Νέα

Πολλοί Αμερικανοί φεύγουν από τις ΗΠΑ και αναζητούν γυναικα για σχέση στο εξωτερικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jimmy Gang
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 206
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

bolivar

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2009
Μηνύματα
434
Κριτικές
1
Like
619
Πόντοι
81
Γνώρισα μια Παριζιάνα στη Γερμανία και ήταν μία χαρά, αλλά στο Παρίσι πιθανότατα δε θα γύριζε ούτε να με κοιτάξει, όλα σχετικά είναι..
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.819
Like
4.079
Πόντοι
506
Μόνο οι μαύρες τύπε πιο εύκολα αλλά είναι αλλοπροσαλλες τελείως.
Γενικά Αμερική είναι πιο δύσκολα και από Ελλάδα.
Εγω εχω αντίθετη εμπειρια αλλα τελος παντών.
Για κανονικές γυναίκες οχι για μοντέλα
 

das379

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Μαρ 2021
Μηνύματα
108
Κριτικές
53
Like
3.448
Πόντοι
7.131
Σωστά, δυστυχώς πολλοι ακόμα ουτε τους έχει περάσει απο το μυαλό αυτό που είπες.
Η γυναίκα είναι εύκολο θύμα για την αγορά, υπερκαταναλωνει σε διάφορα ειδη του εμπορίου, παρασύρεται πιο εύκολα.
Έχεις δίκιο σε αυτό. Θα το πω όμως λίγο διαφορετικά. Οι γυναίκες είναι πολύ περισσότερες από τους άνδρες (και πρέπει να είναι για την διαιώνιση του είδους), είναι υπέρ καταναλωτικές, δεν έχουν όρια και ο ναρκισσισμός τους είναι σε άλλο επίπεδο
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.431
Like
7.926
Πόντοι
2.356
οχι ακομα και τα cg απαγορευονται σε σημειο που η αστυνομια κανει sting operations με αστυνομικίνες να παριστάνουν τις πουτανες...ποσο γελειο ακουγετε αλλα γινετε
Και οι πουτανες φοβούνται μηπως ο πελατης ειναι αστυνομικος και για αυτο σε ρωτανε απο πριν (λες και αν εισαι θα τους το πεις) ... Εντελως γελοια κατασταση οταν η εγκληματικοτητα θεριζει ολοκληρη την χωρα ακομα και σε παιδια/εφηβους να ασχολουνται οι αρχες με τοσο παθος μην παει και γαμησει ενηλικας επι πληρωμη.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.431
Like
7.926
Πόντοι
2.356
Θα συμφωνήσω απόλυτα μαζι σου . Τις ίδιες διαπιστώσεις έχω κάνει και εγώ . Η πλάκα είναι ότι ενώ η πορνεια και εσκορτιλικη είτε απαγόρευται είτε είναι πολύ ακριβό για τον μέσο αμερικανό σε κάθε πόλη τα στιπτιζ είναι σε αφθονία . Σε κάποιες επισκέψεις σε FKK της Γερμανίας μεγάλο ποσοστό ξένων επισκεπτών ήταν από USA !!
Μια χαρά είμαστε στην Ελλάδα αλλά και στην Ευρώπη γενικά
Στα νομιμα πορνεια της Νεβαδας ξεκιναει απο 600$ , παραδεισος ειναι η Ευρωπη για τους αμερικανους πραγματι.
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
Εγώ πάλι νομίζω ότι μιλάτε για την Αμερική χωρίς να έχετε ιδέα για τη χώρα, μια χαρά είναι οι αμρικανες, και από εμφάνιση και είναι κουλ τυπακια, τώρα που πάτε και τις βρίσκετε αυτές, νταξει αμα είναι ελληνοαμερικανα από αστορια σαν ελλλενιδα θα είναι αφού δεν χει βγει από την ελληνική γειτονιά παραέξω και τα αγγλικά τα έμαθε στο σχολείο..
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
Και οι πουτανες φοβούνται μηπως ο πελατης ειναι αστυνομικος και για αυτο σε ρωτανε απο πριν (λες και αν εισαι θα τους το πεις) ... Εντελως γελοια κατασταση οταν η εγκληματικοτητα θεριζει ολοκληρη την χωρα ακομα και σε παιδια/εφηβους να ασχολουνται οι αρχες με τοσο παθος μην παει και γαμησει ενηλικας επι πληρωμη.
Παρ' όλα αυτά οι ποινές δεν είναι αυστηρές.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.431
Like
7.926
Πόντοι
2.356
Παρ' όλα αυτά οι ποινές δεν είναι αυστηρές.
Μια μου ειχε πει για δεκα χιλιαρικα προστιμο αν την πιανανε και ολα αυτα στο LV που υποτιθεται οτι τα πραγματα στο θεμα της πορνειας ειναι λιγακι πιο ανεκτικα.
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
Μια μου ειχε πει για δεκα χιλιαρικα προστιμο αν την πιανανε και ολα αυτα στο LV που υποτιθεται οτι τα πραγματα στο θεμα της πορνειας ειναι λιγακι πιο ανεκτικα.
Ναι. Κυρίως χρηματικές είναι οι ποινές και επίσης σε προσθέτουν στον κατάλογο με τους sex offenders.
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.436
Κριτικές
14
Like
4.453
Πόντοι
746
πως ειναι οι γυναικες στη Γερμανια? εχω ακουσει καλα λογια για τις Γερμανιδες

Είναι πολύ cool και όχι τόσο κρυοκωλες όσο πιστευουν στην Ελλάδα
Ειδικά οι κάτω των 25 είναι πολυ καλές περιπτώσεις και γαμιουνται αβέρτα...

Γενικώς με οποία γυναίκα έχω έρθει σε επαφή στο εξωτερικό ηταν πολύ ανώτερη από τις δικές μας
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.284
Like
9.294
Πόντοι
2.306
Η νέα γενιά Αμερικανίδων συναγωνίζεται τις ελλεηνιδες στη συμπεριφορά, τις ουκρανεζες στη θέληση για σπονσοριλικι και τις γαλάζιες φάλαινες σε μέγεθος. Τα δυνατά της πολυπολιτισμικότητας
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.160
Κριτικές
16
Like
3.512
Πόντοι
1.446
Στα νομιμα πορνεια της Νεβαδας ξεκιναει απο 600$ , παραδεισος ειναι η Ευρωπη για τους αμερικανους πραγματι.
Έχει ξαναειπωθεί νομίζω σε άλλο νήμα εδώ μέσα...
Σε πολλές πολιτείες των ΗΠΑ, η οργανωμένη πορνεία (αλλά και η παράνομη πολλές φορές) είναι ακριβό σπορ...
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.919
Like
1.706
Πόντοι
216
Αν είσαι Αμερικανός δεν περιμένεις να σου κάτσει κάθε κότα που θέλει τα δωράκιια της, τα ραντεβουδάκια, το καλό το αμάξι κτλ.

Πας Αργεντινή, Κολομβία και ειδκά Ελ Σαλβαδόρ και ξεσκίζεσαι στο γαμήσι
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
902
Κριτικές
18
Like
3.091
Πόντοι
1.436
Ναι. Κυρίως χρηματικές είναι οι ποινές και επίσης σε προσθέτουν στον κατάλογο με τους sex offenders.
στον ιδιο καταλογο με τους βιαστες και τους παιδοφιλους δηλαδη...αλλα κατα τα αλλα δεν ειναι αυστηρα
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Είναι πολύ cool και όχι τόσο κρυοκωλες όσο πιστευουν στην Ελλάδα
Ειδικά οι κάτω των 25 είναι πολυ καλές περιπτώσεις και γαμιουνται αβέρτα...

Γενικώς με οποία γυναίκα έχω έρθει σε επαφή στο εξωτερικό ηταν πολύ ανώτερη από τις δικές μας
και οι δικες μας αμα ειναι κατω απο 25 ευκολα γαμιουνται, μετα τα 25 αλλαζουν
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.919
Like
1.706
Πόντοι
216
και οι δικες μας αμα ειναι κατω απο 25 ευκολα γαμιουνται, μετα τα 25 αλλαζουν

Διαφωνώ απολύτως εκτός και αν είσαι διαθέσιμος να το παίξεις αγαπούλης, λευκός ιππότης κτλ.
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.436
Κριτικές
14
Like
4.453
Πόντοι
746
Γαμιούνται εύκολα οπως λες μόνο σε τίποτα πάρτι σε σπίτια που κάνουν, εκει πέφτει η μαριχουανα χόρτο χάπι και αφθονο αλκοολ και αρχιζουν τις μαλακίες όπως να μπουγελωνει ενας με λάστιχο όλο το σαλόνι η ο άλλος με το αποσμητικό και την αναπτήρα να βγαζει φλόγες και να φοβιζει τους άλλους.
Εκεί μπορεί αν ειναι στουπι η άλλη να σου πει πάμε να γαμηθουμε και την άλλη μέρα που θα έχει ξενερώσει να σου λέει οτι την εκμετάλλευτηκες και να σε βρίζει στη καλύτερη στη χειρότερη να σε παει δικαστικά.

Συμφωνώ ... η Δυτική Ευρώπη δεν είναι πλέον όπως το ανατολικό μπλοκ να παίζεις μπάλα σαν Hugh Hefner ...

Αλλά έχει και τα καλά τις ... όποιος έχει ζήσει Αγγλίδες την δεκαετία του 90 στα club του Λονδίνου ... που τις χυναμε πατόκορφα και άλλη μέρα ξυπναγαν σπιτι μας και μας έλεγαν ...

... sorry baby I was drunk ...!

No problem baby ... συγχωρεμένη ... και ψωλοχυμενη ...!

Περασμένα μεγαλεία...
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
εδω στο αμερικα μεχρι και οι αραπαδες γαμανε,μηπως τα λετε λιγο υπερβολικα,μια χαρα ειανι ο αμερικανες,και ωραια μωρα
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Διαφωνώ απολύτως εκτός και αν είσαι διαθέσιμος να το παίξεις αγαπούλης, λευκός ιππότης κτλ.
δε χρειαζεται αυτο που λες, και ο εαυτος σου να εισαι κανεις hook ups χαλαρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom