Νέα

Ποιοί πηδάνε τα καλύτερα μουνιά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panourgos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 139
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Και για τις ξανθες κατι εχει παρει το αυτι μου στρ8......να μας πει η μπαιτ μι καθοτι ειμαι αναρμοδια :P
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Φυσικά και συμφωνείς, γιατί είναι γνωστό ότι οι γυναίκες, και ιδιαίτερα οι ωραίες, προτιμούν τους άντρες με προσωπικότητα, δηλαδή αυτούς που θα τις έχουν για σκληρά γαμήσια και θα τους φέρονται πρόστυχα ή αυτούς που θα μοιραστούν μαζί τους τον τραπεζικό λογαριασμό τους και τη γκλαμουριά τους.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Μπαιτ ξεχασες τις χαζες.......εχουν γκραντ σουξε.......

εγω παντως που μια τρελα νιωθω οτι την διαθετω δεν εχω δει να αλλαζει με συγκλονιστικο τροπο η τυχη μου :P
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
τι μονο αν ειναι ξανθια ειναι κ αξιομπλαμπλα? χαχαχαχα

εβαλα γενικα τις ομορφες :P


οι χαζες ναι τις ξεχασα
κ τα ξεκωλα
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Φυσικά και συμφωνείς, γιατί είναι γνωστό ότι οι γυναίκες, και ιδιαίτερα οι ωραίες, προτιμούν τους άντρες με προσωπικότητα, δηλαδή αυτούς που θα τις έχουν για σκληρά γαμήσια και θα τους φέρονται πρόστυχα ή αυτούς που θα μοιραστούν μαζί τους τον τραπεζικό λογαριασμό τους και τη γκλαμουριά τους.

αν και μου την λες μπορω εγω να το εκλαβω ως φιλοφρονηση απο μερους σου το συγκεκριμενο? :2funny:


 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Τι σας νοιάζει ποιοι πηδάνε τα καλύτερα μουνιά? Αν πάτε σε μια πουτάνα ή τραβήξετε μια μαλακία το αποτέλεσμα είναι το ίδιο
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
πρωσωπικα πιστευω οτι αν εχεις καλλη αυτοπεπιθιση εχεις μια χ ψ εμφανιση ξερεις πως να σταθεις και οταν ανοιγεις το στομα σου δεν πετας μαλακιες...!!!κοινως αν εχεις λεγειν και χιουμορ μπορεις να κερδισεις μια γυναικα....σιγουρα σημαντικος παραγοντας ειναι και ενα καλο αμξι και τα λεφτα που σου δινουνε και ενα στυλ (εμφανισιακο)αλλα αν και παλι συναδελφοι εισαι μαλακας με περικεφαλεα και δεν εχεις ολλα τα παραπνω και δεν ξερεις πως να ντυθεις και γενικοτερα δεν υπαρχει ενα στυλ να τα βρασω τα φραγκα...!!!και κατι τελευτεο για να κλεισω.....Δυστυχως καθημερινα βλεπω κατι αγγελουδια με κατι........ δεν ξερω πως να τους χαρακτιρησω........και δυστυχως απ οτι εχω ακουστα 2 ομορφα κεφαλια δεν χωρανε στο ιδιο μαξιλαρι...!!!!....ισχυει...!!!
 

Επισκέπτης
εδω θα μπορούσαμε να γραφουμε χρόνια....
 

Επισκέπτης
ρε συναδελφοι βλεπω στο δρομο κατι τελειες γυναικες και εχω την απορια ποιοι πηδανε τετοια αγγελακια ? τι προσοντα διαθετουν και τους καθοντε ? χρημα ? ομορφια ? η εχουν το κοκκαλακι της νυχτεριδας οι πουστιδες ?
το θεμα το γραφω με αφορμη εναν μαλακα που ειδα σημερα με ενα αγγελουδι και μαλιστα απο οτι εμαθα ειναι και τρελα ερωτευμενο το μωρο με τον μαλακα

Φίλε ο Μαλάκας προφανώς θα ήταν γνωστός ή ξάδελφος ή αδελφός ή κολλητός κάποιας φίλης της γκόμενας.

ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΑΒΑΝΤΑΖ.


Οι Ελληνίδες δεν γουστάρουν πέσιμο από αγνώστους. Ψωνίζουν από εκεί που ξέρουν. Τον ξάδελφο/αδελφό/συνάδελφο/συμφοιτητή της κολλητής τους και δεν συμμαζεύεται. Ακόμη κι αν είναι μαλάκας, ακόμη κι αν είναι κακάσχημος, ακόμη κι αν είναι βρωμιάρης. Γενικά προτιμούν να επιλέξουν από τον γνωστό τους κύκλο ακόμη κι αν είναι σκατάς ο άλλος. Για να ασχοληθούν με τον άσχετο που τις καμακώνει πρέπει να μην έχουν κανένα προξενιό από τον κύκλο τους. Συνήθως όμως έχουν.


Κι έτσι προκύπτει η λογική απορία σου ...
 

rouli

Τιμημένος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
666
Like
0
Πόντοι
6
Αν και καθ' ύλην αναρμόδιος λόγω διαφορετικού target group,  έχω ακούσει ότι οι "πουτάνες και οι τρελές έχουν τις τύχες τις καλές"...
Στην πράξη μου φαίνεται ότι ψιλοεπιβεβαιώνεται....
Ας μας πουν οι φίλες στο σάιτ αν κάνω λάθος.

και οι χαζες...
 

dthanos

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
460
Like
8
Πόντοι
1
Είναι απλό φίλε μου, ξεκινάς από τα χαμηλά πατώματα και αργά αργά ανάλογα με τις δυνατότιτες σου ανεβαίνεις κλίμακα. Και λέγοντας δυνατότιτες ενοώ εμφάνιση, λεφτά, στυλάκι, κοινωνική θέση κτλ κτλ! Με λίγα λόγια όπως λέει και το ρητό, "Αν δεν μπαζώσεις δεν χτίζεις!!"

+100000
 

dthanos

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
460
Like
8
Πόντοι
1
Αδέρφια ο νόμος είναι απλός και διεθνικός:

Π Ρ Ο Σ Ω Π Ι Κ Ο Τ Η Τ Α

Αν έχεις μυαλό, χιούμορ και μπορείς να σταθείς σε μια συζήτησην αν της ανοίγεις την πόρτα να μπει στο αυτοκίνητο όταν δύο ώρες πριν της έχει γαμήσει τον κώλο με λύσσα όπως δεν την γάμησε κανένας, όταν μαζί σου η σχέση είναι μια περιπέτεια αλλά ταυτόχρονα νιώθει ασφάλεια τότε όλες οι γκόμενες είναι δικιές σου... δεν τα παραλέω είναι απλά τα πράγματα όλοι μπορόυμε να το καταφέρουμε με "εκπαίδευση" που είπε και ο φίλος παραπάνω...

+10000
 

dthanos

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
460
Like
8
Πόντοι
1
Μπαιτ ξεχασες τις χαζες.......εχουν γκραντ σουξε.......

εγω παντως που μια τρελα νιωθω οτι την διαθετω δεν εχω δει να αλλαζει με συγκλονιστικο τροπο η τυχη μου :P

Αν αλλάξεις χρώμα μαλλιών;

Στατιστικές μελέτες δείχνουν ότι το ξανθό χρώμα μαλλιών στη γυναίκα, παρατείνει τη στύση του άντρα κατά τη διάρκεια της επαφής!!!  :-)
 

Επισκέπτης
θελει και ρωτημα?μα βεβαιως βεβαιως οι φτωχοι και αλλοδαποι :grin: :grin: :grin: που ζουν στα περιχωρα της κεραμεικου
 

tyfeas

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2006
Μηνύματα
594
Like
3
Πόντοι
6
ολο το παιχνιδι για να "παρεις"καλο μωρο,ειναι να ξερεις να φλερταρεις!!!οταν μαθεις να χρησιμοποιεις σωστα τους "μυστικους κωδικες",τα παντα γινωνται ευκολα,ειδικα εαν εχεις γυμνασμενο σωμα...χοντροι,αγαμητοι,δειλοι,δεν εχουν καμμια τυχη εκτος αν τα "χωνουν"...βαλτε το μυαλο σας να δουλεψει οταν γινει η γνωριμια,μη μιλατε για το αυτοκινητο σας και τα λεφτα σας,ειδαλλως κινδυνευετε να ενταχτειτε στη συμπαθη ταξη των "καληνυχτακηδων"
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Οι Ελληνίδες δεν γουστάρουν πέσιμο από αγνώστους. Ψωνίζουν από εκεί που ξέρουν. Τον ξάδελφο/αδελφό/συνάδελφο/συμφοιτητή της κολλητής τους και δεν συμμαζεύετα ι. Ακόμη κι αν είναι μαλάκας, ακόμη κι αν είναι κακάσχημος, ακόμη κι αν είναι βρωμιάρης. Γενικά προτιμούν να επιλέξουν από τον γνωστό τους κύκλο ακόμη κι αν είναι σκατάς ο άλλος. Για να ασχοληθούν με τον άσχετο που τις καμακώνει πρέπει να μην έχουν κανένα προξενιό από τον κύκλο τους. Συνήθως όμως έχουν.

Έτσι αναπαράγονται κάποιες πρακτικές αιωνίως...Κανένας εκσυγχρονισμός
 

judo(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Ο καθενας με την καιλα του .... Οι μουναρες που θεωρεις εσυ ποιος σου ειπε οτι αρεσουν και σε μενα η' ποιος σου ειπε οτι σε θεωρει ανταξιο της αν ειναι πια τοσο καλη οσο νομιζεις και το ξερει .Καθε γυναικα εινα διαφορετικη και ολες το ιδιο οπως και να ειναι εχουν την ιδια γυναικεια ψυχη οταν το καταλαβουν ολοι αυτο , παψουν να εχουν κομπλεψ οταν βλεπουν μια γυναικα που απολαμβανει την εκτιμηση της κοινης κατεστημενης κοινωνικης αντιληψης και μπλοκαρει η σκεψη αυτη τα αντανακλαστικα του αντρα , τοτε θα χαλαρωσουν και θα συμπεριφερθουν οπως κρινουν με τον διαφορετικο ισως τροπο καθε φορα χωρις τακτικιστικες προσεγγισεις λες και παμε να παρουμε το καστρο.Εκτος και νομιζει κανενας οτι καποιος αντρας η γυναικα ειναι εξ αρχης ανωτερος απο τον ιδιο οποτε με ηττοπαθεια κατσε σπιτι σου , δεν αποκλειει ποτε μια γυναικα εναν αντρα επειδη νομιζει οτι ειναι θεα ενω αυτος τσουτσεκι
μονο επειδη δεν της αρεσει η' γουσταρει τα φραγκα , η αποψη που κραταει για τον εαυτο της ειναι ασημαντη αν δεν αντιλαμβανεται το περιβαλλον , οσο πιο γρηγορα προσαρμοστουν αυτες και εμεις τοσο καλυτερα για ολους και κυριως για τον εαυτο μας.  :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom