Νέα

Πορνεία: επάγγελμα ή τρόπος ζωής;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 425
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τι είναι η πορνεία περισσότερο;

  • Επάγγελμα

    Ψήφοι: 70 53,0%
  • Τρόπος ζωής

    Ψήφοι: 62 47,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    132

Επισκέπτης
Ένα σημαντικό ερώτημα που διχάζει. Τι είναι η πορνεία περισσότερο: επάγγελμα ή τρόπος ζωής; Με άλλα λόγια: πουτάνα είναι περισσότερο αυτή που παίρνει χρήματα για να γαμηθεί ή αυτή που γαμιέται με τον οποιονδήποτε; Η επιλογή "και τα δύο το ίδιο" έχει εσκεμμένα παραληφθεί. Ψηφίστε!
 

NooneX

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2012
Μηνύματα
513
Like
0
Πόντοι
6
Ένα σημαντικό ερώτημα που διχάζει. Τι είναι η πορνεία περισσότερο: επάγγελμα ή τρόπος ζωής; Με άλλα λόγια: πουτάνα είναι περισσότερο αυτή που παίρνει χρήματα για να γαμηθεί ή αυτή που γαμιέται με τον οποιονδήποτε; Η επιλογή "και τα δύο το ίδιο" έχει εσκεμμένα παραληφθεί. Ψηφίστε!


Η πλειοψηφία εξωθούνται στην πορνεία από κυκλώματα.
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Η απαντηση στο ερωτημα σου Πικερ εχει πολλες παραλλαγες και πολλα σκηνικα ....

Η καθε μια κοπελα εχει και διαφορετικη ιστορια και παιζουν ολα σαν δικαιολογια.....
 

Sexwarning

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2013
Μηνύματα
256
Like
0
Πόντοι
1
Η πλειοψηφία εξωθούνται στην πορνεία από κυκλώματα.

Αυτό δεν είναι απόλυτο.Οι περισσότερες κοπέλες που έχω ρωτήσει επέλεξαν τη δουλειά αυτή για γρήγορα λεφτά.Παλιότερα στη Φυλής είχα ρωτήσει μία πώς ξεκίνησε,και μου είπε ότι χόρευε αρχικά σε strip clubs αλλά τα λεφτά ήταν λίγα σχετικά,και τα χρόνια περνούσαν.Έτσι κάπου στα 24της αποφάσισε να δουλέψει σε μπουρδέλο.Έβγαζε κάπου 200-250 ευρώ την ημέρα,που στο strip club τα έβγαζε στις 3 ημέρες.Μάζευε λεφτά και θα έφευγε για την Ρωσία,όπου θα σταματούσε τη δουλειά.Τι έκανε μετά δεν ξέρω φυσικά.Άλλες ξεκινούν επειδή έχουν ένα παιδί χωρίς πατέρα και τα λεφτά από το super market δεν είναι αρκετά.Γενικά ο γρήγορος τρόπος να βγάλουν λεφτά είναι για τις περισσότερες η αιτία για την δουλειά αυτή.Φυσικά υπάρχουν,ιδίως παλιότερα και τα κυκλώματα και οι εκβιασμοί κλπ.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
δεν νομιζω να τους αρεσει ουτε στις ιδιες για την δουλεια που κανουν,γιαυτο λενε οτι ειναι μπαργουμαν,μασαζερ,χορευτριες κλπ!!!
 

NooneX

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2012
Μηνύματα
513
Like
0
Πόντοι
6


Στην Γερμανία υπάρχει το πορνοχαράτσι και το πορνοεισιτήριο για το δρόμο, στην Σουηδία για να μειώσουν την πορνεία έβαζαν πρόστιμο σε όποιον τσάκωναν με ιερόδουλη.
Προβλέπω σύντομα να το κάνουν και Ελλάδα τα κοράκια.
 

The Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
266
Κριτικές
3
Like
195
Πόντοι
1
Εάν εξαιρέσεις τις περιπτώσεις που για κάποιο λόγο εξωθήσησαν στην πορνεία οι άλλες είναι 110% συνειδητοποιημένες και απο επιλογή
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.947
Κριτικές
27
Like
2.373
Πόντοι
6.955
Κατά την γνώμη μου μερικές γυναίκες γεννιούνται πουτάνες το έχουν μέσα τους. Όπως αντίστοιχα κάποιοι γενιούνται δυνατοί σωματικά (για να γίνουν μπράβοι) άλλοι είναι καλοί μαθητές και προοδεύουν στην επιστήμη κι ουτο καθεξής.
Πουτάνες γίνονται για το εύκολο και γρήγορο κέρδος, θέλουν i-pad, Gutzi, καλό αυτοκίνητο καμπριολέ κτλ.
Τα παραπάνω δεν μπορείς να τα αποκτήσεις εργαζόμενη σε super market ή πωλήτρια.
Τη  πιο σωστή απάντηση όμως στο ερώτημα γιατι γίνονται πουτάνες θα την δώσουν οι ίδιες οι πόρνες εαν απαντήσουν.
 

oxi_agapes_mono_sex

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.107
Like
9
Πόντοι
16
Κατά την γνώμη μου μερικές γυναίκες γεννιούνται πουτάνες το έχουν μέσα τους. Όπως αντίστοιχα κάποιοι γενιούνται δυνατοί σωματικά (για να γίνουν μπράβοι) άλλοι είναι καλοί μαθητές και προοδεύουν στην επιστήμη κι ουτο καθεξής.
Πουτάνες γίνονται για το εύκολο και γρήγορο κέρδος, θέλουν i-pad, Gutzi, καλό αυτοκίνητο καμπριολέ κτλ.
Τα παραπάνω δεν μπορείς να τα αποκτήσεις εργαζόμενη σε super market ή πωλήτρια.
Τη  πιο σωστή απάντηση όμως στο ερώτημα γιατι γίνονται πουτάνες θα την δώσουν οι ίδιες οι πόρνες εαν απαντήσουν.

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Κατά την γνώμη μου μερικές γυναίκες γεννιούνται πουτάνες το έχουν μέσα τους. Όπως αντίστοιχα κάποιοι γενιούνται δυνατοί σωματικά (για να γίνουν μπράβοι) άλλοι είναι καλοί μαθητές και προοδεύουν στην επιστήμη κι ουτο καθεξής.
Πουτάνες γίνονται για το εύκολο και γρήγορο κέρδος, θέλουν i-pad, Gutzi, καλό αυτοκίνητο καμπριολέ κτλ.
Τα παραπάνω δεν μπορείς να τα αποκτήσεις εργαζόμενη σε super market ή πωλήτρια.
Τη  πιο σωστή απάντηση όμως στο ερώτημα γιατι γίνονται πουτάνες θα την δώσουν οι ίδιες οι πόρνες εαν απαντήσουν.
τυπε και ποια δεν θελει να εχει αυτα που λες;;;τι πρεπει δηλαδη να πηδιεται με τον καθε ανωμαλο,βρωμιαρη,διαεστραμενο,κωλογερο;;;;τοτε να γινουν ολες πουτανες,εγω πιστευω οτι ολες ντρεπονται για αυτο που ειναι
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.947
Κριτικές
27
Like
2.373
Πόντοι
6.955
Οχι δεν ντρέπονται, αλλά καλύτερα να το πουν οι ίδιες για να μας λυθεί η απορία
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Οχι δεν ντρέπονται, αλλά καλύτερα να το πουν οι ίδιες για να μας λυθεί η απορία
+1
δηλ.τι να απαντησουμε?να απαντησουμε για λογαριασμο μια κοπελας η οποια βλεπει τα σκατα απο μεσα?δεν ειμαστε αρμοδιοι...μονο εικασιες μπορουμε να κανουμε.

.....

 

Sexwarning

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2013
Μηνύματα
256
Like
0
Πόντοι
1
δεν νομιζω να τους αρεσει ουτε στις ιδιες για την δουλεια που κανουν,γιαυτο λενε οτι ειναι μπαργουμαν,μασαζερ,χορευτριες κλπ!!!

Δε λένε ότι είναι πόρνες διότι η κοινωνία έχει απορρίψει τις πόρνες και τις θεωρεί κάτι ευτελές.Και παλιότερα αν έλεγε κάποια ότι είναι barwoman θα έλεγαν αμέσως ότι είναι πουτάνα.Γι'αυτό λένε "είμαι bar tender"!!!
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.028
Κριτικές
41
Like
535
Πόντοι
2.137
Τι μας νοιαζει πρωι πρωιρε παιχτες???

Ευτυχως λεω καμια φορα!!! Αλλιως θα μα σταν ολοι βιαστες!!!    :grin: :grin: :grin:


:rockon: :rockon: :rockon:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
τυπε και ποια δεν θελει να εχει αυτα που λες;;;τι πρεπει δηλαδη να πηδιεται με τον καθε ανωμαλο,βρωμιαρη,διαεστραμενο,κωλογερο;;;;τοτε να γινουν ολες πουτανες,εγω πιστευω οτι ολες ντρεπονται για αυτο που ειναι

δεν το έχεις καταλάβει ρε τύπε; Οι περισσότερες (από αυτές που βρίσκονται σε μπουρδέλα) είναι συνειδητά ιερόδουλες για εύκολο και άμεσο χρήμα. Ένα άλλο κομμάτι αποτελείται από κοπέλες που τις ώθησαν στην πορνεία κυκλώματα. Υπάρχει διαφορά. Αλλά αν ρωτήσεις αυτές που γράφουν εδώ, όλες δουλεύουν με δική τους πρωτοβουλία και επιλογή.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Δε λένε ότι είναι πόρνες διότι η κοινωνία έχει απορρίψει τις πόρνες και τις θεωρεί κάτι ευτελές.Και παλιότερα αν έλεγε κάποια ότι είναι barwoman θα έλεγαν αμέσως ότι είναι πουτάνα.Γι'αυτό λένε "είμαι bar tender"!!!
σωστα το ειχα ξεχασει αυτο.....και δημοσιες σχεσεις επισης  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: στα γνωστα κλαμπακια της πουτανιαρας αθηνας
 

discreet

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
72
Πόντοι
6
      Ενώ αν είσαι μεγαλοδικηγόρος ή μεγαλοψυχίατρος, βλέπεις τον ανώμαλο και τον κωλόγερο και του λές φύγε εσύ να έρθει κανένας καλός άνθρωπος. Πόσο στην κοσμάρα μας είμαστε καμμιά φορά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom