Νέα

Πωλειται iphone 4s 32g

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα la_muerte
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 211
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
εψαχνε να βρει δρομολογια που τον βολευαν ?  :2funny:
ηταν τοτε που ειχαν απεργιες συνεχεια τα ΜΜΜ τυπε και δεν τον βολευαν :-
ο λοπεθ ειχε γαμηθει να πινει μπυρες
τον ειχε απειλησει οτι θα τον κατουραγε :grin:
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
10
Πόντοι
16
τυπε θυμασαι το περιφημο ραντεβου θανατου λοπεθ-αχαχουχα?
που του ειχε πει ο αχαχουχας να το κανονισουν μεχρι τις 11 γιατι μετα θα ειχαν απεργια τα ΜΜΜ? :grin:

Τύπε, είναι πονηρός ο αχαχούχας. Σκεφτόταν ότι μετά το μακελειό δεν έπρεπε να αφήσει ίχνη ή να δουν μάρτυρες τις πινακίδες του. Σου λέει θα αλλάξω τρία ΜΜΜ και άντε ν με βρουν μετά  :grin:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Φούτερ μαύρο και τζιν ρε μουνί. ..Μην φοβάσαι όμως θα βγω στο σταθμό και θα κρατάω το κινητό. .θα με δεις
πάρε και κάνα μπουφάν,έχει κωλόκαιρο έξω,θα πουντιάσεις
 
OP
OP
la_muerte

la_muerte

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2009
Μηνύματα
120
Like
0
Πόντοι
1
Γαμημένε Ιεραπόστολε μπασταρδε που ήσουν ρε πουστη; που ήσουν ρε χεστη; με έβαλες ρε γαμωσπιτε να έρθω μέχρι εκεί κάτω και κρυφτηκες μωρή πουτανααααα;;;;;
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Γαμημένε Ιεραπόστολε μπασταρδε που ήσουν ρε πουστη; που ήσουν ρε χεστη; με έβαλες ρε γαμωσπιτε να έρθω μέχρι εκεί κάτω και κρυφτηκες μωρή πουτανααααα;;;;;
Ειναι χρυσαυγητης ρε ο τυπος.Μαγκια και κωλο φινιστρινι. :grin:
 
OP
OP
la_muerte

la_muerte

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2009
Μηνύματα
120
Like
0
Πόντοι
1
Ειναι χρυσαυγητης ρε ο τυπος.Μαγκια και κωλο φινιστρινι. :grin:


Δεν το πίστευα ρε φιλαράκι πως θα το έκανε αυτό το πράγμα η πουστρα. Έλα ρε αρχιδι και ας τις φας ρε μουνί. Υποστήριξε τα αρχιδια που έχεις ρε χεστη
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
23
Πόντοι
66
Δεν το πίστευα ρε φιλαράκι πως θα το έκανε αυτό το πράγμα η πουστρα. Έλα ρε αρχιδι και ας τις φας ρε μουνί. Υποστήριξε τα αρχιδια που έχεις ρε χεστη

Τώρα θα σου ζητήσει να μην κάνεις παραθέσεις και να μην του απευθύνεις τον λόγο, ΑΝ εμφανιστεί.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Τώρα θα μπει ο ιεραπόστολος και θα ζητάει τα ρέστα που τον έστησε ο λα μουερτε και θα πει και μία ευφάνταστη ιστορία τύπου βαρέθηκα να περιμένω τόση ώρα και πήγα στο βαρσο και χτύπησα κι ένα γαλακτομπουρεκο ,ορίστε κι η απόδειξη.
 
OP
OP
la_muerte

la_muerte

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2009
Μηνύματα
120
Like
0
Πόντοι
1
Τώρα θα σου ζητήσει να μην κάνεις παραθέσεις και να μην του απευθύνεις τον λόγο, ΑΝ εμφανιστεί.


Τι να πω ρε παιδιά. Δεν το περίμενα. .νόμιζα πως εμείς οι Έλληνες έχουμε τα μεγαλύτερα αρχιδια του κόσμου. ..από τότε μάλλον που μας γαμουσανε για 400 χρόνια οι Τούρκοι γίναμε σαν αυτούς. ..χεστες
 
OP
OP
la_muerte

la_muerte

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2009
Μηνύματα
120
Like
0
Πόντοι
1
Τώρα θα μπει ο ιεραπόστολος και θα ζητάει τα ρέστα που τον έστησε ο λα μουερτε και θα πει και μία ευφάνταστη ιστορία τύπου βαρέθηκα να περιμένω τόση ώρα και πήγα στο βαρσο και χτύπησα κι ένα γαλακτομπουρεκο ,ορίστε κι η απόδειξη.



Φιλαράκο δεν ξέρω αν αμφισβητεις τα λεγόμενα μου αλλά ήμουν εκεί. ..βγήκα από το δεύτερο βαγόνι και περίμενα μέχρι που περάσανε αλλά δύο τρένα. ..
 

Ολλανδός

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
7.971
Like
9
Πόντοι
66
Δεν το πίστευα ρε φιλαράκι πως θα το έκανε αυτό το πράγμα η πουστρα. Έλα ρε αρχιδι και ας τις φας ρε μουνί. Υποστήριξε τα αρχιδια που έχεις ρε χεστη
Άρα ο Ιεραπόστολος ήδη έχει βάλει υποψηφιότητα για τον Mr Κότα 2014 :grin:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Φιλαράκο δεν ξέρω αν αμφισβητεις τα λεγόμενα μου αλλά ήμουν εκεί. ..βγήκα από το δεύτερο βαγόνι και περίμενα μέχρι που περάσανε αλλά δύο τρένα. ..

Ανέβασε φωτό τύπε...είμαστε δύσκολο κοινό..... :rockon: :rockon: :rockon:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Φιλαράκο δεν ξέρω αν αμφισβητεις τα λεγόμενα μου αλλά ήμουν εκεί. ..βγήκα από το δεύτερο βαγόνι και περίμενα μέχρι που περάσανε αλλά δύο τρένα. ..
Επρεπε να ανταλαξετε τηλεφωνα τυπε να συνεννοηθειτε δεν γινονται ετσι αυτα τα πραγματα.
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
τυπε θυμασαι το περιφημο ραντεβου θανατου λοπεθ-αχαχουχα?
που του ειχε πει ο αχαχουχας να το κανονισουν μεχρι τις 11 γιατι μετα θα ειχαν απεργια τα ΜΜΜ? :grin:

Κλαίω, ειλικρινά.
Το ραντεβού στο πάρκινγκ του ΟΑΚΑ με ποιους ήταν;
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Γαμημένε Ιεραπόστολε μπασταρδε που ήσουν ρε πουστη; που ήσουν ρε χεστη; με έβαλες ρε γαμωσπιτε να έρθω μέχρι εκεί κάτω και κρυφτηκες μωρή πουτανααααα;;;;;

Ρε τύπε ανέβασε τίποτα να δούμε....ένα εισιτήριο...μια φωτό...κάτι ρε αδερφέ..... :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom