Νέα

Ποιοί πηδάνε τα καλύτερα μουνιά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panourgos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 139
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Αρα, κατα τον συγγραφέα, τα καλα μουνιά ειναι αυτα ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΓΑΜΙΣΕΙ αλλά ΔΕΝ ΤΟΥ ΚΑΘΟΝΤΑΙ. Αυτοί δε που τα γαμούν ειναι μαλακες και πουστηδες. Ενίοτε, φέρουν και ενα κοκκαλάκι :2funny:

Οπότε πολύ απλό ... αυτοί που γαμούν τα καλύτερα μουνιά έχουν ότι δεν έχει ο παραπονούμενος, ας "κοιταχτεί" λοιπόν (γενικότερα και όχι ειδικά εμφανισιακά) και θα καταλάβει τι του λείπει και πρέπει να "αποκτήσει" για να τα γαμήσει και αυτός.

Καλό θα ήταν βέβαια, και ίσως και πιο πρακτικό, να αναθεωρήσει τον ορισμό των "καλύτερων μουνιών".

BTW Και άσχετο...προς mounitsa: Έχεις βούλες?
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Ένας πρόχειρος πλην αντικειμενικός ορισμός καλυτέρων
 

Συνημμένα

  • 1.JPG
    1.JPG
    23,2 KB · Εμφανίσεις: 33

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Τα ειχαμε πει και στο ''μουναρες με μαλακες γκομενους'' δε βαριεσαι να μην τα ξαναλεμε και δω.Πηγα χθες στη μουναρα τη Νατασα (20ε),την πηδαγα 10 λεπτα μαγκες αφου βγηκα εξω και ειχαν πιαστει τα ποδια μου,αλλαξαμε 4 στασεις και μιλαμε πολυ μουνος αυτη η Ρωσιδα οχι αστεια!
 

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
που ειναι αυτη η Νατασα?
 

judo(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Βασικά, και μη γνωρίζοντας τι έχει ειπωθεί προηγουμένως, δεν νομίζετε ότι θα άξιζε να ορίσουμε πρώτα ποια είναι τα «καλύτερα μουνιά» και μετά να δούμε ποιος τα γαμάει?

Κάτι μου λέει, ότι αποκλείεται να συμφωνήσουμε στον ορισμό των «καλύτερων μουνιών», γεγονός που αποτελεί και τον λόγο που δεν μπορούμε μονοσήμαντα να εντοπίσουμε και ποιοι τελικά γαμάνε τα οποιαδήποτε «καλύτερα μουνιά».

Για σκεφτείτε το.


Τα εχω πει νωριτερα φιλε μου αυτα , ειναι αυτονοητα , η συζητηση ειναι κα8αρα "αντρικη" δεν εχει νοημα
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Μάγκες, τα πράγματα είναι απλά...Τα καλύτερα μουνιά, τα πηδάνε οι ΧΟΤ τύποι... Καλό είναι να παίζει λακέρδα στην τσέπη, αλλά δεν είναι απαραίτητο...Μπορεί κάποιος με 600 ευρώ το μήνα να είναι σένιος, και κάποιος άλλος με 100000 ευρώ μηνιαίως να βαράει ακατάσχετη μαλακία...Τώρα ποιός είναι ΧΟΤ, είναι ΑΛΛΗ ιστορία...
 

markhsios

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
215
Like
0
Πόντοι
1
Και ποτέ να μην ξεχνάμε το timing. Εχει ένα πολύ μεγάλο ποσοστό στην τελική επιτυχία ή αποτυχία αναλόγως.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Μάγκες, τα πράγματα είναι απλά...Τα καλύτερα μουνιά, τα πηδάνε οι ΧΟΤ τύποι... Καλό είναι να παίζει λακέρδα στην τσέπη, αλλά δεν είναι απαραίτητο...Μπορεί κάποιος με 600 ευρώ το μήνα να είναι σένιος, και κάποιος άλλος με 100000 ευρώ μηνιαίως να βαράει ακατάσχετη μαλακία...Τώρα ποιός είναι ΧΟΤ, είναι ΑΛΛΗ ιστορία...
φιλε μου αν καποιος βγαζει 100000 ευρω τον μηνα και δεν γαμαει ΤΟΠ  μουνια πρεπει η να ειναι ευνουχισμενος και να εχει ελλειψη φαντασιας ή να ειναι ομοφυλοφυλος!!!!
 

Επισκέπτης
τα καλυτερα μουνια τα γαμαω εγω !!!πειραζει που ειμαι και μεγαλη ντιβα??χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαα
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
αν εννοεις αυτα που φανταζομαι........ΣΩΣΤΟΣ!!!!
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Πάντως απ'οτι βλέπω σχεδόν όλοι εδώ μέσα έχουμε γαμίσει τα καλύτερα μουνιά,
και μάλιστα τα πληρώσαμε να φύγουν και να πάμε γι'αλλα.
Αρα γιατί παραπονιόμαστε.
Οποτε θέλουμε γαμάμε τις καλύτερες. Δεν είναι υπέροχο αυτό;; :grin:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
φιλε μου αν καποιος βγαζει 100000 ευρω τον μηνα και δεν γαμαει ΤΟΠ  μουνια πρεπει η να ειναι ευνουχισμενος και να εχει ελλειψη φαντασιας ή να ειναι ομοφυλοφυλος!!!!

Κι όμως υπάρχουν και τέτοιοι μαλάκες :jerking: :jerking: :jerking:
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Λοιπον να πω και γω κατι πριν απο κανα μηνα μου την επεφτε μια ομολογουμενως μουναρα αλλα εγω δεν εκανα κινηση θα πειτε τι μαλακας ειμαι ετσι?Ηταν ομορφη κοπελα αλλα ρε παιδια πολυ ψυχρη το πουλακι μου δεν κελαηδουσε για δαυτην δε μου εκανε κουκου!Μετα μαθαινω οτι τα εφτιαξε με ενα τελειως μπαζο(αντικειμενικα).Συμπερασμα1 Η γυναικα που θελει να πηδηχτει θα πηδηχτει.Συμπερασμα2 μουναρα μπορει να ειναι καποια οχι τοσο ομορφη αλλα που θα κανει το πουλι σου να χαμογελαει!
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
πάντως το καλλίτερο γαμήσι της ζωής μου , μου το έχει κάνει μια πολύ μέτρια γκομενα από εμφάνιση, και το χειρότερο ένα θεόμουνο απο θεσ/νικη......όχι πως δεν μου ΄έχει συμβεί και το αντίθετο αλλά από γκάλοπ μεταξυ γνωστών και φίλων αποδείχθηκε ότι οι μέτριες επειδή ξέρουν πως είναι για να καλύψουν άλλες ατέλειες κάνουν φανταστικό γαμήσι οπότε εσύ τρελλένεσαικ.λ.π., κ.λ.π..........:idiot:
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
πάντως το καλλίτερο γαμήσι της ζωής μου , μου το έχει κάνει μια πολύ μέτρια γκομενα από εμφάνιση, και το χειρότερο ένα θεόμουνο απο θεσ/νικη......όχι πως δεν μου ΄έχει συμβεί και το αντίθετο αλλά από γκάλοπ μεταξυ γνωστών και φίλων αποδείχθηκε ότι οι μέτριες επειδή ξέρουν πως είναι για να καλύψουν άλλες ατέλειες κάνουν φανταστικό γαμήσι οπότε εσύ τρελλένεσαικ.λ.π., κ.λ.π..........:idiot:
σωστος συμφωνω αδερφε μου συνεβη το εξης με μια πουτανα τη Νατασα η οποια ηταν πολυ μουναρα αλλα δυσκολευτηκα να χυσω ενω με μια αλλη ψιλο εκφυλη την ξεσκισα!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Βασικά, και μη γνωρίζοντας τι έχει ειπωθεί προηγουμένως, δεν νομίζετε ότι θα άξιζε να ορίσουμε πρώτα ποια είναι τα «καλύτερα μουνιά» και μετά να δούμε ποιος τα γαμάει?

Κάτι μου λέει, ότι αποκλείεται να συμφωνήσουμε στον ορισμό των «καλύτερων μουνιών», γεγονός που αποτελεί και τον λόγο που δεν μπορούμε μονοσήμαντα να εντοπίσουμε και ποιοι τελικά γαμάνε τα οποιαδήποτε «καλύτερα μουνιά».

Για σκεφτείτε το.

Αυτά που αναφέρεις με  ωθούν στο συμπέρασμα ότι τα καλύτερα μουνιά τα πηδούν αυτοί που πηδούν ΠΟΛΛΑ μουνιά!!!
 

bene

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
588
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
6
τα καλυτερα μουνια τα πηδανε τα μελη αυτου του σαιτ.τελος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom