Νέα

Ποιες εθνικότητες δίνουν πιο εύκολα κωλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dinger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 191
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Ισως οσες πεινανε περισσοτερο δικε μου
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Να μπει το ερώτημα σε ψηφοφορία ανά εθνικότητα.


Είναι μακράν το πιο ενδιαφέρον νήμα του σάιτ αυτό εδώ!
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
κωλο δινουν γενικα 0ι Λατινες γιατι τοχουν στο αιμα τους. Κουβανες, Βραζιλιανες, Κολομβιανες. Δεν υπαρχει ουτε μια απο αυτες που να μη τον δινει με ευχαριστηση.
Δεν δινουν οι Ασιατισσες, ισως λογω ανατομιας..... Αυτες ομως ειναι μαστορισες στην πιπα...
 
Εγγρ.
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα
99
Κριτικές
36
Like
2.303
Πόντοι
2.410
Ολες. Ισως λιγο πιο δυσκολα, αυτες που ειναι απο μικρες χωρες και κλειστες κοινωνιες. Στην Ελλαδα, αλλαξαν πολυ τα πραγματα τα τελευταια 20 χρονια. Γι αυτο βλεπεις μιλφαρες που δεν πηδιουντε απο κωλο, και πιτσιρικες να σου λενε, χυνω πιο ωραια και πιο ευκολα απο τον κωλο...
 

eimaiogiatros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2017
Μηνύματα
100
Κριτικές
7
Like
341
Πόντοι
281
Μετά από θητεία μου στα Βαλκάνια, επιβεβαιώνω τις φήμες που υπάρχουν στη Γιουγκοσλαβία για τις Κροάτισες. Αλλά, γενικά οι πρώην κομουνιστικές χώρες  είναι απελευθερωμένες στο θεμα σεξ.
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.337
Κριτικές
61
Like
3.060
Πόντοι
7.216
Κανονικες γκόμενες (Μη επαγγελματίες) αλλοδαπές δεν είχα. Αρα μπορώ να μιλήσω για την ελλάδα.
Και επειδή μ'αρέσουν τα μαθηματικά:
Από τις ελληνιδες που έχω γαμήσει το 50% τις εχω πάρει από κώλο.
Αν λάβει κανεις υποψην του οτι κάποιες ήταν ξεπέτες (λιγοτερο από μηνα) βγαινει το συμπέρασμα οτι οι ελληνιδες τον πέρνουν απο κώλο > 50%. Εγώ θα έλεγα 70-80%.
Για τα παραπάνω νούμερα υπάρχει ένα αρκετά καλό δειγμα (διψήφιο) οπότε εμπεριέχετε και η εννοια του στατιστικού σφάλματος.
 

MarinosAthens

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2017
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες γνώμη μου ειναι αλβανίδες, ουκράνες και Ρουμάνες.
 

Aimilios1

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
109
Like
0
Πόντοι
1
οι Ελληνες γκει δίνουμε πιο εύκολα από όλους κώλο. Γραψτε τις γκομενες και τις πουτανες. Ελατε στα ατριχα αντρικα
κολαρακια.
 

cum gun

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
180
Like
10
Πόντοι
1
Με μια νταρντανα Σλοβακα που πήγα ένα βράδυ τον έδωσε στο πιτςφιτυλι.
Σε γάμο γνωριστήκαμε, γαμησι κάναμε για να το γιορτάσουμε
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Ολες. Ισως λιγο πιο δυσκολα, αυτες που ειναι απο μικρες χωρες και κλειστες κοινωνιες. Στην Ελλαδα, αλλαξαν πολυ τα πραγματα τα τελευταια 20 χρονια. Γι αυτο βλεπεις μιλφαρες που δεν πηδιουντε απο κωλο, και πιτσιρικες να σου λενε, χυνω πιο ωραια και πιο ευκολα απο τον κωλο...
Ισχυει. Οι κατω απο 35 ελληνιδες το θεωρουν αυτονοητο οπως και την πιπα. Θρεντ τετοιου ειδους ανηκουν στο χρονοντουλαπο του σαιτ, σαν το θρεντ για το ξυρισμα αρχιδιων.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.785
Like
15.493
Πόντοι
3.656
οι Ελληνες γκει δίνουμε πιο εύκολα από όλους κώλο. Γραψτε τις γκομενες και τις πουτανες. Ελατε στα ατριχα αντρικα
κολαρακια.


τυπε θα εχεις μεγαλο ανταγωνισμο στο σαϊτ   :S :S :S
 

Συνημμένα

  • Λιλας κουτσουρο στη σουφρα.jpg
    Λιλας κουτσουρο στη σουφρα.jpg
    867,6 KB · Εμφανίσεις: 59

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
3
Like
520
Πόντοι
36
τυπε θα εχεις μεγαλο ανταγωνισμο στο σαϊτ   :S :S :S
τυπε θα εχεις μεγαλο ανταγωνισμο στο σαϊτ   :S :S :S
Ρε φίλε,ειλικρινά σταματά να βάζεις σε κάθε thread αυτόν τον τύπο και να το χαλάς. Τι κόλλημα έχεις φαει;Έχεις αποθηκεύσει τις φωτο του και τον παίζεις με την πάρτη του;που το βρίσκεις το αστειο;Σε gay θέματα πήγαινε και κανε ότι θες.το έκανες μια το έκανες δύο τρεις.... ε φτανει
 

Kostas_Korfu

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2014
Μηνύματα
20
Like
2
Πόντοι
0
Χωρίς να γνωρίζω για Ανατολικό μπλοκ,θα έλεγα βάση εμπειρίας,οι Σκανδιναβές :-D
 

Επισκέπτης
Με τη σωστή μεταχείριση η πλειοψηφία!!!! :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom