Νέα

Ποιοί πηδάνε τα καλύτερα μουνιά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panourgos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 139
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Εγω εχω μια απορια......και οκ ολες αυτες που περιμενουν τον μπραντ πιτ εχουν τα πεσμενα βυζια, τις κυτταριτιδες, τα ψευτικα μπιζου και τα αρωματα απο τους ρωσοποντιους.......ολοι οσοι προσπαθουν να ριξουν τις μναρες μηπως ειναι κατι αντιστοιχο? δηλαδη μετριας τουλαχιστον εμφανισης, κουτοπονηροι, λιγουρια χωρις επιπεδο?  μηπως εισαστε λιιιιιιιγο υπερβολικοι?

ο καθενας παιρνει ακριβως ο,τι του αξιζει.....ακομα και αν δεν το κυνηγαει.....δεν υπαρχει λογος να βριζει καποιος επειδη του καθονται ολο χαζογκομενες που πανε μπουζουκια και γουσταρουν γαρυφαλλα γιατι πολυ απλα συνειδητα ή υποσυνειδητα αυτες τις γκομενες κυνηγαει και τελικα μαλλον αυτες του αξιζουν.......οπως αλλος βριζει επειδη η γκομενα του ειναι κουλτουριαρα ή ανοργασμικια ή οτιδηποτε αλλο......

Να ξεκαθαρισω κάτι. Τα γραφομενα μου αναφερονται στους συναδελφους HOBBY FUCKERS που προσπαθούμε να εξασκήσουμε το αγαπημενο μας σπορ στα 2-3 2ωρακια εβδομαδιαίως που έχουμε χρόνο. Αυτό απαιτει εξαιρετικά skills και ατυχως, πέφτεις πολλες φορες σε σαβουρες. Αυτο εννοώ.

Γυναικα, συμφωνα με τα γούστα, τις προδιαγραφές τις δυνατότητες μας και του κύκλου μας, έχουμε ψωνίσει με παπα και κουμπάρο. Ελπίζω να κατανοείς την διαφόρα. Μη μπερδεύεσαι.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
σερνικο 37--------> Δηλαδη να υποθεσω οσοι γραφουν εδω μεσα ειναι θεογκομενοι ετσι? γιατι ολοι οσοι γραφουν κραζουν τις κοπελες με το πεσμενο βυζι, την κυτταριτιδα, το ψευτικο μπιζου το ενα το αλλο και το παραλλαο και στοχευουν στην γκομεναρα.......η οποια για τον χι ψι λογο τους φτυνει οποτε την κραζουν και αυτην.......ειναι λογικο τωρα αυτο θες να μου πεις? ας κοιταξει ο καθενας την καμπουρα του (και βαζω και εμενα μεσα φυσικα) παρα να ασχολειται με το αν ψοφησε η κατσικα του γειτονα......

ρειβεν δεν απευθυνομαι σε σενα αποκλειστικα.....απλα επειδη εδωσες πληρως περιγραφικα τον ορισμο της γυναικας-σαβουρας χρησιμοποιησα τα λογια σου και αναρωτιεμαι πια τι ειδους αντρες μπαινουν εδω μεσα......
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
μαιμου καρτες ρε φιλε!!με ενα καρτοκηνιτο για ξεκαρφομα!!

μουνιτσα οπως τα λες περιπου ειναι....
Φοβερή ιδέα!!! Θα τυπώσω μία κάρτα που θα λέει -ξέρω -γώ- Joe Gavlas / Modelling Agent. Λές να πιάσει;
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
σερνικο 37--------> Δηλαδη να υποθεσω οσοι γραφουν εδω μεσα ειναι θεογκομενοι ετσι? γιατι ολοι οσοι γραφουν κραζουν τις κοπελες με το πεσμενο βυζι, την κυτταριτιδα, το ψευτικο μπιζου το ενα το αλλο και το παραλλαο και στοχευουν στην γκομεναρα.......η οποια για τον χι ψι λογο τους φτυνει οποτε την κραζουν και αυτην.......ειναι λογικο τωρα αυτο θες να μου πεις? ας κοιταξει ο καθενας την καμπουρα του (και βαζω και εμενα μεσα φυσικα) παρα να ασχολειται με το αν ψοφησε η κατσικα του γειτονα......

ρειβεν δεν απευθυνομαι σε σενα αποκλειστικα.....απλα επειδη εδωσες πληρως περιγραφικα τον ορισμο της γυναικας-σαβουρας χρησιμοποιησα τα λογια σου και αναρωτιεμαι πια τι ειδους αντρες μπαινουν εδω μεσα......

μπουρδελιάρηδες, πορνέϊρος, πυρκαυλίνγκουους, μερικά από τα είδη μις μουνίτσα
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Το θέμα μας ήτανε οι υπερβολικές απαιτήσεις των οποιοδήποτε κυριών. Στους άντρες συμβαίνει αναλόγως προσόντων, σε μικρότερο βαθμό
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Το θέμα μας ήτανε οι υπερβολικές απαιτήσεις των οποιοδήποτε κυριών. Στους άντρες συμβαίνει αναλόγως προσόντων, σε μικρότερο βαθμό

αυτο με βρισκει απολυτως συμφωνη.........δε μπορει το καθε τσοκαρο να εχει απαιτησεις αντιστροφως αναλογες πως να το κανουμε......ασχετως του τι συμβαινει.......αλλα οπως ειπαμε τα μεταξωτα βρακια θελουν επιδέξιους πισινους......το αυτο ισχυει για ολους και για τα παντα.......αλλα ειλικρινα οταν ακουω τετοια σχολια για την εμφανιση των γυναικων πιστευω οτι εδω μπαινουν τουλαχιστον μποντιμπιλντεραδες που ντυνονται με μαρκες, ακριβα ρολογια, πινουν μποζολε (τουλαχιστον) και τρωνε μπελουγκες και "πως τολμας εσυ μικρη αγυμναστη νεαρα με το ψευτικο μπιζου και την ξανθογυφτικη ανταυγεια να μου μιλας"......
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
Κάτι σε Managing Director εχει καλυτερη απήχηση. Αρκέι να συνοδεύεται απο το αναλογο αυτοκινητο. :2funny:

ε ναι, όχι με τρόλλεϋ.
Βάλε και Vice President/ CEO.

Δεν παίζει κανένα ρόλο.
Πριν 8 χρόνια στο Αννόβερο μετά από έκθεση ήμουνα με ένα βλάκα senior sales manager ο οποίος στην αίθουσα αναμονής κι ενώ καθόμαστε και περιμένουμε το αεροπλάνο στο gate παίζει κι ένα πολύ ωραίο παιδί Ελληνίς με όλα τα κομφόρ, βυζί, κώλο, τουπέ, φάτσα γλύκα, μάτια κρύσταλλα...τον πιάνει λοιπόν ένα αμόκ κι εκεί που ήτο ήρεμος σχετικώς αρχίζει να μιλάει δυνατά και να λέει ''Εμ..τι διευθυντής πωλήσεων θα ήμουνα αν δεν είχα και monte blanc για τις υπογραφές των εκατομμυρίων...'' και σκεφτόμουνα ...μα τι και πόσο μαλάκας μπορεί να είναι ένας άνθρωπος σαν και τούτο που νομίζει ότι θα ρίξει μια γυναίκα με μια παπαριά του στυλ ''διευθυντής'' κι ένα monte blanc στυλό;;;
Δεν έπεσα έξω καθόλου, ο τύπος όλο και πλησίαζε όλο και μίλαγε με στόμφο για να πάρει πρωτοβουλία να τη ρωτήσει αν ήταν στην έκθεση και να βρει αφορμή να της δώσει την κάρτα του...η οποία έγραφε με κεφαλαία το διευθυντής. Η γκόμενα τώρα από την άλλη είχε ξινίσει τα μούτρα της τόσο πολύ λες κι είχε φάει 2 κουταλιές πενικιλίνη...οπότε τι managing ceo και μαλακίες;;;
Όλα είναι χημεία και τέρατα υπακούοντας στις συμπτώσεις του χάους. Μετά συμβιβαζόμαστε με την γυμνή αλήθεια.
 

lampis12

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Για να λέμε την πικρή αλήθεια η Ελλάδα είναι χώρα που δεν έχει και τις ομορφότερες γυναίκες. Έχει όμως γαμήκουλες άντρες που για χάρη τους έρχονται μουνιά απ' όλη την υφήλιο. Ε λογικό είναι όταν καλοτρώμε φασιανό το καλοκαίρι να μας ξυνίζει η φασολάδα των υπόλοιπων μηνών.
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
να σου πω δε συμφωνώ με το θέμα εντοπιότητας ομορφων γυναικών απόλυτα.

Και οι ελληνίδες καλές είναι αλλά περισσότερο σπασαρχίδες από άλλες.

Δηλαδή, θέλουν πέραν από το ρόλο του γκόμενου, ο οποίος μπορεί να πήζει στη δουλειά νυχθημερόν, να είναι και διασκεδαστής τους αφού γυρίσει πηγμένος. Αντί να του κάνουν μια πίπα του ανθρώπου να δει το φως το αληθινό και μετά να του παραπονεθούν, προτιμούν να του τα κάνουν βυζιά πρώτα και μετά να έχουν μούτρα.
Από αυτής της άποψης συμφωνώ και το θέμα γκρίνιας είναι ιντερνατσιονάλε αλλά κορυφή νομίζω Μαμα Γκρέτσια.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Βασικά, και μη γνωρίζοντας τι έχει ειπωθεί προηγουμένως, δεν νομίζετε ότι θα άξιζε να ορίσουμε πρώτα ποια είναι τα «καλύτερα μουνιά» και μετά να δούμε ποιος τα γαμάει?

Κάτι μου λέει, ότι αποκλείεται να συμφωνήσουμε στον ορισμό των «καλύτερων μουνιών», γεγονός που αποτελεί και τον λόγο που δεν μπορούμε μονοσήμαντα να εντοπίσουμε και ποιοι τελικά γαμάνε τα οποιαδήποτε «καλύτερα μουνιά».

Για σκεφτείτε το.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Βασικά, και μη γνωρίζοντας τι έχει ειπωθεί προηγουμένως, δεν νομίζετε ότι θα άξιζε να ορίσουμε πρώτα ποια είναι τα «καλύτερα μουνιά» και μετά να δούμε ποιος τα γαμάει?

Κάτι μου λέει, ότι αποκλείεται να συμφωνήσουμε στον ορισμό των «καλύτερων μουνιών», γεγονός που αποτελεί και τον λόγο που δεν μπορούμε μονοσήμαντα να εντοπίσουμε και ποιοι τελικά γαμάνε τα οποιαδήποτε «καλύτερα μουνιά».

Για σκεφτείτε το.

ανεβαινεις επικινδυνως στην εκτιμηση μου :P

(να φωναξω παπα?)
 

g.69

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Βασικά, και μη γνωρίζοντας τι έχει ειπωθεί προηγουμένως, δεν νομίζετε ότι θα άξιζε να ορίσουμε πρώτα ποια είναι τα «καλύτερα μουνιά» και μετά να δούμε ποιος τα γαμάει?

Κάτι μου λέει, ότι αποκλείεται να συμφωνήσουμε στον ορισμό των «καλύτερων μουνιών», γεγονός που αποτελεί και τον λόγο που δεν μπορούμε μονοσήμαντα να εντοπίσουμε και ποιοι τελικά γαμάνε τα οποιαδήποτε «καλύτερα μουνιά».

Για σκεφτείτε το.


Μπραβο ρε μαγκα.................................................................
+1   ;)
 

Επισκέπτης
Βασικά, και μη γνωρίζοντας τι έχει ειπωθεί προηγουμένως, δεν νομίζετε ότι θα άξιζε να ορίσουμε πρώτα ποια είναι τα «καλύτερα μουνιά» και μετά να δούμε ποιος τα γαμάει?

Κάτι μου λέει, ότι αποκλείεται να συμφωνήσουμε στον ορισμό των «καλύτερων μουνιών», γεγονός που αποτελεί και τον λόγο που δεν μπορούμε μονοσήμαντα να εντοπίσουμε και ποιοι τελικά γαμάνε τα οποιαδήποτε «καλύτερα μουνιά».

Για σκεφτείτε το.

Αυτος που αρχισε το θεμα, εγραψε

ρε συναδελφοι βλεπω στο δρομο κατι τελειες γυναικες και εχω την απορια ποιοι πηδανε τετοια αγγελακια ? τι προσοντα διαθετουν και τους καθοντε ? χρημα ? ομορφια ? η εχουν το κοκκαλακι της νυχτεριδας οι πουστιδες ?
το θεμα το γραφω με αφορμη εναν μαλακα που ειδα σημερα με ενα αγγελουδι και μαλιστα απο οτι εμαθα ειναι και τρελα ερωτευμενο
το μωρο με τον μαλακα



Αρα, κατα τον συγγραφέα, τα καλα μουνιά ειναι αυτα ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΓΑΜΙΣΕΙ αλλά ΔΕΝ ΤΟΥ ΚΑΘΟΝΤΑΙ. Αυτοί δε που τα γαμούν ειναι μαλακες και πουστηδες. Ενίοτε, φέρουν και ενα κοκκαλάκι :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Οχι το παραδεχομαι.......του βγαζω το καπελο.......(και παραλληλα δαγκωνω και τη γλωσσα μου για αυτο που μολις ξεστομισα :P )
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Βασικά, και μη γνωρίζοντας τι έχει ειπωθεί προηγουμένως, δεν νομίζετε ότι θα άξιζε να ορίσουμε πρώτα ποια είναι τα «καλύτερα μουνιά» και μετά να δούμε ποιος τα γαμάει?

Κάτι μου λέει, ότι αποκλείεται να συμφωνήσουμε στον ορισμό των «καλύτερων μουνιών», γεγονός που αποτελεί και τον λόγο που δεν μπορούμε μονοσήμαντα να εντοπίσουμε και ποιοι τελικά γαμάνε τα οποιαδήποτε «καλύτερα μουνιά».

Για σκεφτείτε το.

Σωστός ο Yorgos.
+1
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Αυτος που αρχισε το θεμα, εγραψε

ρε συναδελφοι βλεπω στο δρομο κατι τελειες γυναικες και εχω την απορια ποιοι πηδανε τετοια αγγελακια ? τι προσοντα διαθετουν και τους καθοντε ? χρημα ? ομορφια ? η εχουν το κοκκαλακι της νυχτεριδας οι πουστιδες ?
το θεμα το γραφω με αφορμη εναν μαλακα που ειδα σημερα με ενα αγγελουδι και μαλιστα απο οτι εμαθα ειναι και τρελα ερωτευμενο
το μωρο με τον μαλακα



Αρα, κατα τον συγγραφέα, τα καλα μουνιά ειναι αυτα ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΓΑΜΙΣΕΙ αλλά ΔΕΝ ΤΟΥ ΚΑΘΟΝΤΑΙ. Αυτοί δε που τα γαμούν ειναι μαλακες και πουστηδες. Ενίοτε, φέρουν και ενα κοκκαλάκι :2funny:

Επίσης σωστός ο raven....
+1
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom