισουμε οτι δεν θα τα'χει γουρλωσει σαν τον Κουλη....αχαχχαχαχα!!!
Θέλει λίγη διακριτικότητα...όμως δεν μπορούμε να περιμένουμε ότι η κομπλεξαρα από την κούνια της Ελληνίδα θα κάνει την πρώτη κίνηση ώστε να μην χρειάζεται να εκτεθεί ο άντρας.
Όποιος έχει όργανα κάνει κίνηση....οποίος δεν έχει τα αντικαθιστά με πληκτρολόγιο και κάνει"κίνηση" από εκεί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom