Νέα

Πορνεία: επάγγελμα ή τρόπος ζωής;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 425
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι είναι η πορνεία περισσότερο;

  • Επάγγελμα

    Ψήφοι: 70 53,0%
  • Τρόπος ζωής

    Ψήφοι: 62 47,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    132

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Mαλακία σκέτη. Το κριτήριο για να θεωρήσουμε αν μία γκόμενα είναι πουτάνα δεν είναι το αν η γκόμενα που γαμιέται μαζί σου σε γουστάρει ή όχι. Εγώ μπορώ να σου βρω 1002 περιπτώσεις από γκόμενες που γαμιούνται για τα λεφτά χωρίς να είναι πουτάνες. Η Μαρί Κυριακού είναι πουτάνα? Αυτή που παντρεύτηκε τώρα ο Χιου Χέφνερ είναι πουτάνα? Ή μώπως πήγαν με τους άντρες αυτούς επειδή τους άρεσαν σαν άντρες?   :2funny:

Μη γράφετε άλλες μαλακίες, please.  :sunglasses:
Nαι ΟΚ και προχτες εδειξε στην Tv μεγαλα ονοματα του Holywood οπου στα νιατα τους οπως Melin Monroe Sharon Stone κλπ ηταν συνοδοι και καποιες ιεροδουλες πολυτελειας.... ΚΑΙ???
Τι θες να μας πεις μ αυτο?
Οτι ολλες οι γυναικες κοιτανε το χρημα?
Εγω πιστευω οτι αυτο φενεται! ΘΕΣ ΔΕΝ ΘΕΣ! αλλο αν εθελοτυφλεις....!
ολλα ειναι θεματα επιλογων! ! !
και γω μπορω να σου δωσω 1002 παραδειγματα απλων κοινων ανθρωπων...! και?
10 ασπρα θα μου πεις εσυ 10 μαυρα θα σου πω εγω!
Απλα μαθε να σεβεσαι και τις γνωμες των αλλω! Στο ειπα και πριν!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Στην ψηφοφορια θα πρεπε να υπαρχουν και αλλες Επιλογες!
Για καποιες ειναι τροπος ζωης διοτι ψαχνουν το ευκολο χρημα-καλη ζωη
για αλλες ειναι επαγγελμα για τα προς το ζειν
και για αλλες ειναι και τα 2!!!!
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
Mαλακία σκέτη. Το κριτήριο για να θεωρήσουμε αν μία γκόμενα είναι πουτάνα δεν είναι το αν η γκόμενα που γαμιέται μαζί σου σε γουστάρει ή όχι. Εγώ μπορώ να σου βρω 1002 περιπτώσεις από γκόμενες που γαμιούνται για τα λεφτά χωρίς να είναι πουτάνες. Η Μαρί Κυριακού είναι πουτάνα? Αυτή που παντρεύτηκε τώρα ο Χιου Χέφνερ είναι πουτάνα? Ή μήπως πήγαν με τους άντρες αυτούς επειδή τους άρεσαν σαν άντρες?   :2funny:

Μη γράφετε άλλες μαλακίες, please.  :sunglasses:
ακου να δεις,επειδη αναφερεις γνωστα ονοματα,η Μαρι κυριακου πηγε κ παντρευετικε αυτον που παντρευετικε ωγια το χρημα του κ μονο,μανατζερ της εισαι η επιθεωρητης εργασιας για να ξερεις αν κανει κ πορνεια?αυτη κανει αυτα που κανει κ κρυβεται πισω απο ονομα κ τα λεφτα,η αλλες παλικαρε εχουμε ενστερνιστη αυτο που ειναι το εχουν αποδεχτει προσφερουν υπηρεσια χωρις να κρυβονται που σημαινει πολλα παρα πολλα,η αλλες που το κανουν κρυφα ειναι πουτανες στη ψυχη,
Μην απολυτος και εαν εισαι παλι,με γεια σου και χαρα σου,αλλα βαλε γυαλακια γτ τα αποτελεσματα πανω ανατρεποντται, ;) ;) ;) ;) ;)
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
πιστεύω ότι είναι ένα επάγγελμα που καθορίζει τον τρόπο ζωής & σκέψης
 

Επισκέπτης
ακου να δεις,επειδη αναφερεις γνωστα ονοματα,η Μαρι κυριακου πηγε κ παντρευετικε αυτον που παντρευετικε ωγια το χρημα του κ μονο,μανατζερ της εισαι η επιθεωρητης εργασιας για να ξερεις αν κανει κ πορνεια?αυτη κανει αυτα που κανει κ κρυβεται πισω απο ονομα κ τα λεφτα,η αλλες παλικαρε εχουμε ενστερνιστη αυτο που ειναι το εχουν αποδεχτει προσφερουν υπηρεσια χωρις να κρυβονται που σημαινει πολλα παρα πολλα,η αλλες που το κανουν κρυφα ειναι πουτανες στη ψυχη,
Μην απολυτος και εαν εισαι παλι,με γεια σου και χαρα σου,αλλα βαλε γυαλακια γτ τα αποτελεσματα πανω ανατρεποντται, ;) ;) ;) ;) ;)

Αυτά για τις "πουτάνες στην ψυχή" είναι μαλακίες. Εδώ μιλάμε για την κυριολεκτική έννοια του όρου. Πουτάνα είναι αυτή που πάει ΜΕ ΟΛΟΥΣ, όχι αυτή που θα γαμηθεί με 2-3 πλούσιους για το χρήμα. Αυτό από μόνο του αποδεικνύει ότι η πορνεία δεν είναι επάγγελμα αλλά τρόπος ζωής. Όσο περισσότεροι άντρες έχουν γαμήσει μια γυναίκα, τόσο περισσότερο πουτάνα την έχουν κάνει. Τα λεφτά που έχει πάρει είναι κάτι δευτερεύον.  :sunglasses:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
πουτανα=γαμιεται για λεφτα.

 

Επισκέπτης
πουτανα=γαμιεται για λεφτα.

Ένα κάρο γυναίκες γαμιούνται για τα λεφτά αλλά δεν θεωρούνται πουτάνες.

Πουτάνα = γαμιέται με πολλούς. Οσο πιο πολλοί, τόσο πιο πουτάνα. Το τίμημα είναι κάτι συμβολικό και κάτι που απλά καθορίζει πόσο πουτάνα μπορεί κάποια να γίνει. Δηλαδή οι πουτάνες του Μεταξουργείου είναι πιο πουτάνες από τις πουτάνες των στούντιο, εκείνες είναι πιο πουτάνες από τα city tours κ.ο.κ.

Ελπίζω οι αγνοί πουτανιάρηδες να με πιάνουν.  :cheesy:
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
Αυτά για τις "πουτάνες στην ψυχή" είναι μαλακίες. Εδώ μιλάμε για την κυριολεκτική έννοια του όρου. Πουτάνα είναι αυτή που πάει ΜΕ ΟΛΟΥΣ, όχι αυτή που θα γαμηθεί με 2-3 πλούσιους για το χρήμα. Αυτό από μόνο του αποδεικνύει ότι η πορνεία δεν είναι επάγγελμα αλλά τρόπος ζωής. Όσο περισσότεροι άντρες έχουν γαμήσει μια γυναίκα, τόσο περισσότερο πουτάνα την έχουν κάνει. Τα λεφτά που έχει πάρει είναι κάτι δευτερεύον.  :sunglasses:
ολα τα αλλα ειναι πουτσες μπλε :jerking:
εχεις μπερδεψει την γη με τον ουρανο τυπε ;)
 

Επισκέπτης

Μια γκόμενα που τα είχα κάποιες φορές μου ζητούσε λεφτά για να το κάνουμε, επειδή εγώ παράλληλα πήγαινα στις πουτάνες και είχε ζηλέψει που εκείνες τις πλήρωνα. Αυτό το έκανε όμως ΜΟΝΟ μαζί μου και όχι πάντα. Αυτό την κάνει πόρνη? Και μάλιστα επαγγελματία?

Μια γκόμενα που ζητάει από τον άντρα της να της υποσχεθεί ότι θα της πάρει ένα ακριβό κόσμημα την επόμενη εβδομάδα προκειμένου να του κάτσει ένα Σάββατο, είναι πουτάνα? Και μάλιστα επαγγελματίας? Think.  :sunglasses:
 

oxi_agapes_mono_sex

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.107
Like
9
Πόντοι
16
ολο για πουτανες λετε

αλλα σε πουτανες μαλλον δεν πατε

γιατι βλεπω η μαλακια σας εχει πηξει τον εγκεφαλο
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
πάντως αυτό που έχω παρατηρήσει είναι ότι οι διάφορες "ταμπέλες"/στερεότυπα (ή κοινωνικοί ρόλοι) διαμορφώνουν την συμπεριφορά & σκέψη και του ίδιου του ατόμου αλλά και των άλλων ως προς αυτόν

μου κάνει εντύπωση γιατί μια ευειδής γυναίκα που παντρεύτηκε ένα μαλάκα χορηγό είναι πιο κοινωνικά αποδεκτή (ακόμα μπορεί να θεωρείται και μαρκησία )απο μια κατ'επάγγελμα πόρνη η οποία θεωρείται ώς επαίσχυντη και περιθωριακή

ανούσιες κοινωνικές ερμηνείες ...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

re me ton καθε τρελο εδω μεσα!!!!!
αν η απόκλιση απο την στερεότυπη λογική της κοινωνίας θεωρείται τρέλα , τότε είναι άκρως γοητευτικό και κολακευτικό
το αντίθετο θα το θεωρούσα προσβλητικά γελοίο  


 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
Μια γκόμενα που τα είχα κάποιες φορές μου ζητούσε λεφτά για να το κάνουμε, επειδή εγώ παράλληλα πήγαινα στις πουτάνες και είχε ζηλέψει που εκείνες τις πλήρωνα. Αυτό το έκανε όμως ΜΟΝΟ μαζί μου και όχι πάντα. Αυτό την κάνει πόρνη? Και μάλιστα επαγγελματία?
ειδες λοιπον οτι ερχεσαι στα λογια μου,αυτη η καυμενη το εκανε αυτο γτ ηθελε να σε κρατησει ο σκοπος και ο τροπος της αγιαζε τα μεσα,η αλλη ομως ειναι δηλωμενη εχει χαρτια φορολογητε δεν κρυβεται κ προσφερει σεξουαλικες υπηρεσιες  εναντι αμοιβης γτ απο αυτο ζει,ζει ομως απ αυτο και δεν κρυβεται το ξαναλεω,το αν βαζω τι γυναικα μου να καθαριζει το σπιτι δν σημαινει οτι ειναι καθαρηστρια,οδοντιατρος ειναι.
αν εχεις αυτες τις  θεωριες στο μυαλο σου,τοτε δεν υπαρχει γυναικα  καθ αυτου με ηθος,παρα μονο η ανεργες και να ειναι ταυτοχρονα παρθενες εξ ολοκληρου,τωρα μιλαμε σοβαρα,δεν μπορουμε να ξεχωρισουμε αντικειμενικα τους ορους???
 

Επισκέπτης
ειδες λοιπον οτι ερχεσαι στα λογια μου,αυτη η καυμενη το εκανε αυτο γτ ηθελε να σε κρατησει ο σκοπος και ο τροπος της αγιαζε τα μεσα,η αλλη ομως ειναι δηλωμενη εχει χαρτια φορολογητε δεν κρυβεται κ προσφερει σεξουαλικες υπηρεσιες  εναντι αμοιβης γτ απο αυτο ζει,ζει ομως απ αυτο και δεν κρυβεται το ξαναλεω,το αν βαζω τι γυναικα μου να καθαριζει το σπιτι δν σημαινει οτι ειναι καθαρηστρια,οδοντιατρος ειναι.
αν εχεις αυτες τις  θεωριες στο μυαλο σου,τοτε δεν υπαρχει γυναικα  καθ αυτου με ηθος,παρα μονο η ανεργες και να ειναι ταυτοχρονα παρθενες εξ ολοκληρου,τωρα μιλαμε σοβαρα,δεν μπορουμε να ξεχωρισουμε αντικειμενικα τους ορους???

Aγόρι μου δεν είναι αυτό το θέμα μας. Το θέμα μας είναι: Αυτά τα δύο παραδείγματα που ανέφερα πιο πάνω, είναι ΠΟΥΤΑΝΕΣ και μάλιστα ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ? Ναι ή όχι?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
To κορυφαιο το ειχε πει μια γκομενα παλιοτερα....

λεει υπαρχει ενα σαιτ.... το σαιτ των πορνοσαλεμενων

ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ πνιγηκα μολις το ακουσα

καλα μεταξυ μας οσοι το παιζουν φανατικοι μπουρδελιαριδες και κανουν το λαθος να πανε σε παρεα και να πουνε αυτες τις παπαριες... εχει να φυγει τρελο κραξιμο.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Μια γκόμενα που τα είχα κάποιες φορές μου ζητούσε λεφτά για να το κάνουμε, επειδή εγώ παράλληλα πήγαινα στις πουτάνες και είχε ζηλέψει που εκείνες τις πλήρωνα. Αυτό το έκανε όμως ΜΟΝΟ μαζί μου και όχι πάντα. Αυτό την κάνει πόρνη? Και μάλιστα επαγγελματία?

Μια γκόμενα που ζητάει από τον άντρα της να της υποσχεθεί ότι θα της πάρει ένα ακριβό κόσμημα την επόμενη εβδομάδα προκειμένου να του κάτσει ένα Σάββατο, είναι πουτάνα? Και μάλιστα επαγγελματίας? Think.  :sunglasses:
Σαβουρα ηταν η γκομενα που ειχες τυπε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom