Νέα

Πώς να ανοίξω τον κώλο της κοπέλας μου;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goustarwnaxunw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 138
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
981
Like
3.146
Πόντοι
446
Με την κοπέλα που νταλαβεριζομαστε τώρα αποφασίσαμε να δοκιμάσουμε πρωκτικό σεξ.

Το θέμα είναι ότι δεν το έχει ξανακάνει και εγώ έχω αρκετά μεγάλη πούτσα (πως αλλιώς θα ήμουν μέλος του μπου;) Οπότε μου φαίνεται αδύνατο όλο αυτό. Πως μπορώ να της τον ανοίξω καλά ώστε να τον γαμησω; Πρέπει να χρησιμοποιήσω τίποτα σύνεργα όπως λιπαντικό κλπ;;
 

bolivar

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2009
Μηνύματα
434
Κριτικές
1
Like
619
Πόντοι
81
Πήγαινε σε ένα καλό sex shop και πάρε ένα καλό ακριβό λιπαντικό...Επίσης πάρε μία σφήνα να τη βάζει να συνηθίσει πριν το κάνετε, γιατί αν πονέσει θα ξενερώσει και πάει μετά, πέταξε το πουλάκι...
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.667
Κριτικές
1
Like
6.740
Πόντοι
1.056
Τυπε,για να μην σε παραμυθιαζουνε...φωναξε ενα μελος του μπου,κατα προτιμηση εμενα,να της τον ανοιξω κ να στον παραδωσω σε μια παραδοση παραλαβη ονειρο!
 

psikakos1980

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
179
Like
103
Πόντοι
1
βαλε της μια ταπα για αρχη με λιπαντικο μεχρι να ανοιξει και μετα λιπαντικο στο πουτσο σου και σιγα σιγα μην την πονεσεις.αμα την πονεσεις η σε μερεντιασει τερμα ο κολος.για αυτο καλο ειναι πριν τη ταπα να κανει ενα κλισμα στο ντους..
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.998
Κριτικές
37
Like
5.718
Πόντοι
5.595
Αν δε θέλεις τη χρήση διάφορων εργαλείων που και αυτά είναι σημαντικά, όπως ανέφερε πιο πάνω ο bolivar, σάλιωσε υπερβολικά τη περιοχή γύρω από τον κώλο, βάλε απαλά στην αρχή ένα δάκτυλο σιγά-σιγά στη περιοχή, κάνε γλυφοκολάδα (θα βοηθήσει στο χαλάρωμα των μυών) και νομίζω ότι μετά από αυτή τη διαδικασία, θα μπορέσει να σε "δεχτεί" μέσα της...Καλή επιτυχία!
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.551
Like
4.627
Πόντοι
1.706
Χρειάζεσαι κωλοστούμπωμα τύπε. Παρήγγειλε από κάποιο sex shop.
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.408
Κριτικές
171
Like
91.097
Πόντοι
46.423
Απλά και σταράτα.

Έτσι ...

EK2.gif
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Με την κοπέλα που νταλαβεριζομαστε τώρα αποφασίσαμε να δοκιμάσουμε πρωκτικό σεξ.

Το θέμα είναι ότι δεν το έχει ξανακάνει και εγώ έχω αρκετά μεγάλη πούτσα (πως αλλιώς θα ήμουν μέλος του μπου;) Οπότε μου φαίνεται αδύνατο όλο αυτό. Πως μπορώ να της τον ανοίξω καλά ώστε να τον γαμησω; Πρέπει να χρησιμοποιήσω τίποτα σύνεργα όπως λιπαντικό κλπ;;

Θα πάρεις μια κρέμα με ξυλοκαΐνη που θα την κάνει να χαλαρώσει πολύ.

Μετά θα την πηδάς και θα γουστάρετε και οι δυο.

Εάν σε ενδιαφέρει πες μου να μάθω το όνομα της κρέμας.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.013
Like
72.018
Πόντοι
12.756
τυπε ρωτα και στο νημα του Μητσοτακη κανα δεξιο , που τους εχεις ανοιξει την κωλοτρυπα ο Κουλης και δεν εχουν παρει χαμπαρι Χριστό οι τυποι :rockon::rockon::rockon:
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
τυπε ρωτα και στο νημα του Μητσοτακη κανα δεξιο , που τους εχεις ανοιξει την κωλοτρυπα ο Κουλης και δεν εχουν παρει χαμπαρι οι τυποι:rockon::rockon::rockon:

Πες εσυ μωρή πουστρού που σε πηδάω κάθε μέρα.

Τίποτα δεν έχεις μάθει πούστα - φτωχιά - περιπτερού;
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
2
Like
3.634
Πόντοι
456
Με σάλιο ,δάχτυλα και υπομονή,ο κώλος γίνεται μουνί....χρόοοονια τώρα!!!!Πέσε με τα μούτρα στην δουλειά και θα με θυμηθείς...ενημέρωσε για τα αποτελέσματα!!!!
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.013
Like
72.018
Πόντοι
12.756
Θα πάρεις μια κρέμα με ξυλοκαΐνη που θα την κάνει να χαλαρώσει πολύ.

Μετά θα την πηδάς και θα γουστάρετε και οι δυο.

Εάν σε ενδιαφέρει πες μου να μάθω το όνομα της κρέμας.
Ε βεβαια , πως να την ξερεις την κρεμα .. μηπως την εχεις δει και ποτέ , ολο στα 4 εισαι και στην βαζουν :tooth::tooth:

Α ρε τρυπιε
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.620
Πόντοι
2.816
Με συγκινούν τα μέλη του βου.κομ αστραπιαία δείτε πόσοι μαζεύτηκαν για βοήθεια..
Αλλά και τους επισκέπτες απασχολεί το θέμα
Παράγει έργο το σάι
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.013
Like
72.018
Πόντοι
12.756
Με συγκινούν τα μέλη του βου.κομ αστραπιαία δείτε πόσοι μαζεύτηκαν για βοήθεια..
Αλλά και τους επισκέπτες απασχολεί το θέμα
Παράγει έργο το σάι

Υπαρχει αλληλεγγύη εδω μεσα τυπε :rockon::rockon:

Ολα τα μέλη ειναι μια γροθιά στο κωλο του Nebuchadnezzar :rockon::rockon:
 
OP
OP
goustarwnaxunw

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
981
Like
3.146
Πόντοι
446
Με συγκινούν τα μέλη του βου.κομ αστραπιαία δείτε πόσοι μαζεύτηκαν για βοήθεια..
Αλλά και τους επισκέπτες απασχολεί το θέμα
Παράγει έργο το σάι
Έχω παρατηρήσει πως όταν ανοίγεις νήμα για κώλους όλοι τρέχουν να απαντήσουν, μάλλον το σάιτ έχει αδυναμία στα κωλαρακια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom