Νέα

Πολλοί Αμερικανοί φεύγουν από τις ΗΠΑ και αναζητούν γυναικα για σχέση στο εξωτερικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jimmy Gang
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 206
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.457
Πόντοι
8.006
Μιλάς τώρα για αούγκανους που δεν βλέπουν μουνί ούτε σε τσόντα .............


ωραίες γυναίκες έχει κεντρική και βόρεια ευρώπη ... και βόρεια ευρωπαϊκή ρωσία .........
Γούστα ειναι αυτα τύπε
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.464
Like
17.573
Πόντοι
3.656
Πηγαίνετε να δείτε, υπάρχουν Αμερικανοί 35 και 40 ετων παρθενοι να ξέρετε.
Δεν είναι εύκολο το dating στην Αμερική


Ναι , είπαμε το ξέρω, αλλά τέρμα ζαβοί .
Κάποιοι δεν γαμάνε πουθενά.
Τι να κάνουμε ;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γούστα ειναι αυτα τύπε


Γούστα του 90% των ανδρών !
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
Οτι πιο ηληθιο μετα τις ανατολικές κυκλοφορεί
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Καλα αν θες νασαι πιστος κουβα

Μιλάς τώρα για αούγκανους που δεν βλέπουν μουνί ούτε σε τσόντα .............


ωραίες γυναίκες έχει κεντρική και βόρεια ευρώπη ... και βόρεια ευρωπαϊκή ρωσία .........

και στην αμέρικα , σε μέρη με καταγωγή από αυτά τα κομμάτια της ευρώπης ..............

Με την κολομβία .... από τα 3000€ που θέλει το ταξίδι .... σου λείπουν τα 12000€ , επειδή χρωστάς εφκα, φπα και σύλλογο ;;;;
Συμφωνώ και επαυξάνω μαζί σου οι Ρωσίδες είναι κόλαση απλά και οι κροατιδες και σέρβες είναι πραγματικά υπεργκομεναρες.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.464
Like
17.573
Πόντοι
3.656
Συμφωνώ και επαυξάνω μαζί σου οι Ρωσίδες είναι κόλαση απλά και οι κροατιδες και σέρβες είναι πραγματικά υπεργκομεναρες.

Ναι μεν ... αλλά ;;;


Που θα φάει Σέρβα ο έλλην ;;;

Δεν υπάρχει πουθενά.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
10.999
Πόντοι
3.556
Συμφωνώ και επαυξάνω μαζί σου οι Ρωσίδες είναι κόλαση απλά και οι κροατιδες και σέρβες είναι πραγματικά υπεργκομεναρες.
Μονο που η Ρωσια εχει μονη της 140.000.000 πληθυσμο και μαζι με την Ουκρανια 183.000.000 ενω η Σερβια + Κροατια εχουν με το ζορι 10.000.000
Ποσες απο αυτες να παιξουνε με ξενους;
Οι ρωσοουκρανες το παιχνιδι με ξενους το εχουν στο dna τους
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.464
Like
17.573
Πόντοι
3.656
Μονο που η Ρωσια εχει μονη της 140.000.000 πληθυσμο και μαζι με την Ουκρανια 183.000.000 ενω η Σερβια + Κροατια εχουν με το ζορι 10.000.000
Ποσες απο αυτες να παιξουνε με ξενους;
Οι ρωσοουκρανες το παιχνιδι με ξενους το εχουν στο dna τους


Ισχύει . Θεές οι Σέρβες .... ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ.
Οπότε δεν έχει νόημα ούτε να τις σκέφτεσαι .
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
Μονο που η Ρωσια εχει μονη της 140.000.000 πληθυσμο και μαζι με την Ουκρανια 183.000.000 ενω η Σερβια + Κροατια εχουν με το ζορι 10.000.000
Ποσες απο αυτες να παιξουνε με ξενους;
Οι ρωσοουκρανες το παιχνιδι με ξενους το εχουν στο dna τους
Τι εννοείς ?
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Μονο που η Ρωσια εχει μονη της 140.000.000 πληθυσμο και μαζι με την Ουκρανια 183.000.000 ενω η Σερβια + Κροατια εχουν με το ζορι 10.000.000
Ποσες απο αυτες να παιξουνε με ξενους;
Οι ρωσοουκρανες το παιχνιδι με ξενους το εχουν στο dna τους
Λευκορωσιδες βαζεις μεσα?
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Άσε ρε Τύπε όλο κάτι άσχημοι με μουσια γαμανε στην Ελλάδα, τι εμφσνησημος μας λες, εμφανησημοι ειανι οι Αμερικανοί, όχι αυτοί εδώ στο ελλαντα, εδώ. Μόνο από κοινή παρέα γαμάς ελλεινιδα και με προξενιο
οχι μονο, και απο dating app μπορεις αν μενεις σε μεγαλη πολη
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Η κολομπιάνα μου, μου λεει οτι στην Κολομβια και ιδιαιτερα στο Μεντεγίν και στην Καρταχενα ειναι φουλ απο αμερικανους, που εχουν ερθει για να βρουν γυναικες για σοβαρη σχεση και γαμο. Και οι κολομβιανές σπεύδουν να αρπαξουν τους καλυτερους. Ναι, ειναι αληθές. Και ναι, οι λατίνες ειναι οι καλυτερες συντροφοι οπως εχω αντιληφθει, αν και πολυ ζηλιαρες και κτητικες.
βαζεις μεσα και Ισπανιδες Ιταλιδες?
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
Ισχύει . Στην αμέρικα πρέπει να είσαι πιο βλάκας από δω για να είσαι ξεκρέμαστος ..........


Απλά έχει πολλούς βλάκες.
Από αγάμητους μπάκουρες εδώ, το 70% θα γάμαγε αμέρικα.
εννοειτε αυτο,οι αμερικανες ειναι απο τα πιο κουλ τυπακια που εχω δει,καμια σχεση με ελλεινιολες,απλα πολλοι αμερικανοι ειναι λιγο χαζοι creepy,αν εισαι απλα μετριος μιλας κανονικα και ξερεις καλα αγγλικα μπορεις να ριξεις ωραιο μουνακι αμερικανα
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.464
Like
17.573
Πόντοι
3.656
εννοειτε αυτο,οι αμερικανες ειναι απο τα πιο κουλ τυπακια που εχω δει,καμια σχεση με ελλεινιολες,απλα πολλοι αμερικανοι ειναι λιγο χαζοι creepy,αν εισαι απλα μετριος μιλας κανονικα και ξερεις καλα αγγλικα μπορεις να ριξεις ωραιο μουνακι αμερικανα


Και μαλάκας να είσαι .... και χοντρός .... αν δεν είσαι τέρμα βλάκας .... θ7α φας καμιά χοντρή ...... που μπορεί να γαμιέται και καλά ........


αλλά αν ο μαλάκας, χοντρός, φτωχός ..... θέλει κορμί Ζιζέλ ..... ε τι να κάνουμε ρε μάγκες ..... δεν θα φάει !
Έλεος .
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
Kαι μαλακας και χοντρος να είσαι Αμερική, όλο και ποια μαύρη,μεξικανα,κινεζα θα βρεις να φας, μη λέμε και ότι να είναι, εδώ Ελλάδα πέφτει η μεγάλη πεινα
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
Γιατί έχεις κολλήσει Αμερική φίλε?
Υπάρχουν χώρες που όντως θα βρεις εύκολα γκόμενες όπως ανατολικό μπλοκ λατινική Αμερική.
Εγώ δεν σε απογοητεύω πήγαινε Αμερική και δες,εγω έχω μείνει τα έχω δει και σε ντειτινγκ και σε εργασιακό και σε τρόπο ζωής.
Έχω τωρα 8 χρόνια μακριά απο την Αμερική να πω οτι δεν μου λείπει καθόλου, μόνο τα λεφτά που έκανα εκεί για να φαίνονται πολλά εδώ, γιατί εκεί για εκεί οριακά.
Έφυγα γιατί δεν άντεχα το τρόπο ζωής, το κρύο ειδικά στη πενσυλβανια μεχρι και παγωμένες βροχές ρίχνει, η εγκληματικοτητα πολλές πολιτείες υποφέρουν.
Δεν είναι η γη της επαγγελίας
Πιο κρύο? Η Αμερική εχειε και μέρη που εχει καλοκαίρι όλο το χρόνο, Μαϊάμι, νότια Καλιφόρνια,Τέξας, Χαβάη Αριζόνα, πιο πολύ κρύο έχει εδώ στη βόρεια Ελλάδα, η άμα μένεις βόρεια προάστια, παρα αμερικη
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.268
Like
9.220
Πόντοι
2.306
Οι αμερικανες το δίνουν εύκολα σε τύπους ,τύπου Τσαντ. Ψηλούς ,γυμνασμένους και κουλ. Πάνω από 5% των Ελλήνων δεν ανήκει σε αυτή την κατηγορία.

Επίσης ειδικά για γάμο,κοιτάνε το χρήμα. Τουλάχιστον όσες είναι από «δημοκρατικές» πολιτείες.

Μιλούσα με Αμερικάνα ,κινεζικής καταγωγής πρόσφατα ,όπου της έλεγα για κάποιες μοντελε γκόμενες που είχα. Και με ρώταγε αν είμαι εκατομμυριούχος ,και ότι τα λεφτά παίζουν ρόλο και ότι ο άντρας της δεν είναι παιδαρος αλλά είναι ψηλός και ήταν σε επενδυτική τράπεζα όποτε έχει λεφτά και ότι την αγαπάει και δεν έχει προγαμιαίο μαζί της.

Καλή τύχη σε όποιον θέλει Αμερικάνα
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
488
Like
1.980
Πόντοι
201
Παιδιά δεν είναι εύκολες οι αμερικανες οπως περιγράφεται μερικοί.
Πηγαινεται να δείτε από κοντά τι καταστασεις επικρατούν.
Εδώ φεύγουν Αμερικανοί να βρουν καμία κοπέλα απο άλλη χώρα μπας και αποκατασταθουν.
Στην Αμερική όλα μετριούνται με το χρήμα, χωρίς χρήμα δεν κάνεις τίποτα ούτε γκόμενα δεν βρίσκεις.
Εκεί άνετα το σύστημα σε ξεβραζει σε χρόνο ντε τε και με συνοπτικές διαδικασίες, εκει παλεύεις για να επιβιώσεις και να προοδεύσεις,πότε να μην είσαι στάσιμος, με λίγα λόγια μια ζωη στη πρίζα και όσο αντέξεις, αυτό είναι το αμερικανικό όνειρο.

Ένα όνειρο που τα τελευταία χρόνια για το 80% των κατοίκων στις ΗΠΑ έχει γίνει εφιάλτης!
 

ManusMan

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
321
Like
884
Πόντοι
81
Έτυχε πέρσι το καλοκαίρι να πάρω τραίνο από τον Πειραιά να πάω κέντρο.
Από δίπλα 3 Αμερικάνες, Jersey προφορά, συζητάνε μεταξύ τους, δυνατά.
Η πιο αδύνατη πρέπει να'ταν κάπου 85 κιλά, η πιο χοντρή γύρω στο κατοστάρι. Σωρτσάκια, η κυτταρίτιδα ξεκινούσε απ'τη γάμπα, τελείωνε στον σβέρκο.
Συζήτηση:
#1 "So, we went to (ξέχασα ποιο νησί) and the men there wouldn't give us the time of the day. It's like we were invisible or something"
#2 "Yeah, they didn't even try to talk to us!"
#3 "Are you sure they weren't gay or something? It's like, Greece, you know (γέλια)"
#1 "I don't know, but it's really annoying. You got perfect "10" women and you completely ignore them. No one even tried to buy us a drink or something"
#3 "Yeah, but men here are also kinda short"
#1 "Doesn't matter, it's still annoying being ignored!"
Σ'όλη τη διαδρομή κρατιόμουν να μην γελάσω.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
10.999
Πόντοι
3.556
Έτυχε πέρσι το καλοκαίρι να πάρω τραίνο από τον Πειραιά να πάω κέντρο.
Από δίπλα 3 Αμερικάνες, Jersey προφορά, συζητάνε μεταξύ τους, δυνατά.
Η πιο αδύνατη πρέπει να'ταν κάπου 85 κιλά, η πιο χοντρή γύρω στο κατοστάρι. Σωρτσάκια, η κυτταρίτιδα ξεκινούσε απ'τη γάμπα, τελείωνε στον σβέρκο.
Συζήτηση:
#1 "So, we went to (ξέχασα ποιο νησί) and the men there wouldn't give us the time of the day. It's like we were invisible or something"
#2 "Yeah, they didn't even try to talk to us!"
#3 "Are you sure they weren't gay or something? It's like, Greece, you know (γέλια)"
#1 "I don't know, but it's really annoying. You got perfect "10" women and you completely ignore them. No one even tried to buy us a drink or something"
#3 "Yeah, but men here are also kinda short"
#1 "Doesn't matter, it's still annoying being ignored!"
Σ'όλη τη διαδρομή κρατιόμουν να μην γελάσω.
Δες το παρακατω σημειο απο το βιντεο, εχει πολυ γελιο:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom