Νέα

Πολλοί Αμερικανοί φεύγουν από τις ΗΠΑ και αναζητούν γυναικα για σχέση στο εξωτερικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jimmy Gang
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 206
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Συμφωνώ ... η Δυτική Ευρώπη δεν είναι πλέον όπως το ανατολικό μπλοκ να παίζεις μπάλα σαν Hugh Hefner ...

Αλλά έχει και τα καλά τις ... όποιος έχει ζήσει Αγγλίδες την δεκαετία του 90 στα club του Λονδίνου ... που τις χυναμε πατόκορφα και άλλη μέρα ξυπναγαν σπιτι μας και μας έλεγαν ...

... sorry baby I was drunk ...!

No problem baby ... συγχωρεμένη ... και ψωλοχυμενη ...!

Περασμένα μεγαλεία...
Βερολινο αν εισαι εμφανισημος απο βαλκανια δε μπορεις να παιξεις ευκολα μπαλα με γυναικες απο ανατολικο μπλοκ που ζουν εκει η καμια δυτικοευρωπαια?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γαμιούνται εύκολα οπως λες μόνο σε τίποτα πάρτι σε σπίτια που κάνουν, εκει πέφτει η μαριχουανα χόρτο χάπι και αφθονο αλκοολ και αρχιζουν τις μαλακίες όπως να μπουγελωνει ενας με λάστιχο όλο το σαλόνι η ο άλλος με το αποσμητικό και την αναπτήρα να βγαζει φλόγες και να φοβιζει τους άλλους.
Εκεί μπορεί αν ειναι στουπι η άλλη να σου πει πάμε να γαμηθουμε και την άλλη μέρα που θα έχει ξενερώσει να σου λέει οτι την εκμετάλλευτηκες και να σε βρίζει στη καλύτερη στη χειρότερη να σε παει δικαστικά.
αμα πας να τις πλησιασεις ετσι στο χαλαρο δε σου μιλανε?
 

Maniacforcer10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
568
Κριτικές
3
Like
1.630
Πόντοι
486
Σωστά, δυστυχώς πολλοι ακόμα ουτε τους έχει περάσει απο το μυαλό αυτό που είπες.
Η γυναίκα είναι εύκολο θύμα για την αγορά, υπερκαταναλωνει σε διάφορα ειδη του εμπορίου, παρασύρεται πιο εύκολα.
Όσο είναι νέα γιατί μετά κλαφτα Χαραλαμπε.... ψωνίζουν από λαϊκή :grin:
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
αλλο κλισε,νομιζουν οι ελληνες οτι οι αμερικανες ειανι 120κιλα,επειδη ειδαν κατι μαυρες χοντρες στην τηλεοραση,η καμια θειτσα ελληνοαμερικανα 55χρονων χοντρουλα,τυποι οι 20 αρες,30 αρες αμερικανες ειναι ολη μερα με γυμναστηριο διατροφη σολαριουμ σαουνες,και ειναι δεν ειναι52 κιλα,οι ελλεινιδες πολυ πιο χοντρες ειναι απο τις αμερικανες..
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.459
Like
6.319
Πόντοι
1.056
Οι Αμερικάνοι (άντρες/γυναίκες) θεωρούνται διαχρονικά από τους πιο παχύσαρκους λαούς στον κόσμο. Για το 2023 βρίσκονται στη 10η θέση (η Ελλάδα βρίσκεται στην 51η θέση).
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.786
Like
14.498
Πόντοι
3.656
αλλο κλισε,νομιζουν οι ελληνες οτι οι αμερικανες ειανι 120κιλα,επειδη ειδαν κατι μαυρες χοντρες στην τηλεοραση,η καμια θειτσα ελληνοαμερικανα 55χρονων χοντρουλα,τυποι οι 20 αρες,30 αρες αμερικανες ειναι ολη μερα με γυμναστηριο διατροφη σολαριουμ σαουνες,και ειναι δεν ειναι52 κιλα,οι ελλεινιδες πολυ πιο χοντρες ειναι απο τις αμερικανες..
δηλαδή άνθρωπέ μου δεν έχεις πληροφορηθεί ότι η Lizzo προωθείται σαν στάνταρ ομορφιάς;
Lizzo_gig_2023_1.jpg
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.667
Κριτικές
1
Like
6.742
Πόντοι
1.056
Ρε μηπως τους φερνει ο Κουλης εδω,ωστε και γυναικα παραδοσιακή να βρουν (Ε καλα μην βαράτε) και καμμια επιχειρησούλα ν ανοιξουν να τους παρει τα φραγκα; :confused:
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Ακριβώς, πάνε σε ενα μαρκετ και γεμίζουν ενα καρότσι βουνό με διαφορα λιπαρα και παχυντικα φαγητά.
Αν 2 ατομα στην Ελλάδα χαλάνε 50 ευρω τη βδομαδα στο μαρκετ στην Αμερική χαλάνε 150
Μετά απο τη δουλειά καθημερινή ξάπλα στο καναπέ να βλέπουν τηλεόραση και να ανοίγουν σνακ πατάτακια φυστικοβουτυρα πάνω σε ψωμί με 1.5 λιτρο κοκα κολα δίπλα τους.
βασικα η ζωη του μεσου αμερικανου ειναι δουλεια σπιτι, δε κανουν τιποτα αλλο
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
Το θέμα είναι η πλειοψηφία,ναι μεν θα πετύχεις οπως λες 20ρες με διατροφες γυμναστηρια κλπ αλλά θα πετύχεις πολλές χοντρές και ασυντηρητες,μην κοιτάς στις ταινίες τι δείχνουν, η πραγματικότητα διαφέρει.
Έτσι τη πάτησα εγώ οταν ειχα πάει, νόμιζα οτι όλα ήταν τέλεια
Ακόμα καλύτερα, εκατομμυρια ξανθές και καστανιές στην Αμερική, με πολύ μικρό ανταγωνισμό, κάτι μου λέει ότι με ένα καλό σώματακι στην Αμερική, θα γαμαμε μουν άρες που ούτε έχουμε φανταστεί εδώ στο Ελλάδισταν
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Οι περισσότεροι είναι με στεροειδη και γυμναστηρια δεν θα κάνεις τη διαφορά και με καλό σώμα.
Αν θες να κάνεις τη διαφορά αν είσαι μπιζνεςμαν η γκολντεν μποι,αυτοί γαμάνε αβέρτα.
Τυπάς φλώρος μεγαλομετοχος ομόλογα ολη μέρα με το χρηματιστήριο να ασχολείται και να το παίζει μουρη με ρολεξ και πούρο σε ιν ρεστοραν μπαρ,να πειράζει τα μουνετα με μαλακίες και αντι να του τα χώνουν να γελάνε και άλλες να πηγαίνουν να κολλάνε σαν τις μύγες, μια μέρα είχε αγκαζέ 2,αλλος το έπαιζε ατζέντης σε φωτογραφισεις μοντέλων
ε ναι αυτο λεω και γω δουλευουν ολη μερα σα τα σκυλια για το "αμερικανικο ονειρο", δεν εχουν ζωη εκει περα. Βερολινο αμα βγεις βραδυ χαλαρο για βολτα και ποτο χτυπας τιποτα?
 

assofmaria

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2023
Μηνύματα
62
Like
197
Πόντοι
0
Η Αμρικανική βιομηχανία θεάματος και τα social media έχουν κάνει τις γυναίκες εντελώς εγωκεντρικές και ψωνισμένες. Νομίζουν ότι επειδή είναι νέες και σχετικά όμορφες, ο κόσμος και ειδικά το ανδρικό φύλλο, τους οφείλουν τα πάντα. Το παίζουν φεμινίστριες, τη στιγμή που οι περισσότερες μένουν με τους γονείς τους και τους τα σκάει από το υστέρημά του ο μπαμπάς τους. Ερωτεύονται όχι κάποιον που να είναι σε θέση να υποστηρίξει οικογένεια, αλλά κάποιον που θα αντικαταστήσει τον μπαμπά στο χαρτζιλίκι. Όπου έχει επικρατήσει το μοντέλο του Χόλυγουντ ισχύει ότι περιέγραψα.

Δεν μου κάνει εντύπωση ότι οι Αμερικάνοι ψάχνουν στο εξωτερικό για γυναίκες. Το ίδιο ισχύει και εδώ, από καιρό. Πόσες κοπέλες από πρώην ανατολικό μπλοκ δεν έχουν παντρευτεί Έλληνες; Η γυναίκα έχει καταντήσει καταναλωτικό είδος: διαλέγουμε εκείνη που θα προσφέρει τα περισσότερα για τα λεφτά που διαθέτουμε...
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Η Αμρικανική βιομηχανία θεάματος και τα social media έχουν κάνει τις γυναίκες εντελώς εγωκεντρικές και ψωνισμένες. Νομίζουν ότι επειδή είναι νέες και σχετικά όμορφες, ο κόσμος και ειδικά το ανδρικό φύλλο, τους οφείλουν τα πάντα. Το παίζουν φεμινίστριες, τη στιγμή που οι περισσότερες μένουν με τους γονείς τους και τους τα σκάει από το υστέρημά του ο μπαμπάς τους. Ερωτεύονται όχι κάποιον που να είναι σε θέση να υποστηρίξει οικογένεια, αλλά κάποιον που θα αντικαταστήσει τον μπαμπά στο χαρτζιλίκι. Όπου έχει επικρατήσει το μοντέλο του Χόλυγουντ ισχύει ότι περιέγραψα.

Δεν μου κάνει εντύπωση ότι οι Αμερικάνοι ψάχνουν στο εξωτερικό για γυναίκες. Το ίδιο ισχύει και εδώ, από καιρό. Πόσες κοπέλες από πρώην ανατολικό μπλοκ δεν έχουν παντρευτεί Έλληνες; Η γυναίκα έχει καταντήσει καταναλωτικό είδος: διαλέγουμε εκείνη που θα προσφέρει τα περισσότερα για τα λεφτά που διαθέτουμε...
κοιτα στην Ελλαδα δεν ειναι τοσο χαλια, δηλαδη εδω τουλαχιστον οι γκομενες αμα εισαι εμφανισημος σου καθονται για hook ups και τετοια ακομα και να μην εχεις λεφτα, αν μιλας για σοβαρη σχεση εχεις απολυτο δικιο
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
Οι περισσότεροι είναι με στεροειδη και γυμναστηρια δεν θα κάνεις τη διαφορά και με καλό σώμα.
Αν θες να κάνεις τη διαφορά αν είσαι μπιζνεςμαν η γκολντεν μποι,αυτοί γαμάνε αβέρτα.
Τυπάς φλώρος μεγαλομετοχος ομόλογα ολη μέρα με το χρηματιστήριο να ασχολείται και να το παίζει μουρη με ρολεξ και πούρο σε ιν ρεστοραν μπαρ,να πειράζει τα μουνετα με μαλακίες και αντι να του τα χώνουν να γελάνε και άλλες να πηγαίνουν να κολλάνε σαν τις μύγες, μια μέρα είχε αγκαζέ 2,αλλος το έπαιζε ατζέντης σε φωτογραφισεις μοντέλων
Αυτό που λέω εγώ λες, οι πιο πολλοί ειναιγυμνασμένοι και αδύνατοι στην Αμερική,οχι χοντροί που λένε, οι ελληναρες, οι γκόμενες Αμερική την πέφτουν παντού στο γυμναστήριο.,στο μολ, μόνο χαζός δεν γαμαει στην Αμερική, τώρα τα κλισέ ότι οι αμρικανες θέλουν πλούσιους ισχύουν αλλά σε λίγες περιοχές, πχ Μανχάταν που είναι το Κολωνάκι της Αμερικής, αν πας κάνα Τέξας Αριζόνα Οκλαχόμα να μείνεις θα γαμάς απλές αμερικανες φυσικές ξανθιές καστανες απλά με ένα καλό σώματακι και με λίγο καλή ομιλια
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
κοιτα στην Ελλαδα δεν ειναι τοσο χαλια, δηλαδη εδω τουλαχιστον οι γκομενες αμα εισαι εμφανισημος σου καθονται για hook ups και τετοια ακομα και να μην εχεις λεφτα, αν μιλας για σοβαρη σχεση εχεις απολυτο δικιο
Άσε ρε Τύπε όλο κάτι άσχημοι με μουσια γαμανε στην Ελλάδα, τι εμφσνησημος μας λες, εμφανησημοι ειανι οι Αμερικανοί, όχι αυτοί εδώ στο ελλαντα, εδώ. Μόνο από κοινή παρέα γαμάς ελλεινιδα και με προξενιο
 

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.311
Πόντοι
206
Ρε μηπως τους φερνει ο Κουλης εδω,ωστε και γυναικα παραδοσιακή να βρουν (Ε καλα μην βαράτε) και καμμια επιχειρησούλα ν ανοιξουν να τους παρει τα φραγκα; :confused:
που την είδες εσύ εδώ την παραδοασιακη;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
εβλεπα σημερα στο youtube κατι podcast με Αμερικανους που λεγανε οτι μεγαλο ποσοστο του ανδρικου πληθυσμου των ΗΠΑ πηγανουν να βρουν γυναικες σε χωρες με πιο παραδοσιακες κουλτουρες γιατι οι Αμερικανιδες εχουν ξεφυγει εντελως σε βαθμο που οι ανδρες δεν τις αντεχουν πια. Απο κατω στα σχολια ειδα οτι πολλοι πηγαν σε χωρες της λατινικης αμερικης της κεντροανατολικης ευρωπης η της Ασιας. Ρε παιδια ισχυει αυτο στις ΗΠΑ? εχετε γνωρισει αμερικανιδες ποτε? αν ναι , ειναι οντως τοσο περιεργες και φεμινιστριες?
Η κολομπιάνα μου, μου λεει οτι στην Κολομβια και ιδιαιτερα στο Μεντεγίν και στην Καρταχενα ειναι φουλ απο αμερικανους, που εχουν ερθει για να βρουν γυναικες για σοβαρη σχεση και γαμο. Και οι κολομβιανές σπεύδουν να αρπαξουν τους καλυτερους. Ναι, ειναι αληθές. Και ναι, οι λατίνες ειναι οι καλυτερες συντροφοι οπως εχω αντιληφθει, αν και πολυ ζηλιαρες και κτητικες.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.523
Like
17.634
Πόντοι
3.656
Εγώ πιστεύω στην Ελλάδα είναι χειρότερα τ πράγματα με τις ελλεινιδες, από την Αμερική, έχω μιλήσει με μερικές Αμερικανός, μια χαρά κορίτσια με φάνηκαν, θυμάμαι μια Ντάνιελ Ιταλό Αμερικάνα από Λος Άντζελες, αδύνατη, καστανή, με όμορφο πρόσωπο, πολύ απλό κορίτσι, μιλάνε κανονικά, δεν ειναι ντίβες, τον έπαιζα για μέρες για πάρτη της αφού την γνωρισα, θα ήθελα να παντρευτώ Αμερικάνα, αλλά λευκή, πολύ καλύτερες από τις βρωμοελλεινιδες


Ισχύει . Στην αμέρικα πρέπει να είσαι πιο βλάκας από δω για να είσαι ξεκρέμαστος ..........


Απλά έχει πολλούς βλάκες.
Από αγάμητους μπάκουρες εδώ, το 70% θα γάμαγε αμέρικα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Εγώ πιστεύω στην Ελλάδα είναι χειρότερα τ πράγματα με τις ελλεινιδες, από την Αμερική, έχω μιλήσει με μερικές Αμερικανός, μια χαρά κορίτσια με φάνηκαν, θυμάμαι μια Ντάνιελ Ιταλό Αμερικάνα από Λος Άντζελες, αδύνατη, καστανή, με όμορφο πρόσωπο, πολύ απλό κορίτσι, μιλάνε κανονικά, δεν ειναι ντίβες, τον έπαιζα για μέρες για πάρτη της αφού την γνωρισα, θα ήθελα να παντρευτώ Αμερικάνα, αλλά λευκή, πολύ καλύτερες από τις βρωμοελλεινιδες
Το ειπες μονος σου. "Ιταλοαμερικανα". Αρα λατίνα.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.523
Like
17.634
Πόντοι
3.656
Η κολομπιάνα μου, μου λεει οτι στην Κολομβια και ιδιαιτερα στο Μεντεγίν και στην Καρταχενα ειναι φουλ απο αμερικανους, που εχουν ερθει για να βρουν γυναικες για σοβαρη σχεση και γαμο. Και οι κολομβιανές σπεύδουν να αρπαξουν τους καλυτερους. Ναι, ειναι αληθές. Και ναι, οι λατίνες ειναι οι καλυτερες συντροφοι οπως εχω αντιληφθει, αν και πολυ ζηλιαρες και κτητικες.


Μιλάς τώρα για αούγκανους που δεν βλέπουν μουνί ούτε σε τσόντα .............


ωραίες γυναίκες έχει κεντρική και βόρεια ευρώπη ... και βόρεια ευρωπαϊκή ρωσία .........

και στην αμέρικα , σε μέρη με καταγωγή από αυτά τα κομμάτια της ευρώπης ..............

Με την κολομβία .... από τα 3000€ που θέλει το ταξίδι .... σου λείπουν τα 12000€ , επειδή χρωστάς εφκα, φπα και σύλλογο ;;;;
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.523
Like
17.634
Πόντοι
3.656
Το ειπες μονος σου. "Ιταλοαμερικανα". Αρα λατίνα.


Τις γυναίκες ιταλικής καταγωγής δεν τις βάζουν οι αμερικάνοι στις λατίνες.
Άλλο ιταλιάνες, άλλο λατίνες.

Απλά επειδή έχουν μεγάλη κοινότητα ... βολεύονται μεταξύ τους σε μεγάλο ποσοστό , σε αντίθεση με έλληνες που δεν παίζει .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom