Νέα

Ποιοί είναι οι χειρότεροι Πελάτες ; (Το ερώτημα απευθύνεται στις Ιερόδουλες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Argento
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 37
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (2 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιοί είναι οι χειρότεροι Πελάτες ; (Το ερώτημα απευθύνεται στις Ιερόδουλες)

  • Ευρωπαίοι

    Ψήφοι: 1 14,3%
  • Ασιάτες

    Ψήφοι: 1 14,3%
  • Αφρικανοί

    Ψήφοι: 4 57,1%
  • Άλλοι

    Ψήφοι: 1 14,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    7
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

Haris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2021
Μηνύματα
101
Κριτικές
3
Like
614
Πόντοι
301

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
897
Like
3.259
Πόντοι
446
Για μένα προσωπικά όταν ένας πελάτης δεν εκφράζεται στο δωμάτιο με δυσκολεύει δεν ξέρω και εγώ τι κινήσεις να κάνω με κομπλαρει αλλά δεν θεωρείται ο χειρότερος βέβαια σε καμία περίπτωση αλλά με δυσκολεύει γενικότερα αυτή η ανέκφραστη συμπεριφορά
Συμφωνώ με την @Iren32
Κάνουν παζάρια ενώ το έχω ξεκαθαρίσει ήδη ότι δεν δέχομαι κ επιμένουν

Υπάρχουν και πιο τραγικοί, που ζητάνε έκπτωση με αντάλλαγμα...........καλή κριτική:confused:

Παζάρια γενικά δεν κάνω, γιατί δεν μπορώ σαν χαρακτήρας, αλλά έχει τύχει να πω επί τόπου
και πριν ξεκινήσουμε, ότι δεν πρόκειται να πληρώσω τα προσυμφωνηθέντα, όταν οι πληροφορίες είναι ανακριβείς.

Στη χώρα που έχω μεγάλη εμπειρία στο πληρωμένο, υπάρχει ένας άτυπος κανόνας ανοχής +5,
σε ηλικία,ύψος,κιλά.

Οτιδήποτε αποκλίνει από τα παραπάνω, έχεις δικαίωμα να διαμαρτυρηθείς.
Δεν είναι υποκειμενικά θέματα, αλλά μετρήσιμα μεγέθη.

Οπότε αν δεν κάνετε τίποτα ακρότητες με φίλτρα, ηλικίες,κ.λ.π. και είστε ειλικρινείς για τις υπηρεσίες σας,
όποιος κάνει παζάρια είναι απλά γύφτος..
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2024
Μηνύματα
15
Like
61
Πόντοι
0
Από ότι μου έχουν πει εργαζόμενες στους περισσότερους κλάδους του επαγγέλματος, τώρα τελευταία η κατάσταση έχει γίνει ζόρικη τα πιτσιρίκια. Με όλες αυτές τις μαλακίες που ακούνε και σε συνδυασμό με την άγνοιά τους για τα όρια του ανθρώπινου σώματος, πάνε τα μαλακιστίρια και επειδή πληρώνουν μπαίνουνε σαν να μην υπάρχει αύριο, ξεχνάνε ότι έχουν γυναίκα απέναντί τους και όχι γαϊδάρα. Από εκεί και πέρα κάτι μεσήλικοι βρωμοπασοκτζίδες που κάνουν και καλά dirty talk, αλλά με τον άσχημο τρόπο, μιλάνε πολύ σιχαμερά και περισσότερο από όσο αρμόζει και χρειάζεται. Έχουν αυτή την νοοτροπία του πασοκόγερου "Έλα μωρέ πουτάνα είναι, σιγά τι έγινε;"
 

Σαλονικιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2023
Μηνύματα
850
Like
1.838
Πόντοι
206
Αυτοί που δεν κάνουν μπάνιο ( είναι πάρα πολύ)
Που μπαζαρευπυν για 10 ε
Αυτοί που δεν τους σηκώσετε και μετά κατηγορούν την κοπέλα
Αυτοί που με 50 ε θέλουν να " πιούν " το αίμα της κοπέλας , επιδι "πλήρωσαν" με λίγα λόγια Αυτοί που είναι μιζεροι και βρομιάρηδες.
Εθνικότητα δεν παίζει ρολο...
Στο θέμα τις τσιγκουνιάς μάλλον περιγράφεις τους έλληνες
 
OP
OP
Argento

Argento

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
249
Like
573
Πόντοι
81
Από ότι μου έχουν πει εργαζόμενες στους περισσότερους κλάδους του επαγγέλματος, τώρα τελευταία η κατάσταση έχει γίνει ζόρικη τα πιτσιρίκια. Με όλες αυτές τις μαλακίες που ακούνε και σε συνδυασμό με την άγνοιά τους για τα όρια του ανθρώπινου σώματος, πάνε τα μαλακιστίρια και επειδή πληρώνουν μπαίνουνε σαν να μην υπάρχει αύριο, ξεχνάνε ότι έχουν γυναίκα απέναντί τους και όχι γαϊδάρα. Από εκεί και πέρα κάτι μεσήλικοι βρωμοπασοκτζίδες που κάνουν και καλά dirty talk, αλλά με τον άσχημο τρόπο, μιλάνε πολύ σιχαμερά και περισσότερο από όσο αρμόζει και χρειάζεται. Έχουν αυτή την νοοτροπία του πασοκόγερου "Έλα μωρέ πουτάνα είναι, σιγά τι έγινε;"
...και όχι μόνο αυτοί που λες , υπάρχουν κι άλλοι( ας πούμε κάποιας συγκεκριμένης εθνότητας)που βγάζουν κόμπλεξ κατωτερότητας πάνω στις κοπέλες, τις φέρονται τόσο άγρια και ψυχρά που ουσιαστικά"βιάζουν την ψυχή " τους .
 
  • Λύπη
Αντιδράσεις: Haris

Haris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2021
Μηνύματα
101
Κριτικές
3
Like
614
Πόντοι
301
...και όχι μόνο αυτοί που λες , υπάρχουν κι άλλοι( ας πούμε κάποιας συγκεκριμένης εθνότητας)που βγάζουν κόμπλεξ κατωτερότητας πάνω στις κοπέλες, τις φέρονται τόσο άγρια και ψυχρά που ουσιαστικά"βιάζουν την ψυχή " τους .
Για αυτο χαίρονται όταν βλέπουν κάποιον 2η και φορά (ας πουμε τακτικό) που ξέρουν ότι είναι καθαρός και ευγενικός?
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
91
Like
18.525
Πόντοι
25.036
Υπάρχουν και πιο τραγικοί, που ζητάνε έκπτωση με αντάλλαγμα...........καλή κριτική:confused:
Αυτό δεν είναι τίποτα που λες....
Έχει, ας μου επιτραπεί η έκφραση, "σκουπίδια" που εκβιάζουν για ακάποτο με απειλή την δυσφήμιση ή την καταγγελία στην αστυνομία. Εκεί μιλάμε πλέον για βιαστές....

Υπάρχουν και πιο τραγικοί, που ζητάνε έκπτωση με αντάλλαγμα...........καλή κριτική:confused:

Παζάρια γενικά δεν κάνω, γιατί δεν μπορώ σαν χαρακτήρας, αλλά έχει τύχει να πω επί τόπου
και πριν ξεκινήσουμε, ότι δεν πρόκειται να πληρώσω τα προσυμφωνηθέντα, όταν οι πληροφορίες είναι ανακριβείς.

Είναι όμως και αυτό παζάρι. Η κάθε κοπέλα έχει δικαίωμα να χρεώνει όσο θέλει και οτιδήποτε παζαρεψεις είσαι γύφτος. Αν υπάρχει απόκλιση σε φωτογραφίες, κιλά, ηλικία και δεν σου αρέσει αυτό που βλέπεις, απλά φεύγεις.
Τι να παζαρεψεις δηλαδή;;; Να έχεις μια υποδεέστερη εμπειρία αρκεί να κοστίσει λιγότερο;;; Δεν υπάρχει λόγος. Επίσης δεν είναι και διδακτικό για την κοπέλα, αν τελικά πληρωθεί έστω και λιγότερα, παρά την απάτη.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.294
Κριτικές
9
Like
8.211
Πόντοι
2.036
Ενώ για τις κοπέλες απαιτούνται συγκεκριμένα χαρακτηριστικά για ένα τυπικά επιτυχημένο ραντεβού, όπως καθαριότητα, υγιεινή, επαγγελματισμός κλπ, στον άντρα ένα μόνον χαρακτηριστικό φτάνει για την επιτυχία της συνεύρεσης και δεν είναι άλλο από την λεβεντιά. Ο λεβέντης άντρας κι ευγενής είναι και καθαρός και προστατευτικός και κιμπάρης και αβέρτος...
 

Amdro

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2024
Μηνύματα
22
Like
40
Πόντοι
0
Εφοσον θελετε το ευκολο χρημα πουλωντας το σωμα σας εννοειται ο καθενας θα ερχεται οπως θελει..εσεις μπορειτε πολυ απλα εφοσον ειστε και ανεξαρτητες να βαλετε ορια και κανονες πχ δεχομαι μονο οσους πλενονται πριν το ραντεβου..εννοειται πως αυτος που σε πληρωνει θα γαμησει οπως θελει εκεινα τα 10 20 30 50 60λεπτα "εισαι δικια του" αν δεν σας αρεσει μην κανετε την δουλεια τα ωχ ποναω ωχ το ενα ωχ το αλλο ειναι φθηνες δικαιολογιες για να την γλιτωσετε και να πατε στον επομενο μαλακα θα μου πεις ειστε ανθρωποι και να σας σεβονται εδω εσεις οι ιδιες δεν σεβεστε τον εαυτο σας το σωμα σας θα σας σεβαστει ο αλλος??
 

DRMG

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Δεκ 2009
Μηνύματα
614
Κριτικές
16
Like
2.251
Πόντοι
2.257
Οι χειρότεροι πελάτες είναι όσοι δεν πλένονται.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Haris

petsa

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2019
Μηνύματα
121
Κριτικές
5
Like
355
Πόντοι
21
Εγώ πιστεύω ότι αυτά τα κορίτσια πρέπει να τα σεβόμαστε και πρώτη εμείς να τα προστατεύουμε
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2024
Μηνύματα
15
Like
61
Πόντοι
0
Εφοσον θελετε το ευκολο χρημα πουλωντας το σωμα σας εννοειται ο καθενας θα ερχεται οπως θελει..εσεις μπορειτε πολυ απλα εφοσον ειστε και ανεξαρτητες να βαλετε ορια και κανονες πχ δεχομαι μονο οσους πλενονται πριν το ραντεβου..εννοειται πως αυτος που σε πληρωνει θα γαμησει οπως θελει εκεινα τα 10 20 30 50 60λεπτα "εισαι δικια του" αν δεν σας αρεσει μην κανετε την δουλεια τα ωχ ποναω ωχ το ενα ωχ το αλλο ειναι φθηνες δικαιολογιες για να την γλιτωσετε και να πατε στον επομενο μαλακα θα μου πεις ειστε ανθρωποι και να σας σεβονται εδω εσεις οι ιδιες δεν σεβεστε τον εαυτο σας το σωμα σας θα σας σεβαστει ο αλλος??
Κύριέ μου, οι υπηρεσίες που πληρώνονται είναι συγκεκριμένες και συμφωνημένες από πριν. Κανένας εργαζόμενος πουθενά, είτε πουλάει τσίχλες, είτε το σώμα του δεν ανήκει ποτέ στον πελάτη. Σαν να μου λέτε ότι αν κλείσετε ένα ραντεβού μισής ώρας με έναν ιδιωτικό γιατρό, πρέπει να τον βάλετε να σας πάρει και καμιά πίπα επειδή τον πληρώσατε. Αν ψάχνετε τέτοιες συνθήκες εργασίας, μάλλον θα πρέπει να κοιτάξετε σε άλλες χώρες με άλλα καθεστώτα. Εξ Ανατολής κατά προτίμηση.
 

Geroxekoutis

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
357
Κριτικές
16
Like
6.085
Πόντοι
2.031
Απο συζητήσεις με κοπέλες, τα παραθέτω όπως τα είπανε: 1) απλυτη πούτσα, 2) στυτική ανικανότητα για την οποία φταίει η κοπέλα, 3) άθλιοι και βίαιοι τρόποι, 4) παζάρια.
 

Ghajnsielem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
2.264
Πόντοι
446
Από ότι μου έχουν πει εργαζόμενες στους περισσότερους κλάδους του επαγγέλματος, τώρα τελευταία η κατάσταση έχει γίνει ζόρικη τα πιτσιρίκια. Με όλες αυτές τις μαλακίες που ακούνε και σε συνδυασμό με την άγνοιά τους για τα όρια του ανθρώπινου σώματος, πάνε τα μαλακιστίρια και επειδή πληρώνουν μπαίνουνε σαν να μην υπάρχει αύριο, ξεχνάνε ότι έχουν γυναίκα απέναντί τους και όχι γαϊδάρα.
Η γενιά Ζ πιστεύουν τους ανήκει ο κόσμος, είδα ρεπορταζ ενός αμερικάνικου καναλιού όπου οι εργοδότες διώχνανε τους εργαζόμενους Γενια ζ γιατί είτε ήτανε τεμπέληδες ή το παίζανε αφεντικά ή manager στη δουλειά.
 

Bile

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
130
Κριτικές
4
Like
629
Πόντοι
301
Αυτός που έχει μαλώσει με την ΕΥΔΑΠ.
 
OP
OP
Argento

Argento

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
249
Like
573
Πόντοι
81
Θα ήθελα να πουν την γνώμη τους και άλλες εργαζόμενες κοπέλες ( είπαν την άποψη τους μόλις 2) , έχει σημασία να ακουστεί η άποψη τους και να μιλήσουν πιο συγκεκριμένα εννοώντας όχι πως πρέπει να είναι οι πελάτες αυτό το γνωρίζουν όλοι αλλά - ποιά είναι η κατάσταση τώρα - ποιοί είναι οι πιο Βίαιοι, οι πιο Βρωμιάρηδες, οι πιο τσιγκούνηδες, είναι οι Πιτσιρικάδες, οι Γέροι,οι Μεσήλικες,οι Παντρεμένοι,οι Έλληνες,οι Ξένοι,οι Πακιστανοί,οι Αλβανοί,οι Αφγανοί,οι Αφρικανοί ; ...κτλ ... συγκεκριμένα.
 

Hristos .

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2023
Μηνύματα
555
Like
2.460
Πόντοι
446
Εφοσον θελετε το ευκολο χρημα πουλωντας το σωμα σας εννοειται ο καθενας θα ερχεται οπως θελει..εσεις μπορειτε πολυ απλα εφοσον ειστε και ανεξαρτητες να βαλετε ορια και κανονες πχ δεχομαι μονο οσους πλενονται πριν το ραντεβου..εννοειται πως αυτος που σε πληρωνει θα γαμησει οπως θελει εκεινα τα 10 20 30 50 60λεπτα "εισαι δικια του" αν δεν σας αρεσει μην κανετε την δουλεια τα ωχ ποναω ωχ το ενα ωχ το αλλο ειναι φθηνες δικαιολογιες για να την γλιτωσετε και να πατε στον επομενο μαλακα θα μου πεις ειστε ανθρωποι και να σας σεβονται εδω εσεις οι ιδιες δεν σεβεστε τον εαυτο σας το σωμα σας θα σας σεβαστει ο αλλος??
Τι λες ρε συνάδελφε σοβαρα;Επειδή πληρώνει ο καθένας μπορεί να γαμαει όπως θελει;Όταν πηγαίνει κάποιος βγαίνουν στη σάλα η κοπέλες ακούει τι προσφέρουν,τιμή και άμα γουστάρει περνάει.Δηλαδη άμα είναι τρελός επειδή έσκασε ένα 20αρικο μπορεί να την τσακίσει στο ξυλο όσο την πηδαει;Τώρα η καθαριότητα αν και δεν θα έπρεπε να συζητηθεί καν άντρας που δεν είναι καθαρός δεν είναι άντρας.Παει και πληρώνει για να βρεθεί με μια γυναίκα για τους δικούς του λόγους ο καθένας και σαν γυναίκα θα πρέπει να της συμπεριφερθεί σαν άντρας θα πρέπει και καθαρός να πάει και γενικά να την σεβαστή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom