Νέα

Ποιά στρίπερ σας έχει κάνει να πάθετε αμόκ από τον χορό της;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 314
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
ειναι στον γνωστο δρομο υπουργε.
θα θελα αυτο το σ/κ μια βολτα προς σαφαρι..
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Ποιο ειναι αυτο δε DIKY ??? / εχουμε παει ????
99-2002 Οι κορυφαιες στιγμες του. Σπεσιαλιτε του οι Ουκρανες. Λαρισσα [ Ποια απ'ολες θα μου πειτε.  :think:] Μ@$ναρος με τρελο κωλο και τρομερο βυζι.Οταν το μαγαζι δεν ειχε πολυ δουλεια σε φραπεδιαζε με 4000( δρχ ) :dancing: 
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Άσχετο: DIKY έχω λιώσει με τους πιγκουΐνους!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

jordib

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2008
Μηνύματα
15
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Ο πιο γαμάτος χορός ήταν απο την Κορίνα του Baby O.-
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Ελβίρα, Gatto Nero, Θεσσαλονίκη. Τώρα δουλεύει στο Dreams by Platinum. Έπαθα κυριολεκτικά αμόκ!
 

jordib

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2008
Μηνύματα
15
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Ε ναι, έχει κι άλλο;
 

mastokratoras

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
32
Κριτικές
5
Like
46
Πόντοι
0
DIKY και Ypourge ήρθα για να μείνω δυναμικά! Λοιπόν, μέχρι πριν 2 χρόνια η καλύτερη χορεύτρια ήταν η 2μετρη ξανθιά ελληνορωσσίδα από το Princess με φυσικές βυζάρες και ατελείωτες ποδάρες. Τώρα που αυτή τα μάζεψε από την Ελλάδα, η καλύτερη χορεύτρια είναι η ξανθιά Ουκρανή Ειρήνη από τις Mousses. Φυσικά τεράστια βυζιά, πανέμορφη και φραπές. Δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ τη λατρεύω αυτή τη γυναίκα!
 

jordib

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2008
Μηνύματα
15
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
DIKY και Ypourge ήρθα για να μείνω δυναμικά! Λοιπόν, μέχρι πριν 2 χρόνια η καλύτερη χορεύτρια ήταν η 2μετρη ξανθιά ελληνορωσσίδα από το Princess με φυσικές βυζάρες και ατελείωτες ποδάρες. Τώρα που αυτή τα μάζεψε από την Ελλάδα, η καλύτερη χορεύτρια είναι η ξανθιά Ουκρανή Ειρήνη από τις Mousses. Φυσικά τεράστια βυζιά, πανέμορφη και φραπές. Δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ τη λατρεύω αυτή τη γυναίκα!


Μήπως εννοείς την Ευγενία απο το Μούσσες;
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Ως αρκετα νεος στο αθλημα θα πω οτι η μονη που με εχει πραγματικα τρελανει και πιστευω οτι αξιζει και το τελευταιο ευρω ειναι η Κλειω απο λιντο..
 

arros

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Είχα πάθει πλάκα με μια Μαρίνα πριν λίγα χρόνια στο Αφροδίτη,μικροκαμωμένη με μαύρο μαλλί,από Μολδαβία.Yπάρχει πιθανότητα να είναι αυτή που αναφέρεις στη λίστα σου Vaso;
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
528
Πόντοι
36
Η Eπιστήμη απο το babyO (καποια χρονια πριν)
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Όχι, εσύ μάλλον εννοείς την Ευγενία (Ζένια) την αδερφή της Ειρήνας της Ρωσσίδας. Εγώ εννοώ την Ειρήνη την Ουκρανή.
υπαρχει και ευγενια υπαρχει και ζενια (αδερφη της ιρινας)
 

mastokratoras

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
32
Κριτικές
5
Like
46
Πόντοι
0
Συμπληρωματική δήλωση Ε9 στη ΔΟΥ Κηφισιάς. Σουζάνα Βραζιλιάνα από το Rasputin = χορός κόλαση! Πανέμορφη, χειλάρες, ΒΥΖΑΡΕΣ, κωλάρα, μπουτάρες. Το απόλυτο respect του μαγαζιού.
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
ανοκ εχο παθι απο τι Στελα στισ κουκλεσ χορισ να μου κανι χορο
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
528
Πόντοι
36
η μιτιλινια ινε Πιρεοσ κολιτε 
τι λες βρε παιδι! ειναι η επιστημη ακομα ενεργη...ισως αξιζει επισκεψη το βαβυο στη πειραιως απο μεριας μου για να θυμηθω ΤΙΣ απιστευτες φασεις!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom