Νέα

Ποιές κοστίζουν περισσότερο, οι πουτάνες ή οι γκόμενες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 123K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ποιές κοστίζουν περισσότερο;;;

  • Τάνες

    Ψήφοι: 99 19,4%
  • Γκόμενες

    Ψήφοι: 410 80,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    509

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.009
Πόντοι
1.616
Πριν αρκετά χρόνια- μιλάμε προ μνημονίου- έβγαλα ένα πιπινάκι.. ξέκωλης νοοτροπίας και περάσαμε μαζί έναν μήνα που μου κόστισε κοντά στο 1500 έουρος, τότε υπήρχαν λεφτά βλέπετε. Δε πέρασα άσχημα κάναμε τις βολτες μας, σεξ καλό κτλ έβγαλα γούστα, καλά ήταν. ΑΛΛΑ αν υπολογίσω τι θα μπορούσα να κάνω "επενδύοντας" τα λεφτά μου αλλού, δεν άξιζε. Άλλωστε το ξεκωλάκι δε μου προσέφερε τίποτα συναισθηματικά.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.522
Κριτικές
64
Like
5.120
Πόντοι
7.786
αν  δεν θελεις  γαμους  και  δεσμευσεις  ψαχνεις  κοπελες  να  περνας  καλα  με  το λιγοτερο  ρισκο  και να κανεις  την  δουλεια  σου  αν  θελεις  κατι  σοβαρο αναλαμβανεις  και τα  ρισκα  της  φαγωμαρας  και της  μουρμουρας  το  καλυτερο  ειναι να μενεις  σε  διαφορετικα  σπιτια  με  την  κοπελα  που  εχεις  σχεση 
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.522
Κριτικές
64
Like
5.120
Πόντοι
7.786
δεν μετραει το κοστος  τοσο  πολυ  η  ψυχικη  ηρεμια  μετραει θεωρω 
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.735
Κριτικές
1
Like
5.708
Πόντοι
2.356
σωστα βαλε και το ψυχολογικο κοστος παει μας γαμησαν οι γκομενες!!!!
 

assmaster13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
585
Κριτικές
3
Like
547
Πόντοι
26
Ο κάθε σωστός άντρας θέλει 2 πράγματα
1.Να γαμαει
2.Να μη του ζαλίζουν τ αρχιδια.
Σε μια σχεση τι 1 οσο περνάει ο καιρός μειώνεται και μετα γίνεται, ειδικά αν παντρευτείς, 5 με 10 φορές το χρόνο και το 2 πολλες φορές καθημερινά.
Για λεφτά δεν το συζητάμε τα δινεις ολα οσα βγάζεις.
Είναι το ίδιο με τις πουτανες;
ΟΧΙ.....γαμας όποτε και οποια θες με μικρό κόστος και δεν προλαβαίνει να σου ζαλίσει τ αρχιδια, μόλις γαμησεις φεύγεις
Απλα τα πραγματα συναγωνιστες
 

paulosb

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2008
Μηνύματα
99
Like
987
Πόντοι
80
Η πουτάνα που την πιάνεις γκόμενα... :tn04:
 

mounakias*

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιαν 2018
Μηνύματα
121
Κριτικές
23
Like
1.406
Πόντοι
1.011
Κ τα δυο ειναι ακριβα σπορ...ειδικα σε τυπους σαν κ μενα που θελω να γαμαω συχνοτατα τις πουτανες... ΑΛΛΑ: με αυτες τουλαχιστον εχεις την πολυτελεια να παστωνεις καθε μερα  αλλο ωραιο,νεο, φρεσκο μουνι... Με εχετε καταστρεψει πουτανες..ομως χαλαλι σας..χαχα
 
  • Like
Αντιδράσεις: tony1

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.509
Πόντοι
1.056
Πας στις πουτάνες κάνεις το κέφι σου και φεύγεις ήρεμος.
Δεν σου κοστίζουν ούτε σπίτια ούτε αυτοκίνητα ρούχα κοσμήματα......
 
  • Like
Αντιδράσεις: tony1

kauleas123

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
15
Like
5
Πόντοι
0
Είναι κρίμα να λέμε τα κορίτσια που δουλεύουν στα σπίτια πουτάνες, όσο κυκλοφορούν ανάμεσα μας ελλεηνηδες που μπορεί να μην δουλεύουν σε σπίτια, αλλά είναι πραγματικές πουτάνες
 
  • Like
Αντιδράσεις: tony1

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
580
Πόντοι
306
Είναι κρίμα να λέμε τα κορίτσια που δουλεύουν στα σπίτια πουτάνες, όσο κυκλοφορούν ανάμεσα μας ελλεηνηδες που μπορεί να μην δουλεύουν σε σπίτια, αλλά είναι πραγματικές πουτάνες


Ειπες τη μαγικη φραση..που να πας σε δουλιες που γυναικοκρατουνται..Η ρουφιανια συννεφο.
Εγω εξεφρασα την αποψη οτι ειμαι υπερ των "περεταιρω σχεσεων 3ου τυπου με τα κοριτσια που εχουν καλες κριτικες στο Bourdela.com"... αμα ειναι ντομπρος,δεν πας χαμενος
 

fanis81

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
100
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
1
Συγνωμη οταν καποιος παντρευεται κ περναν τα χρονια γαμαει 5-10 φορες το χρονο?
Ετσι γραφει καποιος προηγουμενα κ μου κανει τρομερη εντυπωση!!
 

bar0vios

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
244
Like
244
Πόντοι
21
Συνφωνο με τον προλαλησαντα με της ελεινιδες να κατηγορούν της πουτάνες και αυτες να ειναι χειροτερες να σου φανε λεφτα με το παραμυθι του ερωτα και οτι σε θελουν.να σου σπάνε την ψυχολογια και να ζηλεύουν ελεινα χωριά με τα δώρα που τους κάνεις τα λεφτά της βόλτες χαλάς ένα σωρό λεφτά και στο τέλος ένα γκολ δεν βάζεις.
 

Colobarianos.gr

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ποιοτικά το να γαμάς μια μη πουτάνα είναι καλύτερο, εμπεριέχει δόση ή δόσεις αλήθειας, με μια πουτάνα απλά βγάζεις γούστα που συνήθως είναι κατάλοιπα πορνοταινιών υποσυνείδητα.
 

swan

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
169
Κριτικές
4
Like
34
Πόντοι
1

Συγνωμη οταν καποιος παντρευεται κ περναν τα χρονια γαμαει 5-10 φορες το χρονο?
Ετσι γραφει καποιος προηγουμενα κ μου κανει τρομερη εντυπωση!!
Κάθε Χριστούγεννα Πάσχα και δεκαπενταυγουστο και λες και ευχαριστώ
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Είναι κρίμα να λέμε τα κορίτσια που δουλεύουν στα σπίτια πουτάνες, όσο κυκλοφορούν ανάμεσα μας ελλεηνηδες που μπορεί να μην δουλεύουν σε σπίτια, αλλά είναι πραγματικές πουτάνες
Εγραψες!!!τη σκεψη μας
Ειπες τη μαγικη φραση..που να πας σε δουλιες που γυναικοκρατουνται..Η ρουφιανια συννεφο.
Κους-κους!Εχει συμβαλει θετικα στην εξελιξη της κοινωνιας των ανθρωπων, λενε οι μελετες!
Συγνωμη οταν καποιος παντρευεται κ περναν τα χρονια γαμαει 5-10 φορες το χρονο?Ετσι γραφει καποιος προηγουμενα κ μου κανει τρομερη εντυπωση!!
Μυστη μου, εδω θα μαθουμε πολλα πραγματα! Για αυτο, τρωνε το φαι μας οι παντρεμενοι...καλα σκουζει ο Πικερ! Δεν θα ναι ολοι οι παντρεμενοι κουνελια, αλλα θελουν να τρωνε στιφαδο και πανε στα ντελιβερι και στις κοτες ελευθερας βοσκης, για ζωμο!
Κάθε Χριστούγεννα Πάσχα και δεκαπενταυγουστο και λες και ευχαριστώ
...ακουγεσαι παντρεμενος!
υγ.
Ευτυχως που υπαρχουν...!
 

fanis81

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
100
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
1
Δεν υπαρχει επομενως κανενας απολυτως λογος για γαμο(δεν εχω παντρευτει ποτε)..μονο ισως να κανεις ενα παιδι..θα με θυμηθειτε οτι τα επομενα χρονια θα γινει χαμος με τις παρενθετες μητερες..δλδ θα λεει η αλλη δεχομαι να κυοφορησω το παιδι σου για 10 χιλιαρικα πχ...αν γινει θα μαι απ τους πρωτους υποψηφιους..
 

PsyVator

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
65
Like
6
Πόντοι
0
Δεν υπαρχει επομενως κανενας απολυτως λογος για γαμο(δεν εχω παντρευτει ποτε)..μονο ισως να κανεις ενα παιδι..θα με θυμηθειτε οτι τα επομενα χρονια θα γινει χαμος με τις παρενθετες μητερες..δλδ θα λεει η αλλη δεχομαι να κυοφορησω το παιδι σου για 10 χιλιαρικα πχ...αν γινει θα μαι απ τους πρωτους υποψηφιους..
αν το παιδί μεγαλώσει χωρίς το μητρικό χάδι και το πατρικό πρότυπο τότε πιθανόν να έχει σοβαρά προβλήματα...
 

thomas66

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2018
Μηνύματα
84
Like
0
Πόντοι
0
το φτηνότερο γαμήσι το κάνεις με πουτάνα, το ακριβότερο με τη γυναίκα που παντρεύεσαι....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom