Νέα

Πορνο-μετανάστης !!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα greece
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 499K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
τυπε ωραιες φωτο παντος.
ανετα γινοντε σταμπες για μπλουζακια,και να τις μοιρασουν σε ολα τα νησια,να τις φορανε οι τουριστριες.
η υπουργος τουρισμος πρεπει να κανει μια συναντηση με τον πορνομεταναστη.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Να παρτε και το βιντεακι με τον Παπουλη  :2funny:για να γελασουμε και λιγακι :2funny:γιατι λενε οτι οι Ελληνες λεει εχουμε γινει ο πιο δυστυχισμενος λαος της Ευρωπης! [youtube=425,350]8CKlXytAZd0[/youtube]
Αλλος ενας οπαδος του Εθνικογαμισμου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Να παρτε και το βιντεακι με τον Παπουλη  :2funny:για να γελασουμε και λιγακι :2funny:γιατι λενε οτι οι Ελληνες λεει εχουμε γινει ο πιο δυστυχισμενος λαος της Ευρωπης! [youtube=425,350]8CKlXytAZd0[/youtube]
Αλλος ενας οπαδος του Εθνικογαμισμου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τελικά δεν είσαι μόνος σου όπως νομίζαμε,είστε πολλοί. :rolleyes:
 

NIK DANDOLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.882
Κριτικές
4
Like
29
Πόντοι
16
Να παρτε και το βιντεακι με τον Παπουλη  :2funny:για να γελασουμε και λιγακι :2funny:γιατι λενε οτι οι Ελληνες λεει εχουμε γινει ο πιο δυστυχισμενος λαος της Ευρωπης! [youtube=425,350]8CKlXytAZd0[/youtube]
Αλλος ενας οπαδος του Εθνικογαμισμου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αντε και στο νταου πεντελης τυχερακια και αρχηγος κομματος
μολις γινεις Ναπολεων κατευθειαν στο Δαφνι πρωτη θεση. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
τσόντες θα ήθελα δεν είναι αρκετή μόνο η κορεάτισα θέλω να δω και ρωσσίδια!
Δημητράκη μπροστά πήγαινε, να κάνεις το έθνος περήφανο!

εχει πει πως θα γυρισει ταινια
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Παιδια θελω να γυρισω αλλα θελω να γινει κατι καλο και να μην ειναι μονο τσοντα να εχει και λιγο υποθεση.Και αυτο θελει λεφτα.Αν βρω καποιον που θελησει να με γυρισει εργο φυσικα και θα γυρισω :)Θα ηθελα να σας παρακαλεσω οποιος μπορει να ανεβασει στο youtube τη δευτερη συνεντευξη μου στη Συντελεια (ειμαι απο το 12.30-15.30) θα βοηθισει πολυ γενικα για να δειτε το στυλ μου και το στυσιμο μου που οπως βλεπεται αρεσει στις γυναικες :).Για να παρετε μια ιδεα για το ποιο στυλ αρεσει στις περισσοτερες γυναικες :)
 

namounares26

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2011
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια θελω να γυρισω αλλα θελω να γινει κατι καλο και να μην ειναι μονο τσοντα να εχει και λιγο υποθεση.Και αυτο θελει λεφτα.Αν βρω καποιον που θελησει να με γυρισει εργο φυσικα και θα γυρισω :)Θα ηθελα να σας παρακαλεσω οποιος μπορει να ανεβασει στο youtube τη δευτερη συνεντευξη μου στη Συντελεια (ειμαι απο το 12.30-15.30) θα βοηθισει πολυ γενικα για να δειτε το στυλ μου και το στυσιμο μου που οπως βλεπεται αρεσει στις γυναικες :).Για να παρετε μια ιδεα για το ποιο στυλ αρεσει στις περισσοτερες γυναικες :)

Τωρα αν μιλας σοβαρα για το στυλ και το στυσιμο σου εγω τι να πω.Παρτε ματι πως κοιταει τη Τζενη απο πανω μεχρι κατω με το βλεμα του ψυχοπαθη καουμπου...α συγνωμη συγνωμη ειναι μπλοφα το βλεμα κανει πως του τρεχουν τα σαλια και θελει να γαμησει ''σαν'' να εχει να γαμησει 20 χρονια αλλα στην πραγματικοτητα ειναι το βλεμα της απαξιωσης στις....''ελλεινιδες'' lol.Παντως βγηκα 100% αληθινος σε αυτα που ειπα εχεις ψυχικα τραυματα πιτσιρικας απο ελληνιδες που δεν σου εδιναν σημασια γιατι εχεζες στους δρομους και μιλουσες σαν δραπετης απο ιδρυμα και μετα ματαναστεψες για να γαμησεις πουτανες.Τωρα που σου μιλησε η...ελλεεινιδα Τζενη μονο τεμεναδες δεν της εκανες...ακομα τα σαλια σου μαζευουν στο καφε που εισασταν.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
θενξ. το μπουστη εχει βαθος και ενταση στο βλεμμα
Most%2BAnnoying%2BGif%2BEver%2BEyes%2BRolling.gif
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Αν δεν ήξερα ποιος είναι και τι καφρίλες έχει κάνει, θα λεγα ποιος είναι αυτός ο βουτυρομπεμπές.  :2funny:
Λιώνω που θέλει να το παίξει γλυκούλης και αγαπούλης στο Τζενάκι.  :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Αν δεν ήξερα ποιος είναι και τι καφρίλες έχει κάνει, θα λεγα ποιος είναι αυτός ο βουτυρομπεμπές.  :2funny:
Λιώνω που θέλει να το παίξει γλυκούλης και αγαπούλης στο Τζενάκι.  :2funny:

τα ξεχασε ολα με το που βγηκε στο γυαλι ο γλειφτης. μεχρι και δωρα πηρε ο αρχιτσιγκουναρος, που δε βαζει τυρι στη σαλατα για οικονομια
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
τα ξεχασε ολα με το που βγηκε στο γυαλι ο γλειφτης. μεχρι και δωρα πηρε ο αρχιτσιγκουναρος, που δε βαζει τυρι στη σαλατα για οικονομια

Έτσι. Το πιο αστείο βασικά είναι η αντίθεση όλων αυτών που λέει τόσα χρόνια περί περιφρόνισης Ελλεηνίδων και περί αγαπούληδων και πιρφόρων και μόλις βγήκε στο γυαλί με ένα καλό γκομενάκι φάνηκε ότι ήταν έτοιμος να γίνει χαλί να τον πατήσει!  :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom