Νέα

Ποιοί πηδάνε τα καλύτερα μουνιά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panourgos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 139
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
μια ερωτηση φιλολογικου χαρακτηρα.οταν διαβασατε το ποστ του judo,για  πρωτη φορα τουλαχιστον,βγαλατε ακρη?
το κοπη τη πιτα μου θυμιζει..
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
Οι Ελληνίδες δεν γουστάρουν πέσιμο από αγνώστους. Ψωνίζουν από εκεί που ξέρουν. Τον ξάδελφο/αδελφό/συνάδελφο/συμφοιτητή της κολλητής τους και δεν συμμαζεύετα ι. Ακόμη κι αν είναι μαλάκας, ακόμη κι αν είναι κακάσχημος, ακόμη κι αν είναι βρωμιάρης. Γενικά προτιμούν να επιλέξουν από τον γνωστό τους κύκλο ακόμη κι αν είναι σκατάς ο άλλος. Για να ασχοληθούν με τον άσχετο που τις καμακώνει πρέπει να μην έχουν κανένα προξενιό από τον κύκλο τους. Συνήθως όμως έχουν.
ΚΑΙ παλι λεγοντας την αποψη μου.......συμφωνω με τον παραπανω συναδελφο και αυτο το παρατηρω μιας και ειμαι φοιτητης στην ρουμανια.....!!!!ετσι οπως πας και κολλας στις ρουμανες και τριβεσαι και χορευεις δεν γινεται να το κανεις και σε μια ελλινιδα...!!!το αναμενομενο ειναι να τσινισει και να ξυνισει...μπορεις ομως αν σου κοβει λιγο να πεις στο σερβιτορο να την κερασει ενα  ποτο η ενα σφηνακι απο την παρτυ σου και αν η γκομενα ειναι σωστη θα ρθει να το πιει στην υγεια σου..!! χωρις να ειναι απαρετητο να γινει κατι.....και απο κει και περα εξαρταται το λεγειν ο χαρακτηρας το χιουμορ και αλλα πολλα και να μην φανεις λυσαρης....!!!! τα πεινη μου αποψη....
 

judo(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
μια ερωτηση φιλολογικου χαρακτηρα.οταν διαβασατε το ποστ του judo,για  πρωτη φορα τουλαχιστον,βγαλατε ακρη?
το κοπη τη πιτα μου θυμιζει..


Στα @ρχιδια@ μου αν καταλαβες , δεν θα σου επιδειξω πτυχιο για να πεισεις τον εαυτο σου οτι εχει την ικανοτητα ,ισως ανενεργη , για να αντιληφθει ενα απλο μηνυμα
 

Επισκέπτης
Για να κρίνει μια Ελληνίδα το χαρακτήρα κάποιου, πρέπει πρωτίστως να τον γνωρίσει, να ασχοληθεί και να σχηματίσει άποψη γι'αυτόν.

Αν δεν της τον γνωρίσουν κοινοί γνωστοί, στο 99% των περιπτώσεων ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ.ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΤΗΣ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΕΝΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ.

Οπότε όλα όσα γράφουν άλλοι χρήστες περι χαρακτήρος, επιπέδου, αυτοπεποίθησης, αυτοσεβασμού, έλλειψης ανασφάλειας ισχύουν αλλά μόνο αν είστε γνωστός της γκόμενας. Αν είστε ένας άγνωστος που προσπαθεί να την πλησιάσει , στην συντριπτική πλειοψηφία των περιπτώσεων δεν θέλει να σας γνωρίσει και δεν έχει σημασία ποιός και τι είστε.
 

dthanos

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
460
Like
8
Πόντοι
1
Για να κρίνει μια Ελληνίδα το χαρακτήρα κάποιου, πρέπει πρωτίστως να τον γνωρίσει, να ασχοληθεί και να σχηματίσει άποψη γι'αυτόν.

Αν δεν της τον γνωρίσουν κοινοί γνωστοί, στο 99% των περιπτώσεων ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ.ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΤΗΣ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΕΝΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ.

Οπότε όλα όσα γράφουν άλλοι χρήστες περι χαρακτήρος, επιπέδου, αυτοπεποίθησης, αυτοσεβασμού, έλλειψης ανασφάλειας ισχύουν αλλά μόνο αν είστε γνωστός της γκόμενας. Αν είστε ένας άγνωστος που προσπαθεί να την πλησιάσει , στην συντριπτική πλειοψηφία των περιπτώσεων δεν θέλει να σας γνωρίσει και δεν έχει σημασία ποιός και τι είστε.

Σωστός!!! Γι'αυτό και καταλήγουμε (όπως και σε παλιότερο σχετικό θρέντ) στο συμπέρασμα ότι το παν είναι ο κύκλος του καθενός! Πως να το κάνουμε; αν όλες σου οι παρέες είναι μόνο στη δουλειά και μόνο ηλικιών 35-65, τότε δύσκολα θα βγάλει κανείς 20χρονο πιπίνι!...
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166

Ίσως να έχεις και δίκιο αλλά έχω την εντύπωση ότι χρυσώνεις το χάπι...
Λες όσες είναι μόνες να οφείλεται στο ότι είναι τόσο έξυπνες και τόσο "δυναμικές" που τρομάζουν τους άνδρες ή στην απίστευτη ιδιορρυθμία, στις υπερβολικές απαιτήσεις και στη βιοθεωρία "για όλα φταίνε οι άλλοι" και για έναν ακατανόητο λόγο το κοκταίηλ αυτό το έχουν ονομάσει "προσωπικότητα- ευφυία" ;
Διότι δεν υπάρχει τίποτα πιο απωθητικό από μια ηλίθια που νομίζει ότι είναι έξυπνη και μια καρακαλτάκα που νομίζει ότι έχει ξεχωριστή προσωπικότητα.
 

Επισκέπτης
ολο το παιχνιδι για να "παρεις"καλο μωρο,ειναι να ξερεις να φλερταρεις!!!οταν μαθεις να χρησιμοποιεις σωστα τους "μυστικους κωδικες",τα παντα γινωνται ευκολα,ειδικα εαν εχεις γυμνασμενο σωμα...χοντροι,αγαμητοι,δειλοι,δεν εχουν καμμια τυχη εκτος αν τα "χωνουν"...βαλτε το μυαλο σας να δουλεψει οταν γινει η γνωριμια,μη μιλατε για το αυτοκινητο σας και τα λεφτα σας,ειδαλλως κινδυνευετε να ενταχτειτε στη συμπαθη ταξη των "καληνυχτακηδων"

σωστα ελαλησες παλουκαρι!χαιρομαι οταν βλεπω τετοιες ορθες αποψεις.
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
χοντροι,αγαμητοι,δειλοι,δεν εχουν καμμια τυχη εκτος αν τα "χωνουν"...

Τότε το 99,9% των Ελλήνων δεν γαμάει. ʼρα τα μουνάκια που αναφέρονται εδώ είναι singles. Οπότε?

Αλλά τελικά ποιο είναι το μεγάλο μυστικό? Ο φίλος εδώ λέει τα μούσκουλα, κάπου αλλού διάβασα για το μαρούλι, άλλος προτείνει φιλολογία, άλλος προτείνει να βάλουμε βέρα, να κουβαλάμε ένα μωρό, ένα σκύλο, να αδιαφορούμε τάχα μου μπούρου μπούρου....
αχ κατακαημένο ίντερνετ...
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Ίσως να έχεις και δίκιο αλλά έχω την εντύπωση ότι χρυσώνεις το χάπι...
Λες όσες είναι μόνες να οφείλεται στο ότι είναι τόσο έξυπνες και τόσο "δυναμικές" που τρομάζουν τους άνδρες ή στην απίστευτη ιδιορρυθμία, στις υπερβολικές απαιτήσεις και στη βιοθεωρία "για όλα φταίνε οι άλλοι" και για έναν ακατανόητο λόγο το κοκταίηλ αυτό το έχουν ονομάσει "προσωπικότητα- ευφυία" ;
Διότι δεν υπάρχει τίποτα πιο απωθητικό από μια ηλίθια που νομίζει ότι είναι έξυπνη και μια καρακαλτάκα που νομίζει ότι έχει ξεχωριστή προσωπικότητα.

Α ρε στρέιτ!!! Υπονοείς κάποιες; Ή έτσι γενικώς μιλάς; Κάποιες γνωστές μας μήπως;  ;) ;)
 

Polymixanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2006
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Κοντός, χοντρός, δειλός και άσχημος εδώ.

Αγάμητος όχι, επειδή τα χώνω.

Ενημερωτικά, αυτές είναι οι πιο ξεκάθαρες σχέσεις. Κοντές, απλές και γρήγορες μπαλιές.

Και δεν έχω κανένα πρόβλημα με αυτό.

Τρεχάτε να σηκώσετε κανένα βαράκι μπας και γαμήσετε και ησυχάσουμε.

Και εάν θέλετε, έχουμε και κάποια openings στην οικοδομή, θα κάνετε και body building μάλιστα, χωρίς συνδρομή.

Θα πληρώνεστε κιόλας!!!!
 

vagos bestman

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2007
Μηνύματα
154
Like
12
Πόντοι
1
Ευγενικος και μαγκας,
εμφανιση και ματσομενος
και φυσικα να κανει
s e x
οχι μονο για τον εαυτο του.  :knockinb:
 

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
Σχετικα με το σχολιο του Tyfeas , μονο εγω βλεπω στα κλαμπ ψωλοπαρεες απο μποντυλνταραδες να πινουν και να ψαχνουν αφορμη για μαγκια (για να ξεσπασουν) και ακριβως διπλα τους τον αγυμναστο , ισως ασχημο με 3 μουναρες παρεα???

Εγω θα συμφωνησω με τον LIomas,Lakis και Thanos και θα πω οτι η ευκολη λυση ειναι να τις γνωρισεις μεσα απο κοινες παρεες και η δυσκολη σε νυκτερινη διασκεσαση εφοσον εχεις ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΗΣΗ και προσωπικοτητα.

Και στις 2 περιπτωσεις παντως χρειαζεται:
-να εχεις χιουμορ
-καποια εξυπναδα και μορφωση
-να εχεις στυλακι και να ξερεις να φερεσαι
-να μην εισαι αφραγκος
-να ξερεις να ντυνεσαι (και δεν εννοω να εισαι trendys , οπως πολλοι εχουν ως αμεση δικαιολογια στο μυαλο τους)
-να εχεις τυχη
-να ξερεις οτι ο καθε στοχος ισως ειναι διαφορετικος απο τους αλλους.
-σε καθε στιγμη να της δειχνεις οτι την σεβεσαι και την εκτιμας αλλα οτι εσυ εισαι ανωτερος της σε ολα!
-προπονηση/εμπειρια. Κανεις(ισως ελαχιστοι) δεν βγηκε μεσα σε ενα βραδυ και ειπε σημερα θα ριξω μουναρες.Ολοι πρωτα μπαζωνουν...

Ολοι βγαινουν και λενε κοιτα την μουναρα με τον μαλακα , τον κοντο , τον χοντρο , τον φλωρο , τον ασχημο κλπ

Εχουν κατσει να σκεφτουν τον εαυτο τους ομως?
-Μηπως αυτοι ειναι μαλακες?
-Μηπως τα μπλε φωτακια και το δυνατο ηχοσυστημα στο punto/skoda/golf μου φερνουν σε δυσκολη θεση τις γκομενες?
-Μηπως το τζην απο την λαϊκη και το μαυρο φτηνο δερματινο δεν πανε με τα καφε παπουτσια μου και τα Oakley γυαλια μου? (ακομα και αν ολα αυτα ειναι φιρματα και παλι δεν πανε)
-Μηπως τα αστεια μου στυλ Σεφερλη δεν τα βρισκουν και τοσο αστεια οι γκομενες?
-Μηπως οι γκομενες δεν γουσταρουν παντα τα μουσμουλα και ενας νορμαλ αδυνατος ισως καποιες φορες να ειναι πιο σεξυ?
-Μηπως η γκομενα στο κλαμπ αμα την πλησιασω και της πω να την κερασω δεν ειναι υποχρεωμενη να μου ανοιχτει και να μου κατσει. (αν και η αντιμετωπιση των Ελληνιδων στο συγκεκριμενο θεμα ειναι ακραια και ισως δινει δικιο σε μας)
-Μηπως η μουναρα εχει δικιο να με απορριπτει επειδη δεν εχω λεφτα , οπως και εγω απορριπτω την μετρια που μου αρεσει , επειδη οι φιλοι μου ειπαν οτι ειναι μπαζο?


Σε αλλα τοπικ εχω γραψει οτι στα θεματα σχεσεων οι Ελληνιδες φερουν μεγαλο μεριδιο ευθυνης για την καταντια μας , αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν φταιμε και εμεις και δεν πρεπει να διορθωσουμε καποια πραγματα στη συμπεριφορα μας.
Ειναι χαρακτηριστικο του Ελληνα , παντα να φταιει μονο ο αλλος και εμεις να ειμαστε ο αδικημενος.

Τελικα ποιος ειναι μαλακας , ο φλωρος κοντοχοντρος που πηδαει την μουναρα ή εγω που την ιδια ωρα καθομαι και λιωνω στο γυμναστηριο ή στο συνεργειο "φτιαχνοντας" το αμαξι μου?

YΓ: 1)Σε καμια περιπτωση δεν δικαιολογω τους μουνοδουλους.
2)Συμφωνω οτι η μουναρα πολλες φορες ειναι υποκειμενικο αναλογα με τις παραστασεις και τις συνηθειες του καθενος .(πχ για αλλους η Καυλιτσα φανηκε απιστευτο υλικο για "εκτονωση" και για αλλους απλα φανηκε χοντρουλα).
3)Επισης σεβαστες οι επιλογες του καθενος στη συμπεριφορα/ντυσιμο κλπ αλλα να εχει την αυτογνωσια των επιλογων του και να μην θεωρει μαλακες τους αλλους επειδη αυτοι πηδανε καλυτερες απο αυτον...
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
τα καλυτερα μουνια τα γαμανε αυτοι που εχουν καφετεριες , κλαμπακια.
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
και αυτοι που εχουν γυμναστηρια!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
πεστα ρε fididildo......!!!!!!!!πεστα ρε αγορι μου.....!!!!
 

papacool

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2006
Μηνύματα
174
Like
46
Πόντοι
1
Δεν κάθησα να διαβάσω όλες τις δημοσιεύσεις αλλά από την τελευταία σελίδα που διάβασα μου δημιουργήθηκε μια απορία: Τί σας νοιάζει τί κάνουν οι άλλοι. Εσείς τί κάνετε είναι το θέμα.

ʼλλος είναι φοιτητής και έχει κάνει ένα κονέ με τις φοιτήτριες της σχολής του που έχουν κοινή καταγωγή, (πολύ κοινό ειδικά στα πρώτα έτη) και βολεύεται από εκεί.

ʼλλος είναι σοφιστικέ και "χτυπάει" με όπλο την κουλτούρα του δεν πάει να είναι και κακάσχημος. Φυσικά χτυπάει σε δικό του target group.

ʼλλος είναι ταρίφας και αφού τρώει τα σκατά 12 ώρες που δουλεύει βρίσκει πότε πότε και κανένα τυχερό.

ʼλλος είναι σφίχτης και χτυπάει με όπλο τα μούσκουλά του.

ʼλλος είναι λεφτάς και το χρησιμοποιεί, (ένα μουράτο αμάξι πάντα βοηθάει).

Και πάει λέγοντας.

Γιατί προβληματίζεστε;
 
OP
OP
panourgos

panourgos

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
748
Like
6
Πόντοι
6
δυστυχως σημερα  πηδανε τα φραγγα κυριως  :idiot:[move][/move]
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Τετράδυμο λαϊκό: Εμφάνιση, λεφτά, πούτσα, humor. Τα έχεις όλα even better; και με ένα από τα παραπάνω  :knockinb: . Δεν τα έχεις; sorry no bonus
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom