Νέα

Πολλοί Αμερικανοί φεύγουν από τις ΗΠΑ και αναζητούν γυναικα για σχέση στο εξωτερικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jimmy Gang
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 206
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
902
Κριτικές
18
Like
3.091
Πόντοι
1.436
Δεν έχουν μπουρδέλα στην αμερική απαγορεύεται η πορνεία σχεδόν σε ολες τις πολιτείες.
Μόνο στη Νεβάδα (Λας Βέγκας) έχουν κι αυτά είναι πανάκριβα.
Call-girls τώρα, νομίζω επιτρέπονται αλλά κι αυτό θα είναι ακριβό σπορ για τον μέσο αμερικανο.
οχι ακομα και τα cg απαγορευονται σε σημειο που η αστυνομια κανει sting operations με αστυνομικίνες να παριστάνουν τις πουτανες...ποσο γελειο ακουγετε αλλα γινετε
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.793
Like
742
Πόντοι
96
Καλά να πάθουν όσοι τους δίνουν περισσότερα δικαιώματα από ότι τους αξίζουν.
Οι υπόλοιποι τι φταίμε;apitalismo den

Καλά να πάθουν όσοι τους δίνουν περισσότερα δικαιώματα από ότι τους αξίζουν.
Οι υπόλοιποι τι φταίμε;
καπιταλισμο δεν θελετε,νομος 80/20 προσφορας και ζητησης:rockon::rockon::rockon:
 

Ουρσουλα

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
99
Like
143
Πόντοι
0
Ενώ στην Αγγλία και την Αμερική είναι άγιες.... παντού έτσι είναι με μια μικρή εξαίρεση Ιαπωνία Κορέα κλπ.!άλλωστε τι θα συνέβαινε στην μεγάλες εταιρίες καλλυντικών και γυναικείων ρούχων αν οι γυναίκες ήταν όπως την δεκαετία 70ς ή 80ς? Πως θα οικονομαγανε οι εταιρίες αν η γυναίκα του σήμερα δεν χάλαγε λεφτά. Για φαντάσου τι θα γινόταν στο Αττικα και στην Ερμού αν οι γυναίκες ήταν όλη μέρα σπίτι και κάνανε δουλειές σαν την παλιά γενιά. Δεν θα βγάζανε μια τα σκατολαμογια.ολο το εμπόριο παγκοσμίως στηρίζετε στα πουτανακια αυτές είναι που χαλάνε λεφτά για εμφάνιση...ένα τσεκάρισμα στο ιστα τα λέει όλα
Και για τον άντρα έχει στηθεί ένα εμπόριο λευκής σαρκός με γυναίκες traffic.
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
πανε μεξικο οι αμερικανοι μπας και γαμησουν καμια ινδιανα τελειωμενη ,ενω εχουνε μουναρες αμερικανες στο αμερικα,εντελως μπετα μειλς..εγω αμα ημουνα αμερικη που ειναι γεματο φυσικες ξανθιες και καστανες θα ορμουσα στο ψητο και οτι γινει..
 

das379

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Μαρ 2021
Μηνύματα
108
Κριτικές
53
Like
3.448
Πόντοι
7.131
Ενώ στην Αγγλία και την Αμερική είναι άγιες.... παντού έτσι είναι με μια μικρή εξαίρεση Ιαπωνία Κορέα κλπ.!άλλωστε τι θα συνέβαινε στην μεγάλες εταιρίες καλλυντικών και γυναικείων ρούχων αν οι γυναίκες ήταν όπως την δεκαετία 70ς ή 80ς? Πως θα οικονομαγανε οι εταιρίες αν η γυναίκα του σήμερα δεν χάλαγε λεφτά. Για φαντάσου τι θα γινόταν στο Αττικα και στην Ερμού αν οι γυναίκες ήταν όλη μέρα σπίτι και κάνανε δουλειές σαν την παλιά γενιά. Δεν θα βγάζανε μια τα σκατολαμογια.ολο το εμπόριο παγκοσμίως στηρίζετε στα πουτανακια αυτές είναι που χαλάνε λεφτά για εμφάνιση...ένα τσεκάρισμα στο ιστα τα λέει όλα
Συμφωνώ 100%. Το λέω εδώ και χρόνια. Ότι η παγκόσμια οικονομία έβγαλε τη γυναίκα από το σπίτι, την έκανε υπέρ επιλεκτική (κοινώς πουτανάκι) και την έπεισε ότι ακόμα και αν είναι μπάζο είναι όμορφη γιατί έχει νινί. Πρέπει όλες να καταναλώνουν. Και επειδή δεν τους φτάνουν τα κέρδη, έχουν αρχίσει εδώ και χρόνια να θυληκοποιούν τους άνδρες. Από την άλλη επειδή πρέπει και οι άνδρες να καταναλώνουν, αργαλειοποίησαν τις γυναίκες (το νινί τους δλδ) και αυτές χαίρονται, αποκαλώντας τον εαυτό τους δυναμικό και ανεξάρτητο.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
απ

απο εσενα πιο καλα μιλαω αγγλικα,γενικα οι ελληνες εχουν μια distorted εικονα για την αμερικη,οτι ειανι ολοι χοντροι,ασημοι,αστεγοι στους δρομους,φυσιακ η αληθεια ειανναι το αναποδο απο αυτο που πιστεουν οι ελληναρες
Από μένα τύπε το πιο πιθανό … εγώ δεν μιλάω καν αγγλικά … και τα ελληνικά έτσι κι έτσι γιατί είμαι και λίγο Ιταλός :confused:

Όσο για εικόνα Αμερικής δεν έχω καν … εδώ δεν έχω διαβατήριο !
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
Από μένα τύπε το πιο πιθανό … εγώ δεν μιλάω καν αγγλικά … και τα ελληνικά έτσι κι έτσι γιατί είμαι και λίγο Ιταλός :confused:

Όσο για εικόνα Αμερικής δεν έχω καν … εδώ δεν έχω διαβατήριο !
αν θες διαβατηριο σαν γνησιο υπαρχει μελος εδω που εχει 3...μπορει να σε βοηθησει:coffee:
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
Και οι επαρχιωτισσες είναι άγριες φίλε, εδώ η άλλη έβγαζε φωτογραφίες με το αλυσοπριονο να κόβει ξύλα και να έχει μπράτσα.
Επίσης το ναρκωτικό και ψυχοφαρμακο είναι κουλτουρα εκεί
Δε ξέρω μπορεί τι να σου πω.
 

abcxyz

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2013
Μηνύματα
304
Like
530
Πόντοι
81
Εχω μονο μια εμπειρια με μια Ελληνο - Αμερικανιδα, κατοικου Νεας Υορκης. Γνωριστηκαμε στην Αθηνα, οταν εψαχνε να δει αν την σηκωνει το κλιμα να ερθει μονιμα στην Ελλαδα.

Δυστυχως ηταν χειροτερη απο ελεεινιδα.. Ηταν ακρως επικριτικη και απαιτητικη, χωρις να προσφερει τιποτα..
Υποψη σας οτι στην Νεα Υορκημ ηταν μια απλη σερβιτορα σε ενα greek cafe..Οπου φυγει φυγει.
 

koursaros66

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
624
Κριτικές
60
Like
3.787
Πόντοι
10.335
Η χειροτερη χωρα να ζεις και στο θεμα γυναικας αν δεν εισαι υπερβολικα πλουσιος , για λιγες εβδομαδες ειναι μια χαρα φυσικα.
Τα καλυτερα μουνια τα πετυχα εδω μεσα (μερικα διαστημικα) αλλα και πολλα μπακουρια ,γενικα ο μεσος αμερικανος φουλ αγαμητος ...
Θα συμφωνήσω απόλυτα μαζι σου . Τις ίδιες διαπιστώσεις έχω κάνει και εγώ . Η πλάκα είναι ότι ενώ η πορνεια και εσκορτιλικη είτε απαγόρευται είτε είναι πολύ ακριβό για τον μέσο αμερικανό σε κάθε πόλη τα στιπτιζ είναι σε αφθονία . Σε κάποιες επισκέψεις σε FKK της Γερμανίας μεγάλο ποσοστό ξένων επισκεπτών ήταν από USA !!
Μια χαρά είμαστε στην Ελλάδα αλλά και στην Ευρώπη γενικά
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.791
Like
14.509
Πόντοι
3.656
εβλεπα σημερα στο youtube κατι podcast με Αμερικανους που λεγανε οτι μεγαλο ποσοστο του ανδρικου πληθυσμου των ΗΠΑ πηγανουν να βρουν γυναικες σε χωρες με πιο παραδοσιακες κουλτουρες γιατι οι Αμερικανιδες εχουν ξεφυγει εντελως σε βαθμο που οι ανδρες δεν τις αντεχουν πια. Απο κατω στα σχολια ειδα οτι πολλοι πηγαν σε χωρες της λατινικης αμερικης της κεντροανατολικης ευρωπης η της Ασιας. Ρε παιδια ισχυει αυτο στις ΗΠΑ? εχετε γνωρισει αμερικανιδες ποτε? αν ναι , ειναι οντως τοσο περιεργες και φεμινιστριες?
είχα πάει ταξίδι Κόστα Ρίκα, και μας πήγαν σε ένα Ινδιάνικο χωριό, με πιρόγες. Στην πιρόγα που μπήκα, μπήκαν και τρεις Αφροαμερικάνες. Πρέπει να ζύγιζαν μισό τόνο και οι τρείς μαζί. Όταν βγήκαν, παραλίγο να αναποδογυρίσουν την πιρόγα. Και μακάρι να ήταν μόνο η εξωτερική τους εμφάνιση. Τουπέ και ύφος Καρδινάλιου
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.436
Κριτικές
14
Like
4.453
Πόντοι
746
Πάντως η Ελλάδα στο θέμα αυτό είναι πολυ καλά...
Και η Γερμανία βέβαια είναι μεγάλο μπουρδελο, αλλά ακριβό

Αλλά το να μπορείς να ρίξεις ένα γαμισι οπότε θέλεις και για κάθε πορτοφόλι δεν το συναντάς εύκολα ... εκτός από τις χώρες της Ασίας και του μπλοκ που έχουν υψηλού επιπέδου μουνο-δυναμικο ...
 

Maniacforcer10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
571
Κριτικές
3
Like
1.638
Πόντοι
486
Συμφωνώ 100%. Το λέω εδώ και χρόνια. Ότι η παγκόσμια οικονομία έβγαλε τη γυναίκα από το σπίτι, την έκανε υπέρ επιλεκτική (κοινώς πουτανάκι) και την έπεισε ότι ακόμα και αν είναι μπάζο είναι όμορφη γιατί έχει νινί. Πρέπει όλες να καταναλώνουν. Και επειδή δεν τους φτάνουν τα κέρδη, έχουν αρχίσει εδώ και χρόνια να θυληκοποιούν τους άνδρες. Από την άλλη επειδή πρέπει και οι άνδρες να καταναλώνουν, αργαλειοποίησαν τις γυναίκες (το νινί τους δλδ) και αυτές χαίρονται, αποκαλώντας τον εαυτό τους δυναμικό και ανεξάρτητο.
Και μπαζο να είναι πλέον οι πλαστικοί χειρουργοί στην Αμερική κάνουν θαύματα....
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
πωω ρε φιλε τραγικη η κατασταση εκει περα, και ενταξει το χειροτερο δεν ειναι οτι δεν εχουν μπουρδελα αλλα οτι ο μεσος αμερικανος δε μπορει να ασχοληθει καθολου και με το dating με τοσες απαιτησεις που εχουν οι γυναικες εκει περα. Τουλαχιστον εχουν διπλα το μεξικο εκει ειναι αρκετα καλυτερα τα πραγματα νομιζω με τις γυναικες
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Πάντως η Ελλάδα στο θέμα αυτό είναι πολυ καλά...
Και η Γερμανία βέβαια είναι μεγάλο μπουρδελο, αλλά ακριβό

Αλλά το να μπορείς να ρίξεις ένα γαμισι οπότε θέλεις και για κάθε πορτοφόλι δεν το συναντάς εύκολα ... εκτός από τις χώρες της Ασίας και του μπλοκ που έχουν υψηλού επιπέδου μουνο-δυναμικο ...
πως ειναι οι γυναικες στη Γερμανια? εχω ακουσει καλα λογια για τις Γερμανιδες
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
οι καλιφορνεζες και νεουορκεζες ειναι γτπ,ψωναρες με τα iphone και ο γκομενος να εχει συγουρα τζιπ,φυγουρατζουδες γκομενες.
Οτι πιο ηληθιο μετα τις ανατολικές κυκλοφορεί
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

πως ειναι οι γυναικες στη Γερμανια? εχω ακουσει καλα λογια για τις Γερμανιδες
Καλα αν θες νασαι πιστος κουβαλητης σρο σπιτι και να κανςις κ τις δουλειές μερα π; ρα μέρα
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Είναι και οι μετανάστριες τύπε καθε χρόνο έρχονται καμποσες χιλιάδες ειδικά στις μεγάλες και γνωστές πόλεις.
Επίσης οι μαύρες πιο εύκολες και μετά οι λατίνες με τις Ασιάτισσες.
Αν δεν ήταν οι μετανάστριες πολλοί Αμερικανοί θα γίνονταν μετανάστες για σεξ.
Οι λευκές οι αμερικανες είναι αστα να πάνε, μόνο καμια γριά 300 λίβρων μπορεί να κάτσει
ναι αλλα αν ζουνε οι μεταναστριες χρονια στις ΗΠΑ δε παιρνουν σιγα σιγα κακες επιρροες απο τις αμερικανιδες?
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.821
Like
4.085
Πόντοι
506
εβλεπα σημερα στο youtube κατι podcast με Αμερικανους που λεγανε οτι μεγαλο ποσοστο του ανδρικου πληθυσμου των ΗΠΑ πηγανουν να βρουν γυναικες σε χωρες με πιο παραδοσιακες κουλτουρες γιατι οι Αμερικανιδες εχουν ξεφυγει εντελως σε βαθμο που οι ανδρες δεν τις αντεχουν πια. Απο κατω στα σχολια ειδα οτι πολλοι πηγαν σε χωρες της λατινικης αμερικης της κεντροανατολικης ευρωπης η της Ασιας. Ρε παιδια ισχυει αυτο στις ΗΠΑ? εχετε γνωρισει αμερικανιδες ποτε? αν ναι , ειναι οντως τοσο περιεργες και φεμινιστριες?
Eιναι παναθλιες αλλα γαμιουνται και πιο ευκολα απ τις δικες μας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom