Νέα

Πώς μπορώ να μεγαλώσω τον πούτσο μου;(χάπια,τρόμπες κτλ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα monoxasmou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 212K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

son10

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2008
Μηνύματα
123
Like
1
Πόντοι
1
Συγγνώμη αν κουρασα κάποια παιδία ειλικρινά ζητώ συγγνώμη.Δεν ηθελα να προσβαλω κανέναν και σιγουρα να κοροιδέψω κανέναν
Φίλε tomaxok. Πρόσεξε καλά αν το έχεις αποφασίσει. Έχω εμπειρία από το εν λόγω όργανο. Δεν έχει δημιουργήσει κανένα πρόβλημα, αν έχεις υπομονή και εφαρμόσεις με απόλυτη ακρίβεια τις οδηγίες.Είναι λίγο κουραστικό, έχει αποτελέσματα και το βασικότερο μπορείς να διακόψεις και να συνεχίσεις όποτε μπορείς ή θέλεις. Θα προσέξεις κυρίως τα μικροπροβλήματα ερεθισμών στο αρχικό στάδιο. Να αποφύγεις σαν το διάολο το λιβάνι κάτι τρόμπες του δόκτωρα ..... γιατί δημιουργούν πολλά προβλήματα.  Αν θέλεις περισσότερες πληροφοριες στείλε μήνυμα. Δεν έχω καμία σχέση με καταστήματα ερωτικών βοηθημάτων, sex shop κλπ ούτε κατά φαντασία.
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Φίλε tomaxok. Πρόσεξε καλά αν το έχεις αποφασίσει. Έχω εμπειρία από το εν λόγω όργανο. Δεν έχει δημιουργήσει κανένα πρόβλημα, αν έχεις υπομονή και εφαρμόσεις με απόλυτη ακρίβεια τις οδηγίες.Είναι λίγο κουραστικό, έχει αποτελέσματα και το βασικότερο μπορείς να διακόψεις και να συνεχίσεις όποτε μπορείς ή θέλεις. Θα προσέξεις κυρίως τα μικροπροβλήματα ερεθισμών στο αρχικό στάδιο. Να αποφύγεις σαν το διάολο το λιβάνι κάτι τρόμπες του δόκτωρα ..... γιατί δημιουργούν πολλά προβλήματα.  Αν θέλεις περισσότερες πληροφοριες στείλε μήνυμα. Δεν έχω καμία σχέση με καταστήματα ερωτικών βοηθημάτων, sex shop κλπ ούτε κατά φαντασία.
Για ποιόν δόκτωρα λες;;;!!! :think:
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Αυτή δεν είχε σήμανση CE.
 

kotsakos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
261
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
1
Καλημερα σε ολους!!!εχω διαβασει σε καποια θεματα μερικους φιλους που εχουνε θεμα με το μεγεθος τους.χρησιμοποιει εδω και 4 μηνες ο κολλητος μου ενα μυστηριο οργανακι το οποιο μεχρι στιγμης του εχει δωσει 2 ποντους.υπαρχει εταιρια που το πουλαει στην θεσσαλονικη.
 

stallion81

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα φίλε. Το όργανο αυτό είναι με μανόμετρο και το πατάς για να δημιουργήσει κενό αέρα και να σου τραβήξει την λουλού σου;;;;;Εαν ναι μπορεί να πάθεις ζημιές στους όρχεις καθώς κάποιος απο αυτούς μπορεί να ρουφηχτεί απο το εν λόγω τρομπάρισμα καθώς θλάση ακόμα και ρήξη των μυών της περιοχής. Κανόνισε να πάς για πουλί μεγάλο και να μείνεις με το πουλί στο χέρι.
Καλημερα σε ολους!!!εχω διαβασει σε καποια θεματα μερικους φιλους που εχουνε θεμα με το μεγεθος τους.χρησιμοποιει εδω και 4 μηνες ο κολλητος μου ενα μυστηριο οργανακι το οποιο μεχρι στιγμης του εχει δωσει 2 ποντους.υπαρχει εταιρια που το πουλαει στην θεσσαλονικη.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.433
Κριτικές
61
Like
42.549
Πόντοι
22.785
εγω που τον εχω 5 ποντους θα μου κανη δουλεια;;;;;;;;;;;;;;; :think: :think:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166

Συνημμένα

  • 04.jpg
    04.jpg
    85 KB · Εμφανίσεις: 23

manoC

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
ελεος!!το παλικαρι επαθε μεγαλη ζημια....χαλαρωστε ρε παιδια...στον καθενα αυτο που του ανηκει θα εχει...αλλιως θα καταλυξη σαν το τυπο στο βιντεο!παντος τομαχοκ να ξερεις ζημια παθενουνε και αυτοι που τον εχουνε μεγαλο γιατι δν μπορουνε να ευχαριστηθουνε πραγματικα! :boobies: :headbang:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Ζητησε τα μεγαλεια σε λαθος <<ΕΡΓΑΛΕΙΑ>>  τον ειχε 15 cm και εκανε ενχειριση και τον μεγαλωσε στα 25 cm, ενας 40χρονος με ενχειριση τον μεγαλωσε αλλα οι γυναικες μετα δεν τον θελανε επειδη ηταν πολυ μεγαλος, και σε ενα μηνα πηγε παλι για ενχειριση να κοντυνη
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.433
Κριτικές
61
Like
42.549
Πόντοι
22.785
giorgos58 τι να μα=εγαλωσης που να την πας ;;;;;;;;;;;;
δεν σου φτανουνε οι 22 ποντοι που εχης;;;;;;;;;;;
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
giorgos58 τι να μα=εγαλωσης που να την πας ;;;;;;;;;;;;
δεν σου φτανουνε οι 22 ποντοι που εχης;;;;;;;;;;;
Εγω δεν θελω αλλο καλα ειναι εκει που ειναι
το διαβασες τι επαθε ο αλλος απο 15 στα 25  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom