Νέα

Πωλειται iphone 4s 32g

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα la_muerte
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 211
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

palias4

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
675
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
με αφορμη το -μη αναμενομενο φυσικα-φιασκο της αγοραπωλησιας, προτεινω να υπαρχουν εμπειρογνωμονες σε τιμολογησεις προιοντων απο αγγελιες κ μισθοφοροι φουσκωτοι που θα αναλαμβανουν να τους ξελασπωνουν.
 
OP
OP
la_muerte

la_muerte

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2009
Μηνύματα
120
Like
0
Πόντοι
1
Γιατι ζητας συγγνωμη ρε τυπε?επειδη πουλας κατι???εμεις καλαμπουρι σου καναμε,εγω τουλαχιστον οπως γινεται καθε φορα που καποιος πουλαει κατι...αν ο αλλος ειναι τρομπας αυτο ειναι αλλο ζητημα...


Για αυτό ζητάω συγγνώμη. ..γιατί εσείς κάνατε το καλαμπουρι σας και εγώ ψαρωνα και έβριζα
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
23
Πόντοι
66
με αφορμη το -μη αναμενομενο φυσικα-φιασκο της αγοραπωλησιας, προτεινω να υπαρχουν εμπειρογνωμονες σε τιμολογησεις προιοντων απο αγγελιες κ μισθοφοροι φουσκωτοι που θα αναλαμβανουν να τους ξελασπωνουν.

Όλοι ψηλοί, φουσκωτοί, ψωλαράδες, με ειδικές γνώσεις σε πολεμικές τέχνες και όπλα είναι εδώ μέσα ρε τύπε  :S
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
με αφορμη το -μη αναμενομενο φυσικα-φιασκο της αγοραπωλησιας, προτεινω να υπαρχουν εμπειρογνωμονες σε τιμολογησεις προιοντων απο αγγελιες κ μισθοφοροι φουσκωτοι που θα αναλαμβανουν να τους ξελασπωνουν.
ο σπιντουλας ειναι ειδικος στις τιμολογησεις τυπε :rockon:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Για αυτό ζητάω συγγνώμη. ..γιατί εσείς κάνατε το καλαμπουρι σας και εγώ ψαρωνα και έβριζα
τυπε υστερα απο αυτο που γραφεις νομιζω οτι πρεπει να ακυρωθει το ραντεβου θανατου με τον ιεραποστολο
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
23
Πόντοι
66
τυπε υστερα απο αυτο που γραφεις νομιζω οτι πρεπει να ακυρωθει το ραντεβου θανατου με τον ιεραποστολο

Το είχε ακυρώσει ήδη ο άλλος τύπε, δεν πήγε. Αλλιώς θα πίναμε κονιακάκι τώρα  :rockon: :rockon: :rockon:

EDIT: Έχεις καλές άκρες ή θα πίναμε από γεώτρηση;
 

palias4

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
675
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Όλοι ψηλοί, φουσκωτοί, ψωλαράδες, με ειδικές γνώσεις σε πολεμικές τέχνες και όπλα είναι εδώ μέσα ρε τύπε  :S

Για ταεκβοντο εναν εχω διαβασει να το λεει. κ ειναι θανατηφορα πολεμικη τεχνη  :priest:
για φουσκωτο εχω εναν στο νου μου αλλα δεν νομιζω να γινονται μετα τσαμπουκαδες στο site γιατι θα κοτευουν ολοι, οποτε ακυρο.εκανε κ κατι βιντεο στο γιουτουμπι για αναβολικα κτλ. τιμολογησεις το αφηνω στο απολυτο να αποφασισει.

 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Δεν ξερω τι λετε τυποι μου εγω το καπαροσα και σε λιγο θα το εχω  :rockon: :rockon: πιστευω οτι ειναι ξηγημενο το παιδι απο οτι ακουσα  :rockon: :rockon:
 

palias4

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
675
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Δεν ξερω τι λετε τυποι μου εγω το καπαροσα και σε λιγο θα το εχω  :rockon: :rockon: πιστευω οτι ειναι ξηγημενο το παιδι απο οτι ακουσα  :rockon: :rockon:

δικε μου ποσο στο αφησε?
ειναι νταγλαρας o τυπος? για αυτο ετρωγε καλαμποκια ο ιεραποστολος αντι να παει στο rendez-vous???
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
δικε μου ποσο στο αφησε?
ειναι νταγλαρας o τυπος? για αυτο ετρωγε καλαμποκια ο ιεραποστολος αντι να παει στο rendez-vous???
200 τυπε μου,ειναι καλο παιδι παντος,ειναι μαγγακος ψαγμενος τυπος, και αρκετα ψηλος,και γυμνασμενος φαινετε  :rockon:
 

palias4

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
675
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
μεγια το εργαλειο τοτε!
τοτε καλα εκανε κ κοτεψε ο ιεραποστολος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom