Νέα

πωσ καταλαβαινεισ οτι η γκομενα τον παιρνει απο πισω τρθπα?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giasou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 81
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
OP
OP
giasou

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
154
Πόντοι
16
Ρίξε ένα αντικείμενο πίσω της. (πχ κλειδιά) .
Σκύψε να τα πάρεις και μύρισε την τρύπα της .
Αν σου μυρίσει σκατίλα όρμα!!! :dancing:
ναι καλη η ιδεα αλλα αμα εχω σιναχη εκεινη τη μερα και ειναι βοθλωμενη η μθτη μοθ τι θα καμω?
 

Sokofretaki

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.181
Like
0
Πόντοι
16
τι διαφορά διακρίνεισ οταν δινεισ το μονι και οταν δινει την πισω τρθπα?
οταν μπαινει ο μποθτνζοσ μια στη μια και μια στη αλλη τρθπα?μιλαμε χωρισ τα μπαλακια ομωσ?

Στο πρώτο έρχομαι σε οργασμό άνετα.
Από πίσω είναι ευχάριστα επειδή νοιώθεις οτι είναι κάτι που αρέσει στον άλλον.Αν είμαι πολύ καβλωμένη μου αρέσει όμως και η τριβή.Σε συνδιασμό με χαϊδεμα έχω έρθει σε οργασμό και έτσι. 
 
OP
OP
giasou

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
154
Πόντοι
16
Στο πρώτο έρχομαι σε οργασμό άνετα.
Από πίσω είναι ευχάριστα επειδή νοιώθεις οτι είναι κάτι που αρέσει στον άλλον.Αν είμαι πολύ καβλωμένη μου αρέσει όμως και η τριβή.Σε συνδιασμό με χαϊδεμα έχω έρθει σε οργασμό και έτσι. 
αρα μηπωσ να το βαζωμεν μονο απο το μονι,αφοθ δεν εχει και μεγαλη διαφορά?τι το βαζοθμε απο πισω?
 

tsarkobios

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2010
Μηνύματα
186
Like
0
Πόντοι
1
Άλλο σου λέει και άλλο καταλαβαίνεις ...

Για διάβασε αυτό που γράφει για δεύτερη φορά ......  ;)
 

thanoulis21r

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
282
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
1.992
ρε μαγκα μου τι ερωτηση ειναι αυτη? οι 9 στις 10 τον παιρνουν πλεον απτον κωλο  :fuck2: τωρα αμα εσυ εισαι τοσο ατυχος και εχεις πεσει στην εξαιρεση τι να σου κανουμε εμεις!!  :2funny: :2funny: ;)
 

ΑΡΗΣ

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
830
Like
30
Πόντοι
6
ΣΕ ΛΙΓΟ ΜΟΥΝΙ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΝΟΥΝΕ Η ΞΕΚΩΛΙΑΡΕΣ,ΕΓΩ ΤΙΣ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΡΑΤΑΝΕ ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝΕ,ΚΑΙ ΤΟ ΧΙΣΙΔΙ ΣΤΗΝ ΣΟΥΦΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.252
Κριτικές
3
Like
1.427
Πόντοι
566
εχω μια απορια !!
οταν γνωριζοθμε μια κοπελλα πωσ μποροθμε να καταλαβοθμε οτι γοθσταρει να τρωει γκαβλια απο την πισω τρθπα?χωρισ να τη ρωτησοθμε!! :think: :think: :helpplea: :helpplea: :helpplea:

Ρώτα την αν έχει Καφέ Ζώνη....αν έχει, τότε τον παίρνει χαλαρά...μόνο που θα σου τον κανει καφέ... ;)

:2funny:
 

Sokofretaki

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.181
Like
0
Πόντοι
16
αρα μηπωσ να το βαζωμεν μονο απο το μονι,αφοθ δεν εχει και μεγαλη διαφορά?τι το βαζοθμε απο πισω?

Δεν είπα ότι δεν έχει διαφορά. Νομίζω και σε εσάς έχει διαφορά. Στενότητας αλλά και ψυχολογική.
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.159
Κριτικές
16
Like
1.782
Πόντοι
4.655
Κατ'αρχήν δεν ακούς διαβάζεις. Εκτός και αν είσαι τυφλός και βάζεις να σου διαβάζουν το bourdela.com.

Κατά τέλος δεν τα σκέφτομαι εγώ, τα λένε οι ίδιες οι γκόμενες...ρώτα, άκου, σώπα και μη χαρακτηρίζεις.

εισαι λιγο μαλακας φιλε....
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
αν το παιζει παρθενα,σφυριζουν τρενα
 

aris_2_5

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2008
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
μα τι μαλακιες ακουω εδω μεσα? Οι γκομενες δινουν κωλο διοτι χυνουν πιο ωραια. Σε καποιες αρεσει, σε καποιες οχι. Τι μαλακιες λες τωρα για υποταγη και παπαριες. εσυ τα σκεφτεσαι αυτα, οχι η γκομενα........
διαφωνω... και σε αυτες που αρεσει οπως λες να τον παιρνουν απο πισω τους αρεσει επειδη νιωθουν υπο..
οπως τους αρεσει για τον ιδιο λογο να τρωνε ξυλο στο γαμιση , να τους τραβας τα μαλλια και να της βριζεις..
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
εεεε βεβαια  ασχημη γκομενα τρελο γαμιση και επιστροφη στη φυση.
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.159
Κριτικές
16
Like
1.782
Πόντοι
4.655
διαφωνω... και σε αυτες που αρεσει οπως λες να τον παιρνουν απο πισω τους αρεσει επειδη νιωθουν υπο..
οπως τους αρεσει για τον ιδιο λογο να τρωνε ξυλο στο γαμιση , να τους τραβας τα μαλλια και να της βριζεις..

Μα αυτα δεν εχουν να κανουν με υποταγη, εχουν να κανουν με σεξουαλικη απελευθερωση και εκφραση....εγω το βλεπω ετσι, και ειμαι με μια γκομενα που τα κωλοσκαμπιλα πεφτουν 9 στις 10 φορες που παιζει σεξ.

Π

 
OP
OP
giasou

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
154
Πόντοι
16
ρε μαγκα μου τι ερωτηση ειναι αυτη? οι 9 στις 10 τον παιρνουν πλεον απτον κωλο  :fuck2: τωρα αμα εσυ εισαι τοσο ατυχος και εχεις πεσει στην εξαιρεση τι να σου κανουμε εμεις!!  :2funny: :2funny: ;)
ελα ρε σθ ποτε ξεκινησε να γινεται αθτο το πραμα?
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
ξεχειλωμενη τρυπα φαινετε ....κανει μπα ο κωλος της γυναικας
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Η ΠΙΣΩ ΤΡΥΠΑ ΕΝΗΜΕΡΏΝΕΙ

Η τρύπα η σκισμένη
και καλοδουλεμένη
φωνήεντα έχει μάθει
με όσα έχει πάθει !

Ξέρει να λέει το Ο
με στυλ καυλωτικό
σου λέει και το Α
μιλάει και καλιαρντά

Κι άμα την εκπαιδεύσεις
γερά άμα την ιππεύσεις
ξέρει να  χλιμιντράει
και τσίχλα να μασάει !

:grin:



 

LonelyTraveller

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
τιποτα!! ειναι απλα τα πραγματα!! πας, τον βαζεις πισω....!! ετσι απλα...και ομορφα.....καλη συνεχεια!
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.377
Κριτικές
49
Like
22.793
Πόντοι
24.596

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom