Νέα

Πώς μπορώ να μεγαλώσω τον πούτσο μου;(χάπια,τρόμπες κτλ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα monoxasmou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 212K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kotsakos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
261
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
1
ε τι ηθελε και αυτος??δεν του εφταναν τα 15???
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Η μοναδική λύση είναι να μετατραπεί η χώρα μας σε αφρικανική και μετά θα δούμε τη διαφορά!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kotsakos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
261
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
1
ειναι τοσο μεγαλο προβλημα αν την εχεισ 15ποντους??τι να πω..........
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.423
Κριτικές
61
Like
42.546
Πόντοι
22.785

Συνημμένα

  • 3dmmiscsmiley13.gif
    3dmmiscsmiley13.gif
    42,3 KB · Εμφανίσεις: 26

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
βάλε και εσύ το πουλί σου στον προκρούστη.
ΜΠΟΡΕΙΣ!
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Παληκάρια δεν ξέρω αλλά εγώ μόνο που το βλέπω το μηχάνημα σκιάζομαι!!! :grin:
Θα xάσω πόντους αντί να πάρρω φοβάμαι!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
ακούστε ποια είναι η λύση.
βάζετε πρώτα μυαλό και μετά κάν' τε ότι θέλετε.
εδώ βλέπετε όλες αυτές τις ανέραστες , τις άβυζες με τα χαλασμένα δόντια και ξεκωλιάζονται όλη την ώρα.
3-4 πόντι-οι θα κάνουν τη διαφορά;

αν είστε τόσο μικροψώληδες κάν' τε και λίγο την αμαζόνα στο κρεβάτι. γλύψτε κανένα μουνί με την τέχνη της λεσβίας και δε θέλετε τίποτε άλλο.
μόλις τελειώσετε και οι 2 ....πάμε στον επόμενο γύρο
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
καλημερα και απο μενα με την σειρα μου!
διαβασα σχεδον ολο το θεματακι απο την αρχη! ειναι κατι σαν κομπλεξ που χει ο φιλος μας και νομιζει οτι την εχει μικρη ενω στα 14-15 εκ. ειναι σε φυσιολογικα μετρα! καποιοι που ειναι στα 18-19 ειναι την εχουν μεγαλη και απο κει και πανω βαση ανατομιας δεν ειναι φυσιολογικο και πολυ!(μιλαω σε στυση παντα)
ολοι σε μια ηλικια παιρναμε απο μια τετοια κριση! και φυσιολογικο ειναι γιατι αλλες πουτσες δεν εχουμε δει αλλα μονο απο τσοντες οι οποιες ειναι φυσιολογικες αλλα η καμερα παντα ξεγελαει και τις δειχνει μεγαλυτερες και παχυτερες! παιζει ρολο και η ληψη!!!!
εγω ξερω οτι 3-4 ποντους μονο με χειρουργειο μπορεις να την επιμικυνεις! με τπτ αλλο! ολλα τα αλλα ειναι καθαρα θεμα αγορας και για να πουλησουν! αν αυξηθει θα αυξηθει 1 το πολυ 2 εκ....!
καποιοι δεν εχουν κατλαβει οτι για να ευχαριστησεις μια γυναικα δεν χρειαζεται κοπος αλλα τροπος,ουτε 27εκ..!
 

lagrange

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
καλα μιλαμε διαβασα το ολο θεμα κατα τυχη και μπορω να πω οτι εχω πεθανει απο τα γελια....γιαυτο και γραφτηκα....χαχαχα...


ρε συ φιλε αμα εχεις τοσο πολυ προβλημα εχω τη λυση...
ελλαδα εχεις ταλεντο βλεπεις??το φετινο??λοιπον...ειναι ενας που τραβαει με τα δοντια του νταλικες...τραβα βρες τον...πες ου να δεθεις πανω σε ενα φορτηγο και να δεσει τα σκηνια που το τραβαει απο την πουτσα σου....τι διαολο 10 τονους βαρος εχει το φορτηγο...καποιους ποντους θα παρεις!
 

lagrange

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
αν μετα απο αυτο συνεχισεις να χεις προβλημα με το μεγεθος σου μην ανησυχεις εχω και αλλη λυση....μπορεις να κανεις bunjee jumping δενοντας το σχοινι αμα την πουτσα σου...τωρα τον τροπο σκεψου τον εσυ...αν παλι δεν πιασει ουτε αυτο....πηγαινε σε ενα χασαπικο...πισω απο το αρνι που κρεμεται στον παγκο θα εχει εναν μπαλντα....ακουμπα την πουτσα στον παγκο και τσακ...κοψτην....μετα τραβα σε ενα σεξ σοπ παρε μια περουκα...παρε και γοβες..κανενα σουτιενακι μια μινι φουστιτσα και ετοιμος...μια χαρα θα εισαι στο καινουριο σου φιλο!!!
 

casteliano

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
115
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
11
καλα μιλαμε διαβασα το ολο θεμα κατα τυχη και μπορω να πω οτι εχω πεθανει απο τα γελια....γιαυτο και γραφτηκα....χαχαχα...

και ακομα δεν εχεις διαβασει τιποτα :2funny: :2funny:
welcome
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Μα είναι ήδη!

Είναι η μοναδική Αφρικανική χώρα, με λευκούς κατοίκους!!!  :grin: :grin: :grin:
ε δεν ειμαστε και πολυ λευκοι σαν λαος....!
εν συγκριση με αλλους ευρωπαικους λαους ειμαστε μελαχρινοι οπως και να το κανουμε.....!
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
ε δεν ειμαστε και πολυ λευκοι σαν λαος....!
εν συγκριση με αλλους ευρωπαικους λαους ειμαστε μελαχρινοι οπως και να το κανουμε.....!

Σε οικονομικό επίπεδο εννοούσε ότι είμαστε Αφρικανοί...
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Πω πω προβληματα που εχει ο αλλος.................  Αντε στο Φουστανο πλαστικος χειρουργος να σου κανει πλαστικη στον μεγεθος αλογου πεσ του
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom