Νέα

Πορνο-μετανάστης !!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα greece
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 499K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Εγώ έχω φύγει ήδη ψυχικά !
Το κορμί μου μένει εδώ.
Μόλις τελειώσουν τα παιδιά το σχολείο , έφυγα.
8 χρονάκια.

Όρμπαν και μαλακίες,κάτσε δω να παλέψουμε για τον δικό μας αρχηγό...
11259844_1463152027326427_8132341943635426730_n.jpg
 
Εγγρ.
20 Ιουν 2020
Μηνύματα
42
Like
1
Πόντοι
0
Θα ήθελα να εκφέρω την άποψη μου χωρίς να προσβάλω τον νηματοθέτη Δημήτρη όσο αυτό είναι εφικτο.

Αρχικά, η ανάγκη να δημοσιεύει κάποιος φωτογραφίες γυναικών ως λάφυρα είναι άρρωστο και δηλώνει τεράστιο κόμπλεξ κατωτερότητας, όπως και πλήρη έλλειψη σεβασμού προς το αντίθετο φύλλο. Αυτό με τη σειρά του δηλώνει μίσος και κυνισμό προς το αντίθετο φύλλο. Αυτό δηλώνει ανικανότητα του ατόμου να συνάψει σχέση, που σημαίνει οτι δεν έχει εμπειρίες άρα δεν είναι σε θέση να συμβουλεύει πάνω σε θέματα γυναικεία ή στο σεξ.

Η συνεχής ανάγκη για εντυπωσιασμό με ασυναρτησίες και η ανάγκη για αποδοχή από το αντρικό φύλλο μέσα στην κοινότητα αυτή υποδηλώνει ίσως προηγούμενο τραύμα, λεκτικό ή σωματικό, απο συνομηλικους, ίσως και οικογενειακό που μπορεί να μας ρίξει ψυχολογικά και να πορευτούμε νομίζοντας οτι δεν αξίζουμε.

Φίλε Δημήτρη θα σου πρότεινα να μιλήσεις σε ειδικό για μερικές συνεδρίες, αξίζει εφόσον δηλώνεις και οικονομικά ευκατάστατος. Αν χρειαστείς κατατόπιση ή  απλά θες να μιλήσεις σε κάποιον, θα χαρώ να σε βοηθήσω.

Σε οτι αφορά το θέμα της μετανάστευσης και τα πολιτικά δρώμενα που αναφέρεις σε διάφορα βίντεο, καλό θα ήταν να το κάνεις χωρίς να μπερδεύεις το σεξ και τον αγοραίο έρωτα σε αυτά εφόσον δεν εχουν καμία σχέση, εκτός αν η θεματολογία του καναλιού είναι πάντα για το σεξ.

Καλή σου μερα.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Αρχικά, η ανάγκη να δημοσιεύει κάποιος φωτογραφίες γυναικών ως λάφυρα είναι άρρωστο και δηλώνει τεράστιο κόμπλεξ κατωτερότητας, όπως και πλήρη έλλειψη σεβασμού προς το αντίθετο φύλλο. Αυτό με τη σειρά του δηλώνει μίσος και κυνισμό προς το αντίθετο φύλλο.

Το ίδιο ακριβώς κάνουν και άλλοι. Απλά δεν είναι στη ρωσία. Το ότι σχολιάζεις μόνο το δημήτρη ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΡΩΣΙΑ και όχι όλους τους άλλους που κάνουν ακριβώς το ίδιο , δείχνει από πλευράς σου
τεράστιο κόμπλεξ κατωτερότητας

και επιπλέον μικροσυντεχνιακό σκεπτικό και αγωνία για εύρεση πελατείας , που δείχνει ξεκάθαρα οικτρή οικονομική κατάσταση και επαγγελματική αποτυχία , ειδικά σε συνδιασμό με το
θα σου πρότεινα να μιλήσεις σε ειδικό για μερικές συνεδρίες, αξίζει εφόσον δηλώνεις και οικονομικά ευκατάστατος. Αν χρειαστείς κατατόπιση ή  απλά θες να μιλήσεις σε κάποιον, θα χαρώ να σε βοηθήσω.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Θα ήθελα να εκφέρω την άποψη μου χωρίς να προσβάλω τον νηματοθέτη Δημήτρη όσο αυτό είναι εφικτο.

Αρχικά, η ανάγκη να δημοσιεύει κάποιος φωτογραφίες γυναικών ως λάφυρα είναι άρρωστο και δηλώνει τεράστιο κόμπλεξ κατωτερότητας, όπως και πλήρη έλλειψη σεβασμού προς το αντίθετο φύλλο. Αυτό με τη σειρά του δηλώνει μίσος και κυνισμό προς το αντίθετο φύλλο. Αυτό δηλώνει ανικανότητα του ατόμου να συνάψει σχέση, που σημαίνει οτι δεν έχει εμπειρίες άρα δεν είναι σε θέση να συμβουλεύει πάνω σε θέματα γυναικεία ή στο σεξ.

Η συνεχής ανάγκη για εντυπωσιασμό με ασυναρτησίες και η ανάγκη για αποδοχή από το αντρικό φύλλο μέσα στην κοινότητα αυτή υποδηλώνει ίσως προηγούμενο τραύμα, λεκτικό ή σωματικό, απο συνομηλικους, ίσως και οικογενειακό που μπορεί να μας ρίξει ψυχολογικά και να πορευτούμε νομίζοντας οτι δεν αξίζουμε.

Φίλε Δημήτρη θα σου πρότεινα να μιλήσεις σε ειδικό για μερικές συνεδρίες, αξίζει εφόσον δηλώνεις και οικονομικά ευκατάστατος. Αν χρειαστείς κατατόπιση ή  απλά θες να μιλήσεις σε κάποιον, θα χαρώ να σε βοηθήσω.

Σε οτι αφορά το θέμα της μετανάστευσης και τα πολιτικά δρώμενα που αναφέρεις σε διάφορα βίντεο, καλό θα ήταν να το κάνεις χωρίς να μπερδεύεις το σεξ και τον αγοραίο έρωτα σε αυτά εφόσον δεν εχουν καμία σχέση, εκτός αν η θεματολογία του καναλιού είναι πάντα για το σεξ.

Καλή σου μερα.

Είσαι γελοίος Θάνο Ασκητή,να πας να σε κοιτάξει κάνας γιατρός...άκου Θάνος Ασκητής :headbang:

Μια χαρά παιδί είναι ο Μήτσος,κάνουμε την πλάκα μας και γελάμε!
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.481
Πόντοι
1.706
Αυτό με τη σειρά του δηλώνει μίσος και κυνισμό προς το αντίθετο φύλλο. τους παντες που εχουν αντιθετη αποψη, οι οποιοι ειναι φουκαραδες, κακομοιρηδες, αφραγκοι, αγαμητοι, δεν εχουν σπιτι, μενουν σε τρωγλη, να πανε να αυτοκτονησουν, οι χειροτεροι μενουν αγγλια, μετα ελλαδα,και τελος γερμανια.


Η συνεχής ανάγκη για εντυπωσιασμό με ασυναρτησίες και η ανάγκη για αποδοχή από το αντρικό φύλλο μέσα στην κοινότητα αυτή υποδηλώνει ίσως προηγούμενο τραύμα, λεκτικό ή σωματικό, απο συνομηλικους, οταν ηταν μικρος επεσε απο το δεντρο, και πριν λιγο καιρο τον πατησε το τρενο


Στο διορθωσα λιγο
Αυτό με τη σειρά του δηλώνει μίσος και κυνισμό προς το αντίθετο φύλλο. τους παντες που εχουν αντιθετη αποψη, οι οποιοι ειναι φουκαραδες, κακομοιρηδες, αφραγκοι, αγαμητοι, δεν εχουν σπιτι, μενουν σε τρωγλη, να πανε να αυτοκτονησουν, οι χειροτεροι μενουν αγγλια, μετα ελλαδα,και τελος γερμανια.


Η συνεχής ανάγκη για εντυπωσιασμό με ασυναρτησίες και η ανάγκη για αποδοχή από το αντρικό φύλλο μέσα στην κοινότητα αυτή υποδηλώνει ίσως προηγούμενο τραύμα, λεκτικό ή σωματικό, απο συνομηλικους,
#οταν ηταν μικρος επεσε απο το δεντρο, και πριν λιγο καιρο τον πατησε το τρενο#


Στο διορθωσα λιγο


 
Εγγρ.
20 Ιουν 2020
Μηνύματα
42
Like
1
Πόντοι
0
Το ίδιο ακριβώς κάνουν και άλλοι. Απλά δεν είναι στη ρωσία. Το ότι σχολιάζεις μόνο το δημήτρη ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΡΩΣΙΑ και όχι όλους τους άλλους που κάνουν ακριβώς το ίδιο , δείχνει από πλευράς σου
και επιπλέον μικροσυντεχνιακό σκεπτικό και αγωνία για εύρεση πελατείας , που δείχνει ξεκάθαρα οικτρή οικονομική κατάσταση και επαγγελματική αποτυχία , ειδικά σε συνδιασμό με το

Δεν αναφέρθηκα στο πού είναι και έχουμε ελευθερία γνώμης. Δεν τον προσέβαλα με χυδαίο τρόπο, απλά έθιξα κομμάτια τα οποία εγω θεωρώ λάθος. Δεν ασκώ το επάγγελμα του ψυχολόγου και δεν ψάχνω για πελάτη. Νομίζω οτι ταυτοποιείσαι με τον Δημήτρη στα σημεία που έθιξα και εξέλαβες το σχόλιο μου ως μια προσωπική επιθεση προς το άτομο σου. Επίσης, μην προσπαθείς να μιμηθείς το ίδιο στυλ γραφής με μένα, μίλα στον δικό σου τόνο και όπως αισθάνεσαι εσύ άνετα. Εφόσον είστε καλοι του φίλοι και σπάτε πλάκα, αγνοήστε με. Δεν έχω σκοπό να ανοίξω διάλογο μαζί του στο νήμα του.

Καλή σου μέρα.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.481
Πόντοι
1.706
Δεν αναφέρθηκα στο πού είναι και έχουμε ελευθερία γνώμης. Δεν τον προσέβαλα με χυδαίο τρόπο, απλά έθιξα κομμάτια τα οποία εγω θεωρώ λάθος. Δεν ασκώ το επάγγελμα του ψυχολόγου και δεν ψάχνω για πελάτη. Νομίζω οτι ταυτοποιείσαι με τον Δημήτρη στα σημεία που έθιξα και εξέλαβες το σχόλιο μου ως μια προσωπική επιθεση προς το άτομο σου. Επίσης, μην προσπαθείς να μιμηθείς το ίδιο στυλ γραφής με μένα, μίλα στον δικό σου τόνο και όπως αισθάνεσαι εσύ άνετα. Εφόσον είστε καλοι του φίλοι και σπάτε πλάκα, αγνοήστε με. Δεν έχω σκοπό να ανοίξω διάλογο μαζί του στο νήμα του.

Καλή σου μέρα.
Τυπε νομιζεις θα βγαλεις ακρη?

Εδω παραλογοποιουμε την λογικη και λογικοποιουμε την παρανοια.

Κατσε και διασκεδασε το καλυτερα
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.530
Πόντοι
736
Θα ήθελα να εκφέρω την άποψη μου χωρίς να προσβάλω τον νηματοθέτη Δημήτρη όσο αυτό είναι εφικτο.

Αρχικά, η ανάγκη να δημοσιεύει κάποιος φωτογραφίες γυναικών ως λάφυρα είναι άρρωστο και δηλώνει τεράστιο κόμπλεξ κατωτερότητας, όπως και πλήρη έλλειψη σεβασμού προς το αντίθετο φύλλο. Αυτό με τη σειρά του δηλώνει μίσος και κυνισμό προς το αντίθετο φύλλο. Αυτό δηλώνει ανικανότητα του ατόμου να συνάψει σχέση, που σημαίνει οτι δεν έχει εμπειρίες άρα δεν είναι σε θέση να συμβουλεύει πάνω σε θέματα γυναικεία ή στο σεξ.

Η συνεχής ανάγκη για εντυπωσιασμό με ασυναρτησίες και η ανάγκη για αποδοχή από το αντρικό φύλλο μέσα στην κοινότητα αυτή υποδηλώνει ίσως προηγούμενο τραύμα, λεκτικό ή σωματικό, απο συνομηλικους, ίσως και οικογενειακό που μπορεί να μας ρίξει ψυχολογικά και να πορευτούμε νομίζοντας οτι δεν αξίζουμε.

Φίλε Δημήτρη θα σου πρότεινα να μιλήσεις σε ειδικό για μερικές συνεδρίες, αξίζει εφόσον δηλώνεις και οικονομικά ευκατάστατος. Αν χρειαστείς κατατόπιση ή  απλά θες να μιλήσεις σε κάποιον, θα χαρώ να σε βοηθήσω.

Σε οτι αφορά το θέμα της μετανάστευσης και τα πολιτικά δρώμενα που αναφέρεις σε διάφορα βίντεο, καλό θα ήταν να το κάνεις χωρίς να μπερδεύεις το σεξ και τον αγοραίο έρωτα σε αυτά εφόσον δεν εχουν καμία σχέση, εκτός αν η θεματολογία του καναλιού είναι πάντα για το σεξ.

Καλή σου μερα.

Πολύ σωστό κείμενο και σωστές διαπιστώσεις. Μην ξεχνάμε ότι στο bou δεν μπαίνουν μόνο ενήλικοι έμπειροι άνθρωποι που κάνουν πλάκα άλλα και νέοι άνθρωποι και έφηβοι. Η γυναίκα δεν είναι λάφυρο σε καμμία περίπτωση και εγώ ακόμα έχω αισθανθεί παράξενα με τις εικόνες που ανεβάζει ο συγκεκριμένος, να παρουσιάζει ως λάφυρα κοπέλες που σε διαφορετική περίπτωση δεν θα τον είχαν ούτε για να τους καθαρίζει τα παπούτσια. Με όλο το σεβασμό
:hi:



 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Δεν αναφέρθηκα στο πού είναι και έχουμε ελευθερία γνώμης. Δεν τον προσέβαλα με χυδαίο τρόπο, απλά έθιξα κομμάτια τα οποία εγω θεωρώ λάθος.

Πολλοί τα θεωρούν λάθος.
Εδώ δεν είναι το σωστό μέρος για να κατηγορούνται οι πουτανιάρηδες !

Τον πρόσβαλες.
Και αυτό για το οποίο τον κατηγορείς ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΑΛΛΟΙ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ !!!!!
Επιλεκτικά την πέφτεις στο δημήτρη για κάτι που κάνουν ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΔΕΚΑΔΕΣ ΑΛΛΟΙ !!!!!

Αυτό είναι μεροληπτικό και δείχνει εμπάθεια.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
να παρουσιάζει ως λάφυρα κοπέλες που σε διαφορετική περίπτωση δεν θα τον είχαν ούτε για να τους καθαρίζει τα παπούτσια.

Βλέπεις τι γράφεις ;;;;;;;;;
ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΝΔΡΕΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ... ΚΑΘΑΡΙΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΠΠΟΥΤΣΙΑ !!!!!!!!


Γιατί αυτό ;;; Επειδή προφανώς ... έχουν μουνί !

Σε έχουν καταστρέψει τελείως , είσαι σκλάβος , είλωτας , προσκυνητής του μουνιού.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom